Jump to content


Photo
* * * * - 4 votes

Kuda ide ova Srbija?


  • Please log in to reply
36597 replies to this topic

#33496 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 09 November 2017 - 06:07

Srpski nacional-socijalista i svinja opste prakse Ivica Dacic ponovo zarad ruskih interesa bez ikakve potrebe zaostrava odnose sa Ukrajinom:

 

http://www.b92.net/i...&nav_id=1323216

 

I da, nije lose da se rulja malo podseti da je to isti onaj Rade Bulatovic koji je na mestu vrhovnika BIA u vreme diktature klerofashistickog mackara Kostunice zario i palio, a prethodno igrao nikad do kraja razjasnjenu ulogu u egzekuciji premijera Djindjica. 


  • 0

#33497 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 09 November 2017 - 06:23

Sramota, zaista. Ako su nam Rusi bratski slovenski narod, onda su isto to i Ukrajinci, ni manje ni vise (a mozda cak i malo vise?!).


  • 0

#33498 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 09 November 2017 - 06:29

eee, pa Ukrainci su uglavnom katolici. Kako ti neko, ko postuje papu, moze biti brat?


Edited by Ibiza, 09 November 2017 - 06:42.

  • 0

#33499 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 09 November 2017 - 06:34

eee, pa Ukrainci su uglavnom katolici. Kako ti neko, ko postuje papu, biti brat?

Ako cemo pravo, nisu oni katolici, nego unijati, tj. drze se potpuno svih pravoslavnih obreda, ali jedino priznaju vrhovnu vlast pape. To je samo "politicko" katolicanstvo, a inace nema nikakve stvarne razlike izmedju ruske i ukrajinske crkve.


  • 2

#33500 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 09 November 2017 - 06:42

Mi pravoslavci I njih mrzimo jer oni priznaju papu, tj, razliciti su of nas. Nije li to dovoljno?


  • 1

#33501 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 09 November 2017 - 06:44

Mi pravoslavci I njih mrzimo jer oni priznaju papu, tj, razliciti su of nas. Nije li to dovoljno?

Mi Srbi mrzimo sve koji nisu mi, a i nas ako smo komsije. :P 


  • 3

#33502 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 09 November 2017 - 07:01

Mi Srbi mrzimo sve koji nisu mi, a i nas ako smo komsije. :P

Zato ja ne mrzim moje. Jedan je Indus musliman a drugi coloured protestant


  • 0

#33503 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 09 November 2017 - 07:03

Zato ja ne mrzim moje. Jedan je Indus musliman a drugi coloured protestant

I moji su dobri. Jedan je red-neck, a drugi je inzenjer i voli da pravi go-karts, pa se trkamo dok ih ne slupamo.


Edited by mrd, 09 November 2017 - 07:06.

  • 0

#33504 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 09 November 2017 - 07:05

...

 

... eee, pa Ukrainci su uglavnom katolici. Kako ti neko, ko postuje papu, moze biti brat?

 

https://en.wikipedia...gion_in_Ukraine

 

Attached File  religija u ukrajini.jpg   42.86KB   5 downloads

 

...


  • 4

#33505 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 09 November 2017 - 07:06

Ako cemo pravo, nisu oni katolici, nego unijati, tj. drze se potpuno svih pravoslavnih obreda, ali jedino priznaju vrhovnu vlast pape. To je samo "politicko" katolicanstvo, a inace nema nikakve stvarne razlike izmedju ruske i ukrajinske crkve.

Da, slicno Rumunima. I oni su unijati.

Debilno je, medjutim, pominjati neke ukrajinske dobrovoljce u ratu 90-tih. ovo sto radi Dacic. Zaista nepotrebno.


Edited by darth bane, 09 November 2017 - 07:07.

  • 0

#33506 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 09 November 2017 - 07:26

I moji su dobri. Jedan je red-neck, a drugi je inzenjer i voli da pravi go-karts, pa se trkamo dok ih ne slupamo.

jel on I tebi napravio karting I dao da se trkate ili ti vozis svoju konstrukciju?


  • 0

#33507 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 09 November 2017 - 07:27

jel on I tebi napravio karting I dao da se trkate ili ti vozis svoju konstrukciju?

Ma ja se foliram i napravim tako nesto na 4 tocka, a zeni kazem da pravim za decu. :P


  • 0

#33508 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 09 November 2017 - 07:51

...

 

Komicni lik iz zitoradju, ma koliko da se pravio da je 'diplomata' - samo je ruski covek, aka raspevano krme.

 

On ganja neki svoj zadatak, a AV ce ga pustiti da razbacuje djubrivo grabuljama, pa kad mu vide ne bude trebao - penzionisace ga.

 

Citava ta prica oko Ukrajine je ruski spin / gebisticka podmetacina na koju su se navadili vukojebinski rašistički seljoberi, misleci da je sada trenutak da poentiraju na Ukrajini. To samo svedoci o lokalnim opancarskim salabajzerima koji nista nisu naucili i kojima svaki cas salju emisara da im odvali teske zausnice, sve dok konacno ne priznaju.

 

Ko jos veruje lazima raspevanog krmeta?

Taj kao da je pobegao iz 'Lotos bara'.

:lol+:   

 

Kijev je povukao ambasadora 'na konsultacije' - a zna se sta to znaci. To je samarcina sVrBskom MSP, koji je bio prinudjen da, prema protokolu, povuce svog ambasadora. A to, sto sVrBija pokusava da debelim krmecim doopetom sedi na dve stolice - to ce joj se obiti o glavu.

Sad ce neko da potegne AVa - samo me interesuje a sto ga 'raspevano krme' trpi? Sto ne da ostavku?

;)

 

Jesu li domaci kurajberi zaboravili kojim putevima ide 'izvoz' za rusku pomijaru? Imali iz geografije '2'?

Nista, nista - ce nauce.

 

Btw, 'rvacka je bila nezavisna drzava i mogla je da pozove bilo koga da ratuje za nju.

Oni 'dumbass / lugandonija' su samo teroristicke ruske ispostave na koje se ne odnose medjunarodne norme / zakoni.

 

Idealno bi bilo (i za Ukrajinu i ovaj provizorijum) da se tamo neprimetno likvidiraju / asasiniraju 'sVrBski borci' - olaksanje bi bilo za obe strane. Tako ce se nesto, verovatno i dogoditi.  

 

...


  • 0

#33509 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 09 November 2017 - 08:27

...

 

 

Sad ce neko da potegne AVa - samo me interesuje a sto ga 'raspevano krme' trpi? Sto ne da ostavku?

;)

 

 

...

 

Šta to trpi i zbog čega da da ostavku. Kao, Dačić vodi neku svoju politiku, mimo ili kontra AVa. 

Jes, malo morgen.


  • 1

#33510 A sad

A sad
  • Members
  • 3,504 posts

Posted 09 November 2017 - 08:45

Ni Ukrajinci ni Rumuni nisu unijati vec pravoslavci. Medju Ukrajincima postoji unijatska manjina ma zapadu zemlje, ali njih je manje od 10%. Medju Rumunima takodje postoji unijatska manjina, ali njih je samo oko 1%.

To da su Ukrajinci vecinski katolici ili unijati je ruska propaganda koja veze sa realnoscu nema.
  • 1