Jump to content


Photo
- - - - -

GP Brazila


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
128 replies to this topic

#46 MikiVeliki

MikiVeliki
  • Members
  • 1,988 posts

Posted 21 October 2007 - 18:42

Kimi definitivno ulazi u legendu WDC2007. I vise nije came close but never made it! :rolleyes: :huh: :) ;) :D 0:)

#47 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 21 October 2007 - 18:42

...kimi ne može da sakrije svoje oduševljenje pobedom ... :rolleyes: majstor...

Posted Image

#48 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 21 October 2007 - 18:44

...neverovatno - alonso je presrećan, u stilu "al' sam im pokazao...e nećeš majci..."

#49 Downforce

Downforce
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 21 October 2007 - 18:52

Masi svaka cast. Sjajno je odradio posao.

#50 MikiVeliki

MikiVeliki
  • Members
  • 1,988 posts

Posted 21 October 2007 - 18:59

Masi svaka cast. Sjajno je odradio posao.



Svaka cast. Kimi mu je duzan... Ali i sva 5-ica iza Kimija su ga zaduzila... Ali ako tako gledamo onda su svi svima duzni zar ne? :rolleyes: :huh:

#51 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 21 October 2007 - 19:06

Svaka cast. Kimi mu je duzan... Ali i sva 5-ica iza Kimija su ga zaduzila... Ali ako tako gledamo onda su svi svima duzni zar ne? :rolleyes: :huh:

I meni je duzan jer sam se dvoumio da li da stavim na avatar Hamiltona ili njega :) Na kraju sam se odlucio za Hamiltona i nije mi zao. Svaka cast Kimi, potpuno zasluzeno, steta sto si osvojio u pogresnom timu ali jebi ga

#52 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 21 October 2007 - 19:07

Kimi je pokazao da je majstor, a Meklaren ko .... kad za odlucujucu trku ne umeju da naprave dobar auto.

#53 Keano

Keano
  • Members
  • 184 posts

Posted 21 October 2007 - 19:10

Izbrijao ih Kimi,i to do gole koze."Na suvo"...

#54 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 21 October 2007 - 19:16

Opet Veberova avatar-magija radi posao :huh: :rolleyes:

Cestitke svim Kimijevim navijacima na zasluzenoj tituli.

#55 foto

foto
  • Members
  • 815 posts

Posted 21 October 2007 - 19:18

Hvala Ferari.
Hvala Kimi.

Fenomenalna trka za kraj sezone i odluku o sampionu. Opet je Ferari pokazao zasto je ozbiljan tim. Veoma ozbiljna i pametna strategija. Tako se osvajaju sampionati.

:rolleyes:

#56 alpiner

alpiner
  • Members
  • 11,330 posts

Posted 21 October 2007 - 19:34

može se reći da mu je alonso svojom arogantnošću i apsolutnim netimskim radom uzeo titulu!


I obrnuto!

Sve čestitke Kimijevim navijačima! Ferrari je bio nedostižan.

Po meni junak trke je Rosberg. Kakva vožnja i fantastičan rezultat za Williams! Frank je jednom prilikom izjavio ukoliko proda Rosberga prodaje i tim.

#57 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 21 October 2007 - 19:37

Kimi. B)

Ferrari. :rolleyes:

Posted Image

Realno, jedino moguće. :huh:

#58 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 21 October 2007 - 19:52

...
može se reći da mu je alonso svojom arogantnošću i apsolutnim netimskim radom uzeo titulu!

Ne razumem???

Apsolutno ne ljubim Alonsa ali je covek napravio dobar bolid Meklarenu i pomogao malom na pocetku sezone. Na zadnjoj trci Alonzo se borio za titulu. Zar stvarno neko pri zdravoj pameti smatra da je Alonzo trebao pustiti Hamiltona???

#59 AreOut

AreOut
  • Banned
  • 584 posts

Posted 21 October 2007 - 19:57

Tacno tako Alonso je doveo Hamiltona u poziciju da se bori za titulu i nevjerovatno mi je milo sto im se ono desilo i sto je Kimi uzeo titulu jer imam osjecaj da su Alonsu sabotirali bolid, ipak mi djeluje nemoguce da bude minut sporiji na kraju i da mu najbrzi krug bude vise od pola sekunde sporiji od onog malog.

#60 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 21 October 2007 - 19:58

Fenomenalno! Celu sezonu, do pred dve-tri trke do kraja sam davao prednost Massi, i dalje mi je draži nego Kimi, ali titula je zaslužena. Start je bio fantastičan, Massa je startovnim manevrom doneo Kimiju titulu. Trka fenomenalna, klinci jedan bolji od drugog. Da se nije odlučivalo o tituli danas, rekao bih da je Williams tim dana, bez obzira na incident u boxu. Danas smo videli i budućnost F1, Rosberg, Kubica.

Dogodine uzima Massa, ima za to potencijal i zaslužio bi, njemu niko ništa nije dao za džabe. Nema desetinu Kimijevog talenta, ali sve nadoknadjuje radom.

Fantastičan kraj sezone, jedva čekam da počne nova!

Još samo kratko o Hamiltonu, sve je sam syebao, nikad više se neće ponoviti šansa da udje u istoriju. Neverovatno neodgovorno, da radi za mene, otpustio bih ga.