Jump to content


Photo

Gde je nestalo muvanje?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
365 replies to this topic

#361 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 24 February 2014 - 22:49

E vidis, u tom grmu lezi zec  :D , bez jasno datog odobravajuceg znaka (osmeh, pogled) rekao bih da se uglavnom ne vredi cimati, samo ti jos fali da te mrgud ispali pred svima



#362 JamesGold_Zlatko

JamesGold_Zlatko
  • Members
  • 13 posts

Posted 24 February 2014 - 23:01

Mene nekako strah da me ne sutne i pored zavodnickog pogleda/osmijeha :-D

#363 Jurgen

Jurgen
  • Members
  • 6,514 posts

Posted 03 March 2014 - 23:14

Ma sve to dodje na svoje, e sad, da li ce to izaci na dobro ili lose, pitaj boga  -_-

 

Salu na stranu, ja bih, da tako kazem, priznao svoj neki kompleks: Prisustvo prijatelja na nekom inicijalnom polju muvanja, tj na mestu uspostavljanja prvog kontakta... Pre koji mesec sam bio u nekom klubu sa drugom i drugaricom, i prilikom odlaska gore gde je bio nas sto, na prvi pogled (bio je  mi se svidela jedna brineta, nista sad da sam pao u nesvest, ali svidela mi se svakako. Posle nekog vremena posmatranje nje iz pticje perspektive, dodje meni i da skeniram njeno okruzenje tj koliko ih je za tim stolom: 7 (slovima sedam) drugarica! Ko ce probiti taj kordon jbt, kao da su krenule negde za prvi maj, a ne u klub, doduse, to i jeste cesta slika danas, grupe striktno razdvojene polom bas haraju tj bolje reci statiraju... No, da ne duzim, kad sam video koliko ih je, tu se i zavrsila moja ambicija sto se tice doticne

 

Meni je bas nekako lakse kada ih ima vise. Kada su samo 2 to je problem, jer nece da ostavi drugaricu samu, a samu ces tesko da nadjes. 



#364 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 04 March 2014 - 03:19

PS_0394_REAL_RATIONAL.jpg



#365 jasamja32

jasamja32
  • Banned
  • 676 posts

Posted 04 March 2014 - 14:54

no pain no gain - sto bi rekli nasi stari...



#366 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 04 March 2014 - 21:03

Meni je bas nekako lakse kada ih ima vise. Kada su samo 2 to je problem, jer nece da ostavi drugaricu samu, a samu ces tesko da nadjes. 

 

To sto kazes ima logike, ali ne previse  :D Svakako da, u slucaju da su samo njih 2, nece ostaviti drugaricu samu. Ali, sta tek kad ih je vise? Prilazis onoj koja ti se svidja, i uglavis se gde tacno pored njih surnaest?  Osim ako nemate neke varnice od ranije pa da mozes odmah da je izdvojis ili sta god. Kad si se vec iscimao, sta sa ovih, koliko vec pogleda, sto pocinju da bleje u tebe? Nekako, to nije igra samo oduseviti doticnu, vec treba sad i ove ostale ubediti... Svi ti klubovi, koji pustaju unutra daleko vise gostiju nego sto mogu da prime, mu dodju negde i prednost i mana: Sa jedne strane svi se cesu u svakog i muzika tresti tako da ne mozes cuti nikog osim ako ti se ne dernja u uvo, a sa druge, mozda, pritisnuti nikakvim komforom i nepostojecim manevarskim prostorom, eventualno upali neka face to face nuzna komunikacija, onda bi dobar scenario bio sutrasnji rendezvous na kafi  Tu je vec il' jesi, il' nisi, tj brzo se sazna na cemu si

 

Ma sta ja bulaznim, manje vise ne vredi bez insajdera/good ol' nabacivanja   -_-


Edited by Markov, 04 March 2014 - 21:05.