Jump to content

Photo

PPP/B92 anexija

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
115 replies to this topic

#46 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 05 November 2007 - 12:13

Ispricavam se sto upadam u sred tudje rasprave, kao i sto ovaj post nece imati nikakve veze s ovim forumom, ali podstaknuta PM-ovima koji mi pristizu i iz kojih doznajem da me se na PPP-u i dalje u najgorem kafansko/pljuvackom maniru i to od strane moderatora rasteze kao palacinku, kao uostalom i sve ostale nepodobne korisnike pa cak i one koji to nikad nisu ni bili, zelim istaknuti da mi je izuzetno drago sto vise nisam TAMO i da se ne bih vratila cak ni da mi plate, a kamoli da ja placam njima za njihovu seosku prciju. Na ovom forumu se takvo nekontrolirano moderatorsko divljanje nije dogadjalo ni za vrijeme najgore vladavine "vjestice Dunadan& vraga Helle", kao ni ostalih babaroga kojima se na PPP-u zlurado plase mala djeca. Takodjer je neistina da sam dobila 10%warna. Dobila sam 20% warna + editiranje posta + suspenziju na 24h zbog jedne psovke -ovo isticem samo zato da bih istaknula da se osim bezobrazluka, tamo plasiraju i bezočne lazi od strane istih moderatora. Toliko, i nemam namjeru dalje ulaziti u diskusiju oko ove teme.

Molim moderatore da ovo obrisu ukoliko smatraju neprimjerenim. Napisala bih post na PPP/B92 anexia da nije zakljucan, a drago mi je sto jeste.

Vec sam se obratila teacheru, pa se obracam i tebi u nadi da cete ispuniti moju molbu.

Ne zelim trpjeti daljnje uvrede od strane vasih moderatora niti zelim da se o tome vode daljnje rasprave. Ne zelim da moj nick, kao ni postovi ostanu na ovom forumu i molim da mi izadjete u susret brisanjem mog profila.

Zelim vam sve najbolje u daljnjem radu.

Pozdrav

Ziza

Edited by HattoriHanzo, 05 November 2007 - 12:13.

#47 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 05 November 2007 - 12:21

...

podvuceni deo u prvom postu se odnosi na topic na ovom forumu koji je zakljucan, a podvuceni deo u drugom postu na profil koji je zakljucan na onom forumu.
cini mi se da si pogresno shvatio da se ziza zali sto joj je profil zakljucan tamo. inace mi tvoj post nije jasan uopste.

Edited by Sheridan, 05 November 2007 - 12:22.

#48 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 05 November 2007 - 12:47

sami ste odgovorni za karmu svog nika

A time zelis reci sto? Da je hajka na mene opravdana? Mislim, sto se nas dvije tice simaptija je obostrana s tom razlikom sto sam ja zadrzala dozu objektivnosti i predlozila te za moderatora ovdje, dok se ti stavljas u navijacku poziciju. U pravu si, sami smo odgovorni za karmu svog nicka. :rolleyes:

podvuceni deo u prvom postu se odnosi na topic na ovom forumu koji je zakljucan, a podvuceni deo u drugom postu na profil koji je zakljucan na onom forumu.
cini mi se da si pogresno shvatio da se ziza zali sto joj je profil zakljucan tamo. inace mi tvoj post nije jasan uopste.

Bit ce da mu je promakao dio u kojem sam naglasila da mi je izuzetno drago sto vise nisam tamo. Jedino dobro sto su uspjeli napraviti jeste sto su mi ispunili molbu da mi ugase nalog. U tom smislu, sve pohvale. :huh: + sto Hattori nije shvatio da mislim na topic "PPP/B92 anexia" ovdje koji je od jucer zakljucan, a ne da mi je zao sto vise nisam tamo.

Edited by Ziza, 05 November 2007 - 12:50.

#49 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 05 November 2007 - 12:53

zaista bi bilo dobro da prestanu prepucavanja na temu ppp/fb92. internet je dovoljno veliki za normalno funkcionisanje mnogo više od dva foruma.

@ hattori:
čini se da je ziza mislila na OVAJ topic. :rolleyes:

edit: ziza me preduhitrila...

Edited by Vesna, 05 November 2007 - 12:56.

