Jump to content


Photo

SIX FEET UNDER


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
64 replies to this topic

#16 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 21 August 2004 - 15:41

logicno

:lol: :lol: :lol:

#17 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 21 August 2004 - 19:07

Smucili su mi se TV sadrzaji gde se pederi proguravaju kao nesto normalno i logicno  :lol:

E pa šta ćeš, tvorci serije su malo daleko odavde, pa ne možeš da skupiš ortake i da ih prebiješ. Možda bi trebalo da im predložiš da, umesto toga, napišu zaplet u kome će Dejvida da stigne "zaslužena kazna", recimo, u vidu američkog ogranka Obraza koji će da ga prebije na smrt? Uf, čekaj, pa to se desilo jednom liku koga su sahranjivali. Možda bi ti mogao da smisliš neki originalniji način kako da ga kazniš za njegove užasne grehe? Ono, doduše, Dejvid baš i nije najbolji primer pošto se toliko stidi i opterećuje krivicom... Šta tek reći za onog njegovog bivšeg, koji je sasvim u miru sa sobom? Sram ga bilo! Kakvu bi groznu kaznu tek njemu spremio, a? Šta predlažeš - doživotnu robiju, spaljivanje, čerečenje?

#18 1939

1939
  • Banned
  • 1,201 posts

Posted 21 August 2004 - 20:09

E pa šta ćeš, tvorci serije su malo daleko odavde, pa  ne možeš da skupiš ortake i da ih prebiješ. Možda bi trebalo da im predložiš da, umesto toga, napišu zaplet u kome će Dejvida da stigne "zaslužena kazna", recimo, u vidu američkog ogranka Obraza koji će da ga prebije na smrt? Uf, čekaj, pa to se desilo jednom liku koga su sahranjivali. Možda bi ti mogao da smisliš neki originalniji način kako da ga kazniš za njegove užasne grehe? Ono, doduše, Dejvid baš i nije najbolji primer pošto se toliko stidi i opterećuje krivicom... Šta tek reći za onog njegovog bivšeg, koji je sasvim u miru sa sobom? Sram ga bilo! Kakvu bi groznu kaznu tek njemu spremio, a? Šta predlažeš - doživotnu robiju, spaljivanje, čerečenje?

Sustina je u tome da u ovoj, kao i u 90% TV programa poreklom iz USA, propagiraju homoseksualizam kao jednu normalnu svakodnevnu, pa cak i pozitivnu pojavu. Stavise, biti gay je cool, zabavno, itd...
Ne bih da zapocinjem diskusiju na temu sta je homoseksualizam, ali me niko nece ubediti da je maltene svaki drugi muskarac ili devojka seksualno poremecen/a i da je to u stvari dobro. Takve serje perfidno plasiraju celu ovu pricu, pa se vremenom sredina na to navikava. E, pa nece moci! Niko me nece ubediti da je pederluk OK. To je bolest koju treba leciti!

Edited by 1939, 21 August 2004 - 20:10.


#19 jack bauer

jack bauer
  • Members
  • 629 posts

Posted 22 August 2004 - 11:59

Sustina je u tome da u ovoj, kao i u 90% TV programa poreklom iz USA, propagiraju homoseksualizam kao jednu normalnu svakodnevnu, pa cak i pozitivnu pojavu. Stavise, biti gay je cool, zabavno, itd...
Ne bih da zapocinjem diskusiju na temu sta je homoseksualizam, ali me niko nece ubediti da je maltene svaki drugi muskarac ili devojka seksualno poremecen/a i da je to u stvari dobro. Takve serje perfidno plasiraju celu ovu pricu, pa se vremenom sredina na to navikava. E, pa nece moci! Niko me nece ubediti da je pederluk OK. To je bolest koju treba leciti!

znas sta me nervira vise od idiota iz otacastvenog obraza?
njihovi fanovi koji dopuze na ovaj forum i gade mi omiljenu seriju svojim idiotskim primedbama koje nemaju blageveze sa zapletom, porukom i lepotom ove serije.

zbog takvih kao sto si ti neki ljudi (s pravom?) misle da 90% aktuelnih TV programa iz srbije propagiraju da su srbi idioti kao jednu normalnu svakodnevnu, pa cak i pozitivnu pojavu.

ali perfidno.

pa se sredina potom na to navikava.

#20 carpediem

carpediem
  • Members
  • 141 posts

Posted 22 August 2004 - 13:37

Six Feet... je moja omiljena serija na TVu. Zasto? Zato sto ima dobru glumu, fantasticnu pricu, jako lep dijalog (vecina na to ne obraca paznju ali meni je to vazno) i dobro zamisljene likove. Narocito je dobro uradjen lik Ruth Fisher i Claire. Uostalom, vrlo je originalna, ne postoji nista slicno.
O nasim serijama bolje da ne pocinjem...

#21 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 22 August 2004 - 14:49

Extra dobra serija

#22 reini dej

reini dej
  • Members
  • 1,160 posts

Posted 23 August 2004 - 22:57

Sustina je u tome da u ovoj, kao i u 90% TV programa poreklom iz USA, propagiraju homoseksualizam kao jednu normalnu svakodnevnu... spritzen, spritzen, spritzen ...Niko me nece ubediti da je pederluk OK. To je bolest koju treba leciti!

Otachastveni, al' si se napal'lio, bash si se napal'lio... :lol:

"Six Feet Under" obozavam, samo termin im cucla dupe. Vishe mi lezi od "Sopranosa", i po tematici i po smeku.

#23 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 23 August 2004 - 23:47

da termin za emitovanje je stvarno uzas 1.

reprizu tesko lovim jer se jos spava zbog izlaska & petka a subotom premijeru sam tada vec u dgra. pa se maltretiram i ustajem daleko ranije nego sto bih zeleo no nije mi zao samo nije lako.

#24 luba

luba
  • Members
  • 1,254 posts

Posted 27 August 2004 - 20:10

sta se bunite protiv termina
zna se da fin svet ne izlazi subotom, kad sav ostali plebs :lol:

#25 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 12 September 2004 - 15:40

ko o cemu / ja o terminima. :lol:

cini mi se da su ukinuli taj famozni reprizni podnevni termin.
valjda zato jer deca mogu svasta da vide. :lol:

ustvari, nije mi ni vazno zbog cega je ukinuto, nego da li neko zna:

ima li vise uopste reprize 6 feet-a?
kojim danom i kolko sati?

hvala unapred.

#26 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 12 September 2004 - 15:45

ko o cemu / ja o terminima. :lol:

cini mi se da su ukinuli taj famozni reprizni podnevni termin.
valjda zato jer deca mogu svasta da vide.  :lol:

ustvari, nije mi ni vazno zbog cega je ukinuto, nego da li neko zna:

ima li vise uopste reprize 6 feet-a?
kojim danom i kolko sati?

hvala unapred.

ne verujem da su je ukinuli, nego je izgleda bio klasičan slučaj probijanja termina - film (Mighty Rangers ili neka takva glupost) mnogo potrajao, skoro do 1, a tad je počinjala neka Pinkovska debilnost tipa Šiti, koja je za njim važnija od reprize najbolje serije koja trenutno ide na domaćim TV kanalima. :lol:

#27 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 12 September 2004 - 16:05

rendjeri su poceli tek u 11.00 a obicno film puste u 10. pre toga je isao shiti kidz
pa kontam da su uklonili repriz nama zanimljive serije jer deca se zadrzavaju ispred ekrana... a mozda i ide ali po drugacijem rasporedu. :lol:

#28 macujama

macujama
  • Members
  • 4 posts

Posted 04 October 2004 - 23:19

Jel neko zna, da li je pink otkupio 3. sezonu? :lol:

Edited by macujama, 04 October 2004 - 23:41.


#29 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 05 October 2004 - 09:37

Jel neko zna, da li je pink otkupio 3. sezonu? :lol:

Ja se nadam da jeste.
Gledala sam na kablovskoj najnovije epizode (ne znam tacno koji serijal) i mogu vam reci da ce se stvari odvijati sve bizarnije i bizarnije... :lol:

#30 jack bauer

jack bauer
  • Members
  • 629 posts

Posted 05 October 2004 - 11:19

JEL NEKO ZNA DA LI JE PINK OTKUPIO TRECU SEZONU?!!!!!!!!!!!