Jump to content


Photo

moj najveci blam


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
111 replies to this topic

#1 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 06 February 2008 - 20:52

da li smete da ispricate svoj najveci blam? ja nesto i nemam, ako ne racunam ispaljivanje od strane riba pred dosta ljudi , pa klasika -kao zove te neko ,a na pola puta skontas da nisi ti ni blizu,pa kultturno iskuliras i produzis ,kao zuris negde ... Natasa iz Nisa je u VB imala "situaciju"kad se upiskila od skakanja....

#2 Blue Lady

Blue Lady
  • Members
  • 684 posts

Posted 26 February 2008 - 13:46

Pricala sam dobrih 15 minuta sa osobom misleci da je sasvim neko drugi. Znaci gledala ga u oci i pricala. Kuma stoji pored mene, shvata da pocinjem da lupetam, da spominjem imena i ljude koje covek ne zna, udara me nogom, jos se ja kao ljutim na nju sto me ubrzava. Posle cele moje price, i cudnih pogleda osobe sa kojom pricam i ne gasim se, shvatam da sam ga pomesala sa osobom na koju lici( potpuno razlicito drustvo, nemaju veze jedan s drugim)!!! :rolleyes: Mislim koja je verovatnoca da vam se to desi! Smejala sam ce ceo dan, ma i dan danas me zezaju za to :huh:

#3 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 26 February 2008 - 13:56

Meni se desava da ni ne znam sa kim pricam.

#4 Blue Lady

Blue Lady
  • Members
  • 684 posts

Posted 26 February 2008 - 14:26

Meni se desava da ni ne znam sa kim pricam.

Ma i meni se to desi. Kao javis se nekom pojma nemas da l ga i odakle znas. Ali poenta je da sam ja u tom momentu bila ubedjena da pricam sa sasvim nekom drugom osobom. Prepricala sam dve zurke i coveka napadala kako se ne seca kad je bio tamo :rolleyes:

#5 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 26 February 2008 - 14:27

Prvi put u zivotu ulazim u meksicki restoran i porucujem tomales (neko testo umotano u listove kukuruza).Konobar prolazi pored mene i vidi me kako se borim sa time pa mi sapne da se listovi ne jedu vec samo sluze za pripremu jela.

#6 Blue Lady

Blue Lady
  • Members
  • 684 posts

Posted 26 February 2008 - 14:50

Prvi put u zivotu ulazim u meksicki restoran i porucujem tomales (neko testo umotano u listove kukuruza).Konobar prolazi pored mene i vidi me kako se borim sa time pa mi sapne da se listovi ne jedu vec samo sluze za pripremu jela.


Uh :rolleyes: Prijatno!

#7 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 09 March 2008 - 19:56

Prvi put u zivotu ulazim u meksicki restoran i porucujem tomales (neko testo umotano u listove kukuruza).Konobar prolazi pored mene i vidi me kako se borim sa time pa mi sapne da se listovi ne jedu vec samo sluze za pripremu jela.


na slican nacin se ispalio i moj prijatelj... bio u nekom restoranu "preko" i sad na svedskom stolu stajala posuda za vodom u koju se kao umoce prsti , a bila je ukrasena zelenom salatom , onim sitnim paradajzom itd. I sta su ti nasi ljudi ,sluze se i cude se kao , sta nas svi gledaju....

#8 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 09 March 2008 - 20:27

Prvog januara izađem sa četverogodišnjim klincem na ulicu da malo baca petarde. Stojimo na ivičnjaku, petarde i šibicu držim ja i kako koju zapalim dam mu ih da ih odmah baci kroz rešetke u kanalizacioni šaht. Naglasio sam mu da ni trenutka ne sme da ih zadržava u rukama. U jednom trenutku nailazi automobil koji se kreće blizu ivičnjaka, klinja se zbuni, okleva sekund-dva i oceni da bi bilo loše da petardu baci pod auto, a onda se okrene i baca upaljenu petardu iza svojih leđa na pločnik - prema izlogu jedne prodavnice konfekcije. Pred izlogom stoji jedna gospođa ozbiljnin godina i izgleda i temeljito studira sadržaj izloga, malo se nagnuvši da nešto zu njemu bolje vidi. Petarda joj eksplodira tačno među cipelama, ona se besno okreće i... vidi mene kako držim petarde i šibicu i crvenim i nešto smušeno mucam kako je reč o slučajnoj grešci i da je nismo videli i šta ja znam šta sve nisam mrmljao... Ne mogu da kažem da petardu nisam bacio ja, nego dete - tek tada bih ispao 1000 % idiot. Gospođa me besno odmeri, pa će prezirno: jadno dete, šta li će tek od njega biti kada ga takva budaletina vaspitava. Gospođa ode, ja malom pokušavam da objasnim u kakav sos me uvalio, a on dobije napad smeha. Ja sam se mogao toj priči smejati tek sutradan - kada sam zaključio da gospođa ipak nije iz našeg kraja i da nas niko poznat nije video. :rolleyes:

#9 maski

maski
  • Members
  • 1,296 posts

Posted 10 March 2008 - 00:43

izblamiram se svaki put kad glumim zzensko.

napirlitam se u shminku i shtikle i zevam dal mi ide bus i opalim kolko sam duga u banderu.
2. napirlitam se u shminku i shtikle i pokushavam da napipam prekidac za svetlo u hodniku zgrade i zakoracim u prazno i polomim se niz deset stepenika. skocni zglob mi je oteko svemirskom brzinom i ostao takav nekoliko nedelja.
3. napirlitam se u shminku i shtikle.... i pustim kosu.... i izlazim iz automobila, zakoracim udesno i polomim se preko zzardinjere....

....etc....

#10 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 15 March 2008 - 15:32

Devedesete i neke, odlazim na radni dan u centralu moje firme u Bg, prvi put u tek useljenu zgradu gde je sve u stilu metal/staklo. Kad smo s skupili oko ogromnog staklenog konferencijskog stola, direktor nas nudi da sednemo i pocnemo sa radom. Ja tog dana imam na sebi kostim sa plisiranom suknjim i pri pokusaju da sednem prvo malo odmaknem ganc novu fotelju cisto da slozim one silne falte da ih ne guzvam, sednem i - zavrsim na podu. Fotelja je bila sa tockicima ( a ja navikla na one bez)i odleprsala je 1 m od stola kada sam je odgurnula da bih sredila suknju. I tako, iznad stola mi vire samo oci, pogeld - ne mogu ni da zamislim. Kolege - ni a ni be, slika kao zaledjena da bi posle mnoooogo vremena provalio urnebesan smeh. Podizalo me je njih 10.
Do dans mi nije jasno zasto me je od tog pada vishe bolela glava nego donji deo ledja?

#11 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 15 March 2008 - 17:38

Toliko sam se smejala citajuci vase nezgode da me je vilica zabolela. Sebi prepisujem ovu temu 3 x na dan, steta sto nema vishe ucesnika. Hvala od srca......maski, ne odustajte od stikla+shminka varijanti ali prvo malo vezbajte po kuci, sigurna sam da ste neodoljivi.....sve najbolje.

#12 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 15 March 2008 - 17:53

steta sto nema vishe ucesnika.

Сви су се већ испуцали у архиви. Двапут. :rolleyes:

#13 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 18 March 2008 - 21:02

Toliko sam se smejala citajuci vase nezgode da me je vilica zabolela. Sebi prepisujem ovu temu 3 x na dan, steta sto nema vishe ucesnika. Hvala od srca......maski, ne odustajte od stikla+shminka varijanti ali prvo malo vezbajte po kuci, sigurna sam da ste neodoljivi.....sve najbolje.

Ma satro niko se ne blamira,svi fini..... :rolleyes:

#14 andjelija

andjelija
  • Banned
  • 757 posts

Posted 18 March 2008 - 21:21

blam je moje srednje ime.

#15 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 18 March 2008 - 22:38

Ja sam se bas posteno izblamirao the other day a posto sviram bas, mozete da me zovete Misha Blam (za one koji ne znaju - legenda Yu dzeza a i shire).