Jump to content


Photo

PPP/B92 anexija


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
115 replies to this topic

#61 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 10 November 2007 - 13:01

O kakvom vi placanju pricate? ja nisam nista platio...osim ako nije ko sto je mr.smith rekao da dolazi na kraju meseca sa racunom za struju :rolleyes:
Sto se tice moderatora, reci cu samo da su me na b92 banovali nekoliko puta i to odma do 2017 bez ikakvog obrazlozenja, cak nikad nisam ni dobio 10% warn-a... ta bi mi odluka bila razumljiva da sam nekog vredjao ili psovao, ali nisam radio nista od navedenog, dok tamo nije takva situacija, mozda bas zato sto ce trebati da se placa pa su malo blazi, ko ce ga znati?!?
al ukoliko bude trebalo da se placa sigurno im necu placati, vec cu preci vamo...
a ako me sad ovde banuju zbog toga sto sam napisao, mogu samo da kazem da me zabole qraz i za to :huh: :)
Cheers

#62 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 10 November 2007 - 14:05

cek pa zar ti nisi ovde? Onda mora da neki tvoj zalutali duh pise po 92i. Situacija nije taka (tamo) dok se slazes sa nekim od moderatora, probaj da se zakacis na politiki sa jednim od njih pa kad pcne da ti duva za vrat videcu te dal ces zaraditi samo warn ili ces popiti omak ban. U svakom slucaju ce ti se editovati postovi, javno disciplinovati....dok ne ispizdis pa im kazes ko sto je tvoj zalutali duh rekao u zadnjoj svojoj recenici ovde i dignes sidro.
PS
po "osnivanju" su se primale uplate ne vece od 1000din u vidu donacije, mislim da su sad zatvorili finansijsku konstrukciju za godinu dana

Edited by banderash, 10 November 2007 - 14:07.


#63 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 10 November 2007 - 16:22

pa vidis da nisam ovde...navratim jednom nedeljno :rolleyes:
nisam tamo ni sa jednim moderatorom dobar, kao ste se i ovde dok sam pre dolazio ni sa jednim moderatorom nisam zakacio, nikad mi nije ni poslao warn nego bi mi odma lupio ban 20 godina tako da neke druge struje tu rade...
odnosno neko ko je dobar sa modom a zakaci se sa mnom, prijavi me moderatoru i tad mi mod odma lupi ban...tako je bar bilo ovde sto se tice mog slucaja

#64 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 10 November 2007 - 18:04

cek pa zar ti nisi ovde? Onda mora da neki tvoj zalutali duh pise po 92i. Situacija nije taka (tamo) dok se slazes sa nekim od moderatora, probaj da se zakacis na politiki sa jednim od njih pa kad pcne da ti duva za vrat videcu te dal ces zaraditi samo warn ili ces popiti omak ban. U svakom slucaju ce ti se editovati postovi, javno disciplinovati....dok ne ispizdis pa im kazes ko sto je tvoj zalutali duh rekao u zadnjoj svojoj recenici ovde i dignes sidro.
PS
po "osnivanju" su se primale uplate ne vece od 1000din u vidu donacije, mislim da su sad zatvorili finansijsku konstrukciju za godinu dana



Pošto pričaš o moderatorima na PPP-u, kada se već ne poštuje molba da se batali ta tema na ovom forumu, nemoj da zaboraviš da su do skora neki od njih bili moderatori na oba foruma. Nećeš valjda da kažeš da nisu dobri :rolleyes: . Od tih koji su ostali na PPP-u neke znam, neke čak i lično, i to su (sem jednog ili dva problematična) jako OK likovi. Nadam se da se to neće promeniti, ali opet, to nije stvar ovog foruma, nego njihova stvar. Zamisli da sad neko u celu priču ubaci i serbian cafe ili neki drugi forum, a ima ljudi koji su i ovde i tamo, pa da počnemo da se prepucavamo ko je kome do balčaka. Nije produktivno, odvlači pažnju, troši vreme...a uvek će biti nekog kome se ovaj forum ne sviđa, i ko će doći na deponuju da se istrese (a biće i onih koji dolaze jednom nedeljno, čistiji je WC, šta li je...)


Mislim da to treba ovako posmatrati - na forumu se ne iznose podaci o nacionalnoj i verskoj pripadnosti, seksualnoj orijentaciji i postovanju na drugim forumima

Edited by Mr.Smith, 10 November 2007 - 18:04.


#65 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 10 November 2007 - 18:25

ko će doći na deponuju da se istrese (a biće i onih koji dolaze jednom nedeljno, čistiji je WC, šta li je...)

:rolleyes:

#66 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 11 November 2007 - 12:24

sami ste odgovorni za karmu svog nika


:)

Ja sam od onih koji smatra da isto pravilo važi i u RL.
Zvuči čudno, ali svako obično dobije tačno onoliko koliko je zaslužio... Ni manje ni više... :rolleyes:

Bez obzira na dobru volju i dobre namere... :huh:

Retki su izuzeci... ;)

#67 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 11 November 2007 - 16:28

. Nećeš valjda da kažeš da nisu dobri :rolleyes: . Nadam se da se to neće promeniti, ali opet, to nije stvar ovog foruma, nego njihova stvar.


Pošto pričaš o moderatorima na PPP-u, kada se već ne poštuje molba da se batali ta tema na ovom forumu, nemoj da zaboraviš da su do skora neki od njih bili moderatori na oba foruma

ne pricam o moderatorima nego o jednom moderatorU, ali nije vazno, koliko sam ja shvatio to nije zabranjeno, pricati, nisam razvlacio pricu u nedogled, covek je pitao, a niko mu ne odgovara i zasto ne bih ja, ne vidim nista lose u tome. Ako ste zeleli da se o tome ne pise zasto je otvoren topik na tu temu?

Od tih koji su ostali na PPP-u neke znam, neke čak i lično, i to su (sem jednog ili dva problematična) jako OK likovi.

slazem se da u svakom zitu ima kukolja, izgleda da sam ja naleteo na nekog ZAkukuljenog

Mislim da to treba ovako posmatrati - na forumu se ne iznose podaci o nacionalnoj i verskoj pripadnosti, seksualnoj orijentaciji i postovanju na drugim forumima

slazem se da je to tvoje misljenje

#68 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 11 November 2007 - 16:47

slazem se da je to tvoje misljenje

i ne samo njegovo

drop it, vec jednom

#69 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 11 November 2007 - 16:55

slazem se da je to tvoje misljenje



tako je, i ono je bila molba, a ne zahtev, i svako ko hoće, može ... pa kako ko proceni šta mu je raditi sa sopstvenim vremenom i živcima ...

#70 Laki21

Laki21
  • Members
  • 14,216 posts

Posted 30 November 2007 - 04:04

...


Auh, kolike gomile frustracija...

#71 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 30 November 2007 - 23:38

Auh, kolike gomile frustracija...


Super sto si svratio i sto brines o meni. Savjetujem da se ubuduce drzis svog foruma, jer tvoje kakanje ovdje je ocistio "Domestos" a taj je zajeban jer unisti sve bakterije - a specijalno na tvom nivou. A sad se slobodno vrati otkuda si i dosao, ovdje nisi nikome zanimljiv, iako cu zanemariti cinjenicu da nisi ni tamo. Tuzno.. :rolleyes:

#72 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 01 December 2007 - 00:19

...
Tuzno.. :huh:


:rolleyes:

#73 Laki21

Laki21
  • Members
  • 14,216 posts

Posted 01 December 2007 - 05:05

Super sto si svratio i sto brines o meni. Savjetujem da se ubuduce drzis svog foruma, jer tvoje kakanje ovdje je ocistio "Domestos" a taj je zajeban jer unisti sve bakterije - a specijalno na tvom nivou. A sad se slobodno vrati otkuda si i dosao, ovdje nisi nikome zanimljiv, iako cu zanemariti cinjenicu da nisi ni tamo. Tuzno.. :rolleyes:


Djevojčice draga, od mnogo nerviranja mogu da iskoče bubuljice.

#74 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 01 December 2007 - 10:04

Super sto si svratio i sto brines o meni. Savjetujem da se ubuduce drzis svog foruma

Nije to Lakijev izvorni forum, ne gresi dusu.
Poznat mi je taj nick i avatar od ranije (super avatar btw. :rolleyes: ).

(nevezano za tebe Ziza:
Jebo ovu temu sto jos uvek postoji, makar i na deponiji. Nadalje nema sta da se prica smisleno.)

#75 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 01 December 2007 - 16:53

Ciao, ljudi, konacno i ja dosao, tj.vratio se na B92 Chit Chat.:rolleyes:

Aa, tu si? Dobro je, mi se tamo™ vec zabrinuli da nisi odustao od jurisanja na forumske vetrenjace. Vidim da si u dobrom drustvu. Izvoli nastavi... :huh: