Jump to content


Photo

SIX FEET UNDER


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
64 replies to this topic

#1 jack bauer

jack bauer
  • Members
  • 629 posts

Posted 22 April 2004 - 14:50

subota 20.00 pink rtv.
mada poslednjih subota (VEC!!!) ide i u terminu od 22.00. ili ne ide (*ebo ih fudbal da ih *ebo, i njih i fakin 92ojku i fakin ligu ovu i fakin ligu onu i fakin diskriminaciju svih koji trpe tezu da je fudbal druga fakin najbitnija stvar u fakin luzerskim zivotima pivopija i kladionicara (svi 'fakin' gde nije navedeno) !!!!)

nego da se vratimo dole...

opasna serija. ali mcbeal meets maratonci meets sopranos (psihologizacija likova, ne i mob tematika).

dozvoljavam da je moja seriofilska kriza mozda dodatan razlog opstoj ljubavi prema ovoj seriji.

da vas cujem

(aufiderzejn dusho, strongly recommended. E, TAKVE serije bi morali da gledamo nedeljom uvece, a ne ono djubre 'oce l' bercek ustati iz fotelje, il' nece, il' ce samo progovoriti sa ustajanjem, il' ce samo da cuti i da ustane... ide li taj covek u klonju IKADA?)

#2 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 22 April 2004 - 16:13

prvih nekoliko dobro posle prilicna gusidba
bolje od sopranosa a slabije od 24 /prvi dan/

#3 Zli

Zli
  • Members
  • 546 posts

Posted 22 April 2004 - 16:30

Rekoh ja...

Dobra priča, glumci, soundtrack... Mali je problem to što tempo ume da bude sporiji od posmrtnog marša (valjda shodno tematici) - potpuna suprotnost 24.

Kasnije preteraju sa, hm, seksualnim avanturama mlađeg brata, i često ima eksplicitnih scena vezanih za tu tematiku (koje ničemu ne služe, ali bože moj). Sem toga, i ostatak je prilično dobar. TV verzija Američke lepote.

#4 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 22 April 2004 - 18:52

TV verzija Američke lepote.

Alan Ball.

Izgleda da je u toku "de-tabuizacija" :lol: americkih serija: sex, kriminal... smrt.
Ovo za sada ogledano - odlicno!!

#5 luba

luba
  • Members
  • 1,254 posts

Posted 02 May 2004 - 20:16

ali ona epizoda juce!
valjda je peta ili sesta, sa vivicom st jones. savrsena.
obavezno gledati reprizu, sem ako zmitrovic ne shvati da je poceo da siri posast medj srbljima, pa ukine

ja bih volela da budem brenda kad porastem

i kako fenomenalna ideja da kevu uvek slikaju u onom nekom sfumatu, bledu, bez kapi krvi, sem kad raspusti kosu.

taj hbo sigurno vode neki ludaci
ali treba ih podrzati B)

#6 Zli

Zli
  • Members
  • 546 posts

Posted 02 May 2004 - 21:42

ja bih volela da budem brenda kad porastem

Nemoj to dva put da kažeš. Sačekaj bar kraj prve sezone... :lol:

#7 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 03 May 2004 - 05:32

hurej for ejdzbio

#8 Spirit

Spirit
  • Members
  • 951 posts

Posted 04 May 2004 - 10:37

uvek omasim termin jerbo se zna sta se radi subotom uvece. pre 2-3 nedelje citam u najavi na ttx "6 ft under"@2200h a pocelo tek oko 2300. hebeni flekavi

Edited by Spirit, 04 May 2004 - 10:39.


#9 pekmez

pekmez
  • Members
  • 88 posts

Posted 09 May 2004 - 00:20

subota 20.00 pink rtv.
mada poslednjih subota (VEC!!!) ide i u terminu od 22.00. ili ne ide (*ebo ih fudbal da ih *ebo, i njih i fakin 92ojku i fakin ligu ovu i fakin ligu onu i fakin diskriminaciju svih koji trpe tezu da je fudbal druga fakin najbitnija stvar u fakin luzerskim zivotima pivopija i kladionicara (svi 'fakin' gde nije navedeno) !!!!)

nego da se vratimo dole...

opasna serija. ali mcbeal meets maratonci meets sopranos (psihologizacija likova, ne i mob tematika).

dozvoljavam da je moja seriofilska kriza mozda dodatan razlog opstoj ljubavi prema ovoj seriji.

da vas cujem

slažem se u vezi fudbala

i ja sam totalno u "serijskoj" krizi, negledam ni jednu - ništa ne valja

prilično pametna serija

mada mi je u prvoj epizodi bilo muka od one cele tematike (smrt, groblje, delovi tela, crni humor), bukvalno muka, mislim da ću propustiti ovu seriju

ali da li ste gledali alias, ona je ješ bolja, ne bi propustio ni epizodu da imam vremena ko nekad......eh.....

p.s. meni je aufiderzen dušo malo dosadna

#10 bujdossminipitikovski

bujdossminipitikovski
  • Members
  • 128 posts

Posted 09 May 2004 - 01:12

meni ok. serijal. onda kad je seka od braće pogrebnika za osvetu strpala stopalo od pokojnika gariju-ljigavcu u ormarić. hihihi.
i nek mu je!

#11 skar

skar
  • Members
  • 15 posts

Posted 02 June 2004 - 14:23

...
taj hbo sigurno vode neki ludaci
ali treba ih podrzati B)

slazem se..potpuni.
"His success (Home Box Office's Chris Albrecht) in the comedy genre is perhaps not surprising, given that in the late '70s Albrecht was co-owner of the Improvisation nightclub in New York. Then, in the early '80s, he signed such stars as Whoopi Goldberg, Jim Carrey and Billy Crystal to the talent agency International Creative Management"

vise

#12 Couch_potato

Couch_potato
  • Members
  • 25 posts

Posted 19 June 2004 - 13:57

Seriju emituje i hrvatska Nova TV. Svako vece oko ponoci :lol:
U pitanju su reprize, ali u ponedeljak se emituje 20. epizoda, ili 7. drugog serijala.

#13 jack bauer

jack bauer
  • Members
  • 629 posts

Posted 16 July 2004 - 11:07

gotova prva sezona. jel ima neki insider da zna da li ce pink prikazivati i naredne sezone, ili da se zaputim pud dvdestrokluba?

#14 luba

luba
  • Members
  • 1,254 posts

Posted 21 August 2004 - 10:49

Nemoj to dva put da kažeš.  Sačekaj bar kraj prve sezone...  :lol:

zli, hvala na ovom upozorenju
nisam te ozbiljno shvatala, izvinjavam se, ali si bio u pravu
priznajem gresku

u poslednje vreme se potpuno drogiram i ne mogu da docekam da se dokopam trece sezone.

ali ne preporucujem gledanje vise od dve epizode u cugu
i ni u kom slucaju identifikaciju :lol:

#15 1939

1939
  • Banned
  • 1,201 posts

Posted 21 August 2004 - 12:24

Smucili su mi se TV sadrzaji gde se pederi proguravaju kao nesto normalno i logicno :lol: