Jump to content


Photo
- - - - -

Paralelni univerzum


  • Please log in to reply
333 replies to this topic

#76 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 06 March 2014 - 15:38


Kao igrač možda Danilović, možda  je i bolji igrač, ali ovako Sale je bre sportista, kralj, ultimativni gotivac, šmeker, harizma, žena mu je prelepa. Kad podigne ruku da proslavi koš, ima posebnu čar. Uvek je bio iznad svih u tome. Dobro, realno nema čija keva ili tetka se nije ložila na Danilovića, al' on je više bio bad boy mangup.

Sale mi je kao neki košarkaški Bruce Willis, Yul Brynner iz "The Magnificent Seven". I uvek sam se čudio kad neko ne pokaže visok stepen obožavanja za njega. 

 

Sta znam, nikad nisam voleo one koje su svi voleli i obozavali, izuzetak je Bodiroga. Da ne pricamo zasto za Djordjevica, posto je ovde samo pozitiva :)


  • 0

#77 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 06 March 2014 - 15:40

Neunistiv si, bem mu mater


Edited by Isiah, 06 March 2014 - 15:41.

  • 11

#78 Son_of_a_gun

Son_of_a_gun
  • Members
  • 7,203 posts

Posted 06 March 2014 - 15:41

Ova krilatica Bez jake Zvezde nema jakog Partizana i obratno se provlači dosta dugo i s njom se i slažem i ne slažem. Ali ako ne poštuješ protivnika to govori više o tebi nego o njemu.

 

Jer kad pobijediš protivnika koga jako poštuješ tvoja pobjeda postaje još veća, ako si pobijedio neke rekreativce - to i nije neka naročita stvar, složićete se.

 

P.S. Jesam li ja prezubio ili je Oliver Popović na početku karijere igrao za nas?

 

Kao kroz maglu mi dopire sjećanje na neki derbi iz djetinjstva kada nam je prva petorka ispala zbog ličnih grešaka, a on sam sahranio komšije sa nekih 7-8 trojki?


Edited by Son_of_a_gun, 06 March 2014 - 15:44.

  • 0

#79 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 06 March 2014 - 16:03

 

P.S. Jesam li ja prezubio ili je Oliver Popović na početku karijere igrao za nas?

 

Kao kroz maglu mi dopire sjećanje na neki derbi iz djetinjstva kada nam je prva petorka ispala zbog ličnih grešaka, a on sam sahranio komšije sa nekih 7-8 trojki?

 

Nisi prezubio, igrao je za KKP

 

http://en.wikipedia..../Oliver_Popović


  • 0

#80 Ne sam Safete

Ne sam Safete
  • Members
  • 29,994 posts

Posted 06 March 2014 - 16:04

Disolvus spomenu Sasu Obradovica,ne mogu da vjerujem da se nisam sjetio tog covjeka


  • 1

#81 DayWalker

DayWalker
  • Members
  • 7,846 posts

Posted 06 March 2014 - 16:44

meni je najgotivnija ona vasa navijacica sa obrijanom levom stranom glave  -_-


  • 3

#82 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 06 March 2014 - 16:55

Disolvus spomenu Sasu Obradovica,ne mogu da vjerujem da se nisam sjetio tog covjeka

Kako sam ja gotivio tog coveka. Nazalost rodjenog u pogresnom vremenu :(


  • 1

#83 hayabusa

hayabusa
  • Members
  • 5,426 posts

Posted 06 March 2014 - 17:16

iako me u komsiluku dozivljavaju kao zlog hejtera (cesto s pravom :P ) daleko od toga da nemam velikog respekta prema brojnim igracima koji su prosli kroz kkcz. pa da bacim svojih 5c, od starijih lisica, kuzmanovic, gilic, pekovic, od strejndzera skuni, nelson, skorije - bjelica, nedovic.


  • 0

#84 William H. Bonney

William H. Bonney
  • Members
  • 7,725 posts

Posted 06 March 2014 - 17:29

Kao kroz maglu mi dopire sjećanje na neki derbi iz djetinjstva kada nam
je prva petorka ispala zbog ličnih grešaka, a on sam sahranio komšije sa
nekih 7-8 trojki?

trojke sutirao 4/5 na toj tekmi, mislim.
  • 0

#85 holden c.

holden c.
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 06 March 2014 - 17:43

Posto su kolege cigani mahom obradili kosarkaske face, istakao bih jednu fudbalsku - Ivan Golac.Odlican trener i, rekao bih, sjajan covek. Totalno drugaciji od tipicnih srpskih fudbalskih njuski. Uostalom, zato je verovatno i totalno skrajnut.

 

U basketu ne bih izdvajao pojedince (mada, bilo ih je, naravno), tu je vise postovanja vredan taj timski david protiv golijata fazon koji KKP krajnje uspesno fura pod Duletom. 

 

Bravo za Pistoljevog sina, sjajna ideja za temu.


  • 1

#86 odupri se ludilu

odupri se ludilu
  • Members
  • 1,840 posts

Posted 06 March 2014 - 18:59

Oko basketasa se uglavnom sjecam osamdesetih i onog polufinala sa Cibonom. Hvala komsijama sto ih izbacise tada, mi vjerovatno ne bismo. Rezultat trece utakmice 103-104!!!
Ali od fudbalera Pixi definitivno on je bi nova dimenzija igrao na poziciji Maradone ili Platinija dok su ovi bili aktivni to odlicno nekad bolje od njih samih. Covjek oko i zbog koga je stvorena ekipa za Bari a njega nije bilo. Bem te zivote.

Edited by odupri se ludilu, 06 March 2014 - 19:00.

  • 0

#87 karipesic

karipesic
  • Members
  • 6,694 posts

Posted 06 March 2014 - 19:15

Zeljko Obradovic i Duda Ivkovic. Najpozitivnije moguce. Od novijih Bogdan Bogdanovic. Zivi bili sva trojica tako nam daljih uspeha ovog sporta! A avatar mi valjda kazuje ko mi je od vecitih srcu blizi


Edited by karipesic, 06 March 2014 - 19:18.

  • 0

#88 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 06 March 2014 - 19:20

U zadnjih par godina Admiral Nelson. Pisao sam o njemu nekoliko puta. I rispekt za Jaku. Ne impresionira me toliko igrački, ali vidi se da je rodjeni pobednik i svakako je igrač koga bi skoro svako želeo u svom timu.


  • 0

#89 AkoPostaveNekogVisokog

AkoPostaveNekogVisokog
  • Members
  • 12,197 posts

Posted 06 March 2014 - 19:21

Ja sam prvobitno kapirao da mislimo na furunaše, a tu ima dosta kul. Neke ću verovatno zaboraviti, ali među top 5 su recimo Vajni, Haos, Medo, Beri, Fenderica.

 

Što se tiče košarkaša, razni su dobri igrači i/ili dobri likovi prošli kroz CZV. U mladosti ( :D) mi je među njima omiljeni bio Milenko Topić. Poslednjih godina mi je recimo Majk Skot bio baš gotivac.

Ove sezone Nelson (superbaja) i Jaka.


Edited by Marvin, 06 March 2014 - 19:22.

  • 0

#90 Fender

Fender
  • Members
  • 15,377 posts

Posted 06 March 2014 - 19:38

jedna prigodna pesmica za ovaj volim i ja vas samo se pravim topik....

 

Kad bi meni dali jedan dan,
ja ga ne bih potrošio sam.
Pola dana ja bih dao nekom
ko je dobar, a slučajno sam.

Igrali bi, pričali bi nešto.
Trčali bi, skakali bi vešto
ja i dobar, a slučajno sam.

Kad bi meni dali kišobran,
ja ga ne bih potrošio sam.
Pola mesta ja bih dao nekom
ko je dobar, a slučajno sam.

Kišilo bi, dok mi koračamo,
pola tamo, a pola ovamo.
Stavili bi dan pod kišobran
ja i dobar, a slučajno sam.

Kad bi meni dali jedan dan,
ja ga ne bih potrošio sam.


  • 1