Jump to content


Photo
- - - - -

FK Partizan 2018/19


  • Please log in to reply
2420 replies to this topic

#1936 ranzo

ranzo
  • Members
  • 596 posts

Posted 18 December 2018 - 23:55

intervju sa vuleticem

Spoiler

- pfc u 2018 godini prozivljava teske trenutke zbog one zadnje duple krune, a ne zbog rada uprave pa ta ista uprava je i donela tu duplu krunu i 3 kupa zaredom vec je to vise posledica jednog zaveta cutanja, medija sa jedne strane i institucija sa druge strane

 

- zajednica super lige i prve lige srbije nije zakazivana od avgusta meseca, presednik ove zajednice g lazovic o svemu prica sem o onome o cemu je nadlezan i on zna unapred da ce zalba pfc biti sigurno odbijena

 

- koliko god mi imali pravnih argumenata mi se ipak suocavamo sa jednom silom i diktaturom (ovo su reci g pantica a g vuletic potvrdjuje sa da da)

 

- pfc je uspesniji u svojim pravnim slucajevima pred uefom nego pred organima fss i zajednici super lige srbije

 

- ono sto izgovara terzic je samo pro forme, ono sto on misli javno izgovara njegov trbuhozborac filip stojkovic

 

- mozda bi mi trebali da podnosimo krivicne prijave pa onda nek se pred sudom objasnjava sta i kako

 

- "spasa nam nema propasti necemo" ! ? !

 

intervju sa nasim bosko buhom ivicom

Spoiler

- nas budzet zavisi od evrope i od prodaje, nekada ta evropa nije dovoljna da bi se budzet popunio

 

- mi nemamo prostora za gresku, ne mozemo da vrtimo mnogo igraca, limitirani smo sa mnogo strana

 

- mancester pobedi jang bojs sa 1:0 pa slave i raduju se euforicno a mi smo obezvredili i umanjivali nasu pobedu nad njima, pa nam se sad sve to vraca

 

- nisu isti arsini u nasem prvenstvu ne vaze ista pravila za sve i to svi vide a prave se da ne vide

 

- ovo je dobar tim ( reko domagoj vida da je ovaj tim bolji od onog proslog sto ne znaci da cemo imati bolje rezultate )

 

- i ti neki nereseni rezultati... mi promasimo po 5-6 100% sansi a protivnik iz nekog prvog slucajnog suta da gol

 

- projektovani broj odlazaka diktira trziste ali par nezadovoljnih i oni koji moraju da popune budzet... videcemo

 

- najvise ponuda ima za rikarda al necemo jos da ga prodamo, trener ce reci dal neko treba da se vrati ko je na pozajmici

 

- mi sem mozda 2-3 utakmice smo odigrali dobru polusezonu

 

- gledacemo da dovedemo igrace koji ce nam doneti stabilnost, ideja je da napravimo kostur tima za kvalifikacije, da mi damo treneru da prodje pripreme i da dovedemo jos par igraca sa karakteristikama drugacijim koje imamo i da ce nam oni doneti to nesto sto nam je falilo pa ce i nasi biseri lakse da isplivaju

 

- svake godine je cilj da budemo jaci

 

- ne zna g ivica sta je razlog tome, da koliko god da je dobro da ce uvek dobar deo nasih navijaca naci nesto negativno, mi moramo da budemo slozni

 

- sportski direktor rome je u 2 godine potrosio 300miliona na 15 igraca a ucinka jos nema, nema tu garancija, mnogo toga zavisi, ovde je tolerancija na greske mnogo manja neko preko grane

 

- neko moze da dovede i 5 suma i nikom nista a ovaj nas ima da se spominje i za 10 godina

 

- mi uglavnom dovodimo igrace za nula dinara ili neko sitno obestecenje

 

- suma je za evropu smesna cifra

 

- deko je sipao komplimente na racun ljudi koji vode klub, nezamislivo je da krecemo sa nulom a moramo da stvorimo 10-12 miliona

 

- ivica nam zeli srecne praznike 

 

 


  • 3

#1937 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 19 December 2018 - 13:55

...

 

intervju sa nasim bosko buhom ivicom

 

- nas budzet zavisi od evrope i od prodaje, nekada ta evropa nije dovoljna da bi se budzet popunio

...

 

kada shvatis da je obrnuto - gde ce nam biti kraj  :lol+:


  • 1

#1938 simple minds

simple minds
  • Members
  • 11,226 posts

Posted 20 December 2018 - 00:22

intervju sa vuleticem

Spoiler

- pfc u 2018 godini prozivljava teske trenutke zbog one zadnje duple krune, a ne zbog rada uprave pa ta ista uprava je i donela tu duplu krunu i 3 kupa zaredom vec je to vise posledica jednog zaveta cutanja, medija sa jedne strane i institucija sa druge strane

- zajednica super lige i prve lige srbije nije zakazivana od avgusta meseca, presednik ove zajednice g lazovic o svemu prica sem o onome o cemu je nadlezan i on zna unapred da ce zalba pfc biti sigurno odbijena

- koliko god mi imali pravnih argumenata mi se ipak suocavamo sa jednom silom i diktaturom (ovo su reci g pantica a g vuletic potvrdjuje sa da da)

- pfc je uspesniji u svojim pravnim slucajevima pred uefom nego pred organima fss i zajednici super lige srbije

- ono sto izgovara terzic je samo pro forme, ono sto on misli javno izgovara njegov trbuhozborac filip stojkovic

- mozda bi mi trebali da podnosimo krivicne prijave pa onda nek se pred sudom objasnjava sta i kako

- "spasa nam nema propasti necemo" ! ? !

intervju sa nasim bosko buhom ivicom
Spoiler

- nas budzet zavisi od evrope i od prodaje, nekada ta evropa nije dovoljna da bi se budzet popunio

- mi nemamo prostora za gresku, ne mozemo da vrtimo mnogo igraca, limitirani smo sa mnogo strana

- mancester pobedi jang bojs sa 1:0 pa slave i raduju se euforicno a mi smo obezvredili i umanjivali nasu pobedu nad njima, pa nam se sad sve to vraca

- nisu isti arsini u nasem prvenstvu ne vaze ista pravila za sve i to svi vide a prave se da ne vide

- ovo je dobar tim ( reko domagoj vida da je ovaj tim bolji od onog proslog sto ne znaci da cemo imati bolje rezultate )

- i ti neki nereseni rezultati... mi promasimo po 5-6 100% sansi a protivnik iz nekog prvog slucajnog suta da gol

- projektovani broj odlazaka diktira trziste ali par nezadovoljnih i oni koji moraju da popune budzet... videcemo

- najvise ponuda ima za rikarda al necemo jos da ga prodamo, trener ce reci dal neko treba da se vrati ko je na pozajmici

- mi sem mozda 2-3 utakmice smo odigrali dobru polusezonu

- gledacemo da dovedemo igrace koji ce nam doneti stabilnost, ideja je da napravimo kostur tima za kvalifikacije, da mi damo treneru da prodje pripreme i da dovedemo jos par igraca sa karakteristikama drugacijim koje imamo i da ce nam oni doneti to nesto sto nam je falilo pa ce i nasi biseri lakse da isplivaju

- svake godine je cilj da budemo jaci

- ne zna g ivica sta je razlog tome, da koliko god da je dobro da ce uvek dobar deo nasih navijaca naci nesto negativno, mi moramo da budemo slozni

- sportski direktor rome je u 2 godine potrosio 300miliona na 15 igraca a ucinka jos nema, nema tu garancija, mnogo toga zavisi, ovde je tolerancija na greske mnogo manja neko preko grane

- neko moze da dovede i 5 suma i nikom nista a ovaj nas ima da se spominje i za 10 godina

- mi uglavnom dovodimo igrace za nula dinara ili neko sitno obestecenje

- suma je za evropu smesna cifra

- deko je sipao komplimente na racun ljudi koji vode klub, nezamislivo je da krecemo sa nulom a moramo da stvorimo 10-12 miliona

- ivica nam zeli srecne praznike

Vazura, ti li si?!
  • 0

#1939 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 20 December 2018 - 18:53

:rotflmao:

 

 

... prema grubim proračunima, do kojih je došao MOZZART Sport, ...


  • 0

#1940 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 20 December 2018 - 19:14

  :rotflmao:

 

Attached File  Capture.JPG   17.03KB   20 downloads

 

ciji li duh lebdi nad jna  :lol+:


  • 0

#1941 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 21 December 2018 - 00:25

  :rotflmao:

 

attachicon.gifCapture.JPG

 

ciji li duh lebdi nad jna  :lol+:

Па ваљда исти....   :tired:


  • 2

#1942 alek_the_great

alek_the_great
  • Members
  • 3,044 posts

Posted 21 December 2018 - 07:55

Krenulo je cesljanje...

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
  • 0

#1943 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 21 December 2018 - 11:51

Klasika.
Mnogo laju, sad Coa zavrće jajca.

I ovo će se lane zvati.

U nekim normalnim vremenima sad bi milion ljudi izašlo na ulice da ruši vlast.
  • 0

#1944 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 21 December 2018 - 12:04

 

 

"Inspektori su u skladu sa nalogom Višeg javnog tužilaštva, a u vezi sa nekoliko krivičnih prijava podnetih oktobra 2016, boravili u našim prostorijama i tražili dokumenta vezana za sazivanje, održavanje i odlučivanje na Vanrednoj skupštini", potvrdio je potpredsednik Vuletić za "Sportski žurnal" i dodao da je "Partizan profesionalno sarađivao sa inspektorima".

 

dakle, u ovoj zemlji ako predas (kako ce se ispostaviti: opravdanu) krivicnu prijavu - drzavi ce trebati nesto preko dve godine da postupi po njoj?   :huh:


  • 0

#1945 ranzo

ranzo
  • Members
  • 596 posts

Posted 21 December 2018 - 15:26

  :rotflmao:

 

attachicon.gifCapture.JPG

 

ciji li duh lebdi nad jna  :lol+:

 

:hail:

 

giphy.gif

 

 

i ovo je nazalost tacno... zato nam tako i ide


  • 1

#1946 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 21 December 2018 - 17:59

ahahahahaha... 

 

victoria-group-logo.png

 

 
stefan-babovic_e.jpg

 

Stefan Babović

Izvršni direktor operacija


  • 3

#1947 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 21 December 2018 - 18:02

Od Partizana do poljoprivrede - sećanje na ludu karijeru Stefana Babovića

 

"O, o, Babović! Stefan Babović! Tata ga je doveo! Tata ga je platio! Ste-fan Ba-bo-vić"

 

Sezona 2008-2009. nije čestito ni počela, a na treningu Nanta su već počeli problemi. Dva igrača "kanarinaca", Stefan Babović i Đamel Abdun, su popizdeli jedan na drugoga zbog...sumnjivog poena u "kockama". Što je, onako, vrlo tipično za današnje fudbalere - namunjili su se zbog slobodne interpretacije pravila ionako nepostojeće sportske discipline.

 

U svlačionici se pičvajz nastavlja. Posle psovki, dranja i svega što ide, stvar odlazi na više nivoe - dok Abdun vezuje pertle, Babović ga na kvarno "hvata na volej" i baca u momentalni nok-aut. Ovaj incident između dva fudbalera, od kojih se jedan narednih par meseci hranio na slamčicu, stigao je i do naslovnih strana vaskolikih svetskih medija.

 

1545050501436-Copyright-ProShots-288418.
Babović u zagrljaju sa Rojom Makajem.

 

No, počnimo mi ovu priču ipak ispočetka. Mladi Babović je rastao u drugačijim okolnostima nego prosečan srpski fudbaler. Imao je, naime, tu sreću da se rodi kao sin uglednog biznismena Milije Babovića, dovoljno uspešnog da je 2002. čak i kidnapovan. Ali, nije sve bilo tako ružičasto. Stefan je bio dete za vreme NATO agresije na Jugoslaviju 1999, i proveo je par meseci u ratnoj atmosferi. To ga, međutim, nije odvojilo od lopte. "Kad bi se začule sirene trčali bi u kuću, a onda bi opet izlazili napolje da igramo fudbal kad akcija prestane", ispričao je Babović u jednom intervjuu.

 

Njegova fudbalska karijera počela je u Partizanu, gde je kao sedamnaestogodišnjak debitovao za prvi tim. Svi su se složili da se radi o velikom talentu, ali je on posle svega dve godine u crno-belom napustio klub zbog neslaganja sa trenerom Miodragom Ješićem. Uveliko se tada među navijačima šuškalo o tome da je Milija Babović bio spreman da razotkrije razne prljave tajne kluba iz Humske ako njegov sin, inače pod važećim ugovorom, ne pređe bez naknade u OFK Beograd.

 

1545051073627-Copyright-ProShots-262700.
Babović u dresu Nanta.

 

Stefan je zaigrao kako ume u "ofki", i ubrzo su mnogi skauti počeli da svraćaju na Karaburmu ne bi li se uživo uverili u njegove kvalitete. Jedan od zainteresovanih bio je i Ad de Mos, tada trener Vitesea, koji je bio čvrst u nameri da ga dovede u Arnhem. Do toga ipak nije došlo, i Babović se iduće godine obreo u Nantu. Gde se vraćamo na početak ove priče.

 

Naime, u Nantu su brzo saznali da Babović sebe vidi kao veliku zvezdu, a to što je saigraču polomio vilicu ga sigurno nije učinilo ništa popularnijim. Čuvena je i ona priča kada je jednom zaboravio svoju opremu na gostovanju u Bordou - kako je ovo sve kasno otkriveno i nije bilo vremena da se trkne do obližnje sportske radnje, on je na teren izašao sa dva parčeta kartona na mestu kostobrana. Ovo se, da, zaista desilo.

 
1545051132181-Copyright-ProShots-282096.
Babović slavi gol protiv Hroningena.

 

Nakon što je Nant ispao u drugu ligu - što, čisto da budemo jasni, nije Stefanova krivica jer je jedva igrao - naš je junak mogao da promeni sredinu. Tu na scenu stupa Leo Benhaker, tada tehnički direktor Fejenorda, koji ga je zapazio i rešio da ga dovede u Roterdam. Benhaker je, inače, uvek važio za čoveka koji lako ubedi igrača, a bio je bogami i tvrda koska kad je trebalo. Još se prepričava kako je u Ajaksu odbrusio tada mladom Zlatanu Ibrahimoviću - "dečko, ako me budeš zajebao, zajebaću ja tebe duplo".

 

U svakom slučaju, i Babović i Fejenord su se brzo našli, ali mesečna plata je predstavljala nepremosiv problem. Tu onda dolazi do malog kreativnog rešenja - obe strane su se dogovorile da će jedan deo Stefanove plate biti isplaćen od strane njegovog agenta i, o da, njegovog oca. To je inspirisalo navijače Fejenorda da mu posvete jednu nesvakidašnju pesmicu : "O, o, Babović! Stefan Babović! Tata ga je doveo! Tata ga je platio! Ste-fan Ba-bo-vić"

Njegov debi u holandskom fudbalu bio je nezaboravan. Tokom gostovanja mrskom Ajaksu, svega minut nakon prvog gola Demija de Zeuva Babović dobija crveni karton zbog napada laktom na Jana Vertongena. "Kažem vam da je to bilo nenamerno", ponavljao je srpski fudbaler, ali uzalud. Amsterdamski klub trijumfovao je u derbiju sa 5-1, a Stefanu je sledila suspenzija.

 

1545051206878-Copyright-ProShots-275608.
 

Babović se vratio na teren u velikom stilu. Protiv Hronigena, u prvoj utakmici posle suspenzije, on postiže gol i slavi ga kao da je upravo osvojio Ligu Šampiona, Ligu Evrope, Intertoto Kup, Kup Kupova i Svetsko Prvenstvo zajedno. Ukratko, slavio je kao da je osetio da će mu to biti jedini i poslednji gol u dresu Fejenorda, što se na kraju i ispostavilo kao tačno.

 

Stefanu nije bilo suđeno da zaigra za Fejenord na duže od te jedne sezone, ali je kod navijača ostavio veliki trag. "Legija" ga je volela zato što je u svojim izjavama konzistentno kačio rivale iz Amsterdama, a jednom je čak i izjavio da bi voleo da deset godina karijere provede upravo u Roterdamu i jednom postane i kapiten kluba. Naravno, to se sve nije desilo.

 

Trener Mario Ben je posle zimske pauze izgubio veru u svoje letošnje pojačanje, pa je tako Babović u drugoj polovini sezone odigrao svega 65 minuta. Bludni sin se stoga ubrzo vratio u Partizan, gde je zaigrao bolje nego što su ga navijači upamtili - u obe sezone osvojio je titule i bio izglasan u najbolju ekipu prvenstva.

Naredni korak bio je prelazak u Saragosu, gde je on imao nameru da pokaže da će konačno uspeti u inozemstvu. Ni to se nije ostvarilo - odigrao je svega jedanaest utakmica, upisao jedan crveni karton, i ponovo bio član ekipe koja je pala u drugu ligu (ponovo, naznačićemo, ne i njegovom greškom). Red je bio da se opet vrati u Srbiju, i vidi šta se tu može još uraditi.

 

Ovaj put, Babović je zaigrao za FK Voždovac, i tu igrao čas maestralno, čas kao totalni amater. Ali, to nije mnogo različito od onoga što je dotad radio - Stefan je za vreme svog aktivnog igračkog staža stigao da napadne sudiju posle crvenog kartona, posvađa se sa svojim navijačima i izvede verovatno najgori korner u istoriji fudbala. Priznaćete, ne viđamo često situaciju u kojoj igrač posle izvedenog kornera pada na travnjak kao da ga je neko pokosio mitraljeskom vatrom.

 

 

Usledio je još jedan povratak u Partizan, gde je sada postavljen i za kapitena. U klubu su verovali da se on konačno smirio, i dostigao željeni nivo zrelosti za takav zadatak. Naravno, desilo se nešto suprotno. Tokom utakmice sa Čukaričkim, Babović navijačima koji su ga prozivali prvo upućuje "srednjaka", a zatim posle utakmice kreće i u fizički obračun sa njima - samo ga je pribrani saigrač spasio da ne uleti na tribine kao Kantona protiv Kristal Palasa. Tri meseca nakon tog incidenta, Stefan i Partizan se sporazmno rastaju.

Hteo je Babović još da igra fudbal, ali nije uspeo da nađe novi klub, tako da je 2016. kao dvadesetdevetogodišnjak okačio kopačke o klin i posvetio se biznisu - nedugo po okončanju fudbalske karijere, našao je posao u Viktorija grupi, velikom srpskom koncernu koji se bavi poljoprivredom. Osnivač Viktorija grupe je inače...tuš, molim vas...Milija Babović. Stefan je danas izvršni direktor operacija u Viktoriji, i čini se da mu dobro ide. A pre samo dve godine je hteo da bije navijače na tribinama.

 

Tako je, na kraju balade, nevaljali dečko srpskog fudbala dres zamenio odelom i kravatom. I nama deluje čudno kada pomislimo da Stefan Babović danas drži govore o agro-biznisu i donosi odluke u jednoj velikoj firmi, ali u jedno smo ipak sigurni. Negde duboko u njemu još uvek tinja ta strast fudbalera, i on je još uvek isti onaj momak koji je spreman da skine dres posle gola i potrči navijačima u zagrljaj.

 

1545051242509-Copyright-ProShots-282161.
 

 

mislim, nije da nisam znao da je decko dijabola, ali vecinu ovih ino-epizoda nisam znao  :lol+:


Edited by Plikuscht, 21 December 2018 - 18:08.

  • 0

#1948 Laki21

Laki21
  • Members
  • 14,216 posts

Posted 26 December 2018 - 11:54

 

Ovo ne videh do danas i moram da priznam da mi je ulepšalo dan. Hvala Stefane.


  • 0

#1949 ranzo

ranzo
  • Members
  • 596 posts

Posted 27 December 2018 - 00:03

praznici nam stizu... PV br. 231

Spoiler

- celokupni trosak uvodjenje var-a u hrvatskoj kosta 1,5 milki a da vecinu finansira uefa, dok se kod nas pricalo da var kosta 8 milki, vrv posto cemo mi da uzimamo kamere od zlata a reportazna kola od platine

 

- presednik sudijske organizacije zoki petrovic se javio i rekao da ce var u srbiju doci za 10 dina a mozda ni tada ( g pantic veruje da se za 10 dina danasnje sudije se nece nista pitati vec ce biti negde na polovini odsluzenja svoje zatvorske kazne)

 

- zvezda ce se pre odreci i barija i tokija nego svojih sudija

 

- generalni direktor zvezde se hvali da poverioci ne traze svoje pare zbog duha ace vucica koji lebdi nad marakanom ?!

 

- novak nedic se igra sa kk i mocan je samo u projektima koji su na stetu partizana (recimo da se posalje murija u fk ali zato kad treba pomoci vk e onda ne moze da se izbori ni sa presednikom opstine)

 

- odakle pare kk i zasto ostoja ne demantuje da ga ljudi iz cacka zovu sekac i zasto

 

- tenkovi nisu dovoljni da dovedu bika u fk, murija je nista

 

- bolje grbovic da vodi kk nego ostoja, i jedan i drugi su sna, al grba je bar nasa legenda a sta je posumljeni

 

- ceracemo se jos !

 

- g pantic zeli da nam 2019 donese pobedu pravde nad zvezdinim zulumom o kojem pisu i naslovne strane sirom sveta

 

---------------------

 

gmazura intervju:

- teska godina iza nas, pocetak igrali ligu evrope i ispali, nazalost pocetkom ove sezone izvukli smo besiktas koji je jaci klub od nas 

- ova godina je jako teska finansijski za pfc

- dolazak bate je pozitivan utisak ove sezone, nadamo se da ce ostati sto duze

- svesni smo gresaka, moramo to da ispravimo u ovom prelaznom roku

- imali smo dosta sudijskih gresaka na stetu pfc, pfc nije trazio da igra po onom snegu i ako mediji to tako predstavljaju, teracemo to jos na cistinu

- trazicemo var

- sigurno da cemo jedan deo tima u ovom prelaznom roku da renoviramo i na nekim pozicijama da ne dovedemo igrace vec se oslonimo na nasu omladinsku skolu, sigurno ce bar 5 omladinaca da podje na pripreme pa cemo videti na koga mozemo da se oslonimo

- zbog jacih protivnika idemo na pripreme u tursku

- sto se tice infrastrukture, pfc zeli da pokrije stadion time resavamo mnogo problema i moguce da cemo to resavati tokom ove godine

- za internat fale papiri ALI U OVOM TRENUTKU NEMAMO NI NOVCA ZA TO ?!

- u ovoj godini je najvaznije da napravimo tim i u januarskom roku spremamo se za kvalifikacije, moramo nekog da prodamo da bi nekog doveli plus promocija nasih mladih igraca

 


  • 0

#1950 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 27 December 2018 - 09:45

Taj internat se gradi jedno 250 godina.

 

Da presečem nečim lepšim. Sjajan intervju Zdenka Mufa u Mondu. Nije igrao u FKP ali koliki je navijač i šta je sve radio, mesto je na ovoj temi

http://mondo.rs/a115...u-za-MONDO.html


  • 1