Jump to content


Photo

Gde je nestalo muvanje?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
365 replies to this topic

#271 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 07 June 2012 - 19:06

Kome uvek mogu da se javim? :unsure: Ne žalim se ja ništa, kažem da mi taj segment života ne nedostaje - a drugi komotno mogu da se upoznavaju i vezuju jedni za druge. :) Jeste da je cena ponekad usamljenost, ali zato nema SMS poruka, raskidanja u vezama, romantičnih zezanja, nerešenih pitanja, svađa, razvoda, ljubomora, truda oko tradicionalnog osvajanja (gde je tu jednakost polova :huh: ) žena, a najvažnije od svega, svoju platu trošiš sam. :)


bellini, pa ti si resio problem. ich ne moras da se mucis B-) .
(ja sam tebi i ranije rekla, najbitnije je da si ti srecan, a za to ti nije uvek potrebna i druga osoba ili partner)

nego, u slucaju da bi krenuo u potragu.....bi li pomoglo da se recimo osisas, promenis frizuru?

Posted Image

:lol:

#272 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 07 June 2012 - 19:20

roditeljstvo


edit...a ja sam daleko od toga.....


Ti samo vezbaj, doci ce i ono.

edit:

Da pojasnim sta ono.

"Tata on je mene udario gudalom, a ja njega ne mogu klavriom. Sto ste me natreali da svram klavir, kad ne mogu da se branim? :rant: "
Tako ti to izgleda. :P

Edited by mrd, 07 June 2012 - 19:34.


#273 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 07 June 2012 - 19:37

Upravo je Internet medij koji nameće distancu i svojim ograničenjima sprečava sagledavanje realnosti, tako da pogoduje idealizovanju drugoga. Što je manje informacija o drugome, on je misteriozniji, pa se više u njega idealizujuće projektuje. Ako se drugi pojavljuje samo tekstualno, u glavi onoga ko čita stvara se neka predstava o drugome, fantazija o tome kakav on jeste u stvarnosti.


forumasi, nemoj da me neki od vas razocara, ako se ikada sretnemo u rl....:rolleyes:

rott:

Posted Image

mrd:

Posted Image

sunflover
Posted Image

misko?

Posted Image



:D

#274 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 07 June 2012 - 19:54

forumasi, nemoj da me neki od vas razocara, ako se ikada sretnemo u rl....:rolleyes:


misko?

Posted Image



:D


A, zato misko broji iglice na kaktusu. :P




#275 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 07 June 2012 - 19:59

bellini, pa ti si resio problem. ich ne moras da se mucis B-) .
(ja sam tebi i ranije rekla, najbitnije je da si ti srecan, a za to ti nije uvek potrebna i druga osoba ili partner)

nego, u slucaju da bi krenuo u potragu.....bi li pomoglo da se recimo osisas, promenis frizuru?

Posted Image

:lol:


:lol: Ali nije po Đovaniju, već po koktelu. ;) A nisam ni te orijentacije. -_-

#276 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 07 June 2012 - 20:56

forumasi, nemoj da me neki od vas razocara, ako se ikada sretnemo u rl....:rolleyes:



just love you :D

ali to je dvosmerna relacija

file:///C:/DOCUME%7E1/UserXP/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpgosoba A - jelisaveta
osoba B - CF
osoba C ....
file:///C:/DOCUME%7E1/UserXP/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/UserXP/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg

#277 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 07 June 2012 - 21:11

just love you :D

ali to je dvosmerna relacija

file:///C:/DOCUME%7E1/UserXP/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-3.jpgosoba A - jelisaveta
osoba B - CF
osoba C ....
file:///C:/DOCUME%7E1/UserXP/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/UserXP/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg


Ej, ja ne idem autobusom. Mace ako treba prevoz, jav' se. ;) pre nego se raspadnem :P



Nisam znao da ste vas dve takko dobre zemske.

Ako treba prevoz, samo se javite. "Pre nego se raspadnem :P "

#278 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 07 June 2012 - 21:26

Ako treba prevoz, samo se javite. "Pre nego se raspadnem :P "



vazi, george...cekam te ...0:)


pozuri, ja cu se raspadnem pre tebe :lol:

#279 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 07 June 2012 - 21:29

Kome uvek mogu da se javim? :unsure: Ne žalim se ja ništa, kažem da mi taj segment života ne nedostaje - a drugi komotno mogu da se upoznavaju i vezuju jedni za druge. :) Jeste da je cena ponekad usamljenost, ali zato nema SMS poruka, raskidanja u vezama, romantičnih zezanja, nerešenih pitanja, svađa, razvoda, ljubomora, truda oko tradicionalnog osvajanja (gde je tu jednakost polova :huh: ) žena, a najvažnije od svega, svoju platu trošiš sam. :)

Mislila sam da se javis da razmisljas tako :D

To je licni izbor - biti sam ili ne, ima svoje za i protiv ali se svodi na licni izbor.

forumasi, nemoj da me neki od vas razocara, ako se ikada sretnemo u rl....:rolleyes:




:D Nemoj da mi unistavas sliku o Rottu sa tim ruznim likom...

just love you :D

ali to je dvosmerna relacija

osoba A - jelisaveta
osoba B - CF
osoba C ....

To nije fer :( ocu ja da budem Modesty

#280 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 07 June 2012 - 21:53

ovako ja zamisljam angie...

Posted Image

...u akciji :)

#281 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 07 June 2012 - 22:03

Nista, ondak. Da ja ipak kupim autobus, pa da bude guzva? Ovako je tesko doneti ispravnu odluku. :(

#282 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 08 June 2012 - 02:01

ovako ja zamisljam angie...



...u akciji :)


:lol: Tako se ponekad osecam samo bez siski molicu ....

Ja ipak CF zamisljam ovako:


Attached File  rounding-third-with-susan-sarandon-647-image_gallery_2277_susan-sarandon-bull-durham_480x480.jpg   55.95KB   0 downloads

samo mladju :D

#283 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 08 June 2012 - 18:04

Ti samo vezbaj, doci ce i ono.

edit:

Da pojasnim sta ono.

"Tata on je mene udario gudalom, a ja njega ne mogu klavriom. Sto ste me natreali da svram klavir, kad ne mogu da se branim? :rant: "
Tako ti to izgleda. :P


Posted Image

#284 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 09 June 2012 - 02:43

to kako ja (a i ostali forumasi nego ja uvek priznam) zamisljam(o) forumasice to izlazi iz okvira ovog sajta :P

@mike: uvreda je vrlo efikasna precica da privuces paznju nekome koga vidis da prica besmislice a nece da te saslusa, toplo ti je preporucujem, works every time ;)

sto se tice mog licnog opisa u poredjenju sa ovim manekenom (naglasak na prvo a, tako se ovde zovu manekeni) mogu u svoju odbranu samo reci da je sreca sto ne zivim od svog izgleda :kece: ali isto tako mogu reci da volim muvanje isto koliko i on, i znam da je prevrnuo par iljada zena vise od mene, ali za neke koje su mi pogodile zicu ne bi se menjao :D

i jos da dodam da me je mnogo vise ispalilo, ali c' est la vie pardon my french

Edited by misko1, 09 June 2012 - 02:51.


#285 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 09 June 2012 - 19:14

Dobro ti je ovo ono bilo objašnjenje Mrd-e.Samo da bude tako.Ako ne baš tako onda bar slično.Hvala prijatelju! :)