#50 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 05 November 2007 - 12:54

budimo ljudi iako smo forumasi

#51 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 05 November 2007 - 19:59

@ hattori:
čini se da je ziza mislila na OVAJ topic. ;

Au, kakvo proplivavanje plus shto ga je zajeb koshtao postovanja na B92 :rolleyes:

#52 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 05 November 2007 - 23:38

Au, kakvo proplivavanje plus shto ga je zajeb koshtao postovanja na B92 :rolleyes:

Jer je prekršio koje pravilo Foruma B92?

#53 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 06 November 2007 - 00:11

Jer je prekršio koje pravilo Foruma B92?

Ne vidim zashto bi to bilo krshenje pravila ? Shtavishe meni bash milo da je prekinuo apstinenciju i oglasio se i na Forumu B92. :rolleyes:

E sad, da li bi se uopshte pojavio da se nije zajeb'o i pogreshno shvatio Zizu je vec druga pricha :huh:

#54 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 06 November 2007 - 08:27

Ne vidim zashto bi to bilo krshenje pravila ? Shtavishe meni bash milo da je prekinuo apstinenciju i oglasio se i na Forumu B92. :rolleyes:

Ah, sorry, ja sam shvatio drugačije, u smislu da će mu biti zabranjeno postovanje.

Inače, ne verujem da je u pitanju apstinencija, verovatno višak obaveza oko administracije. :huh:

#55 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 06 November 2007 - 09:37

Ah, sorry, ja sam shvatio drugačije, u smislu da će mu biti zabranjeno postovanje.

Sve ok, krivica je i moja jer se post zaista mogao i tako protumachiti :rolleyes:

#56 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 06 November 2007 - 22:59

au.
izbrisase zizin profil sa PPP-je.
jos samo da izbrisu apotekaricu sa foruma po izboru pa da procvetam.

#57 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 07 November 2007 - 05:31

au.
izbrisase zizin profil sa PPP-je.
jos samo da izbrisu apotekaricu sa foruma po izboru pa da procvetam.

I da te sto manje gledamo na ovom forumu.

+ Bas te zalim. Mora da ti tesko pada sto ste Apotekarica i ti na istoj funkciji; zato si i dosla tu da kenjkas jer se tamo ne usudis. :rolleyes:

Edited by Ziza, 07 November 2007 - 06:13.

#58 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 07 November 2007 - 14:00

Jes vala, oduvek mi bio problem da doticnu zapljunem od silnog strahopostovanja. :rolleyes:
A ko je ovde za zaljenje, to je opste poznata stvar.

#59 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 07 November 2007 - 19:23

Jes vala, oduvek mi bio problem da doticnu zapljunem

Ali ti nesto u zadnje vrijeme bas i ne ide pa si dosla k meni na generalnu probu? :rolleyes:

A ko je ovde za zaljenje, to je opste poznata stvar.

Pa znas kako je, svatko ima svog favorita. Meni je npr. zao sto umisljas da si opaka, a zapravo si samo dosadna, pa zato i necu nastaviti ovo druzenje. Igraj se s nekim drugim ili nastavi ovdje s monolozima, svejedno mi je.

#60 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 09 November 2007 - 01:25

2 Ziza & Hattori

jedan od mojih prvih postova tamo

bez uvrede

1.Cinjenica je da ovaj forum ne bi postojao da njie bilo forum B92.
2.Cinjenica je da (nazalost) vecina njih koji su bili banovani sa foruma B92 pljuju (direktno ili indirektno) po Forum B92# (iako su tamo bili godinama).
3.Cinjenica je da ako bilo kojim slucajem ti isti forumasi budu banovani sa PPP ima da idu u Forum B92# i da pljuju (jer su takvi kakvi jesu) po ovom forumu.

fuck them all

ps. meni je cudno kako se neki nisu zalili godinama "tamo" o nekim stvarima o kojima se sada zale za nedelju dana ovde, neki ce da se izvlace sa "pa plasio sam de me ne banuju", ja bih mu odgovorio, u pizdu materinu, reci svoje misljenje pa makar te banovali dozivotno, nikome ne zavisi zivot od foruma, ni sa ovog ni sa onog.

citaj bold