Jump to content


Photo
- - - - -

Paralelni univerzum


  • Please log in to reply
333 replies to this topic

#61 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 06 March 2014 - 14:34

Saleta Djordjevića svi valjda volimo najviše ? On se podrazumeva...

 

Danilovic, iskljucivo kao igrac. Od starih jos i Loncara sam obozavao, mada tu ima i lokal patriotizma. Zvezda Trifunovic i Topic od starijih, jos se secam one trojke Trife koliko sam se ja tad smejao kao klinac jer je bacio to kao da je usijana i ono uslo bez koske.


  • 0

#62 MilenkoTepic<3

MilenkoTepic<3
  • Members
  • 4,932 posts

Posted 06 March 2014 - 14:41

moram da priznam kako me ja naslov "paralelni univerzum" + prvi pasus naveo da pomislim kako predlazes neku hipotetiku

u paralelnom univerzumu daba poklanja milisavu nesto za 'iljaditi postignut poen a glimmie ima blog o zvezdi i radonjine gifove na kilo

 

sto bi kratkorocno gledano bilo zabavno, ali moram da priznam kako je ovaj tvoj effort daleko plemenitiji & svrsishodniji na kraju krajeva

 

Ovo potpisujem :)

 

 

Ja mnogo cijenim navijače KKCZ zbog Uvalinove sezone, to je stvarno bila potpuno atipična sezona i svaka čast svima koji su tada bili uz CZ i bili bolesni od ljubavi.

 

A evo nekih igrača i zašto su mi interesantni:

Štimac - nenormalno smiješan lik Gica Prasić izgleda, potpuno neartikulisan, a uvijek daje sve od sebe, prava maskota :)

Morison - atipičan Amerikanac. 

Rakočević - pored svih mojih nesimpatija prema njemu na terenu(ne zbog toga što je nesumnjivo vrhunski skorer, nego zbog nekog govora tijela), gajim veliko poštovanje prema njemu kao korektnom sportisti.

Nemanja Bjelica - ne mora mnogo za njega da se objašnjava :)

 

Od trenutnih jedan je Nelson - tihi ubica. Jakom nisam toliko oduševljen, mada bih ga nesumnjivo volio da igra kod nas, da je pobjednik - jeste. Branko Lazić je pobjednik iz drugog plana, Zvezdin vojnik, čovjek za prljave poslove koji rijetko maši kad treba(ovdje sam pod utiskom derbija). Šilba sam volio da gledam zbog elegancije u igri.

 

Za kraj, dvojica koji nisu igrali kod vas ali su vaši:

Darkelja - živi svoj život i bole ga brige, rispekt od mene za to. 

 

Teo - on mi je najdraži od svih, i to prilično ubjedljivo. Nenormalno podcijenjen igrač i keršme, 'ladovina tip. Ono što on radi sa loptom je umjetnost. Njegov stav na terenu obožavam. I tužno je kad se dešava pljuvačina po njemu, prije svega zbog odnosa prema reprezentaciji - znalo se da vjerovatno neće igrati u Sloveniji a on cijelo ljeto proveo sa reprezentacijom. Što reče neko (Tokyo valjda?) ja da sam Teokrata mahao bih vam sa zlatne jahte pune manekenki. I jedva čekam da vidim njega i Bogdana zajedno u reprezentaciji!

 

I volim da odem na vaše tekme, jer mi je interesantno da mirno pogledam utakmicu, jer naše tekme obično nisam baš miran dok gledam :)


  • 9

#63 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 06 March 2014 - 14:42

Evo svetla na kraju tunela...Son_of_a_gun dubok naklon... :hail:

 

Ne bih zeleo da nabrajam sve sportiste koje izuzetno cenim iz protivnickog tabora (San Nicola bi mi pozavideo na duzini posta). Iskreno se nadam da ce ova tema doprineti smirivanju tenzija na ovom forumu i uljudnijoj komunikaciji.

 

Samo bih ponovio onu staru krilaticu Nema jake Zvezde bez jakog Partizana i obrnuto (naravno ni bez Vojvodine, RKG-a, Radnickog iz Nisa, Metaloplastike, Spartak Subotice, Borca iz Cacka.... - izmesah razne sportove ali poenta je jasna...)


Edited by ZvezdaIznadSvega, 06 March 2014 - 14:42.

  • 1

#64 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 06 March 2014 - 14:43

Danilovic, iskljucivo kao igrac. Od starih jos i Loncara sam obozavao, mada tu ima i lokal patriotizma. Zvezda Trifunovic i Topic od starijih, jos se secam one trojke Trife koliko sam se ja tad smejao kao klinac jer je bacio to kao da je usijana i ono uslo bez koske.


