Jump to content


Photo

Najslabija karika


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
145 replies to this topic

#1 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 28 October 2003 - 20:12

Gleda li neko ovo čudo na BK? Voditeljka je dominatrix kraljica, još malo pa ću početi da je obožavam. Na kraju prvog kruga je rekla "treba da spojite odgovore da zaradite novac. i tačka. koji deo vam tu nije bio jasan?" pa onda - "šta ste po profesiji? ... zašto ste izbacili nadicu?"

hahahaha...samo joj još bič fali :lol:

#2 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 28 October 2003 - 20:22

hahahahah....moram još jedan post, dok ne zaboravim. prvo neka mušica proleće kroz studio, katastrofa. a onda dominatrix kraljica pita slikara da napravi njen portret za deset sekundi, baja je nacrta do yaya, a ona kaže "sada mi je jasno zašto se u ovoj zemlji teško živi od prodaje slika".

pa zar nije kraljica :lol: :lol: :lol:

#3 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 28 October 2003 - 23:57

Sad mi je jasno zasto je uvedeno pravilo da "Milionera" mora da vodi muskarac. Ovo je bio uzas. Strah nije osecanje koje bih da imam gledajuci voditelja. Pa opet, za dlaku ispred Mensura & plavusana sa "Ruskog ruleta".

Sam koncept kviza interesantan, lici pomalo na "Ruski rulet", ali opet daleko iza "Milionera", jos uvek jedinog pravog kviza novijeg vremena.

#4 I Am Hell

I Am Hell
  • Sleepers
  • 643 posts

Posted 29 October 2003 - 00:50

joooj auuubre kojivamje?
isuskrste!!!

gledo - JEZOTA najstrašnija!!!

voditeljančica je coldbloodedasshole - alizveštačeno i stiffed domog! panjemažno daje BAŠ ona probila donju granicu od iku 30 potrebujuću za navođenje quiza!!!
fol, alsamkewl icequeen ovd dumd... nastranu levudesnu što je koncepcija ponižavanja bednika od strane jadnika krajnje degutantna, jošda ih neko izrešeta šarcem, pa kompletan gladiatorski snuff! Cp6uja, Cpbuja!!!! nemaš para, ispušiš pare, ajtejebemojošmalo.
pa 1.000.000er je sušta beatifikacija luzera sproću ovog s-R-a-NJ-a.

mislim, ajde da etaloni budedu ovi našisti - domestik garbidž: seljković, džibauer, mensurovina ili one breskrvne ribice sa zlatne žile... da ne spominjem tittysajkobastard sa muzičkeslagalice, nevidženu amaterku koja kodaje sa grandšoa aterirala nosom. nebijojdao želje, čestitke i pozdrave da vodi na radijubuvljak.

akoćeš da postaviš standarde - nađeš lepo Tarika 4om hrt il sličnog (madžarski vodtelj milijunaša) platiš ga neslano i nemoralno mnogo, radi dečko: šmekaj cure, kreiraj fucking Tenziju da se populus širom države SMRZAVA i preživljava šlogove, odvaljuj publici bubrege fazonima, teši hrabre, glupe i lude, budi heroj kolko mož postigneš @ jebenom kvizu i da te gotive ljudi ko sveca!!!

amoždamisesam karić tolko ogadio da sam sve ovo izlupeto iz ljubomore, zavisti i neznanja...
hausofdželslavrs, šejk daaaaun...

Edited by I Am Hell, 29 October 2003 - 00:51.


#5 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 29 October 2003 - 01:02

moj ortak je to isto gledao u UK, kaže da je koncept isti - vređanje učesnika maximalno

jebemliga, meni je bilo otprilike isto kao da gledam Jerry Springera (nisam ribi znao ime, pa sam vikao Jerry, Jerry, Jerry)

nosila je kožne pantalone, hahahahahha

i još nešto, osim one muve koja je proletala kroz kadar i kvarila im suspense

u jednom trenutku ona pita onog seljobera da li bi voleo da ostane sam da se bori protiv dve dame, a on kaže "ja bi voleo da vi odete!"

prosuo sam se sa stolice, čuli su me u bataji kako se smejem. a glupi režiser nikako da prikaže njenu facu kad je ovaj to rekao (ili sam se ja toliko smejao da sam propustio to da vidim)

bruka i sramota anyway.....više sam očekivao od kviza

a uostalom, šta i ja kenjam - kako bre od one televizije i ove o kojoj sad govorimo može da se očekuje išta pozitivno? pa ja bre ne verujem ni njihovoj vremenskoj prognozi B)

#6 I Am Hell

I Am Hell
  • Sleepers
  • 643 posts

Posted 29 October 2003 - 01:24

u jednom trenutku ona pita onog seljobera da li bi voleo da ostane sam da se bori protiv dve dame, a on kaže "ja bi voleo da vi odete!"

prosuo sam se sa stolice, čuli su me u bataji kako se smejem. a glupi režiser nikako da prikaže njenu facu kad je ovaj to rekao (ili sam se ja toliko smejao da sam propustio to da vidim)

jaooo bre jel to bio onaj s bakenbardama?
kakav Car! :lol:

kakomisadkrivo al jebaga - qpo sam dete pa sam omašio svetli tren. stopo100 će da ga iseku iz reprajzala...

jbte - alasam zaglavijo :lol: , begam na kuntanje, ajd šibajte malo utiske...

#7 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 29 October 2003 - 01:26

Ja sam gledao ovaj kviz na BBC Prime-u i fazon je isti...dakle voditelj je maksimalno neprijatan. :lol:

Heheh...a kako je jaka bila ona seljoberka koja je prva odletela.

"Devojka Miki Mausa je..."

"Pata"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Inace prosto ne mogu da verujem koliko su ljudi glupi. Verovatno ste primetili da su svi vikali "banka" i kada na racunu nije bilo kesa. Ajde jednom da im se to desilo ali ovi likovi konstantno su to radili iz kruga u krug. Ja ne znam da li su toliki debili ili sta??? :lol:
Da ne govorimo o nedostatku strategije. Pravo je cudo sto su uspeli i ovih 102.000 da nakupe. Kako bre nisu pametni pa da pricekaju malo, dok se nakupi. Ma jok...5000 i banka!!!
Kviz je zaista vise nego dobar. Dakle sve je u taktici. Jer pitanja su zaista srednje tezine, da ne kazem da sam znao odgovore na 95%. Fazon je samo mudro igrati i doci do sume od recimo 250.000 i onda viknuti banka. Obzirom da ima 9 krugova moze zaista teska lova da se nakupi.

#8 I Am Hell

I Am Hell
  • Sleepers
  • 643 posts

Posted 29 October 2003 - 02:03

Jer pitanja su zaista srednje tezine, da ne kazem da sam znao odgovore na 95%.

PATA!!! VRIŠTAO SAM!!!

alako ćemo da se falimo već, moronsko je bilo pitanje i na CRO milijarderu:

kolko nogu, papaka, pipaka, udova oltugedr imaje - marabu, kudu i kakadu?
odgovor je: (bez guglanja)__________
nagrada: ništa, jebga, štasenis prijavio

ofkors, cura nije veze imala, ja jesam + sam dobio opkladu sa ženom - čačkam nos na svadbama njenih sestara i to u svečanome momentu slikanjastazbinom...

#9 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 29 October 2003 - 02:41

Ma odgovori ti na ovo pitanje sto je bilo veceras:

Koji nas pevac peva da mu devojka voli Kurosavu??

:lol: :lol: :lol:

#10 Spirit

Spirit
  • Members
  • 951 posts

Posted 29 October 2003 - 08:32

Sa slovenackog foruma:

bedno... original je zakon.... ta na slo pa ne zna vodit... je tolk boring.... drgač pa kviz kot kviz je super
=============================================================================

Te ženske se kr mal bojim..(gives me the chills)
Vodenje oddaje ji lih ne gre ,
bi ji pa pasala vloga v kšnem psiho filmu.
=============================================================================

Original na BBC-ju je super. Voditeljica (Anne Robinson) je original in nasa Violeta jo na zalost proba samo kopirat, namest, da bi bila vsaj mal originalna. Drgac je pa kviz OK, je hitr in napet, pa se vprasanja so lazja. Za razliko od miljonarja, k se vleeeece
=============================================================================
...


Sloport » Forum » Film » NaJŠiBKeJŠi ČLeN

Edited by Spirit, 29 October 2003 - 08:35.


#11 I Am Hell

I Am Hell
  • Sleepers
  • 643 posts

Posted 29 October 2003 - 10:13

Ma odgovori ti na ovo pitanje sto je bilo veceras:

Koji nas pevac peva da mu devojka voli Kurosavu??

:lol:  :lol:  :lol:

Voliver Mandić - Ona voli Kurosavu

#12 jane

jane
  • Members
  • 159 posts

Posted 29 October 2003 - 11:17

"Original na BBC-ju je super. Voditeljica (Anne Robinson)..."

Tacno. Anne je carica. Ova nasa se uzasno trudi da je podrazava, ali ne poseduje nimalo od sarma i autoriteta koji ima original. U pojedinim momentima je cak koristila iste fore (bukvalno prevedene recenice), ali efekat je bio mnoooogo bledji. Mada vidim da se vecini dopalo. Verovatno jer nisu optereceni originalom. Tako je to kad gledas jeftinu reprodukciju, a znas rad u originalu.

#13 Little Red Rooster

Little Red Rooster
  • Members
  • 219 posts

Posted 29 October 2003 - 13:53

Anne je jedinstvena, mada je u poslednje vreme znacajno omeksala, cak povremeno pocela da biva fina. Nemam prilike da gledam verziju na BK, ali sam gledao holandsku kopiju kviza. Nije mi se dopala. Voditeljka se trudi da bude mean bitch, ali sve to izgleda vestacki, namesteno. Moracu da vidim i tu nasu verziju kviza, pa da uporedim. Inace, posto Anne povremeno ode i do USA i tamo uradi par emisija sa Amerima, interesantno je posmatrati koliko se razlikuje ponasanje takmicara u UK i USA. Ameri su mnogo opusteniji (iako se tamo igra za mnooogo vecu kintu), zezaju se, a Anne ne sme mnogo da ih terorise, jer se ne ustrucavaju da joj odgovore. UK takmicari su stegnuti, mrtvi ozbiljni, isprepadani i puni predrasuda. U USA verziji, nije cudno kada crnkinja uzme 200 000 $, a ne-belac u UK verziji nema sanse da prodje dalje od 4-tog ili 5-og kruga, bez obzira na znanje. Mlade (ispod 35) i stare (60+) takodje obicno izbace u pocetnim fazama. Bas me zanima kako se ponasaju takmicari u BK verziji kviza.

#14 jane

jane
  • Members
  • 159 posts

Posted 29 October 2003 - 14:41

Pa moram da priznam da sam bila toliko razocarana "nasom" Anne varijantom, da se nisam bas previse bavila kvizom. Mislim, nisam ocekivala da ce je bukvalno "skidati".

Mada mi se dopada sto i u domacem kvizu imaju ona pitanja 4/5 od 35, deseto slovo azbuke, i slicna pitanja koja naravno uvek izazovu nevericu (da li je moguce da to ne zna ? ). Pa eto i ova nesrecna Pata je izazvala nepodeljeno odusevljenje.

Ali koliko mi se cini nisu bili neposteni ovi nasi takmicari. Ipak je tek pocetak, pa su uglavnom izbacivali najlosije. Medjutim, moram da te razuverim sto se tice manjina na UK kvizu. Najveci dobitak do sada (naravno od epizoda koje sam ja gledala) ostvario je Ravi (nesto preko 5000 funti).

#15 Little Red Rooster

Little Red Rooster
  • Members
  • 219 posts

Posted 29 October 2003 - 15:14

Nisam gledao taj kviz sa Ravijem. Kad sam ja gledao, manjine obicno nisu stizale daleko. Doduse, pripadnici manjina se nsu ni pojavljivali cesto. Simptomaticno mi je i kad takmicar objasni da je za nekoga glasao zato sto je taj neko previse mlad, ili previse star, a naprosto obozavam kad izbace najboljeg izmedju sebe :lol: