Jump to content

Photo
- - - - -

FK Partizan 2018/19

• Please log in to reply
2420 replies to this topic

#2416 red_white

red_white
  • Members
  • 319 posts

Posted 25 April 2019 - 20:10

Nerealno mi je da Ilic nije sutirao penal ako se vec oprasta...
  • 0

#2417 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 25 April 2019 - 20:23

Nerealno mi je da Ilic nije sutirao penal ako se vec oprasta...

Nije covek mogao da udahne, pretrcao desetinu metara pre toga.
  • 0

#2418 Milenko Barkley

Milenko Barkley
  • Members
  • 5,470 posts

Posted 26 April 2019 - 10:59

Da smo u nekom univerzumu vodili 3-0 pa i da šutne, ovako je bezveze da se narušava utvrđen red. Nije to meč na poljančetu.

Elem, gledao sam delove utakmice, onako u prolazu. Ništa novo neću reći ali prosto je zapanjujuće ko sve igra kod nas, igrači koji bukvalno ne znaju da dodaju loptu na deset metara ili da spoje dva pasa. O greškama kod golova da ni ne govorim. Ne zaslužuju ni 250 evra mesečno da dobiju.

Kakav sunovrat...
  • 0

#2419 Gabrijel

Gabrijel
  • Members
  • 168 posts

Posted 26 April 2019 - 11:13

Gledao utakmicu, bez bilo kakve emocije. E to vam je danasnji Partizan...Uspeli su da ubiju svaku zelju u meni. 

Sve je trulo, od uprave, preko strucnog staba, do igraca. Ukljucujuci i frakcije. 

Nazalost, tu ukljucujem i Saleta, koji cuti...prima platu, i ceka da dobije svoje mesto na nekoj poziciji. 

• 0

#2420 ranzo

ranzo
  • Members
  • 596 posts

Posted 26 April 2019 - 14:04

Pišanje po Partizanu, 2019. 

Mala ali odabrana ekipica totalnih diletanata na čelu sa Vučelićem , koji u svojim izjavama ne haje da popljuje i ispiša se po Partizanovim navijačima i legendama kluba, uspela je nemoguće, da klub ranga Partizana dovede u poziciju da se bori za peto mesto u prvoj ligi Srbije.

Ovo su neke od izjava Vučelića:

,,Kad se govori o Zvezdi tu ima pet, šest legendi, a kad je Partizan u pitanju, svi oni koji se povremeno jave su legende, Partizan ima 60 legendi, počev od onog Ivana Golca, koji je davno otišao iz fudbala. Legenda, legenda, legenda... Legenda je neki levi bek... U Zvezdi bar toga nema”

Pa idi u zvezdu ako ne poštuješ naše legende, neznalice fudbalska.

,,Navijanje za Partizan pretvara se u kakofoniju različitih glasova, ne huk podrške onima koji igraju. Uprava, napolje postaje himnja naših navijača, što je veoma loše i utiče na igrače i igru. “

Željko Pantić, čiju ljubav prema Partizanu, isto kao i neuračunljivost, niko ne osporava, takodje je drveni advokat ove uprave i ne suzdržava se da u svojim emisijama popljuje svoje navijače, zastavu ,,Bensedin”, tudje igrače i bilo koga osim da pogleda u svoje dvorište, dvorište sastavljeno od cirkuzanata koji su Partizan doveli maltene do propasti.

58420113-2116377245126989-19513567109122

• 0

#2421 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 28 April 2019 - 04:43

Ako neko ima problema sa registracijom na novi forum neka mi se javi na PM dok ovo mesto jos uvek funkcionise da prosledim admin timu podatke

• 0