Jump to content


Photo

Kolektivna prica Foruma B92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1447 replies to this topic

#46 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 05 August 2003 - 21:59

Jednom prigodnom prilikom uzeh malo secera iz babine tegle, pazeci da me baba ne primeti.
Drugom prigodnom zbivanju nije prisustvovao nijedan pametnjakovic. Baba me voljela,ali nije imala muda da mi uvali poljubac. Ponekad sam izrazito veseo, bio pospan u polumraku ostave i hodnika,zamisljajuci kako nocom

#47 SerZKO

SerZKO
  • Members
  • 218 posts

Posted 05 August 2003 - 22:01

Jednom prigodnom prilikom uzeh malo secera iz babine tegle, pazeci da me baba ne primeti.
Drugom prigodnom zbivanju nije prisustvovao nijedan pametnjakovic. Baba me voljela,ali nije imala muda da mi uvali poljubac. Ponekad sam izrazito veseo, bio pospan u polumraku ostave i hodnika,zamisljajuci kako nocom

putujem


Pozdrav,
SerZKO

#48 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 05 August 2003 - 22:03

Jednom prigodnom prilikom uzeh malo secera iz babine tegle, pazeci da me baba ne primeti.
Drugom prigodnom zbivanju nije prisustvovao nijedan pametnjakovic. Baba me voljela,ali nije imala muda da mi uvali poljubac. Ponekad sam izrazito veseo, bio pospan u polumraku ostave i hodnika,zamisljajuci kako nocom putujem vasijonom

#49 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 05 August 2003 - 22:12

Jednom prigodnom prilikom uzeh malo secera iz babine tegle, pazeci da me baba ne primeti.
Drugom prigodnom zbivanju nije prisustvovao nijedan pametnjakovic. Baba me voljela,ali nije imala muda da mi uvali poljubac. Ponekad sam izrazito veseo, bio pospan u polumraku ostave i hodnika,zamisljajuci kako nocom putujem vasijonom, kukavicki

#50 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 05 August 2003 - 22:20

Jednom prigodnom prilikom uzeh malo secera iz babine tegle, pazeci da me baba ne primeti.
Drugom prigodnom zbivanju nije prisustvovao nijedan pametnjakovic. Baba me voljela,ali nije imala muda da mi uvali poljubac. Ponekad sam izrazito veseo, bio pospan u polumraku ostave i hodnika,zamisljajuci kako nocom putujem vasijonom, kukavicki mlataram

#51 SerZKO

SerZKO
  • Members
  • 218 posts

Posted 05 August 2003 - 22:26

Jednom prigodnom prilikom uzeh malo secera iz babine tegle, pazeci da me baba ne primeti.
Drugom prigodnom zbivanju nije prisustvovao nijedan pametnjakovic. Baba me voljela,ali nije imala muda da mi uvali poljubac. Ponekad sam izrazito veseo, bio pospan u polumraku ostave i hodnika,zamisljajuci kako nocom putujem vasijonom, kukavicki mlataram

rukama

Pozdrav,
SerZKO

#52 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 05 August 2003 - 22:28

Jednom prigodnom prilikom uzeh malo secera iz babine tegle, pazeci da me baba ne primeti.
Drugom prigodnom zbivanju nije prisustvovao nijedan pametnjakovic. Baba me voljela,ali nije imala muda da mi uvali poljubac. Ponekad sam izrazito veseo, bio pospan u polumraku ostave i hodnika,zamisljajuci kako nocom putujem vasijonom, kukavicki mlataram rukama

dok

#53 SerZKO

SerZKO
  • Members
  • 218 posts

Posted 05 August 2003 - 22:34

Jednom prigodnom prilikom uzeh malo secera iz babine tegle, pazeci da me baba ne primeti.
Drugom prigodnom zbivanju nije prisustvovao nijedan pametnjakovic. Baba me voljela,ali nije imala muda da mi uvali poljubac. Ponekad sam izrazito veseo, bio pospan u polumraku ostave i hodnika,zamisljajuci kako nocom putujem vasijonom, kukavicki mlataram rukama dok

zvezde


Pozdrav,
SerZKO

#54 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 05 August 2003 - 22:38

Jednom prigodnom prilikom uzeh malo secera iz babine tegle, pazeci da me baba ne primeti.
Drugom prigodnom zbivanju nije prisustvovao nijedan pametnjakovic. Baba me voljela,ali nije imala muda da mi uvali poljubac. Ponekad sam izrazito veseo, bio pospan u polumraku ostave i hodnika,zamisljajuci kako nocom putujem vasijonom, kukavicki mlataram rukama dok ne pocnem

#55 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 05 August 2003 - 22:43

Jednom prigodnom prilikom uzeh malo secera iz babine tegle, pazeci da me baba ne primeti.
Drugom prigodnom zbivanju nije prisustvovao nijedan pametnjakovic. Baba me voljela,ali nije imala muda da mi uvali poljubac. Ponekad sam izrazito veseo, bio pospan u polumraku ostave i hodnika,zamisljajuci kako nocom putujem vasijonom, kukavicki mlataram rukama dok zvezde obasjavaju

#56 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 05 August 2003 - 22:48

Jednom prigodnom prilikom uzeh malo secera iz babine tegle, pazeci da me baba ne primeti.
Drugom prigodnom zbivanju nije prisustvovao nijedan pametnjakovic. Baba me voljela,ali nije imala muda da mi uvali poljubac. Ponekad sam izrazito veseo, bio pospan u polumraku ostave i hodnika,zamisljajuci kako nocom putujem vasijonom, kukavicki mlataram rukama dok zvezde obasjavaju

malje

#57 SerZKO

SerZKO
  • Members
  • 218 posts

Posted 05 August 2003 - 22:48

Jednom prigodnom prilikom uzeh malo secera iz babine tegle, pazeci da me baba ne primeti.
Drugom prigodnom zbivanju nije prisustvovao nijedan pametnjakovic. Baba me voljela,ali nije imala muda da mi uvali poljubac. Ponekad sam izrazito veseo, bio pospan u polumraku ostave i hodnika,zamisljajuci kako nocom putujem vasijonom, kukavicki mlataram rukama dokzvezde obasjavaju

Pametnice
(posto ne cita sta je prethodno napisano)

Pozdrav,
SerZKO

Edited by SerZKO, 05 August 2003 - 22:49.


#58 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 05 August 2003 - 22:50

Jednom prigodnom prilikom uzeh malo secera iz babine tegle, pazeci da me baba ne primeti.
Drugom prigodnom zbivanju nije prisustvovao nijedan pametnjakovic. Baba me voljela,ali nije imala muda da mi uvali poljubac. Ponekad sam izrazito veseo, bio pospan u polumraku ostave i hodnika,zamisljajuci kako nocom putujem vasijonom, kukavicki mlataram rukama dokzvezde obasjavaju malje cudotvornog
izvinjavam se, veza mi je nesto spora

Edited by pametnica, 05 August 2003 - 22:51.


#59 SerZKO

SerZKO
  • Members
  • 218 posts

Posted 05 August 2003 - 22:52

Jednom prigodnom prilikom uzeh malo secera iz babine tegle, pazeci da me baba ne primeti.
Drugom prigodnom zbivanju nije prisustvovao nijedan pametnjakovic. Baba me voljela,ali nije imala muda da mi uvali poljubac. Ponekad sam izrazito veseo, bio pospan u polumraku ostave i hodnika,zamisljajuci kako nocom putujem vasijonom, kukavicki mlataram rukama dok zvezde obasjavaju Pametnice, docim

nisam


Pozdrav,
SerZKO

#60 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 05 August 2003 - 22:59

Ha,ha,ha ... ovaj puta smo Serzko i ja pogrijesili. :lol:



Jednom prigodnom prilikom uzeh malo secera iz babine tegle, pazeci da me baba ne primeti.
Drugom prigodnom zbivanju nije prisustvovao nijedan pametnjakovic.
Baba me voljela,ali nije imala muda da mi uvali poljubac. Ponekad sam izrazito veseo, bio pospan u polumraku ostave i hodnika,zamisljajuci kako nocom putujem vasijonom, kukavicki mlataram rukama dok zvezde obasjavaju malje cudotvornog mrakoljupca