Kao igrač možda Danilović, možda  je i bolji igrač, ali ovako Sale je bre sportista, kralj, ultimativni gotivac, šmeker, harizma, žena mu je prelepa. Kad podigne ruku da proslavi koš, ima posebnu čar. Uvek je bio iznad svih u tome. Dobro, realno nema čija keva ili tetka se nije ložila na Danilovića, al' on je više bio bad boy mangup.

Sale mi je kao neki košarkaški Bruce Willis, Yul Brynner iz "The Magnificent Seven". I uvek sam se čudio kad neko ne pokaže visok stepen obožavanja za njega. 


Edited by BattleBorn, 06 March 2014 - 14:46.

  • 1

#65 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 06 March 2014 - 14:45


od stranaca Marsh i to ubedljivo (nisam provalio čiji je ono buljuk dece bio da li njegov, da li Milesov ali svaka čast,on topic retko školovan i inteligentan igrač,niko ga nikad ne pominje)

 

on je prvi pik zvezdinog topika na pocetku svakog prelaznog roka

cak su i neki intervju letos pravili s'njim na onom rsbu pa je postovan i ovde


  • 0

#66 Srebrni_Letac

Srebrni_Letac
  • Members
  • 329 posts

Posted 06 March 2014 - 14:47

Puno je dobrih igraca imala Zvezda, tesko je i pobrojati sve koji su ostavili traga u vasem klubu. Ali evo par njih koje bih i danas voleo da gledam na parketu - "trta" Jankovic (pokojni na zalost) , Mirko "nisko teziste" Milicevic, Branko Kovacevic, Sasa Obradovic, Zoki Jovanovic, veliki covek Zufer Avdija, Topic.....


  • 1

#67 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 06 March 2014 - 14:48

 

 Što reče neko (Tokyo valjda?) ja da sam Teokrata mahao bih vam sa zlatne jahte pune manekenki.

 

jeste tokyo

a nickname je teokratija, najprikladniji nick evar


  • 1

#68 styg

styg
  • Members
  • 999 posts

Posted 06 March 2014 - 14:49

Veliki respect za DMBO, i da se sto pre oporavi !


  • 0

#69 Tokyo

Tokyo
  • Members
  • 4,296 posts

Posted 06 March 2014 - 14:50

@winie
ricardo marsh, ne omar thomas

Edited by Tokyo, 06 March 2014 - 14:50.

  • 0

#70 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 06 March 2014 - 14:51

znam bre, marsh

edit: ima i intervju s'njim, al'ajde ti kopaj po zvezdinom topiku od milion strana


Edited by winie, 06 March 2014 - 14:52.

  • 0

#71 onetwo

onetwo
  • Members
  • 788 posts

Posted 06 March 2014 - 14:51

Meni su uvjek bili mrski Partizanovi centri (negdje duboko sam maštao koliko bih ih volio da igraju za Zvezdu).. Znači : od Pekovića, Milojevića, Krstića do Divca, Koturovića i Rebrače.. A omiljeni igrači iz KKP definitivno Vesa i Šćepa


  • 0

#72 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 06 March 2014 - 14:54

jes' japanac je bio gruvi


  • 0

#73 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 06 March 2014 - 14:54

KOTUROVIĆ ! Josh Brolin lookalike sa sve onim šuškanjem. Koja je to carina bila. Obožavao sam i njega.

I Čubrilo je bio retko gotivan igrač, baš šteta što ništa od njega nije ispalo.


Edited by BattleBorn, 06 March 2014 - 14:57.

  • 1

#74 dissolvius

dissolvius
  • Members
  • 3,865 posts

Posted 06 March 2014 - 14:57

Bolic, Ilic, Obradovic, O.Popovic, Topic, Topalovic,...


  • 0

#75 Mental Mickey Maguire

Mental Mickey Maguire
  • Members
  • 4,540 posts

Posted 06 March 2014 - 15:27

znam bre, marsh

edit: ima i intervju s'njim, al'ajde ti kopaj po zvezdinom topiku od milion strana

Verujem da mislis na ovaj intervju

МЦЗ Интервју: Рикардо Марш – „Волео бих да се вратим у Звезду!“

KOTUROVIĆ ! Josh Brolin lookalike sa sve onim šuškanjem. Koja je to carina bila. Obožavao sam i njega.

:+1: +1.Setih se i Blejk Stepa,verovatno stranac koga sam najvise gotivio od ovih sto su igrali za KKP.


  • 1