Jump to content


Photo
- - - - -

GP Brazila


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
128 replies to this topic

#76 Trofej

Trofej
  • Members
  • 4,307 posts

Posted 21 October 2007 - 21:42

Poserem se na sport u kome je dozvoljeno ono sto je uradio ferrari danas. Sramota


Pridruzujem se: idi, bre, na stadion, pa gledaj fudbal, nije F1 za tebe!

#77 4_Webber

4_Webber
  • Members
  • 17,335 posts

Posted 21 October 2007 - 21:43

17 bodova je decija igra za tvoju magiju svemocni nas Weberu... :rolleyes:

Definitivno. Imam ucinak 15/17 ove godine. Kad mi je Alonsobio na avataru za vreme VN Malezije pobedio je i kad je bio Hamilton u Madjarskoj pobedio je. Izdvojio bih VN Evrope gde sam uspeo da unistim 3 vozaca za vreme jedne trke, Hamiltona, Kimija i Masu.
:huh:

#78 MikiVeliki

MikiVeliki
  • Members
  • 1,988 posts

Posted 21 October 2007 - 21:46

Definitivno. Imam ucinak 15/17 ove godine. Kad mi je Alonsobio na avataru za vreme VN Malezije pobedio je i kad je bio Hamilton u Madjarskoj pobedio je. Izdvojio bih VN Evrope gde sam uspeo da unistim 3 vozaca za vreme jedne trke, Hamiltona, Kimija i Masu.
-_-




Weberu jesli lud ! Ali skroz! Mislim znao sam da si mag ali kad si sveo racun , brate smrzao sam se! Ma kakv Koperfild ti bi sakrio ne kip slobode vec ceo Njujork da ti se cefne! :rolleyes: :huh: :) ;) :D 0:) 0:)

#79 AreOut

AreOut
  • Banned
  • 584 posts

Posted 21 October 2007 - 21:47

Svaka cast Weberu ni vidovita Zorka ti nije ravna :rolleyes:

A ne vidim sta je to sramotno Ferrari uradio, Kimi je prosao Massu kroz box a obzirom da je najbrzi krug odvezao 4 kruga prije kraja(i da ga je Massa pratio u stopu) mislim da ga ovaj bas i nije pustao...

#80 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 21 October 2007 - 21:47

Definitivno. Imam ucinak 15/17 ove godine. Kad mi je Alonsobio na avataru za vreme VN Malezije pobedio je i kad je bio Hamilton u Madjarskoj pobedio je. Izdvojio bih VN Evrope gde sam uspeo da unistim 3 vozaca za vreme jedne trke, Hamiltona, Kimija i Masu.
:rolleyes:


Ovo više nije zayebancija, ovo je čist vudu.

#81 memento

memento
  • Members
  • 954 posts

Posted 21 October 2007 - 21:58

Definitivno. Imam ucinak 15/17 ove godine. Kad mi je Alonsobio na avataru za vreme VN Malezije pobedio je i kad je bio Hamilton u Madjarskoj pobedio je. Izdvojio bih VN Evrope gde sam uspeo da unistim 3 vozaca za vreme jedne trke, Hamiltona, Kimija i Masu.
:)


:rolleyes: :huh:
Koliko naplacujes za stavljanje slike u avatar?

#82 kimi

kimi
  • Members
  • 132 posts

Posted 21 October 2007 - 22:12

Kao da danas nije bilo dovoljno preokreta... drama se nastavlja.

Vjerovali ili ne, FIA jos nije izdala definitivnu tabelu. A razlog za to je trenutno istrazivanje bolida ekipa BMW-a i Williamsa. Izgleda da je problem u tome sto su koristili benzin na nizoj temperaturi od dozvoljene propisima. To dovodi do mozda novog raspleta jer su dva BMW-a i Rosberg bili ispred Lewisa, te njihovom diskvalifikacijom, on bi postao novi svjetski sampion. TRenutno je istrazivanje u toku i sve je u rukama FIA-e i komisije trke.

Ovo sam sad cuo uzivo iz Brazila na italijansku televiziju. Nije bomba nego istina.

#83 Downforce

Downforce
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 21 October 2007 - 22:28

I autosport tvrdi nesto slicno...
http://www.autosport...rt.php/id/63547

#84 leone

leone
  • Members
  • 3,630 posts

Posted 21 October 2007 - 22:36

Lopovi dobili ono sto su zasluzili, izgubili obje titule.

Forca ferrari :rolleyes:

#85 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 21 October 2007 - 22:36

... ne verujem da će doneti odluku koja će promeniti poredak na vrhu... mada, 'plot thickens'

#86 kimi

kimi
  • Members
  • 132 posts

Posted 21 October 2007 - 22:38

Evo sad se najvise pominje samo Rosberg, sto Hamiltonu nebi dalo titulu.

Rosberg je na kraju trke imao temperaturu benzina 1 stepen ispod norme sto znaci da je kad je sipao u pitu temperatura bila mnogo manja od norme jer se od sipanja do kontrole benzin mogao mnogo zagrijat s obzirom na temperaturu vazduha.

#87 kimi

kimi
  • Members
  • 132 posts

Posted 21 October 2007 - 22:55

Definitivno je utvrdjeno da su Rosberg NAkayima Heidfeld i Kubica imali temperature ispod norme za 2, 3, 4 stepena.

Sad je samo pitanje sto ce FIA preduzet i kakva ce bit kazna

#88 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 22 October 2007 - 00:30

Evo sa Vikipedije, reko da vidim sta pise:

Kimi Matias Räikkönen (pronounced /ˈki.mi ˈmɑ.ti.ɑs ˈræik.kø.nen/) (born October 17, 1979 in Espoo, Finland) is a race car driver , currently driving for Scuderia Ferrari. He became the reigning Formula One World Drivers' Champion by clinching the 2007 title. His title, however is still at risk pending FIA's decision on the investigation regarding the fuels of the BMW Sauber and Williams teams.[1]

#89 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 22 October 2007 - 01:10

Lopovi dobili ono sto su zasluzili, izgubili obje titule.

Forca ferrari :huh:

Al' si pametan ljubi te majka :rolleyes:

#90 Mr.Smith

Mr.Smith
  • Members
  • 3,104 posts

Posted 22 October 2007 - 01:12

Latest news - Race stewards investigated alleged irregularites with the cars' fuel, but decided to impose no penalty.