Jump to content


Photo
- - - - -

Vratice se rode


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
322 replies to this topic

#46 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 13 November 2007 - 01:50

nisam citao prethodne postova ali moram da kazem da serija uopste nije ispunila moja ocekivanja, tuzna je kao i ova svakodnevnica u kojoj zivimo.
Blago sam razocaran!

E da mi je doziveti da nasi naprave neku seriju ili film koji ima neku optimisticku poruku na kraju filma, nekog lika u filmu/ seriji koji pobedjuje sistem pa ga na kraju slave i sl.

#47 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 13 November 2007 - 02:43

E da mi je doziveti da nasi naprave neku seriju ili film koji ima neku optimisticku poruku na kraju filma, nekog lika u filmu/ seriji koji pobedjuje sistem pa ga na kraju slave i sl.

Postoji takvo sto, zove se Grand production.:rolleyes:

#48 April

April
  • Members
  • 1,314 posts

Posted 13 November 2007 - 09:07

Jel neko moze da kaze da je ova serija gora od bilo koje snimane u poslednjih 10-15 godina?


Mislim, kakav je to reper 'poslednjih 15 godina'? Da li je to izgovor za neubedljive dijaloge?

#49 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 13 November 2007 - 09:40

Cim vidim da igra Bjelogrlic, prvo dobro razmislim da li uopste da gledam... :rolleyes:
Je l' ubacio i svoju rodjaku Marinu Vodenicar (kao i u "Pozoristu u kuci")? Imaju zajednicke rodbine u Barandi...

Edited by FranziskaKafka, 13 November 2007 - 09:42.


#50 FriendOfTheEarth

FriendOfTheEarth
  • Members
  • 590 posts

Posted 13 November 2007 - 10:15

Tako nekako, od Bjelogrlica je pocela ljudima da pripada muka.

Jos kad se prisetimo kako je on licno slao svoje telohranitelje toncu (kome nije isplacen deo honorara) da ga "ubede" kako ne bi trebalo vise da se buni.. Kako se to zavrsilo mozda i nije za forum (ali bilo je jace od mene) :rolleyes:

#51 nisam Ja

nisam Ja
  • Members
  • 275 posts

Posted 13 November 2007 - 13:26

bjela je karikatura
:rolleyes:

#52 Cvetko

Cvetko
  • Members
  • 269 posts

Posted 13 November 2007 - 14:42

Od Pozorista je napravio sprdacinu...Prosto je zalosno da neki bardovi naseg glumista glume u onoj bruci...Stanislava Pesic se prevrce u grobu :rolleyes:

Inace,Rode nisu losa...gledljiva je za razliku od RTS splacina...mada...da ne ureknem

#53 sale69

sale69
  • Members
  • 1 posts

Posted 13 November 2007 - 21:56

Odlicna serija ,usudio bi se reci po glumackoj ekipi najbolja serija u poslednjoj deceniji.Sumorna na pocetku ali kako se radnja bude razvijala pojavice se veseliji pogled na svet.Bravo za Gajica ovako nesto se dugo cekalo

#54 Ljuban

Ljuban
  • Members
  • 654 posts

Posted 14 November 2007 - 14:44

Sumorna na pocetku ali kako se radnja bude razvijala pojavice se veseliji pogled na svet.

:rolleyes:
Das' se javio u Utisak nedelje, tu bi te Olja Bečković prekinula retorskim pitanjem da li slučajno čitaš ono što ti je Bjela sočinio. Zatim bi ti prekinula vezu.
Varijanta druga je da predstavljaš san snova svakog marketinškog stratega.

#55 Nesh

Nesh
  • Members
  • 2,750 posts

Posted 14 November 2007 - 19:03

Jel neko moze da kaze da je ova serija gora od bilo koje snimane u poslednjih 10-15 godina?


Jedna od retkih serija (ako ne i jedina) koju sam gledao i koja mi se dopala u poslednjih 10-15 godina na nasim televizijama je serija Otvorena vrata! Rode nisam pazljivo pratio (sto ce reci da mi se prva epizoda nije mnogo dojmila)! Ono sto mi smeta je kampanja na b92 povodom Roda! Bolno nametljivo! No, s obzirom da sve redje okrecem b92, nije ni tako strasno... :rolleyes:

Edited by Nesh, 14 November 2007 - 19:05.


#56 david ben gurion

david ben gurion
  • Banned
  • 84 posts

Posted 14 November 2007 - 23:32

odlicno i realno,bravo za celu ekipu. :rolleyes:

#57 Musky

Musky
  • Members
  • 4,450 posts

Posted 15 November 2007 - 15:35

glumachka ekipa se okupila zbog opcije,
da bude gledana u udarnom terminu pola godine,
da tv seriju snima filmskom kamerom u veoma skupoj produkciji,
a biche tu i neke kinte...
...a ne na bjelino ime ili pejakovichev scenario.

zaljubljeni narkoman je i gorili bosancu izmamio blazen izraz na licu nakon izjave da je voli ... drago mi je zbog njega.

sa montazom se najverovatnije pozurilo, jer je nezamislivo da pilot epizoda krene ovako zakrpljena ...
scena kada matorac dolazi kod eksera po kiriju je iseckana super-seckom ... shta li vech.

tek u narednim epizodama ochekujte uvodjenje josh desetak odlichnih likova ...

pozdravljam.

#58 queeria

queeria
  • Members
  • 1,429 posts

Posted 16 November 2007 - 21:25

Ah, najzad i malo pozitivnog pederluka u domaćoj seriji :huh:

Mene je veoma lako zadovoljiti i usrećiti :rolleyes:

#59 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 16 November 2007 - 22:07

Ah, najzad i malo pozitivnog pederluka u domaćoj seriji ;)

Mene je veoma lako zadovoljiti i usrećiti :)


E bre Queeria, sad me razočara načisto. I ko gej, i ko komunista.

Ona scena ti se svidela? Pa, onako bi ja poljubio mrtvog odstajalog konja da me je nateralo.

Tipovima samo što na čelu nije pisalo "jao, fuuuuj... bem ti posao". Zinuli ko cokule, samo da se što manje diraju.

Čak se i kamerman postideo pa pobego sa kadrom. :huh:

Drugo... Bem ti gej par u srpskom filmu gde bar jedan nije tetka. Dva "normalna" geja, ni jedan feminiziran. Još će deca svašta da nam pomisle. :D

Stvarno je vama lako udovoljiti.


Bem ti zemlju. Ni pederi nisu hejteri ko što su nekad bili. :rolleyes:

Pih.

Edited by CTPAX, 16 November 2007 - 22:32.


#60 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 16 November 2007 - 23:05

Ova epizoda mi je bila znatno slabija nego prosla. Malo raaazvuceno.