Jump to content


Photo
- - - - -

Medjuljudski odnosi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
323 replies to this topic

#1 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 20 October 2011 - 09:04

Hteo bih da pitam cenjene diskutante sta misle o medjuljudskim odnosima u poslednje vreme? Da li su oni bolji ili gori nego ranije?

Cujem sa raznih strana ruzne price, te je muz sutnuo zenu zbog maloletnice, pa je zena nasla nekog na fejsbuku i ostavil amiuza i dvoje dece, pa prijatelj nasamario prijatelja.
Pa d aniko nema vremena za druge i da je poverovao u individualizam i misli smao na sebe....
Te da su ljudi optereceni gomilom nepotrebnih informacija i polu ludi i na tabletama sve vise.

Da li mislite da je ovo tacno kao sto ja mislim?
Da li vam se cini da je pravih ili barem normalnih ljudi sve manje?

hvala

#2 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 20 October 2011 - 09:15

Hteo bih da pitam cenjene diskutante sta misle o medjuljudskim odnosima u poslednje vreme? Da li su oni bolji ili gori nego ranije?

Cujem sa raznih strana ruzne price, te je muz sutnuo zenu zbog maloletnice, pa je zena nasla nekog na fejsbuku i ostavil amiuza i dvoje dece, pa prijatelj nasamario prijatelja.
Pa d aniko nema vremena za druge i da je poverovao u individualizam i misli smao na sebe....
Te da su ljudi optereceni gomilom nepotrebnih informacija i polu ludi i na tabletama sve vise.

Da li mislite da je ovo tacno kao sto ja mislim?
Da li vam se cini da je pravih ili barem normalnih ljudi sve manje?

hvala

Ma kakvi! Dosli ljudi pameti. Staru zenu zamjene mladjom. Cangrizavog, debeljuskastog, dosadnog muza zena pedalira za mladjeg. Ljudi nemaju vremena za smorove, itd. Sve je just fine, taman kako treba.

#3 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 20 October 2011 - 19:04

Mene vise zabrinjavaju opsti medjuljudsk odnosi, nego izmedju supruznika. Bracni par to resava u svojoj kuci i oni biraju svoj zivot i kako ce ga i s kim deliti.

#4 S.H.L.A.G.

S.H.L.A.G.
  • Members
  • 356 posts

Posted 20 October 2011 - 19:38

Ljudima je (pre)kratak fitilj.

Klinci su nevaspitani, razmazeni i umisljeni.

U principu, sve zajedno pogadja ova beda i nemastina.






#5 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 21 October 2011 - 09:27

mislim da su mnogi cak i klinicki ludi

previs ekapitalizma, previse imnformacija, pritiska, fejsbuka....

#6 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 21 October 2011 - 09:29

Ma kakvi! Dosli ljudi pameti. Staru zenu zamjene mladjom. Cangrizavog, debeljuskastog, dosadnog muza zena pedalira za mladjeg. Ljudi nemaju vremena za smorove, itd. Sve je just fine, taman kako treba.


to je naravno cist konzumerizam, odnosno liberalni fasizam, covek je coveku stvar koju kupi ili zameni, bravo

#7 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 21 October 2011 - 11:01

to je naravno cist konzumerizam, odnosno liberalni fasizam, covek je coveku stvar koju kupi ili zameni, bravo


Svih mi brkova moje familije, ovaj forum je čudo! Pre ili kasnije, svako nađe svoga fašistu. :lol:

#8 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 21 October 2011 - 12:04

to je naravno cist konzumerizam, odnosno liberalni fasizam, covek je coveku stvar koju kupi ili zameni, bravo

Podarenom zubu se ne gleda u konja ili pas je psu največi organski čovek.

Moram priznati da si skriveni talenat za logiku. Ruku na srce, veoma veoma skriven.

#9 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 21 October 2011 - 12:21

to je naravno cist konzumerizam, odnosno liberalni fasizam, covek je coveku stvar koju kupi ili zameni, bravo

ti si postao ''mudri starac'' vec sa svojih 30-ak godina starosti. ko zna sta si ti sve propustio u zivotu? pravi mali ''starmali''. zivi zivot covjece, koji ti qratz! promijeniti neces nista bitno ni u svom domu, a kamoli u svijetu. samo ces se na kraju totalno sjebati, ako vec nisi. probaj malo onu najvecu mudrost nasih naroda i narodnosti ''u se, na se i poda se''. vidis da te ispravljanje svjetske krive drine unesrecilo.

#10 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 21 October 2011 - 12:34

Ne znam da li je već negde bilo, ali mislim da se može ticati ove teme.

Kina: Dan kada je humanost umrla

Umrla pregažena devojčica u Kini

Tuga...

#11 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 21 October 2011 - 13:00

ti si postao ''mudri starac'' vec sa svojih 30-ak godina starosti. ko zna sta si ti sve propustio u zivotu? pravi mali ''starmali''. zivi zivot covjece, koji ti qratz! promijeniti neces nista bitno ni u svom domu, a kamoli u svijetu. samo ces se na kraju totalno sjebati, ako vec nisi. probaj malo onu najvecu mudrost nasih naroda i narodnosti ''u se, na se i poda se''. vidis da te ispravljanje svjetske krive drine unesrecilo.


ja sam prosao kroz pakao, ali to nije tema.. tema je ovaj slucaj u Kini ili oko vas. koliko imate vremena uopste?

#12 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 21 October 2011 - 14:45

Ne znam da li je već negde bilo, ali mislim da se može ticati ove teme.

Kina: Dan kada je humanost umrla

Umrla pregažena devojčica u Kini

Tuga...


:o

jebeno neverovatno! jebeno, jebeno, jebeno neverovatno! :ph34r: :ph34r: :ph34r:

#13 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 21 October 2011 - 15:11

ovaj snimak sam video jos pre nedelju dana i nisam znao gde da ga stavim. kada se pojavila ova tema mislio sam da je stavim ali cenim da bi bila izbrisana zbog brutalnosti. pogledao sam video 5-6 puta i jos uvek nisam mogao verovati ocima. nesto najtuznije sto sam video na internetu. a i najodvratnije.

Spoiler

Edited by NBK, 21 October 2011 - 15:12.


#14 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 21 October 2011 - 15:21

nije neverovatno. to se neprekidno desava, samo manje drasticno. ljudi su jedni drugim avukovi postali, kao sto j ehteo i tvrdio Tomas HObs.
to se nije desilo prirodno. po meni desilo se pod silama trzista i zbog individualizma.

ti ljudi nisu stali jer su sebicni nego zato sto nemaju vremena sto veruju da rade vazne poslove i strahuju da ce ih izgubiti

koliko ima dece koja imaju problema sa govorom jer ih to vise niko ne uci

to je ono
ja
ja pa
ja

#15 Besna glista II

Besna glista II
  • Members
  • 19 posts

Posted 21 October 2011 - 15:34

Ne seri budalo!