Jump to content


Photo

Najveći BLAM


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
174 replies to this topic

#1 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 05 October 2005 - 13:46

Evo, ja ću prvi, ionako je to bilo davno (pa su ljudi valjda zaboravili)

Na sajmu automobila, '97 smo prijatelj i ja gledali, koliko kola, toliko i devojke koje su bile "deo prateće opreme".

Naravno, klinci k'o klinci, naloženi više smo pažnje posvećivali dotičnim damama nego automobilima.

I sad, na izlazu iz hale (one sa staklenim izlazom), jedna od tih devojaka prođe pored mene desno, a ja kako sam se zagledao u nju, ne primetim da je moj prijatelj skrenuo da izađe, nego sam nastavio pravo (i dalje gledajući lepoticu kako se penje uz stepenice) i onda BAAAAM, udaram pravo u staklo. Sva sreća, nepovređen, ali...

Ali masa ljudi napolju je to videla. Prvo su se smejali diskretno, a onda sve glasnije i glasnije...

Čak sam te noći sanjao kako je neki amater sve to snimio, pa su puštali u onoj emisiji "Ipak se okreće" u rubrici "Pazi snima se".

Vaši blamovi?

#2 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 05 October 2005 - 22:07

Ne bih da budem partibrejker, ali mislim da smo ovakvo nesto vec imali. :lol:

#3 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 05 October 2005 - 23:13

Јесте, било је, а сада је овде, у архиви, па није наодмет покренути нову тему, пошто се стара може само читати. :lol:

#4 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 06 October 2005 - 10:31

Sorry, vi prekaljeni forumaški vukovi ipak znate mnogo više nego ja, pa kako meni neke teme deluju novo i zanimljivo, vama su ipak bajate, što je i razumljivo.

Slobodno recite ako je neki topic postojao, da ne ispadnem ja nešto originalan, a pre toga je, naravno, bilo i originalnijih od mene.

#5 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 06 October 2005 - 10:57

Uh, moji blamovi su uglavnom arhivirani ovde na forumu, u medjuvremenu i nisam imala neke. Ok, bila sam prehladjena na pretproslom DisPatchu, onako gadno, kada potrosis pakovanje maramica za pola sata plafon. Anyway, stajala sam tu sa nekim ljudima, i neko od njih je rekao nesto smesno. Kako sam se nasmejala, tako je ogroman sluzavi slinac provirio iz moje nozdrve, zadrzao se u polozaju oko 2 sekunde, i vratio se unutra, ovi su se zacenili umedjuvremenu, smejuci se neverovatnoj pojavi, a ja sam samo htela da umrem nekom instant smrcu. :lol:

edit: glasove promene!grr.

Edited by m, 06 October 2005 - 10:59.


#6 Blondivoje

Blondivoje
  • Members
  • 443 posts

Posted 06 October 2005 - 10:57

I ja sam lečeći modrice mnogo puta proklinjao stakla koja su bila tako čista da se ne zna da li ih ima ili nema.

Najsvežiji blam zbio mi se pre godinu i po dana.
Zabavljao sam se sa trogodišnjim sinčićem moje sestre tako što sam uzeo knjigu sa životinjama i terao ga da pogodi koja je koja.
- Kuca, maca, khava, magale...
A tada je u sobu ušla i moja sestra, koja je počela grohotom da mi se smeje.
Pitao sam se zašto, a onda sam shvatio šta ja u stvari radim. Mada će detetu trebati godine dok ne nauči da čita ja sam automatski prekrivao slova s natpisima životinja.

Ipak, najveći blam doživeo sam u prvom ili drugom osnovne.
Učiteljica je htela da nas vodi u bioskop i da ispita pre togakakve ko filmove voli i gleda. A mi, kao svaki klinci koji žele da ispadnu stariji i zreliji, ne smemo da priznamo da uživamo u crtaćima već lupetamo kao gledamo neke filmove za odrasle, možete mislite.
Onda me je učiteljica digla i pitala: Ajde reci, koji je tebi omiljeni film, a ja nagovorim drugaricu iza mene Sanju da mi šapuće.

SANJA: Reci ,,Variola vera''. Ja gledala. Šaputaću ti.
JA:Važi.
UČITELJICA: Ima li neki film da se tebi posebno sviđa?
JA: Pa... Variola vera.
UČITELJICA: Molim?! Prvi put čujem dete koj je gledalo taj film. Znaš li ti o čemu se radi u tvm filmu?
SANJA: (šapatom) Reci o boginjama.
JA: O boginjama.
UČITELJICA: Sanja ne šapući! Ma idi u ćošak.
SANJA(odlazi u ćošak)
UČITELJICA: Dakle, o čemu se radi u tom filmu?
JA: Pa... pa... o boginjama. Bilo je nekad puno boginja. Zvale su se Afrodita, Atina, Hera...

#7 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 06 October 2005 - 11:02

OFF/ Nas je razredna vodila da gledamo 'Hajde da se volimo' 1, 2, 3. mozda ti izgleda kao blam ali napravio si veliki korak za decu :lol:

#8 Celt

Celt
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 06 October 2005 - 16:27

prijatelj skrenuo da izađe, nego sam nastavio pravo (i dalje gledajući lepoticu kako se penje uz stepenice) i onda BAAAAM, udaram pravo u staklo. Sva sreća, nepovređen, ali...

<{POST_SNAPBACK}>


mrzim to staklo na vratima :lol: Do sada sam barem dvadeset puta udarao u razna, na opste zadovoljstvo auditorijuma okolo :lol: Najsveziji primer je iz Budimeste kada sam tresnuo u rotirajuca vrata koja su prestala da se rotiraju.

cak se i recepcioner smejao :lol:

#9 Erestor

Erestor
  • Members
  • 2,150 posts

Posted 07 October 2005 - 00:00

:lol: Staklena vrata... :lol: Pa jos pokretna...

Juce sam stajao kao ludak citav minut ispred jednih pitajuci se sta se zbiva i zasto se ne otvaraju, dok nisam skapirao da su vrata desno od mene, a ne ispred. Inace, ljudi sa druge strane stakla su umirali od smeha dok su gledali moju zbunjenu facu, dok sam mozgao kako da prodjem kroz staklo. :lol:

#10 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 07 October 2005 - 00:03

Sorry, vi prekaljeni forumaški vukovi ipak znate mnogo više nego ja, pa kako meni neke teme deluju novo i zanimljivo, vama su ipak bajate, što je i razumljivo.

Slobodno recite ako je neki topic postojao, da ne ispadnem ja nešto originalan, a pre toga je, naravno, bilo i originalnijih od mene.

<{POST_SNAPBACK}>


Ma nema frke! :lol:

#11 climber

climber
  • Members
  • 282 posts

Posted 08 October 2005 - 20:52

Uh, moji blamovi su uglavnom arhivirani ovde na forumu, u medjuvremenu i nisam imala neke. Ok, bila sam prehladjena na pretproslom DisPatchu, onako gadno, kada potrosis pakovanje maramica za pola sata plafon. Anyway, stajala sam tu sa nekim ljudima, i neko od njih je rekao nesto smesno. Kako sam se nasmejala, tako je ogroman sluzavi slinac provirio iz moje nozdrve, zadrzao se u polozaju oko 2 sekunde, i vratio se unutra, ovi su se zacenili umedjuvremenu, smejuci se neverovatnoj pojavi, a ja sam samo htela da umrem nekom instant smrcu. :lol:


<{POST_SNAPBACK}>

Koja si carica! :lol:

#12 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 09 October 2005 - 19:55

ma nije najveci ali je svez, danasnji sa deja vu efektom.....
....ajd prvo onaj prvi..... prijateljica i ja u jeku kampanje za DS idemo kolima po neke flajere kod stampaca... naleti prijatelj "stranacki" i zamoli nas da svrnemo kod njega da i on pogleda flajere.... OK.... pokupimo propmat i stizemo do njega.... stolovi u dvoristu poredjani kao za svadbu i ljubazna ali zbunjena domacica /izraz lica "otkud ove" ali se cuje samo "hajde sedite nesto da popijete/ ..... FUCKIN' DECIJI RODJENDAN..... stigle tete prve i bez poklona, deca nas vec intezivno mrze..... prijateljaca pocinja da ljusti ponudjene pelere jer nam domacica ne da da odemo sa rodjusa.... stizu gosti, svi redom u porodicnom izdanju sa malom decurlijom..... prijateljica vec u delirijumu kuka kako mi neudate nemamo ni kuceta ni maceta pa nam se ovakve stvari dogadjaju.... a onda pocinju da pristizu bake i deke.... anyway, epilog >mrtve pijane izlazimo poslednje sa rodjendana /svi su morali da odu hitno jer se neko upiskio, spava mu se, gladan je, sisa - take a pick/, rodbina i domacini nam masu na kapiji..... UZAS !!!

danas, pomogla prijatelju da postavi tehniku za cerkin rodjendan /povezala komp, stub, video-bim/ i "zaboravila" kljuceve od kancelarije kod njega..... upadam na rodjendan 14-godisnjakinje u gomilu blaziranih klinaca i trazim kljuceve ..... koje sam zaboravila kod kuce u drugoj jakni..... pola sata ronim po sobama trazeci kljuceve uz lebdece pitanje u vazduhu "ko ti je ova".....

.... definitivno ubuduce bezim od decijih rodjendana i porodicnih rituala kao djavo od krsta....

#13 DeYo

DeYo
  • Members
  • 163 posts

Posted 10 October 2005 - 13:51

nije moj blam vec ortakov, tj. nije ni blam vec za dlaku shinko ibegnut blam:

javi mom ortaku izvezni njegov ortak da je njihovoj drugarici iz osnovne umro otac. jbg sta ces, pozovu oni jos jednog ortaka i krenu put njenog stana da izjave saucesce. pozvone. izlazi majka od te devojke i odmah "o, momci, evo odmah cu da pozovem X". ovi zbunjeni. izlazi X. "e cao, ajde udjite". u kuci nista specijalno, nikakva turobna atmosfera. naravno odmah provale da otac nije umro. krece razmena "ti jbm majku cim izadjemo" pogleda i izbegavanje odgovora na pitanje "otkud vi?". nakon sat vemena se i otac pojavio... a da su samo uspeli da pre majke izuste na vratima "mi dosli da izjavimo saucesce" bio bi blam^2.

#14 Raymond_Avilla

Raymond_Avilla
  • Members
  • 13 posts

Posted 12 October 2005 - 01:30

Evo par veselih...
Vracam se sa drustvom sa letovanja, na nasoj granici u bas ulazi pandurka i baca pik na nas cetvoricu i uzima pasose na proveru. Ortak gembla igricu na mobilnom drugog ortaka koji je namestio kao ton za poruku jedan ogroman BURP (u stilu Barnija iz The Simpsons). Upravo u trenutku kada ona stoji kod nas stize poruka :lol: a pandurka na jedan izgovara `provericemo sad i torbe`...

Maturska ekskurzija u Grckoj, pravimo pauzu kod neke plaze (ima nas jedno 6 autobusa), ortaci se uglavnom poskidali u bokserice da malo plaknu noge a jedan od njih ulazi do kolena u vodu drzeci u narucju drugaricu sa kojom je trebalo da se slika. Ona se nesto uzvrpoljila da je slucajno ovaj ne ispusti u vodu. Utom nekako podize nogavicu nesretniku i kompletnoj plazi se ukazuje veseo prizor. Lik koji se sprema da ih slika, naravno ne usudjuje se da ovom kaze `e namesti cega ispala ti patka` jer bi tek onda privukao paznju svih tako da situacija traje li traje. Agoniju je prekinuo tako sto ih je ipak ovekovecio :lol: Uh ovo zvuci u stilu onog `Da se najezis` :lol:

Ajde za kraj i moj najveci blam da ne olajavam samo druge. Kao klinac od nekih 12 godina, stojim ja u busu, a ispred mene sedi neka matorka od oko 6 banki, skockana sva. Ja se zakasljem i izlece mi zvaka iz usta i pravo njoj u krilo. Ona samo digla nos, nista ne kaze mada je garant izvalila. Uzimam zvaku, uz jedno panicno `izvinite` i potpuno sludjen u momentu vracam zvaku u usta!!! :lol:

#15 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 12 October 2005 - 11:47

Svež blam, od subote.

Autobuska stanica u Svilajncu, i ja sa hm... drugaricom... treba da se vratim za Beograd. E sad, na peron se izlazi tako što se prođe kroz zgradu autobuske stanice (ništa veliko) i onda naglo skrene levo.

Meni drugarica kaže kako treba da pokažem kartu da bi nas pustili na peron.

I naravno, čim sam video izlaz iz tog hodnika ka peronu, ja kartu pokažem jednoj starijoj ženi, romkinji, u stilu "evo, vidite kartu, jel' možemo da prođemo?", žena me čudno gleda, a drugarica vuče ka nekom čikici, mislim u sebi "ma šta me vuče ka njemu, pokazao sam kartu". No, ipak ja na kraju tom čoveku pokažem kartu, a kasnije shvatim da sam tu istu kartu na početku pokazao - baba seri. :lol: