Jump to content


Photo

Svrha ovog foruma


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
90 replies to this topic

#46 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 03 May 2001 - 11:14

metuzalem je savrseno u pravu.
Ono sto kao novajlija nije mogao da uoci, jeste fascinantni Zoranov "doprinos" da u 328 poruka nije uspeo da saopsti nista suvislo.
Zorane, cestitke. Nije to mala stvar.

Lun

#47 srdjanf.

srdjanf.
  • Members
  • 5,016 posts

Posted 03 May 2001 - 16:39

takodje se i pojedini ucesnici /mislim ovi - 300 i kusur/ cesto javljaju bez ikakvog razloga, na sve moguce teme, odgovaraju besmisleno i bez ikakve veze sa ma cime, a cesto i prenose svoja teska i melanholicna raspolozenja na Forum, tako da coveku pripadne zlo od svega toga. zaista mi nije jasno kako kod nekoga moze postojati takvo odsustvo osecanja mere, i takvo NEimanje kocnica vlastitoj neurozi. budite makar malo pazljiviji prema drugima / mislim vi - 300 i kusur/. ah, mada nemam nadu da cete se promeniti, ipak, mozda, hvala, ako se obazrete na moju opasku...

#48 TALICHNI

TALICHNI
  • Members
  • 447 posts

Posted 03 May 2001 - 19:55

django kid:
Savrseni nas Oce nebeski,
molimo te da posaljes grom s nebesa
i smlavis druga Falicnog,
i tako spases nas forum,
i ninje, i prisno, i tako ti neki radovi,
savrseni nas Oce nebeski.

Ako ima moderatora, izbrisaće Tvoju poruku zbog ličnog vređanja, kao i ovu moju:

*** Ovde je bilo nešto veoma uvredljivo adresirano na gornjeg diskutanta, tek da bi ga naučilo kako to nije lepo kada se vređaju sagovornici zbog dve originalne rečenice iz Jevanđelja, a tolerišu oni koji u podrugljivom kontekstu uzimaju Jevanđelje. I kako to nije lepo kada se vređa "Jevanđelje" i "Oče naš". Ja sam se nadao da će tako nešto biti brzo obrisano, ali je zapretilo da bi moglo ostati celu noć - a to mi nije bila namera. Zato sam to sam uklonio. Isto očekujem i od druge strane, ili bar moderatora. ***


:smile: - e, a sada da se zavalim u fotelju i vidim kako to funkcioniše pravda na ovom forumu.

čekam...

[ Izmena poruke: TALICHNI na dan 2001-05-03 22:48 ]

#49 django kid

django kid
  • Members
  • 73 posts

Posted 03 May 2001 - 20:08

whoooo
groovey
Ej Mesijo totalno jevandjeoski post jedan
Vlada92, please, nemoj brisati ovo, eto savrsen primer...
Falicni, momce, bolestan ti si, o da li?

#50 branka n.

branka n.
  • Members
  • 1,117 posts

Posted 03 May 2001 - 20:21

Evo, zbog ovakvih priloga Talichnog kao odgovor django kid-u, apelujem na moderatore da Talichnog izbace i onemoguce mu dalje ucestvovanje na forumu! Ukoliko se to ne uradi, ostali koji pisu takve prostakluke shvatice vase odsustvo reakcije kao podrsku i precutno odobravanje!

Ko je za - neka se izjasni, ovo je preslo svaku meru!

#51 django kid

django kid
  • Members
  • 73 posts

Posted 03 May 2001 - 20:24

pro
apsolutno
ne samo da je zatrovao od kad se pojavio, nego ovakve izlive nismo videli za svih godinu dana NI OD KOGA, koliko pratimo dragi Forum drage B92 medijske kuce

#52 TALICHNI

TALICHNI
  • Members
  • 447 posts

Posted 03 May 2001 - 20:35

:wink:
... ja čekam i dalje da vidim kako to funkcioniše pravda na ovom forumu

#53 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 03 May 2001 - 20:35

Cool, narode.
Talichni je samo imao nesrecno detinjstvo - na serbian cafe-u. Porasce, naucice...

#54 django kid

django kid
  • Members
  • 73 posts

Posted 03 May 2001 - 20:38

POOZDRAVCINA TEBI
O smireni Kondore

#55 TALICHNI

TALICHNI
  • Members
  • 447 posts

Posted 03 May 2001 - 20:44

... pravda je spora, ali dostižna. Ja sam strpljiv.

#56 Aleksa

Aleksa
  • Members
  • 1,344 posts

Posted 03 May 2001 - 20:45

Srecan li je serbian cafe od kada je Talichni presao na ovaj forum.. :sad:

Pro..da moderator vrati Talichnog odakle je i dosao /ucveli ponovo sc/ a ovom dragom forumu vrati J. Thread-a, Tanju..i druge!

[ Izmena poruke: Aleksa na dan 2001-05-04 02:17 ]

#57 TALICHNI

TALICHNI
  • Members
  • 447 posts

Posted 03 May 2001 - 20:58

... i dalje je prisutna nepravda. Osuđuje se posledica, a uzroci ostaju "vivo in takta". Čeka se pravda. :wink:

#58 TALICHNI

TALICHNI
  • Members
  • 447 posts

Posted 03 May 2001 - 21:40

Izgleda da će pravda ovaj put debeeelo zakasniti. A ja ujutro moram jako rano da ustanem i preuzmem piliće sa farme. Zato ću sam izvršiti pravdu tamo gde je meni dostupna.

Nekima ćao, a nekima laku noć!

#59 Lara

Lara
  • Members
  • 134 posts

Posted 03 May 2001 - 22:54

Pa dobro bre Talichni, sta ti ocekujes, da moderator 24 casa dnevno provede prateci sve diskusije i brisuci nepodobne tekstove?
Ziv je covek, a mi valjda nismo deca u obdanistu da se pljujemo i sutiramo cim vaspitacica okrene ledja. (Ili mozda jesmo...)
A ovo naknadno editovanje postova... totalno je fuj! (Samo sam se salio, da vidim kako ce odrasli da reaguju? Bezveze!)

#60 TALICHNI

TALICHNI
  • Members
  • 447 posts

Posted 03 May 2001 - 23:10

Eh, zadrža me condor na drugoj strani... Pa, Laro, baš mislim da nije bezveze i da bi isto bilo dobro da učini Dragan koji je vređao Jevanđelje i django koji je grubo vređao mene i Oče naš.

Šta je, po Tebi, pedagoški - a šta demagoški?