Jump to content


Photo

SIX FEET UNDER


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
64 replies to this topic

#31 Spirit

Spirit
  • Members
  • 951 posts

Posted 05 October 2004 - 13:32

dunno za pink ali na bih>tvhayat uskoro krece 4. sezona....

#32 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 08 October 2004 - 22:46

Pise u novinama da su otkupljene nove epizode "Six Feet Under"... jeee.

#33 St.Milan

St.Milan
  • Members
  • 30 posts

Posted 10 October 2004 - 14:31

Auu, šta bi ono sinoć?

Nathaniel Jr. Fisher
1965-(2002)

Uopšte me ne bi začudilo da su ga stvarno ubili (scenaristi) pa da se kao otac pojavljuje s vremena na vreme.
Inače prva epizoda 3. sezone.

#34 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 10 October 2004 - 17:50

Sinocnu epizodu k'o da je David Lynch rezirao ... potpuni trip.

#35 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 10 October 2004 - 21:38

Prošla epizoda je bila fantastična!! Ali nisam nijednog trenutka nasela i poverovala da je stvarno umro! Nema šanse da ga ubiju u ovom trenutku, šta bi radili ostatak serije! Samo tata može da se pojavljuje u vizijama, sigurna sam da će Nate i ostatak porodice ostati do kraja u seriji kao živi ljudi.


Inače, nema šanse da on i Lisa žive happy everafter. Ona ga je u suštini navatala. Sigurna sam da će se Brenda i njena luda porodica još puno pojavljivati (ja bar uvek volim da vidim Billyja manijaka), a imam neki utisak da ćemo još videti i onu rabinku...

Edited by Catwoman, 10 October 2004 - 21:45.


#36 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 10 October 2004 - 21:49

Sinocnu epizodu k'o da je David Lynch rezirao ... potpuni trip.

Uvek sam volela fantasy scene u SFU, ali ovo sinoć, jeste, stvarno, totalni trip, osetila sam se ko da opet gledam Noć i dan, što je meni super. Jedva čekam te "još bizarnije" stvari! Dole normalnost! :lol:

#37 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 11 October 2004 - 09:38

Auu, šta bi ono sinoć?

Nathaniel Jr. Fisher
1965-(2002)

Uopšte me ne bi začudilo da su ga stvarno ubili (scenaristi) pa da se kao otac pojavljuje s vremena na vreme.
Inače prva epizoda 3. sezone.

Ja sam letos gledala jednu epizodu iz poslednje (ne znam tacno koje) sezone, tako da se nisam primila. Nejt ce biti dobro, ali cemo sa Lisom uskoro da se oprostimo...

#38 St.Milan

St.Milan
  • Members
  • 30 posts

Posted 11 October 2004 - 17:23

@rainbow
Slececi put stavi neko upozerenje, cisto da ljudi koji jos nisu odgledali ne citaju.

Mene inace nije mnogo briga (da je film bila bi druga prica), ali ima sigurno ljudi koji ne vole unapred da znaju sta ce da se dogodi u seriji koju gledaju.

#39 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 12 October 2004 - 09:46

@rainbow
Slececi put stavi neko upozerenje, cisto da ljudi koji jos nisu odgledali ne citaju.

Mene inace nije mnogo briga (da je film bila bi druga prica), ali ima sigurno ljudi koji ne vole unapred da znaju sta ce da se dogodi u seriji koju gledaju.

Nisam ja otkrila sta ce se desavati u narednim epizodama, samo sam nagovestila...

UPOZORENJE:
(sledeca dva reda su namenjena samo za one preterano radoznale i one koji ne gledaju S.F.U.)
Lisa ce misteriozno da nestane, a Nejt ce zbog toga da ima konstantne flesbekove, dakle serija ce dobiti i onaj triler element.

Jel sad bolje? :lol:

#40 Spirit

Spirit
  • Members
  • 951 posts

Posted 12 October 2004 - 09:50

Mozda je bolje ovako, pa koga zanima neka prelista sadrzaje svih do sada snimljenih epizoda

HBO:::Six Feet Under

B)
Posted Image

Edited by Spirit, 12 October 2004 - 10:01.


#41 Noblica

Noblica
  • Members
  • 361 posts

Posted 12 October 2004 - 13:40

Cao svima,
morala sam da se registrujem da bih Vam se pridruzila u obozavanju serije SFU.:lol:
U iscekivanju odluke serijske redakcije pinka da li je otkupljena 3 sezona,ja sam bome ne samo iscitala episode guide nego i ima neki fan site sa transcriptom svake epizode podeljenom na prvi drugi i treci cin. :lol:
Pa sad vidi ( mene) ocajnika haha.Tako da mi ova prva epizoda nije bilo veliko iznenadjenje-znajuci otprilike sta me ceka u istoj. B) B)
Pozdrav. :lol:

#42 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 07 November 2004 - 19:33

E, ovi kreteni sa Pinka su me sinoć stvarno iznervirali! furious.gif
Čekala sam do ponoći, pa kad sam videla da posle onih debilnosti opet ne počinje serija, nego Info top, već sam odustala. na svu sreću što sam ipak slučajno ponovo prebacila kanal na Pink oko 0:15. ne znam koliko sam propustila, možda 5 ili 10 minuta. Krivo mi što nisam videla početak, baš me zanima kako su prikazali ovu "smrt", pošto čovek najverovatnije nije ni mrtav, već nestao pre 25 godina. je l video neko?

#43 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 08 November 2004 - 11:13

Ja sam takodje cekala, cekala i cekala da se zavrsi nekakav Zoo show (Macak i curan valjda) tako da sam u kasne sate odustala od cekanja omiljene serije. Hajde, nek neko ukratko preprica sta je bilo u subotu, mislim od onih koji su docekali seriju

#44 jack bauer

jack bauer
  • Members
  • 629 posts

Posted 10 November 2004 - 13:32

cher rainbow, 4Uonly

www.epguides.com

nadam se da ces uspeti da se suzdrzis od iscitavanja unapred.

#45 jack bauer

jack bauer
  • Members
  • 629 posts

Posted 10 November 2004 - 13:36

2 TV PINK

iskoristio bih ovu priliku da posaljem u tri najruznije materine kompletan sektor debila koji odlucuju o programskim kretanjima omiljene mi serije.

koju nisam odgledao ove subote.

nadam se da cu sledece subote uspeti da odgledam sva govna koja sada eksport-importujemo i u/iz bosne pre nego sto pokleknem...

furious.gif ranting.gif furious.gif ranting.gif furious.gif ranting.gif thumbdown.gif furious.gif thumbdown.gif ranting.gif furious.gif furious.gif ranting.gif thumbdown.gif ranting.gif furious.gif ranting.gif ranting.gif furious.gif ranting.gif thumbdown.gif ranting.gif tired.gif furious.gif thumbdown.gif ranting.gif furious.gif