Jump to content


Photo

Najslabija karika


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
145 replies to this topic

#16 Djina

Djina
  • Members
  • 2,074 posts

Posted 29 October 2003 - 20:02

Meni se svidja kviz, zanimljiv je, nije spor za razliku od 'Ruskog ruleta' koji ubija od smora...

#17 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 29 October 2003 - 21:09

U odnosu na BBC verziju BK varijanta nema ni t od tempa. Sporo i dosadno.

Umesto correct ("tacno", sto je sasvim dovoljno) ova nasa izdeklamuje to je tacan odgovor i onim neznalicama prodje bar tri sekunde vremena.

Totalno neuspela kopija. A tek neznalice od takmicara... Horor. Pata, covece... :lol: :lol: :lol:


BTW, Ravi, lekar iz Londona, pobedio je u WL specijalu u kome su ucestvovali oni koji su u nekoj od ranijih emisija izgubili na kraju, u borbi "jedan na jedan".

#18 Ana Denic

Ana Denic
  • Sleepers
  • 2,756 posts

Posted 29 October 2003 - 22:29

I Am Hell
akoćeš da postaviš standarde - nađeš lepo Tarika 4om hrt il sličnog (madžarski vodtelj milijunaša) platiš ga neslano i nemoralno mnogo, radi dečko: šmekaj cure, kreiraj fucking Tenziju da se populus širom države SMRZAVA i preživljava šlogove, odvaljuj publici bubrege fazonima, teši hrabre, glupe i lude, budi heroj kolko mož postigneš @ jebenom kvizu i da te gotive ljudi ko sveca!!!

amoždamisesam karić tolko ogadio da sam sve ovo izlupeto iz ljubomore, zavisti i neznanja...
hausofdželslavrs, šejk daaaaun...


:lol: :lol: :lol:

Potpuno si u pravu.
Svojevremeno sam gledala Milionera u Engleskoj, pa sam onda sa velikim interesovanjem ocekivala domacu varijantu, ocigledno prenebregnuvsi znacaj voditelja za uspeh kviza. Najgore mi je bilo da prijateljima kojima sam preporucivala da obavezno gledaju novi kviz posle prve emisije objasnjavam kako to "nije ni nalik" onome sto sam gledala u Londonu.

Po meni je Tarik primer kako "kopija" ne mora da bude losija od "originala", kad su kvizovi u pitanju.

Ucesnici su pak prica za sebe, a beda i mizerija su nekako najogoljeniji bas u "Sam protiv svih" posebno kada treba da kliknu na gong za neku pisljivu sumu, a samo sto se ne rasplacu.
Jeste li primetili koliko nezaposlenih ljudi srednjih godina dolazi u taj kviz, prosto bode oci da im taj novac TREBA!
Uz taj kviz nema sanse da se zabavim, a onaj voditelj prosto vredja svojom imbecilnoscu.

"Najslabija karika" je kod mene dobila prelaznu ocenu, a to sto voditeljka po scenariju sikanira ucesnike mozda postane zanimljivo ako joj u emisiju natrci neko od likova sa ovog foruma, duhovit, brzog i ostrog jezika! :lol:

#19 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 29 October 2003 - 22:56

Anne Robinson - he, he, to se ne moze tek tako odglumiti.

Mora zena da bude autenticno zla. Naravno pride i sarmantni improvizator. Seksi mi je koliko je zla.

A ova nasa, e za nju ima jedan dobar izraz - k'o gladna na sranje.

#20 Ana Denic

Ana Denic
  • Sleepers
  • 2,756 posts

Posted 29 October 2003 - 23:27

Lun:
Mora zena da bude autenticno zla. Naravno pride i sarmantni improvizator. Seksi mi je koliko je zla.


:lol: :lol: :lol: Sjajno!

Pa onda predlazem Sioran za voditeljku, naravno zbog "sarmantni improvizator".

#21 Lunatic

Lunatic
  • Members
  • 21 posts

Posted 30 October 2003 - 00:39

Meni je ova prva epizoda delovala namesteno. Vesto namesteno.
Uostlaom, kao i prva epizoda Ruskog ruleta.

#22 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 30 October 2003 - 01:40

Kad vec pominjete Milionera, nisam gledao UK verziju. Ali sam gledao US, Poljsku, Nemacku, Hrvatsku i nasu. I od svih mi se najvise dopala Hrvatska, dakle Tarik. Hrvatska je definitivno najbolja. Sto zbog voditelja, sto zbog minimalnih reklama. Takodje, i takmicari su "najpametniji". U Poljskom milioneru sam znao odgovor na pitanje za 500.000 zlota i pored toga sto ne znam ni rec njihovog jezika. Na cistu logiku. A onaj debil od njihovog takmicara je smarao pola sata dok nije dao (pogresan) odgovor.


Smor!!!

#23 kamichak

kamichak
  • Members
  • 3,597 posts

Posted 30 October 2003 - 07:25

kako se zove onaj kviz koji vodi mekinro - kao takmicar sedi u nekoj stolici vezan, mere mu puls, i moze da odgovara samo kad mu je puls ispod 120 (valjda), a vreme mu otkucava
isto neko ponizavanje zasce
gledala sam ga u US

#24 Djina

Djina
  • Members
  • 2,074 posts

Posted 30 October 2003 - 15:14

Nisam gledala originalnu 'Najslabiju kariku', ali mogu misliti kako je dobra kada se meni svidela i ova nasa verzija za koju kazete da je shit...
Vidim i da mnogi hvale Tarika-covek je leek!
Nas 'Milioner' mi je brzo dosadio, a sto se 'Ruskog ruleta' tice, nisu mogli napraviti losiji izbor voditelja. Irfan Mensur ima savrsenu dikciju, ali to jednostavno nije dovoljno...

#25 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 30 October 2003 - 15:28

Devojci sa bilboard-a :

Pa i Sioran mi je seksi, ko kaze da nije. :lol:

#26 branka n.

branka n.
  • Members
  • 1,117 posts

Posted 03 November 2003 - 19:30

Distraction je po meni najbolji kviz/nagradna igra koji se skoro pojavio na UK tv. Ako budu pravili yu verziju videcete o cemu pricam. Kviz je non stop vristanje od smeha, sto zbog totalno suludih zadataka a sto zbog situacija gde izmedju ostalog ucesnicima ruke bivaju privezane na tastature, te u slucaju da se neko malo vise znoji od treme dobija blaze strujne udare! Glavna nagrada je nov auto, a vrhunac je ipak na kraju kad ostane 1 takmicar koji je dobitnik brand new automobila mora da odgovori na poslednjih 5 pitanja i u slucaju da bilo koji put pogresi mora sam da razbije po jedan deo nagrade - krece u razbijanje sa spoljasnjim ogledalima i prednjim farovima, pa ide na sofersajbnu... pobednik dakle obicno zavrsi tako sto mora da izlupa svoju nagradu i onda na kraju tako rasturen auto vozi kuci. :lol:

#27 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 03 November 2003 - 23:42

Distraction je po meni najbolji kviz/nagradna igra koji se skoro pojavio na UK tv. Ako budu pravili yu verziju videcete o cemu pricam. Kviz je non stop vristanje od smeha, sto zbog totalno suludih zadataka a sto zbog situacija gde izmedju ostalog ucesnicima ruke bivaju privezane na tastature, te u slucaju da se neko malo vise znoji od treme dobija blaze strujne udare! Glavna nagrada je nov auto, a vrhunac je ipak na kraju kad ostane 1 takmicar koji je dobitnik brand new automobila mora da odgovori na poslednjih 5 pitanja i u slucaju da bilo koji put pogresi mora sam da razbije po jedan deo nagrade - krece u razbijanje sa spoljasnjim ogledalima i prednjim farovima, pa ide na sofersajbnu... pobednik dakle obicno zavrsi tako sto mora da izlupa svoju nagradu i onda na kraju tako rasturen auto vozi kuci.  :lol:

yugo bi bio idealna nagrada za ovo podneblje :lol:

#28 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 04 November 2003 - 04:05

:lol: :lol: :lol:


Dobar neki kviz...

#29 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 05 November 2003 - 11:28

Jel gledao neko juce????


Ja nisam zbog tekme. Ako je bilo nekih provala, poput Mikijeve devojke Pate, pisite!!!

#30 I Am Hell

I Am Hell
  • Sleepers
  • 643 posts

Posted 05 November 2003 - 12:32

Jel gledao neko juce????


Ja nisam zbog tekme. Ako je bilo nekih provala, poput Mikijeve devojke Pate, pisite!!!

Voditeljka po običaju odvratna i bedna. Nije ni za znanje - imanje.

Bilo mi je prilično žao nekog Rejnmena sa Pravnog fakulteta, tipičan geek sa crnim socijalnim okvirima i tikovima, to je bilo strašno za gledati. Vidiš da dečko stvarno ima bazu podataka od 120 GB u glavi, ali se USRO od kviza, imao sam utisak da proživljava traume iz detinjstva uzrokovane zlostavljanjem od strane ambicioznih roditelja. Naravno, trema i inkvizitorka su ga sjebali i prso je pred kraj...

Ostali pomena nevredni.

Neka dozlaboga priglupa, krajnje antipatična i strahotno iritirantna prosvetarka je dobila 73.000 dinara - pukom srećom. Neverovatno s kojom srećom se provlačila iz kruga u krug. A i liči na moju taštu... BLJAK!!!

Mada, biser za pamćenje:
"U ovom krugu ste svi zajedno osvojili sjajnih 3.000 dinara." :lol: