Jump to content


Photo

KK Partizan 2013/14


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
34542 replies to this topic

#31 zoziezli fereira

zoziezli fereira
  • Members
  • 1,635 posts

Posted 17 June 2013 - 20:27

Evo ga Dule u Njegosevoj sa Miskom.

#32 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 17 June 2013 - 20:34

Veceras je kod Tegija gost....



#33 freethrow

freethrow
  • Members
  • 5,495 posts

Posted 17 June 2013 - 20:42

Arsenije čestitke, pun pogodak i divan tekst.



#34 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 17 June 2013 - 22:05

sveti topic bez podnaslova ne ide

 

licno sam "povratak u buducnost" uvek smatrao pocetkom 1 nove trilogije u istoriji kluba

sa nadom da vremenom dobije svoj dosledni nastavak "carobnjak i ratnici"

i neizmernom verom kako ce "uzdizanje legende" moj nedosanjani san najzad uciniti javom...

 

 

but that's just me :D


Edited by peja™, 17 June 2013 - 22:10.


#35 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 17 June 2013 - 22:16

Hvala na lepim rečima, ako ispadne dobra sezona naravno da ću ja biti najzaslužniji, ako bude neko sranje setite se ovih svojih reči, delićemo odgovornost.  :D

 

 

Pratim postove vec neko vrijeme-nadam se da ne smetam.

Puno srece svima nama u sljedecoj sezoni...kao sto neko vec rece,da nam Berta ozdravi,za ostalo cemo se pobrinuti sami!

Sto se ekipe tice,nista ja tu ne bi dir'o ;) osim naravno Cakara,mislim da nam centri mogu napredovati-nekako ne mogu da vjerujem da se Dule na toj poziciji moze zahebati.

Skoro ne videh bolji nick. Dobrodošao.

 

 

sveti topic bez podnaslova ne ide

 

licno sam "povratak u buducnost" uvek gledao kao pocetak 1 nove trilogije u istoriji kluba

sa nadom da vremenom dobije svoj dosledni nastavak "carobnjak i ratnici"

i neizmernom verom kako ce "uzdizanje legende" moj nedosanjani san najzad uciniti javom...

 

 

but that's just me :D

Nisam stavljao podnaslov jer a) ništa smisleno mi nije palo na pamet i b) htedoh da zajednički nađemo odgovarajući podnaslov.

 

Ovo sa trilogijom mi se dopada.



#36 Soldier of fortune

Soldier of fortune
  • Members
  • 9,513 posts

Posted 17 June 2013 - 22:21

Hvala na lepim rečima, ako ispadne dobra sezona naravno da ću ja biti najzaslužniji, ako bude neko sranje setite se ovih svojih reči, delićemo odgovornost.  :D

bold pre zareza- Arsenije legendo!

 

bold posle zareza- Mazanje...(znas vec cime:D)

 

that's how we roll :)



#37 Plikuscht

Plikuscht
  • Members
  • 16,514 posts

Posted 17 June 2013 - 22:28

Padam iz prve :blush:

vec si pao ... ali ce sonjica to nezno da ti saopsti <_<

 

popravni kod valjka na temu odbrane, a kao ultimativni test ako prezivis sage o odbrani  - kod glimija na proveru ispravnosti skenera i stampaca

 

 

sveti topic bez podnaslova ne ide

 

:+1:


Edited by Plikuscht, 17 June 2013 - 22:28.


#38 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 18 June 2013 - 00:19

 

 

T: da li lucic i milosavljevic ostaju?

 

D: da

 

:D

 

 

 

kad ih vidim u nasem dresu na prvom mecu naredne sezone, onda cu biti miran po ovom pitanju.



#39 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 18 June 2013 - 00:27

realno, najveca nada za zadrzavanje ovog smesno jeftinog tima je sto ce onima bazni budzetTM u najavi biti nekih 5M+


Edited by peja™, 18 June 2013 - 00:28.


#40 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 18 June 2013 - 00:54

Mali flashback:

Slusajuci Duleta i spominjanje prekretnice sezone i mec sa Olimpijom u Pioniru, tek mi sad uslo u glavu da smo mi od tog trenutka, (23.02.2013) pa sve do kraja sezone, izgubili svega 4 meca! Ukupan skor u tom periodu 20 pobeda i 4 poraza, uz 2 trofeja. Not bad. :)


Edited by Xpert, 18 June 2013 - 00:55.


#41 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 18 June 2013 - 01:04

Fantasticna emisija, bez pominjanja...Po mom misljenju, najbolja sa DV-om u glavnoj ulozi...

 

Potvrda od Duleta o ljudskoj velicini Lorensa Robertsa i Dragana Milosavljevica :hail:

 

Jos jednom pomenut pok. prof. Nikolic u najpozitivnijem mogucem smislu :hail:

 

Bravo Dule!



#42 Nemanjal87

Nemanjal87
  • Members
  • 211 posts

Posted 18 June 2013 - 01:13

Mislim da mi ne cemo mnogo menjati tim. Ubedjen sam u to, ovaj tim je prejeftin (za koji opet nemamo para  :frust: ), mozda cu sad lupiti, ali ovaj tim kosta max 1.5 miliona eura. Moraju da se potrude da sacuvaju ovaj tim. Nisam neko ko lakog poveruje da imamo neke velike sanse za osvajanje nekih medjunarodnih titula, pratim kosarku od kad znam za sebe, mislim da znam ponesto  :P  ali mislim da je ovaj tim prvi za kojeg u junu mogu da kazem da ima sanse da ucestvuje na F4 Evrolige.

Treba sve uciniti da se sacuva okosnica tima, uz par talentovanih igraca, mozemo mnogo daleko. Ubedjen sam u to.

 

Mislim da je Dule bas zagrizao za Salica i to mi se svidja. On je u buducnosti jedan od najboljih centara Evrope. Neko je napisao mogucnost da nam cetvorke budu Lovernj i Gagic (pre svega jer je on sigurno dosta jeftin), a da centri budu Musli (od kojeg ocekujem dosta vise), Milutinov i Salic. Slazem se da je dosta tanko, ali imati Milutinova i Salica u istom timu bi bilo sjajno za sezone posle naredne. Imali bi svi dosta prostora da igraju. Jedino sto mi se ne bi svidelo je sto bi bili dosta teski i spori, uz slab sut spolja. Mozda bi ovo bilo verovatnije da se Bertans nije povredio, jer bi onda on tu uskakao na cetvorku. 

 

Na krilu ce nam trebati jedan igrac, jos bi bolje bilo kad bi mogao da odigra i beka. Ima u domacim klubovima dosta dobrih igraca, moze neko da uskoci na tu poziciju. Ne bih voleo da dodje Dangubic, nije me uopste impresionirao. Ne vidim neki veliki talenat kod njega. Ok decko ima skok i prodor, ali dzaba mu sve ako ne moze da pogodi nista spolja. Iskreno se nadam da cemo tu naci nekoga naseg, a ako ne bude nas, bar da bude Evropljanin. Videlo se i ove sezone da Evropljani bolje razumeju evropsku kosarku, da vise daju za tim i da Amer nikako ne moze da razume tu ludnicu na tribinama i to kolikom pozrtvovanoscu treba da vrati. Jos kad se setim da Gordon nije ni znao sta je Evroliga...  :ajme:

 

Ocekujem da ostane od tima koji je osvojio domacu titulu bar 9-10 igraca, a onda Zvezdu nece spasiti ni 5+ miliona budzeta. 



#43 Nemanjal87

Nemanjal87
  • Members
  • 211 posts

Posted 18 June 2013 - 01:58

Dejan Musli trenira sa NjuJork Niksima. To je tvitovao sajt European Prospects.

Edited by realno *W, 18 June 2013 - 02:32.


#44 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 18 June 2013 - 02:28

Čendleru ti si prošlost!

 

Winie otvori šampanjac...


Edited by realno *W, 18 June 2013 - 02:32.


#45 zorex

zorex
  • Members
  • 4,662 posts

Posted 18 June 2013 - 02:47

Pih, da je Ajzea još u Niksima, mogli bi da planiramo šta sa approximately 500k doloresa.  :mellow: