Jump to content


Photo

Najslabija karika


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
145 replies to this topic

#136 Goranz

Goranz
  • Members
  • 11,307 posts

Posted 11 May 2004 - 20:03

Q: "Koliko slova ima rec Prestolonaslednik"

A: "Hm..uh..jedanaest?"

#137 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 11 May 2004 - 22:00

vod: koliko muskih takmicara ima u studiju ?
takm: cetri, ovaj pet
vod: prihvaticu drugi odgovor
:lol: :lol: :lol: :lol:

#138 Nadya

Nadya
  • Members
  • 44 posts

Posted 22 May 2004 - 23:43

Voditeljka je diskasting!! :lol:

#139 TEodulija

TEodulija
  • Members
  • 9 posts

Posted 04 June 2004 - 10:26

Ipak mi je voditeljka sa HRT-a, simpaticnija od "nase" koja deluje veoma zbunjena i nesigurna.
Jeste da je izgled voditeljke HRT-a takav da joj samo metla nedostaje pa da poleti, ali mi deluje mnogo sigurnije od ove nase jadnice koja samo cita pitanja, a ne i odgovore.
Kada bi trebalo da dam ocenu ja bi Karici HRT-a dala 4, a karici BK 2/3.
Mada bi ocene kada su u pitanju dva milonera isla na ruku Zeki, koji bi dobio 4/5, dok bi Trik dobio ko nasa karika jedva 2/3.

#140 republikanac

republikanac
  • Members
  • 108 posts

Posted 08 June 2004 - 19:00

Ipak mi je voditeljka sa HRT-a, simpaticnija od "nase" koja deluje veoma zbunjena i nesigurna.
Jeste da je izgled voditeljke HRT-a takav da joj samo metla nedostaje pa da poleti, ali mi deluje mnogo sigurnije od ove nase jadnice koja samo cita pitanja, a ne i odgovore.
Kada bi  trebalo da dam ocenu ja bi Karici HRT-a dala 4, a karici BK 2/3.
Mada bi ocene kada su u pitanju dva milonera isla na ruku Zeki, koji bi dobio 4/5, dok bi Trik dobio ko nasa karika jedva 2/3.

meni izgledaju totalno drugacije

domino dama na BK mi je duplo bolja od hrvatice
a Tarik je "majka Janja" za bucka ...

#141 Melyanna

Melyanna
  • Members
  • 208 posts

Posted 11 June 2004 - 11:34

Ova sa BK rula. I treba da zahebava one neobrazovane koji se trmse kao da su najbolji na svetu.

#142 Couch_potato

Couch_potato
  • Members
  • 25 posts

Posted 20 June 2004 - 19:40

Nego ljudi jeste gledali na BBCju pre nekih 4,5 dana kad je lik na pitanje kad se zavrsio prvi svetski rat odvalio (posle dosta razmisljanja) 1948!!!!
Anne se smejala dobrih 10ak sekundi (prvi put da je cujem) i tek onda nastavila sa pitanjima...
Da, a i pitanje koje zemlje je Beograd glavni grad... Zena rece glavni grad Praga! Nije mi se ucinilio, potvrdili su mi neki ljudi...

#143 Melyanna

Melyanna
  • Members
  • 208 posts

Posted 24 June 2004 - 14:02

Pa da, nista me ne cudi.
Ko kad pitaju Amere:
Q:Glavni grad Francuske?
A: Italija, mozda??

#144 comanchee

comanchee
  • Members
  • 87 posts

Posted 17 July 2004 - 15:57

Ipak mi je voditeljka sa HRT-a, simpaticnija od "nase" koja deluje veoma zbunjena i nesigurna.
Jeste da je izgled voditeljke HRT-a takav da joj samo metla nedostaje pa da poleti, ali mi deluje mnogo sigurnije od ove nase jadnice koja samo cita pitanja, a ne i odgovore.
Kada bi  trebalo da dam ocenu ja bi Karici HRT-a dala 4, a karici BK 2/3.
Mada bi ocene kada su u pitanju dva milonera isla na ruku Zeki, koji bi dobio 4/5, dok bi Trik dobio ko nasa karika jedva 2/3.

Sto se tice najslabije karike slazem se. Nasa voditeljka je potpuni uzas. Pitam se samo kako je sebe kvalifikovala za mesto voditeljke tog kviza :lol: . Sa druge strane milioner je katastrofa, licno mislim da je voditelj domace verzije katastrofa. Nevidjeni primitivac... Pitam se da li je zavrsio srednju skolu. Nisam elitista ali covek koji vodi kviz takvog profila mora u najmanju ruku da izgleda inteligentno, ako ne i nesto vise od toga (hrvatski voditelj barem nosi naocare :lol: ).

#145 Couch_potato

Couch_potato
  • Members
  • 25 posts

Posted 18 July 2004 - 19:46

Sto se tice najslabije karike slazem se. Nasa voditeljka je potpuni uzas.

Da, ali je bar shvatila kako treba da se ponasha.
Ova na HRTu je cak ljubazna! Izgleda da nije skontala u cemu je stos! :lol:

#146 comanchee

comanchee
  • Members
  • 87 posts

Posted 18 July 2004 - 21:50

Sto se tice najslabije karike slazem se. Nasa voditeljka je potpuni uzas.

Da, ali je bar shvatila kako treba da se ponasha.
Ova na HRTu je cak ljubazna! Izgleda da nije skontala u cemu je stos! :lol:

Mozda je shvatila kako se treba ponasati, ali manifestacije toga su katastrofalne. Treba imati barem mrvicu harizme da bi se radilo kao voditelj na TV. Jednostavno takvo ponasanje joj "ne stoji".