Jump to content

Photo

moj najveci blam

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
111 replies to this topic

#31 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 20 March 2008 - 13:45

Samo se ti blamiraj i nesvesno. Sada svi znamo da si berba 66. Koliko ti je ovo obicno cesto?

Tejo, pa ti si uzivala, otkacila si jednim udarcem obojicu.
Nego, drago mi je sto te vidim nanovo ovde :) I kuda ti nestade onaj pozdravcic, bez njega mi je nekako neobicno :huh:

Ej, drago mi je da ti je drago ;)
Batalila sam pozdravljenje :D Oni koji me vole ( cak i likovi tipa D i M) znaju da ih uvek lepo pozdravljam :rolleyes:

Ma bre, ne mog se oporavim od tog blama,stavljam sada 3 cvikera na ochi, sve kontrolishem 17x pre
nego drmnem u onaj enter 0:)

Edited by Teja, 20 March 2008 - 13:48.

#32 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 20 March 2008 - 14:13

Ovo sa viskijem mi se ne uklapa u lavlju sliku, reci su zadrtog antialkoholicara.

Pa sad, em lav em muzicar, a nije ni da odbijam vodku ili flasu dobrog vina. Kad sam umoran i preopterecen poslom, najbolje legne pivo. Vino je intima, a whiskey, a little at the time and preferably lots of i to stojeci.

#33 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 20 March 2008 - 14:26

Pa sad, em lav em muzicar, a nije ni da odbijam vodku ili flasu dobrog vina. Kad sam umoran i preopterecen poslom, najbolje legne pivo. Vino je intima, a whiskey, a little at the time and preferably lots of i to stojeci.

:) Jos cu i da te kupim koliko se hvalises. Samo u cenu nije uracunato pice, valjda ne jedes puno :rolleyes: nadam se :huh: a ako vec jedes, moras znati da kuvas ;) ni to ne ulazi u kupoprodajni ugovor.

#34 maski

maski
  • Members
  • 1,296 posts

Posted 20 March 2008 - 14:52

nije moj al je do yaya:

gdja o.zz. je shef voznog parka jedne veeelike distributerske kompanije. energichna, glasna, sposobna, uvek pod stresom i visoka 1.65m, imala je sastanak u porsheu povodom kupovine stotinjak novih vozila. znachi milionski deal, face iz vrha obe firme, autoriteti na visokom nivou, ushtogljeno, strogo poslovno....

pozdravlja se s kolegama i provaljuje da joj se svi smeju...ne naglas, naravno, ali onako jedva se suzdrzzavajuci....svi je zovu "gospodjo" a niko po imenu.... sve u svemu chudna atmosfera. pogleda ona suknju, opipa frizuru...sve deluje ok. zanemari taj distraction, nastavi sastanak po planiranom programu.... u neko doba ode do wc-a i dok je prala ruke pogleda se u ogledalo i pocrveni od besa. na njenom name tagu-u pisalo je FRODO BAGGINS!

to je bilo pre godinu dana. kolega koji joj je to namestio jos uvek je u nemilosti. :rolleyes:

#35 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 20 March 2008 - 15:02

:huh: Jos cu i da te kupim koliko se hvalises. Samo u cenu nije uracunato pice, valjda ne jedes puno :rolleyes: nadam se :) a ako vec jedes, moras znati da kuvas ;) ni to ne ulazi u kupoprodajni ugovor.

Nisam skroman tacno je, ali sam zato iskren do 120 celziusovih! I eat too much, I drink too much, I work too much, I talk too much, I AM TOO MUCH, ali zato uvek iskren i naivan za moje doba.

Sto se ugovora tice - jaca mi je spiritualna nego kontabilisticka strana, actually. Take a look at my signature and you will know.

Ali, ovo bese kompliment i po. Zahvaljujem se uz svu moju hvalisavost :D

Poz
Gjergji

Edited by Gjergji, 20 March 2008 - 15:07.

#36 Homo unius ideae

Homo unius ideae
  • Members
  • 1,248 posts

Posted 20 March 2008 - 15:20

Nisam skroman tacno je, ali sam zato iskren do 120 celziusovih! I eat too much, I drink too much, I work too much, I talk too much, I AM TOO MUCH, ali zato uvek iskren i naivan za moje doba.

Sto se ugovora tice - jaca mi je spiritualna nego kontabilisticka strana, actually. Take a look at my signature and you will know.

Ali, ovo bese kompliment i po. Zahvaljujem se uz svu moju hvalisavost :rolleyes:

Poz
Gjergji

ok, pozdrav i tebi, nadam se da te nisam naljutila, bila je sala za hvalisavost.

#37 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 20 March 2008 - 16:01

ok, pozdrav i tebi, nadam se da te nisam naljutila, bila je sala za hvalisavost.

Sala? Ne draga moja, ja jesam hvalisavac kao sto sam i iskren. Saljem ti link, kao sto rekoh cim se websajt sredi. Ima da mi pises recenziju - vazi?

#38 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 20 March 2008 - 16:29

Nadam se da nisi pomislila da sam ljut, jer ja to zaista nisam.

Poz
Gjergji

#39 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 20 March 2008 - 19:42

Pozdravcic za kolegu lava.

Utesno je znati da se zvezde nisu nameracile samo na mene, dakle, ima jos ubedacenih lavova ovih dana.

Blam 2: pre 3 dana, spremam se na razgovor oko posla zakazan za 19 h(?!) i poskusavam da dozovem macku ljubimicu iz dvorista jer ne sme da ostane dugo napolju posto je matora i moze da dobije upalu pluca i tako: malo doterivanja pa malo mac - mackanja s prozora. U neko doba, cudoviste se pojavilo, obavezna procedura je njuskanje vrata i bezobrazno tegljenje preko praga (detaljno: prvo prednje pa onda zadnje noge).... vreme curi.... i ja ulecem u sobu da uzmem nausnice i kompletiram image....sjurim se u grad, obavim razgovor za 15 minuta, vracam se kuci, sretnem frenda iz gimnazije, krenemo sa politickom situacijom, kisa pocne da pada te se mi rastadostmo bez konsensusa, stizem kuci, pravo u kupatilo da se demaskiram i shok: na usima imam 2 razlicite nausnice......jesu slicne al jedna je sa biserom a druga - bez.
I tako.....potencijalni poslodavac me je gledao 15 minuta, nisam primetila neki zabezek, covek me lepo ispratio do vrata, obecao da cemo se cuti, cista klasika.
Frend? On me je gledao dobrih pola sata i nisam primetila da su mu oci "sharale" ali to nista ne znaci, covek je bas vaspitan.

Jos se nisam oporavila od blama. Ne tesi me cak ni opcija da doticne muske persone ic ne razumeju sta se kaci na usi. JA znam za blam i pitam se da l sam normalna?
Cudoviste spava u korpi i hrce sve u 16!

#40 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 20 March 2008 - 21:06

[quote name='Gjergji' date='20.03.2008, 13:26' post='2019868']
E ovo bese negde ´87. Meni dvadesetijedna godina, vezbao na bas gitari godinu dana po najmanje osam sati dnevno - gladan za karijeru. Neko tamo gore je valjda cuo moju molbu... , zvoni telefon i predstavlja se Migjen Kelmendi, sef cuvene pristevacke punk-ska grupe Gjurmët sto ce reci Tragovi.

Pita da li bih ja mogao da snimim bas za neku novu stvar!!! Ho-ho, mislim se ja pola sekunde i odgovorim potvrdno. Dogovorili datum i vreme. Uvece dobijam informaciju da cu sam morati da nosim opremu do studia. Para se nije imalo za taksi a ja ne bi sa opremom u gradski bus, pa se mislim, eh, to je samo kilometar od mog stana. Bas u jednoj ruci i pojacalo od dvadeset kg na ledjima i sibam. Sve za rock´n´roll.

Stizem u studio 15 minuta pre dogovorenog termina - veoma vazno u ovoj bransi, zakasnjenja se ne tolerisu. U studiu, opustena atmosfera, uzmem sebi whisky i ulazim u reziji gde su se okupili, bend, producent i majstor snimanja. E sad, kad se snima, obicno idu prvo bubnjevi pa bas. pa tepih (piano, sint itd) pa solo (gitara, sax, piano itd). Ubrzo primecujem da se taj redosled nece postovati iz meni nepoznatog razloga. Anyway, kad je od termina ostalo svega 10 minuta. ja ulazim u studio, provizorno smesten u sali simfonijskog orkestra zbog restauracije onog glavnog.

Na kolenima mi bace Fender Precision Bass, sa uzasno sirokim vratom za moje kratke prste, a bas ne stima. Istovremeno cujem producenta kako me na slusalicama ganja - nema se vremena za stimanje!!! Ja se mislim, da li je ovo tekovina nase samouprave ogledana u kulturnom zivotu jednog mladog i nervoznog basiste. Jos nisam priveo kompoziciju pri kraju kad u sali ulaze simfonicari i zacudjeno gledaju u mene. Ja se znojim, bas ne stima a ionako je grozan...

Zavrsih moje i izadjoh ljut ko trudna kobra i direktno u reziju! Pitam. ko je producent? Jedan mrgud se okrenu prema meni i rece - ja! Pa ti si pravi poluamater, rekoh ja i odoh. Ta bas deonica se naravno nije uopste cula posle miksa, sve nesto konfuzno. Da li iz inata ili ne ja ne znam, ali Mr. producer je nesto skarabudzio tek da ocena bude prolazna za tu pesmu, ali bas se nije cuo dovoljno jasno. Kasnije sam dobio istantni napad panike - rekose mi da je taj producent ujedno i jedan od vecih tabadzija in town. A ja mlad, lep i nejak. Na kraju smo se pomirili uz flasu whiskija, kao i obicno.
[/quote
jel to bio blam ili ...? :huh: :rolleyes:

#41 seca

seca
  • Members
  • 2,151 posts

Posted 20 March 2008 - 21:16

Sala? Ne draga moja, ja jesam hvalisavac kao sto sam i iskren. Saljem ti link, kao sto rekoh cim se websajt sredi. Ima da mi pises recenziju - vazi?

hoce te se vas dvoje uzeti do kraja chat-a ?

#42 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 20 March 2008 - 21:28

Gjergji :rolleyes:

#43 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 20 March 2008 - 21:29

hoce te se vas dvoje uzeti do kraja chat-a ?

Homo unius ideae je veoma simpaticna osoba. Cak i voli jazz. Medjutim, ja sam u stvari povucen po tom pitanju. O tome najbolje govori moj signature

Dakle u pitanju je druga osoba
Poz

Edited by Gjergji, 20 March 2008 - 21:30.

#44 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 20 March 2008 - 21:34

nemoj sad....nema povlacenja :rolleyes:

#45 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 20 March 2008 - 21:39

nemoj sad....nema povlacenja :rolleyes:

Tako moze da kaze samo onaj koji ne zna kroz sta ja prolazim :)

No, ajde bavite se topikom ljudi, molicu lepo :huh: