Jump to content


Photo
- - - - -

Medjuljudski odnosi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
323 replies to this topic

#16 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 21 October 2011 - 15:37

:o

jebeno neverovatno! jebeno, jebeno, jebeno neverovatno! :ph34r: :ph34r: :ph34r:


Sto je najgore, kada bi samo jedan covek pritekao u pomoc, onda bi i vecina sledila njegov primer. Ovako je na snazi ono: "A zasto bas ja?" samo u ekstremnom vidu. :yucky:

#17 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 21 October 2011 - 15:37

Ma zajebi ti te teorije i tendencije, meni ovo i ovakvo ponašanje nije i nikad neće biti niti uobičajeno, niti prihvatljivo.
Onog trenutka kad nam tako nešto postane normalno, sve nas treba pobiti, bez pardona.

#18 honey

honey
  • Members
  • 1,277 posts

Posted 21 October 2011 - 15:44

Za ovo sto se desilo nema opravdanja, ali treba da se pomenu neki od mogucih razloga. Zakonske regulacije ne bi bilo na odmet, nego nisam videla da je kineske vlasti pominju. Ko zna koliko se cesto ovakve stvari desavaju, ovde se desilo da je bila kamera.

Spoiler


pogledao sam video 5-6 puta

Zasto? :blink:

koliko ima dece koja imaju problema sa govorom jer ih to vise niko ne uci

Ma ti si genije, dobro si nam objasnio zasto neka deca imaju problema sa govorom. Ti znas zasigurno znas da su roditelji krivi
Kako te bre nije sramota?

#19 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 21 October 2011 - 15:46

Ma zajebi ti te teorije i tendencije, meni ovo i ovakvo ponašanje nije i nikad neće biti niti uobičajeno, niti prihvatljivo.
Onog trenutka kad nam tako nešto postane normalno, sve nas treba pobiti, bez pardona.

pa eto, samo se vrati u beograd iz perioda ''vidimo se u citulji'' i deset godina prije. pa da uporedimo sadasnje stanje sa tim, da vidimo koliko smo daleko od toga? ima najmanje 30-ak godina kada sam gledao neki zurnal o svakodnevnici umiranja, pogibija, samoubistava i ubistava u riu de janeiru. tolika ravnodusnost prema covjeku koji je pocinio samoubistvo skokom sa nekog petog, sestog sprata, da ne vjerjes. ulicni cistac mete oko njega i odlazi dalje, 7-8 metara dalje grupa mladica radi sklekove i jedan drugom broji. prolaznici i ne pogledaju, itd itd. znaci ili su od drugog materijala ili su se navikli?

#20 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 21 October 2011 - 15:54

Zasto? :blink:


pojma nemam. bio sam zatecen i nisam mogao verovati svojim ocima. gledao onako i kazem sebi 'da li je ovo moguce, ovo nema nigde, itd...'

#21 honey

honey
  • Members
  • 1,277 posts

Posted 21 October 2011 - 15:56

Watching a train wreck effect.
Ja ne odgledah ni jednom, dovoljan mi bio tekst.

#22 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 21 October 2011 - 16:54

Ne seri budalo!


molim moderatora da opomene ovog korisnika " Besna glista" ili da ga iskljuci sa foruma

#23 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 21 October 2011 - 18:26

pa eto, samo se vrati u beograd iz perioda ''vidimo se u citulji'' i deset godina prije. pa da uporedimo sadasnje stanje sa tim, da vidimo koliko smo daleko od toga? ima najmanje 30-ak godina kada sam gledao neki zurnal o svakodnevnici umiranja, pogibija, samoubistava i ubistava u riu de janeiru. tolika ravnodusnost prema covjeku koji je pocinio samoubistvo skokom sa nekog petog, sestog sprata, da ne vjerjes. ulicni cistac mete oko njega i odlazi dalje, 7-8 metara dalje grupa mladica radi sklekove i jedan drugom broji. prolaznici i ne pogledaju, itd itd. znaci ili su od drugog materijala ili su se navikli?


Bi li se ti prijatelju mogao navici?

#24 Ters

Ters
  • Members
  • 625 posts

Posted 21 October 2011 - 18:28

Strasan dogadjaj koji se desava kroz ljudsku istoriju svakodnevno i koji nisam imao snage pogledati.

Pripisivati ljudsku neosjecajnost trzistu i individualizmu je budalastina koja zanemaruje da su ljudi u vrijeme nerazvijenog trzista prodavali, kaznjavali i ubijali svoje robove i kasnije kmetove manje vise kako su htjeli i sa uzivanjem gledali bacanje hriscana lavovima, da su u vrijeme i ime kolektivizma u SSSR, Kini, Njemackoj nestali milioni ljudi...






#25 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 21 October 2011 - 18:40

Bi li se ti prijatelju mogao navici?

Ah, moramo. Ili se prikljuciti na kakve ''veselice''. Mene je onaj snimak one djevojcice, a u nizu slicnih vijesti toliko sjebao, rastuzio, razljutio, elem sta sve ne, da sam nakon par minuta popio oxazepam, koji uzmem kod napada panike i iznenadnog uzrujavanja. Jbg, omeks'o sam previse. Nisam izgleda za ovog svijeta ''snaznih'' ljudi. Fizicki sam jak, a psihicki pickica za te stvari. maloprije pogledah prilog o donacijama organa u zemljama naseg regiona. I prijatno se iznenadih kad sam cuo prilog iz Irana. Oni su ispred zemalja u regionu (ex Yu) Primjer je smrt od mozdanog udara. Kaze jedna doktorica, profesorica, da takav potencijalni donator spasi teoretski 5 ljudi. I fino svi trube kako nije ni protiv religijskih ucenja/vjerovanja. Da bi joj dosao jedan covjek koji kaze otrpilike: ma donirao bih ja jedan bubreg, ali sta cu na onom svijetu sa jednim? E kako ljudima nacrtati da im vise ama nijedan organ ''na onom svijetu'' ne treba, niti ce zatrebati. Nego da ce prije ili kasnije strunuti.
ps
btw, ''bolja'' je reakcija i onih nezainteresovanih, bescutnih ljudi-stoke, nego one dvije glupace koje djevojcicu dizu ko krpenu lutku. i mozda joj dodali jos opasnije povrede? jbt, strasno. ko su ti ljudi u pm?

#26 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 21 October 2011 - 19:19

Ah, moramo. Ili se prikljuciti na kakve ''veselice''.

Ne pitam te ja da li se mora, već da li se može, a onaj oxazepam je odgovorio umesto tebe.


ps
btw, ''bolja'' je reakcija i onih nezainteresovanih, bescutnih ljudi-stoke, nego one dvije glupace koje djevojcicu dizu ko krpenu lutku. i mozda joj dodali jos opasnije povrede? jbt, strasno. ko su ti ljudi u pm?

Ovo mi je i samom prošlo kroz glavu, no ne mogoh od muke išta prokomentarisati.

#27 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 21 October 2011 - 19:32

...


Mislim, sa topic-starterom nema sta da pricam o"medjuljudskim odnosima" dok priziva povratak u jazbine ili hvali onog, uvaljanog u prasinu, libijskog zlocinackog pacovskog monstruma.

Sto se tice one nesretne devojcice, treba malo vise poznavati kinesku civilizaciju, konfucijanizam, odnos prema zenskom spolu.
A i odnos prema ljudima..

Sto bi se neko brinuo o jednoj devojcici, "nije cak ni decak", pored miliona namernih abortusa zhemske dece, - kad ih ima preko 1,5 milijarde?
Nekog decaka od 2 godine bi cuvalo 15 baba i tetaka.
To je posledica politike "jedno dete", kad siromasni Kinezi smatraju da su zakinuti i moraju da odgajaju zhemsko dete, dok bogati mogu da plate "ultrazvuk" i abortus.
Ko se u svetu brine oko 5.000 siromasnih kineskih rudara koji godisnje ginu u srednjovekovnim rudnicima?

To je samo najprizemnija velikodrzavna politika "Džumhuo", tj. "Središnje Imperije".

Evo jedan primer:



...

#28 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 21 October 2011 - 20:21

evo jednog normalnog diskutanta. ostali u skladu sa tradicijom kazu "postavljac teme je idiot", takav je mentalitet, tptalitarno oblikovan...

tacno je, ljudi su ubijali robove i ubijaju i danas i licnuju po pustinji i lincovali su Druge ovako

http://en.wikipedia....nt_and_back.jpg

ali, kineska devojcica nije drugi. oni je ne vole i ne mrze, ona za njih ne postoji. e taj fenomen je nov, ne ubijanje, ne mrznja, nego nedostatak osecaja

ja sam na zapadu vidjao te mase zombija sto ujutru jure na posao nesvesni bilo cega. imate isto u 8:30 na Slaviji sada.

ali svi smo se slozili. odnosi medju ;ljudima su losi, a vi recite d aje zbog marsovaca, ja sam rekao svoje

Strasan dogadjaj koji se desava kroz ljudsku istoriju svakodnevno i koji nisam imao snage pogledati.

Pripisivati ljudsku neosjecajnost trzistu i individualizmu je budalastina koja zanemaruje da su ljudi u vrijeme nerazvijenog trzista prodavali, kaznjavali i ubijali svoje robove i kasnije kmetove manje vise kako su htjeli i sa uzivanjem gledali bacanje hriscana lavovima, da su u vrijeme i ime kolektivizma u SSSR, Kini, Njemackoj nestali milioni ljudi...







#29 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 21 October 2011 - 21:26

vidite, ako roditelji ne posvecuju paznju detetu, ono nece nauciti da posveti paznju drugom, ako su roditelji prezauzeti zbog posla, hobija ili opsesije samima sobom, to ce se neumitno desiti. ali kako, kojom brzinom?

hajde da zajedno, bez predrasuda rasvetlimo taj proces. verujem da zajedno znamo vise nego svako pojedinacno.

kako Drugi postaje stvar?


a ako vladajuca ideologija nudi ideju o potrosivosti i zamenjivosti, Drugi postaje nebitan.

#30 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 22 October 2011 - 01:29

Umrla pregažena devojčica u Kini

toliko streljanja godisnje, ne bi skodilo jos dvadesetak

stoka :yucky: