Jump to content


Photo
* * * * - 4 votes

Kuda ide ova Srbija?


  • Please log in to reply
36597 replies to this topic

#33481 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 04 November 2017 - 09:09

kako se proveo AV kod Brankice?

Kao i uvek u intervjuima. sam sebi postavljao pitanja i odgovarao. Između pitanja pričao sam sa sobom.

Si nešto bolje očekivao?


  • 0

#33482 BeIgrade

BeIgrade
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 04 November 2017 - 09:48

Ma je li? Jel bi dosla -- kao oni okeanski organizmi koji otvaraju usta, a hrana u vidu planktona nosena vodenom strujom sama ulazi u usta...

 

Hebote, covece, kako ti ne padne na pamet da mora krvavo da se radi i da se ne staje danju i nocu ako se hoce postici neki aktivizam i politicka dinamika? Da ima da se vuku ambasadori za rukave, i nogavice, da se kleci pred njima i dokazuje neprekidno da su bolji od vlasti i da se moljaka za pomoc i da je to jedino smisleno i moralno ako hoces da postignes neki rezultat? Da treba organizacija i menadzment kao najtezi poslovi, a vodja je samo slag na torti. Bio je i Vuk Draskovic "vodja" (sto je najgore i udbasi su u te gluposti o vodji verovali pa su pokusavali onoliko da ga ubiju), pa nikad nije nista uspeo da uradi - a menadzer kao Djindjic jeste 2000. 

 

Nemoj da pises samo da bi pisao vec I citaj - sa razumevanjem I bez 'cepanja' recenica:

 

Podrska na unutrasnjem I spoljasnjem planu bi dosla, uz mukotrpan rad naravno,


  • 0

#33483 bohumilo

bohumilo
  • Members
  • 1,267 posts

Posted 04 November 2017 - 10:46

Tekst je stvarno dobar, s tim sto je LP zaista daleko vise komunist(kinj)a nego mnogi koje ti ovde optuzujes za isti greh. 

 

Na primer?


  • 0

#33484 kirovec

kirovec
  • Members
  • 1,135 posts

Posted 04 November 2017 - 12:37

Ok sada, naravno, i to je ono sto danasnjoj opoziciji najvise nedostaje - jak I neokaljan lider. Podrska na unutrasnjem I spoljasnjem planu bi dosla, uz mukotrpan rad naravno, ali problem je sto na sceni nemamo dovoljno jaku licnost koja bi mogla da povede 'gomilu' I uradi neke konkretnije poteze... taj nedostatak se najbolje video I osetio tokom poslednjih demonstracija u BG-u... onu masu je trebalo bolje iskoristiti I kanalisati...

 

To je zato sto mi ne analiziramo antizapadni deo opozicije konkretno Kamenka? On po meni ima znatno vece sanse da bude ozbiljan problem za koju godinu od bilo kog drugog opozicionara, pogotovo ako Šeki ne bude vodio radikale.


Edited by kirovec, 04 November 2017 - 17:40.

  • 0

#33485 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 04 November 2017 - 14:12

Kao i uvek u intervjuima. sam sebi postavljao pitanja i odgovarao. Između pitanja pričao sam sa sobom.
Si nešto bolje očekivao?

nisam gledao sinoc, utiče mi na zdravlje pa zato pitam vredi li naknadno pogledati.
  • 0

#33486 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 04 November 2017 - 16:20

nisam gledao sinoc, utiče mi na zdravlje pa zato pitam vredi li naknadno pogledati.

Nemoj ni da pokušavaš. Odgledao sam iz radoznalosti i pokajao se. :krsta:


  • 0

#33487 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 04 November 2017 - 17:51

23131670_10214233433727452_3241905242462

 

:ajme:

 

Spoiler

  • 0

#33488 forestpk

forestpk
  • Members
  • 234 posts

Posted 04 November 2017 - 19:27

Ok sada, naravno, i to je ono sto danasnjoj opoziciji najvise nedostaje - jak I neokaljan lider. 

