Jump to content


Photo
- - - - -

Vratice se rode


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
322 replies to this topic

#16 djordjeb

djordjeb
  • Members
  • 7 posts

Posted 10 November 2007 - 16:43

hm pa nije to jedina stvar ko je malo pazljivije gledao mogao je uociti i soljice kafe odredjenog sponzora tamo na Kalenicevoj pijaci a i scena kada Bjelogrlic demonstrativno napusta golf Nikole Djuricka je snimljena tacno ispred ekspoziture jedne banke za koju se kasnije ispostavi da je sponzor serije...ali generalno mislim da serija poseduje kvaliteta i evo cekam sledeci petak za nastavak:)

#17 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 10 November 2007 - 16:47

Ma to je sve ocekivano, ali htedoh reci da i nije bas neka reklama za firmu, ako joj se vidi znak u pozadini kadra u kom dvojica dilaju :rolleyes:

#18 djordjeb

djordjeb
  • Members
  • 7 posts

Posted 10 November 2007 - 18:51

pa mozda su hteli da ih zeznu:)kao posto moramo da vam se oduzimo evo vam ovako:)mada reklama je reklama kakva god bila zar ne:)

#19 zgubidan

zgubidan
  • Members
  • 667 posts

Posted 10 November 2007 - 20:03

Posebno bih izdvojio situaciju kada lema Igora Pervica u klubu u i onu scenu kada prodaju djankosu dop u kolima. Ne znam ko je taj momak koji glumi narkomana, ali svaka mu cast, reklo bi se da je stvarno bio na dopu, nadam se da nije :rolleyes:

Isti momak je glumio sa Djurickom, Borisom Milivojevicem i josh par njih u genijalnoj seriji/emisiji "Oko moje glave" koja je isla devedesetih na rts-u, ne znam kako se zove ali cini mi se da sam ga video u josh nekom filmu zadnjih godina.

#20 nisam Ja

nisam Ja
  • Members
  • 275 posts

Posted 10 November 2007 - 20:08

muzika solidna
rezzija solidna ( izuzev onih gorepomenutihnepotrebnoproduzzenihscena )
pricha krsh za sad
na selu bi trebalo da se zakuva

misim ochekujem to od pejakovica :rolleyes:

#21 djordjeb

djordjeb
  • Members
  • 7 posts

Posted 10 November 2007 - 20:08

meni se cini da je on glumio knjizara zajedno sa Djurickom u filmu Natasa mozda me secanje vara ali nemam taj film pa ne mogu proveriti..

#22 spookysleeper

spookysleeper
  • Members
  • 219 posts

Posted 10 November 2007 - 20:21

hm pa nije to jedina stvar ko je malo pazljivije gledao mogao je uociti i soljice kafe odredjenog sponzora tamo na Kalenicevoj pijaci a i scena kada Bjelogrlic demonstrativno napusta golf Nikole Djuricka je snimljena tacno ispred ekspoziture jedne banke za koju se kasnije ispostavi da je sponzor serije...ali generalno mislim da serija poseduje kvaliteta i evo cekam sledeci petak za nastavak:)


Ma, sta sponzori se javljaju i u najboljim americkim filmovima od 150mil. $.

Serija je stvarno dobra i ne mogu da verujem da posle vise od decenije ima nesto kvalitetno kod nas. Thumbs UP! :rolleyes:

#23 djordjeb

djordjeb
  • Members
  • 7 posts

Posted 10 November 2007 - 20:36

http://www.imdb.com/name/nm0227334/
Bojan Dimitrijevic
http://www.b92.net/t...serode/wall.php
eto uz malo truda sve se moze naci
pozdrav

#24 shunjich

shunjich
  • Members
  • 15 posts

Posted 10 November 2007 - 20:59

i ja se slazem da je serija dobra... prevazisla je moja ocekivanja, jer sam mislio da ce biti prilicno sranje kada sam video kako je uradjena serija 'nasa mala klinika' u istoj produkciji...

#25 frootsman

frootsman
  • Members
  • 10 posts

Posted 11 November 2007 - 00:58

Bojan Dimitrijević je maestralno odglumio džankija. Apsolutno najjači utisak iz prve epizode.

#26 Djole 313

Djole 313
  • Members
  • 115 posts

Posted 11 November 2007 - 08:44

Potpuno iritantne reklame na radiju su osigurale da nikada ne bacim ni pogled na dotičnu seriju. Mislim, čudi me da je B92 iskoristio čuvenu srpsku marketinšku strategiju zvanu "hajde da ubacimo poneki dijalog/monolog sa što više psovki i vulgarnosti koji apsolutno ne objašnjava o čemu se radi u onome što reklamiramo, ali mi mislimo da zvuči kul". Ne zvuči kul, i po svim psovkama i vulgarnostima datim bez ikakvog konteksta koji bi ih možda i opravdao, to nije nešto što bih želeo da gledam.

#27 HaMa3aHa

HaMa3aHa
  • Members
  • 43 posts

Posted 11 November 2007 - 09:04

pa, dobro to sa sponzorima, je stara fora.
tako rade i u Holivudu, Bolivudu...
e, Gojko Sisa ima dobru ulogu.
nekako me dojmilo. Baš ću da dam sve od sebe da gledam.
nisam u toku kako će se davati?
dnevno, nedeljno?

#28 Paris-Texas

Paris-Texas
  • Members
  • 244 posts

Posted 11 November 2007 - 11:05

Prijatno sam iznenadjen. Muzika je dobra, kamera i kadrovi odlicni. Vise su mi nekako "filmski".

#29 zak

zak
  • Banned
  • 122 posts

Posted 11 November 2007 - 12:40

Mene bas ti kadrovi i kamera nerviraju.

Kao reklame za prasak i detergent za sudove, uglovi ispod nogu i onda pomeraju kameru malo levo desno,
totalno izgleda kao reklama, ko da jedan isti covek snjima i reklame i filmove u celoj Srbiji.

#30 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 11 November 2007 - 12:42

Ja sam licno bio u fazonu "Ko zna sta je to, kada je ovoliko unapred reklamiraju". Medjutim prijatno sam se iznenadio pocetkom. Naravno, rano je za neke definitivne procene da li je dobra serija ili ne, ali za sada je OK, bez preteranih zamerki.