Jump to content


Photo

Pozdrav svima


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
114 replies to this topic

#106 Ekscentrik

Ekscentrik
  • Members
  • 167 posts

Posted 22 February 2012 - 22:47

Tako ti je i ono ja smatram da je EU sranje. Zasto? Zato!

Eto ti odgovor na tvoje polazno pitanje. Sam si sebi odgovorio.


Ja sam objasnio to što sam tvrdio iz ugla svojih ubeđenja, a tvoj "odgovor" može imati smisla samo ako negiraš moje pravo na ideološke stavove, ili ako ne možeš ili ne želiš da ih razumeš. A onda se vraćamo na pitanje ko je ovde zapravo nacoš.

#107 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 22 February 2012 - 22:49

...

A šta je tu zadovoljstvo? ...



Zadovoljstvo je videti kako civilizacijski mesojedi prozdiru anticivilizacijske travopase.

...

#108 Ekscentrik

Ekscentrik
  • Members
  • 167 posts

Posted 22 February 2012 - 22:56

...



Zadovoljstvo je videti kako civilizacijski mesojedi prozdiru anticivilizacijske travopase.

...


Pa i nisi neki hedonista ako je ovo tvoja fantazija. I naravno sebi si dodelio ulogu mesojeda? Mada samo nastavi, šta god da te pali...

#109 Yarran

Yarran
  • Members
  • 600 posts

Posted 22 February 2012 - 23:31

Treba mi objashnjenje: jel' ima negde ziv neko od moderatora da nam kaze koja je tema ove diskusije?
Eno dole onolika "forumashi forumashima" - place za ovakvim dostignucima. Da ne kazem nesto gore... Mislim dole, ispod "ff" ima jos 'mesta za odlaganje'.

#110 Ters

Ters
  • Members
  • 625 posts

Posted 22 February 2012 - 23:38

Ja sam te otvoreno pitao koje su levičarske stranke protiv EU i globalizacije a ti mi sad tu filozofiraš o tome da je levica suprotstavljena neoliberalizmu, da neće EU biti promenjena...
Mene to sve podseća na ono poznato trabunjanje "Amerika i Engleska, biće zemlja proleterska".

A suština je da si ti rekao da je "EU sranje" a levičari ne traže njen raspad nego menjanje.
Nalupetao si se za desetoricu tvoji antiglobalista.



Kako koje ljevicarske partije - pa valjda KP Kube i KP Sjeverne Koreje.

#111 Ters

Ters
  • Members
  • 625 posts

Posted 22 February 2012 - 23:41

Onda nazovimo to da moramo ući u EU da bi opstali uopšte, a ne zato što je to dobro.


Opstati je dobro - nestanak koji je alternativa opstanku nije dobar.

#112 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 22 February 2012 - 23:51

...

...



Tesko da tvoje drljavine nekoga mogu da napale.

Radi se o jednostavnoj stvari. Neuki i nemusti 'revolucionari' tvog tipa, kad nisu u stanju da shvate neke tendencije u sociumu, pozele da raznesu i sebe i socium, umesto da uce.

Vidi ti samo njega - 'ne dopada mu se EU'?!

Pa to je jednostavno.
Upises se u partiju, nametnes se znanjem i politickom umesnoscu, izaberu te za poslanika parlamenta EU i tamo se potrudnis da iznutra promenis sistem.

Iznutra, a ne iz neke vukojebine ili iza nekih resetaka.

...

#113 Ekscentrik

Ekscentrik
  • Members
  • 167 posts

Posted 23 February 2012 - 00:16

...



Tesko da tvoje drljavine nekoga mogu da napale.

Radi se o jednostavnoj stvari. Neuki i nemusti 'revolucionari' tvog tipa, kad nisu u stanju da shvate neke tendencije u sociumu, pozele da raznesu i sebe i socium, umesto da uce.

Vidi ti samo njega - 'ne dopada mu se EU'?!

Pa to je jednostavno.
Upises se u partiju, nametnes se znanjem i politickom umesnoscu, izaberu te za poslanika parlamenta EU i tamo se potrudnis da iznutra promenis sistem.

Iznutra, a ne iz neke vukojebine ili iza nekih resetaka.

...


A ti si mislio da je to u pitanju!? Da je ova sprdnja od teme moj pokušaj da menjam sistem? Ma daj bre.... Ne bih ni ulazio u ovu mašinu prepucavanja da verujem da iz toga može da se izrodi nešto ozbiljno. Znam ja dobro u šta sam se upustio ovde i šta mogu da očekujem. Ipak sam ja ovde pročitao 100X više postova nego što sam postavio i tačno znam protokol... Nemoj ti za mene da brineš...

Tako da ja znam tebe bolje nego ti mene. A da ne znam za tvoju mizantropiju, pomislio bih da mi daješ dobronameran savet.

#114 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 23 February 2012 - 06:42

...

...



Zar ti mislis da mi je sa ovolikim 4umskim iskustvom potrebno vise od 3 necija posta da ne vidim o kome se radi?
Bolje je bilo da si ostao samo pri citanju.
Ne bi se toliko brukao.

...

#115 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 23 February 2012 - 07:53

Vrlo perspektivna tema B-)

Posted Image