 

Najvise nedostaje ideja koju bi taj lider promovisao.

Ovde ni jedna opoziciona stranka nece jasno da kaze sta je buducnost ove zemlje. Dakle jasno kazite u EU i NATO ako ste prozapadnjaci. Zasto se kurvaju i dalje sa tim? Pa da li je moguce da je i njima srce u Moskvi? Ili misle da ce kurvanjem dobiti vise glasova?

 

A sto se tice Brankice, ono je nevidjena blamaza. Prvo zasto ga je uopste zvala? Sa njim je nemoguce voditi bilo kakvu smislenu diskusiju. Covek na pitanje odgovara tako sto postavlja svoja pitanja ili prica ono sto je naumio nevezano za ono sto se ga pitali.

Dakle ako ga pitate koliko je dva plus tri postoje dva tipa odgovora

1. A sto me niste pitali koliko je cetri plus sedam?

2. Slusajte vi, prosle zime kada je padao sneg ja sam rekao da ce reke da se zalede, eto znao sam to, pa vi sada pricajte kako sam ja................

 

Sve sve samo necete dobiti odgovor na pitanje koje ste mu postavili.

 

Gledao sam 10 minuta i shvatio da je to predstava za budale. A koliko cujem ona mu je do samog kraja dozvolila da je napravi budalom kao i sve one koji su to gledali nadajuci se da ce cuti nesto.

I sada ce da se hvali, eto ja sam kod Brankice bio, mogla je da me pita sta god joj padne na pamet, pa vi kazite da nema slobode medija.


  • 2

#33489 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 04 November 2017 - 19:37

Na primer?

Southern Poverty Law Centar, Oxfam, Bill Nye, Kido from Junkovac, mali medved, yossarian...


Nemoj da pises samo da bi pisao vec I citaj - sa razumevanjem I bez 'cepanja' recenica:

Znam ja da si ti to napisao, ali ti je prvo vodja, a to tek kasnije. A redosled je bukvalno i ocigledno suprotan.


To je zato sto mi ne analiziramo antizapadni deo opozicije konkretno Kamenka? On po meni ima znatno vece sanse da bude ozbiljan problem za koju godinu od bilo kog drugog opozicionara, pogotovo ako Šeki ne bude vodio radikale.

Bravo. Nazalost.


  • 0

#33490 kirovec

kirovec
  • Members
  • 1,135 posts

Posted 04 November 2017 - 20:51

23131670_10214233433727452_3241905242462

 

:ajme:

 

Spoiler

 

 

Ne bih da je branim ali ako srede eps ili katastar ima da ostvare ozbiljan skok sto ce dosta znaciti svakome u Srbiji, ne znate vi ljudi sta su birokratske muke dok ne budete imali problem sa katastrom, da smo Ameri ovako nesto bi se desilo odavno u nekom od katastara:

https://youtu.be/brYkhF2GOvA?t=73

 

:D

 

Tu se nerad vuce jos iz vremena Tita a ko zna mozda i pre, pricao mi poznanik da je njegov deda predao zahtev za uknjizbu kuce jos 1960tih, eto sad se on rve sa njima oko uknjizbe i valjda ce uspeti nakon i to zbog Zoraninog zakona koji ih tera da pomere dupe, u sustini "drzavni posao" serija vam je prekopiran katastar u Srbiji. Najjaci izgovor koji sam cuh od njih: kompovi su nam zastareli kazu sa kraja 1990tih? Pa majku mu kako li su ovi na zapadu imali sredjene katastre pre pojave kompijutera ;)


Edited by kirovec, 04 November 2017 - 21:38.

  • 1

#33491 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 07 November 2017 - 13:16

 

Gledao sam 10 minuta i shvatio da je to predstava za budale. A koliko cujem ona mu je do samog kraja dozvolila da je napravi budalom kao i sve one koji su to gledali nadajuci se da ce cuti nesto.

I sada ce da se hvali, eto ja sam kod Brankice bio, mogla je da me pita sta god joj padne na pamet, pa vi kazite da nema slobode medija.

 

Svaka čast na pokušaju da odgledaš i tih 10 minuta, mada donekle i razumem da te Brankica povukla... mada, zar je neko uopšte sumnjao da bi taj bolid pristao da gostuje u bilo kojoj emisiji gde nije sve unapred "proračunato" i gde neće moći da drži svoju patetičnu predstavu za boodale i botove? 

 

A Brankica je samo jedna od onih koja je ukapirala kako stoje stvari, tj. da će degenerik vladati i trovati ovakvu Srbiju još minimum 10 godina, pa pokušava da se pozicionira u tom "njegovom bolesnom sistemu". Biće toga sve više, ne treba se čuditi previše. Jbg, kratak je život, mora od nečega i da se živi... pa ako ne možeš da ga pobediš, na neki način mu se pridruži... jadna realnost, ali ipak realnost...

 

A boldovano je upravo ono što je psihu trebalo... tako da, uzajamna razmena interesa, ništa više...


  • 3

#33492 BeIgrade

BeIgrade
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 08 November 2017 - 01:12

To je zato sto mi ne analiziramo antizapadni deo opozicije konkretno Kamenka? On po meni ima znatno vece sanse da bude ozbiljan problem za koju godinu od bilo kog drugog opozicionara, pogotovo ako Šeki ne bude vodio radikale.

 

Ima dosta istine u ovome, nazalost. Njegova ( =dveri) popularnost sve vise raste ( prosle godine smo se smejali a danas je njegov procenat vrlo blizu cenzusa) a sve zbog mlitavosti, nejasnog plana ( razjedinjenosti) I konkretnih akcija protiv vladajuce kriminalne bande od strane zapadnog dela opozicije.

 

U prilog tome I jucerasnja vest:

 

Istočna alternativa bivšeg funkcionera Srpske radikalne stranke Dragana Todorovića danas je postala deo narodnog patriotskog fronta koji oko sebe okuplja Srpski pokret Dveri.


  • 0

#33493 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 08 November 2017 - 15:31

:rotflmao:

 

 

Samo nekoliko sati pošto je u Užicu otvoren kružni tok, prvi u gradu, napravljen je i prvi saobraćajni prekršaj.

Strahovanja da bi užički vozači, nenaviknuti na ovakve vrste raskrsnica, mogli napraviti kuršlus na kružnom toku pre nego što "obnove gradivo", odmah po njegovom puštanju u saobraćaju pokazala su se kao opravdana, a ovaj video snimak već je "obišao" domaće društvene mreže.
 
Osnovno pravilo u kružnom toku je da se prilikom ulaska u raskrnicu mora voziti u desnu stranu, ali je jedan od vozača usmerio automobil u kontra smeru. 
 
Ne samo da je skrenuo levo i vozio u susret automobilima koji su se pravilno kretali, već je iz raskrnice izašao trakom predviđenom za ulazak, a ne izlazak iz kružnog toka. 
 
Možda bi se prekršaj i mogao tolerisati da pravila vožnje na kružnom toku nisu regulisana sa čak 60 saobraćajnih znakova i jasno iscrtanom horizontalom signalizacijom. 
 
Izgradnju kružnog toka na raskrsnici Omladinske i Ulice Nikole Pašića, uz postavljanje dva parkinga i asfaltiranje mosta preko Đetinje, sa 50 miliona dinara finansirali su "Putevi Srbije".

 


  • 0

#33494 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 08 November 2017 - 15:56

:rotflmao:

 

 

 

Ovo se desilo i meni na Sejselima ( nenaviknut na voznju levom stranom ).


  • 0

#33495 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 08 November 2017 - 16:17

Ovo se desilo i meni na Sejselima ( nenaviknut na voznju levom stranom ).

Ovo se desava i dan danas u Leskovac. 


  • 0