Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Dosta je bilo - Sasa Radulovic


  • Please log in to reply
4756 replies to this topic

#16 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 29 January 2016 - 16:18

 

Dosta je bilo!

 

:lol+:

 

najbolji su slogani koji obavezno idu uz udarac sakom o sto, ono

 

Stop stranackom zaposljavanju!

Zrelo je!

Dosta ebilo!

Kevo ja cu levo!


  • 2

#17 ČiĆ

ČiĆ
  • Members
  • 4,288 posts

Posted 29 January 2016 - 17:24

:lol+:

 

najbolji su slogani koji obavezno idu uz udarac sakom o sto, ono

 

Stop stranackom zaposljavanju!

Zrelo je!

Dosta ebilo!

Kevo ja cu levo!

Bravo za tebe  :ajme:  :ajme:  :ajme:

 

Ovde odavno ne mogu da se normalno razmenjuju misljenja, vec se konstantno ponavljaju jedni isti likovi koji ce se pokenjanti na bilo sta, da dokazu da nesto znaju ustvari tupe onu stvar. Ima i definicija za takve likove ali necu je upotrebiti radi postovanja pravila foruma. A sto se tice topika, ako vam toliko bode oci, slobodno zatrazite od moderatora da ga obrisu. 


Edited by Decak iz vode, 29 January 2016 - 17:25.

  • 4

#18 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 29 January 2016 - 17:51

o cemu ti?

 

 ... svaki topic je dobar topic, ali od ucesnika taj topic zavisi a ne od jednog ucesnika,

secas se da je receno `od nas zavisi` a ne od `mene zavisi`

 

hoces da tvoj topic bude ozbiljna stvar a onda napises ono sto sam citirala sa sve uzvicnikom,

hajde molim te...uozbilji topic

 

...sto me seca na pre desetak godina na ovom forumu, ja sva kao ti sada,

ustreptala... potpisujem se sa `zena a ne sluskinja`, nesto ironicno nesto istinski, slavim ldp...sada mi je smesno kad vidim da neko ozbiljno napise dosta je bilo :lol+:

 

...ali nemas problem sa mnom, ne brini za temu, uozbilji je nekim novim podacima, zanimljivim, zapocni debatu...

a meni dopusti da se smejem obzirom da sam vec o sasi r. pisala na svakoj temi na kojoj se pominjao, ako me i ovde neki post bude ozbiljno provocirao da nesto napisem, naravno da cu to da uradim .. za sada jos nista.

 

 

drugim recima: Bori se sam za svog coveka!


  • 2

#19 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 29 January 2016 - 17:51

Kako mislis veliki nacionalista? To zaista nigde kod njega nisam primetila.

Ne uspevam sad da nadjem, ali pogledaj topik na Ekonomiji, tamo sam stavio i odabir njegovih citata iz rane faze, nije zaostajao tu za recimo Vukom Jeremicem, te Kosovo je srpsko i oteto, te necemo mi da slusamo Nemacku, itd.isl. Kazem opet, opametio se nakon 2012., ne treba praviti big deal od toga. 

 

Koliko sam shvatila ne protive se privatizaciji nego privatizaciji na ovakav nacin, brzom rasprodajom firme opterecene viskom radnika i raznoraznim politicnim kreditima strateskom investitoru koji kupuje trziste. Jer se tako ne maksimizira ni cena ni korist za drustvo. Zalaze se za finansijsku konsolidaciju pa izvodjenje na berzu i trazenje finansijskih umesto strateskih investitora. To ima smisla ali u nekoj drugacijoj Srbiji...

Bas tako. Dok to docekamo, ko prezivi - pricace. Dakle, pozicija koja je nerealisticna, a samim tim i neprakticna. 

 

Koliko znam pokret postoji dve godine.

Izvini, ali nastupali su i na proslim izborima, to znam, zamisli, jer se secam za koga sam glasao. A realno operisu od 2013. Dakle, bilo je vremena da se MNOGO vise uradi u organizacionom pogledu.

 

Mislim da precenjujes dostupnost kvalitetnog ljudstva u Srbiji koje je voljno da se politicki aktivira bez ikakve nadoknade... S obzirom na nacin finansiranja i ovo do sada je i vise nego fascinantan napredak

Fascinantan napredak? Vidis, fascinantan napredak je ono sto je uradila Siriza u Grckoj, bez obzira sto ih ne podnosim kao kriptokomunisticke budaletine. Ovaj srpski "fascinantan napredak" znaci da ce ovim tempom DJB doci na vlast negde oko 2045. godine. 

 

Svaka odbrana lenjosti je deo problema, ne resenja. Znajuci licno neke od ljudi iz DJB mogu da posvedocim: salonski ljudi, lenji da idu po putevima i blatistima Srbije. 


  • 1

#20 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 29 January 2016 - 17:52

A sto se tice topika, ako vam toliko bode oci, slobodno zatrazite od moderatora da ga obrisu. 

Nikome ne bode oci, naprotiv, dobrodosao je. Jedino je zanimljivo pitanje jesi li uopste citao diskusiju o Radulovicu na otprilike 50 strana na pdf Ekonomija?


  • 0

#21 ČiĆ

ČiĆ
  • Members
  • 4,288 posts

Posted 29 January 2016 - 18:07

sada mi je smesno kad vidim da neko ozbiljno napise dosta je bilo :lol+:

 

DJB je pokret, je l' tako? 

 

Nikome ne bode oci, naprotiv, dobrodosao je. Jedino je zanimljivo pitanje jesi li uopste citao diskusiju o Radulovicu na otprilike 50 strana na pdf Ekonomija?

Zaista nisam, slusao sam Radulovica na tv, preko interneta i napravio sam topic da cujem misljenja ostalih forumasa, a otprlike dobio samo od tebe ozbiljan post sve ostalo je neko ismejavanje, sprdnja... Svakako da cu postovati misljenje drugih i nisam napravio topic da uzdizem pokret vec da procitam nesto novo sto do sada nisam. Ne zanima me Pajtic, Tadic, Ceda, Dveri... vec vise informacija o Sasi, da li se on izdvaja od navedenih ili je to sve isto?


  • 1

#22 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 29 January 2016 - 18:50

Dakle 19.700 divided by 4500 = 4,37 osoba po udruzenju tj NVO...  ;)  Naravno u tih 19.700 NVO postoji znacajan broj ozbiljnih organizacija sa velikim projektnim finansiranjem cesto iz inostranstva koje mogu privuci veliki broj clanova kao i volontera. Ali mi se cini da je ovolika hiperprodukcija udruznja u Srbiji nista drugo do sitno grebanje o budzet bez ikakvih drugih ambicija... sve u svemu ne uklapa se u DJB model 

Pogresna pretpostavka, po jednom zaposlenom ide 4,37 NVO.


Edited by DonJuan, 29 January 2016 - 18:51.

  • 1

#23 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 29 January 2016 - 19:29

DJB je pokret, je l' tako? 

 

Zaista nisam, slusao sam Radulovica na tv, preko interneta i napravio sam topic da cujem misljenja ostalih forumasa, a otprlike dobio samo od tebe ozbiljan post sve ostalo je neko ismejavanje, sprdnja... Svakako da cu postovati misljenje drugih i nisam napravio topic da uzdizem pokret vec da procitam nesto novo sto do sada nisam. Ne zanima me Pajtic, Tadic, Ceda, Dveri... vec vise informacija o Sasi, da li se on izdvaja od navedenih ili je to sve isto?

 

Cak i da se on izdvoji od ostalih, a dosadasnjim govorima cini se bar mali da da' ,  ali je drzava, sistem toliko ogrezao u tajkunasko-politicarsku mafiju , koja u sustini jede i samu sebe , a drustvo i sistem dovodi u totalnu dezintegraciju bilo kakvih vrednosti , da cak i da je sam mesija ne moze uciniti ama bas nista.

  Da bar vojska nije onakva ( nikakva i isto tako korumpirana ) , pa da se jednostavno izvede vojni udar na neodredjeno vreme pa da se onda razciscavaju stvari.  Ovako jedino ostaje nada da nas neko jaci okupira ...  mada bi i po okupatora ova nasa bagra bila gora od najopasnije  gerile.


  • 0

#24 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 29 January 2016 - 20:12

...

 

... 

:ajme:

 

...


  • 0

#25 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 29 January 2016 - 20:41

Ja cuo da Radulovic poziva DSS i Dveri u koaliciju?

 

:lol:

 

Kako li uvijek kapitalisti zavrse sa fasistima u koaliciji, nevjerovatno. :ajme:

 

Pa taman i u slucaju ovakvih karikatura, bilo od kaptitalista, bilo od fasista.


Edited by Atreid, 29 January 2016 - 20:44.

  • 0

#26 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 29 January 2016 - 20:49

...

 

Kako li uvek Atreid zavrsi tamo gde su kapitalisti & fasisti.

Fatalna privlacnost?

:lol+:

Na, bice samo da je to zal za novcem & moci.

 

Sto bi se moglo reci i za laprdavog SR, medjutim, njega ceka podugacak put do svega toga.

Licno sumnjam da ce to moci da ostvari, ma koliko neki vriskali: dosta je bilo!

 

Ako se pogleda kako politicki pajaci prolaze - jasno je da ne moze bez bombasticnih parola da se navuku naivni, a onda sledi grubo otreznjenje, pa raznorazne 'neprincipijelne koalicije', sitna muljavina, 'izdaja izbornih ideala' - sve ostalo, sto smo vec puno puta gledali.

 

...


  • 1

#27 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 29 January 2016 - 22:22

Naravno, zbog levicarskog ispiranja mozga koje je u Srbiji vecno aktuelno, u javnosti je sa zgrazavanjem primljena ta (uostalom lazna) vest o saradnji sa dSS/Zverima, a nije procitano do kraja da se u bukvalno istoj recenici pominje saradnja sa "srpskom Sirizom" Borka Cipiripi Stefanovica... Sto je normalnom coveku podjednako idiotski. Srecom, pa od toga nece biti nista, ni na jednoj ni na drugoj strani ludila. 


  • 1

#28 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 29 January 2016 - 23:53

Cak i da se on izdvoji od ostalih, a dosadasnjim govorima cini se bar mali da da' ,  ali je drzava, sistem toliko ogrezao u tajkunasko-politicarsku mafiju , koja u sustini jede i samu sebe , a drustvo i sistem dovodi u totalnu dezintegraciju bilo kakvih vrednosti , da cak i da je sam mesija ne moze uciniti ama bas nista.

  Da bar vojska nije onakva ( nikakva i isto tako korumpirana ) , pa da se jednostavno izvede vojni udar na neodredjeno vreme pa da se onda razciscavaju stvari.  Ovako jedino ostaje nada da nas neko jaci okupira ...  mada bi i po okupatora ova nasa bagra bila gora od najopasnije  gerile.

 

Meni je uvek bilo fascinatno kako čak i demokratski opredeljeni građani u Srbiji sanjaju o nekakvom vojnom udaru, puču pod vođstvom nekakvog moćnika sa govnjivom motkom ili "kuke i motike" naroda.

Nije ni čudo da se u Srbiji ništa ne menja kada retko kome pada na pamet da se pragmatizmom može doći do boljitka celog društva (kad već isto nema dovoljno kapaciteta, volje a ni političke kulture da izabere odgovorne i obrazovane elite). 


  • 3

#29 kirovec

kirovec
  • Members
  • 1,135 posts

Posted 30 January 2016 - 00:27

Ne pratim mnogo politicku scenu jos od ubistva premijera Zorana Djindjica iako je i tada bilo rasulo, imalo je i tad mufljuza, ali bilo je politicara koje sam postovao(Korac, Petrovic...), ovo sad je blago receno uzas. Na proslim izborima sam glasao za Radulovica. Covek odaje lep utisak, ukazuje na probleme, svidja mi se njegov pogled na reforme(uvodjenje reda), poseduje energiju i ja ga vidim u narednim godinama kao najjaceg opozicionara nekog ko ce konacno stati na put sadasnjem sramnom premijeru. Evo i jedan video gde Sasa prica o Vrsackim Vinogradima...

 

 

 

Dosta je bilo!

 

Moram priznati da mi je ova prica vrlo cudna. Nuditi tako povoljno vinograde a pojavi se samo jedan kupac???

 

@Doc Holliday

 

Ne znam sta ti ocekujes od vojske kada je to decenijama odgajano na srebrnoj kasici bas da im ne bi palo napamet da se pobune. Znao je Tito sta radi kad je stvorio takvu JNA. 


Edited by kirovec, 30 January 2016 - 00:30.

  • 0

#30 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 30 January 2016 - 07:36

 znaci ostaje samo da nas neko okupira ( ako uopste neko i ima volje da se bakce sa nama- pa i turci pobegli od nas )

  

 ili cemo u relativno skorije vreme da se samo-dezintegrisemo.


  • 0