Jump to content


Photo
- - - - -

Prokleti vojni rok. Pomagajte!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
143 replies to this topic

#46 tomas.hokenberi

tomas.hokenberi
  • Members
  • 4,349 posts

Posted 16 June 2010 - 18:52

Oni prvi čak i jesu obsolete, verovatno kakva nacionalna garda. Evo malo update-ovanije sličice, a i ovo je tek obična pešadija.

Oni prvi su US Marines.

#47 Peshadijski_dabar

Peshadijski_dabar
  • Banned
  • 1,140 posts

Posted 16 June 2010 - 18:57

Oni prvi su US Marines.


Da, video kad sam uvećao, ali ovo su stare uniforme, i oni su napustili woodland camo i prešli na MARPAT.

#48 Peshadijski_dabar

Peshadijski_dabar
  • Banned
  • 1,140 posts

Posted 16 June 2010 - 18:58

Ja bi da me okupiraju, ako može.

edit: čuo sam da ove zloglasne padobrankinje oće da siluju domicilno stanovništvo.


Šta vam je, ljudi, ovo je Alberto Tomba, samo se sveže izbrijao :ph34r:

#49 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 16 June 2010 - 18:58

Da li su i ovi "obsolete" ili mislis da su to nekakvi radaristi:


pa nisu ni sluzili 6 meseci cisteci kasarnu i uceci ofanzive, i to je sigurno... :ph34r:

nisam nikakav strucnjak, samo kazem da moramo uci u NATO i profesionalizovati vojsku, ao sto ne mozemo imati ekonomiju ako nismo u EU (ili u Kini, ali ona nam je podaleko) ne treba biti neki veliki genije da se to shvati...

#50 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 16 June 2010 - 19:01

Ja bi da me okupiraju, ako može.


ne moze - ozenjen si :ph34r:

#51 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 16 June 2010 - 19:03

ne moze - ozenjen si :ph34r:

Pa opirao bi se on vristao za pomoc al kada okupator naredi sta mozes

#52 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 16 June 2010 - 19:08

Ja bi da sluzim kod Italijana ako hoce da me prime

Ja bi da me okupiraju, ako može.

Eh, za svakog po nešto. :) Ja bih sa Italijankama, pa šta bude :ph34r:

edit: Zaboravih ovo:

Khm, ja digao frku oko sluzenja? Ne zajebaj...

Moja greška, sorry. Izgubio mi sa citat postavljača topika, pa sam odgovorio iz cuga samo na tvoj citat :D

Edited by fancy, 16 June 2010 - 19:14.


#53 mvasic

mvasic
  • Members
  • 2,660 posts

Posted 16 June 2010 - 19:14

Nigde vrlog studenta-junaka, sto zapoce temu, da nam objasni svoj stav?

#54 Shedou

Shedou
  • Members
  • 2,502 posts

Posted 16 June 2010 - 19:15

Revidira ga posle ovih slika.

Šta vam je, ljudi, ovo je Alberto Tomba, samo se sveže izbrijao :ph34r:


Nema veze, ja bih sa Bombom rado na grudvanje.

PS Ne zelim da budem bezobrazan, ali niko ne moze da drzi pushku tako nezno kao shto zena moze. (vidi slike)

Edited by Shedou, 16 June 2010 - 19:16.


#55 Peshadijski_dabar

Peshadijski_dabar
  • Banned
  • 1,140 posts

Posted 16 June 2010 - 19:21

Revidira ga posle ovih slika.



Nema veze, ja bih sa Bombom rado na grudvanje.

PS Ne zelim da budem bezobrazan, ali niko ne moze da drzi pushku tako nezno kao shto zena moze. (vidi slike)


Jedan danas ode u bajbokanu za sexističke stavove, pa ti sad vidi :ph34r:

Nigde vrlog studenta-junaka, sto zapoce temu, da nam objasni svoj stav?


Kakav crni stav, čovek samo zuri u monitor i pita se: "A šta mi je sve ovo trebalo?!"

#56 mvasic

mvasic
  • Members
  • 2,660 posts

Posted 16 June 2010 - 19:35

LOL

Njemu sigurno nije, al meni zabavno kako se ufrcio, ko da ce da ga salju na karaulu na Prokletijama :ph34r:

#57 tomas.hokenberi

tomas.hokenberi
  • Members
  • 4,349 posts

Posted 16 June 2010 - 20:06

LOL

Njemu sigurno nije, al meni zabavno kako se ufrcio, ko da ce da ga salju na karaulu na Prokletijama :ph34r:

Pa kad zna da mu drustvo u spavaonici nece biti kao ove dole :

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

A stvarno mi je smesna njegova frka - ja sam otisao u VJ u 27 godini (regrutovan sam jos u JNA) u decembru 1998, svestan da ce vrlo verovatno uskoro veliko sr***e, sa 3 godine staza, diplomom ETF-a, polozenim svim ispitima na poslediplomskim, zapocetim magistarskim, otisao u trecu armiju i manje mi je bila frka zbog "izgubljenih godinu (u mom slucaju) dana".

Edited by tomas.hokenberi, 16 June 2010 - 20:10.


#58 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 16 June 2010 - 20:12

Ja ve nesto gledam kad ce da javi gde je sator, razanj pevaljka i pivo. Pa da mu ponesemo malo vanilgrancle da se nadju

#59 Peshadijski_dabar

Peshadijski_dabar
  • Banned
  • 1,140 posts

Posted 16 June 2010 - 20:29

Pa kad zna da mu drustvo u spavaonici nece biti kao ove dole :


Podseti me ovo na jednog lika, radio u Centru za profesionalni razvoj VF u Pazariću kao instruktor na nekom od onih nižih kurseva. Čovek napustio JNA 92-ge u činu kapetana i skoro dve decenije posle toga i dalje nosio isti čin. Bilo mi to malo čudno, pa pitam njegovog kolegu šta je u pitanju, a ovaj mi pođe pričati: "E, nije to ništa", kaže i nastavi mi objašnjavati kako je krajem osamdesetih JNA eksperimentisala sa ženama pitomcima na vojnim školama. Primljen jedan takav vod u Rajlovac, a ovog postave za komandira tog voda. Naravno, u trenu postane predmet poruge i šprdačine kolega, kako to već u vojsci ide. Čovek se naljuti i pravo kod načelnika klase u kancelariju. A načelnik nekakav ljut pukovnik, nema strpljenja ni za sebe, kamoli za druge. "Druže pukovniče, mogu li Vas pitati, zašto ste baš mene postavili za komandira ovog voda?" A pukovnik se zapilji u njega, pa će mu: "Zato što sam samo u tebe siguran da ih nećeš yebat'."

#60 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 16 June 2010 - 20:41

A stvarno mi je smesna njegova frka - ja sam otisao u VJ u 27 godini (regrutovan sam jos u JNA) u decembru 1998, svestan da ce vrlo verovatno uskoro veliko sr***e, sa 3 godine staza, diplomom ETF-a, polozenim svim ispitima na poslediplomskim, zapocetim magistarskim, otisao u trecu armiju i manje mi je bila frka zbog "izgubljenih godinu (u mom slucaju) dana".


i bilo ti bas lepo i nisi se pokajao :)

:D

covek iznese ovde jedan svoj problem vi se zajebavate i pricate kako bi se predavali padobrankama! pa majku mu ima li neko imalo razumevanja ovde...

momce, u nasoj u vojski imaju samo prljave carape i WC-i eventualno neka brkata tetkica u kantini - da ne bude posle kad odes - ala me nalagase oni sa B92 :ph34r: