Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama


  • Please log in to reply
1413 replies to this topic

#61 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 23 December 2011 - 03:13

bonus se ne isplati prihvatati ni pod razno, jer je cela priča oko bonusa naštelovana tako da ti puknu i uplata i bonus. :D

bet365 je neko vreme bio bez ograničenja u kvotama na bonus ali su verovatno videli da im se to ne isplati tako da od pre nekoliko meseci kvote ispod 1.50 ne ulaze u zbir kada je korišćenje bonusa u pitanju.

1.5 uslov je vec dugo
Za Sloveniju ( :unsure: ) ukinuli skoro sve bonuse :( osim pozovi prijatelja i loyalty bonus
Za srbiju neznam ako nisu ukinuli welcome bonus i mobile bonus srecno momci ja i uz pomoc njih napravio banku na pocetku 0:)
  • 0

#62 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 23 December 2011 - 03:20

Ovo me zanima. Ovisi li bonus i o minimalnoj / maksimalnoj kvoti na tiketu a ne samo ukupnoj kvoti? Koliko maksimalno parova se može odigrati? Online se ne kladim prije svega zbog svih tih stvari što treba i davanja osobnih podataka a ovako samo dođe Pero Perić na šalter i digne lovu odmah a također bi me 'smetalo' i klađenje uživo.

Koliko traje autorizacija kod većih uloga, odbijaju li autorizaciju nakon uplaćenih nekoliko sličnih tiketa (npr. imaš tiket pa onda je drugi taj prvi plus još neki par i sl.) Rade li probleme ako 'kreneš u seriju' pa ti ne odobravaju ono što inače bi ili uopće ne odobravaju? Oporezuju li se i koliko veliki dobici? Kolika je maksimalna uplata / isplata (dnevna i mjesečna), koliki je maksimalni dobitak po tiketu, gdje je najbolje po tom pitanju (nađoh različite podatke za iste kladionice)?

Piše u info isplata 92,6 %, u kojim slučajevima se ne isplati?

Hvala na odgovoru / odgovorima

Za bonus svaka kladionica ima drugaciji uslov.
Autorizacija je odmah, osim kad se igra LIVE moze da potraje malo ali dosta je to brzo.
Vise rade probleme kad isplacujes novac, poreza nema.
Limit zavisi. Od 0,2 evra(limitirani racuni) do nekoliko ijljada evra (ozbiljna kladionca + ozbiljan sport) Recimo na pinnacle sports se limit krece izmedju 70 evra (npr. srpska basket liga) ili cak 35 kad otvore ponudu pa do 20.000+ evra Liga sampiona, NFL
Maksimalni dobitak po tiketu zavisi od predhodnog pitanja kolko je limit

Isplata 92,6 to verovatno mislis na payout. 100-payout je zarada kladionice :) Znaci u proseku kladionica uzima 7-8 posto
Najmanje pinnacle sports (2-3%) bwin npr. nekih 10 %
(to se sve moze lepo videti na oddsportal) http://www.oddsporta...m/odds-quality/

Jel ima jos nesto ?
  • 1

#63 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 23 December 2011 - 03:24

Ja sam jučee prvi put bio u soccer-u i to je ubedljivo najbolja kladionica za košarku...

U Meridijanu možeš da igrač max 2 igrača i ne možeš uopšte da vežeš sa košarkom. U Sokeru možeš da igraš koliko god igrača i slobodno vezati sa košarkom. Po meni je tu najbolja kombinacija igranje 2 igrača i 2 košarke, npr sinoć igrao:

Kerol + poena, Real h1

Sa čime u stvari tražite jednu stvarm jer ako Kerol ne zatrpa, teško da će i hendi doći. A to je kvota 3,5 a ako odigrate tako dve tekme, onda 11.

To je prednost lokalnih kladionica
ti si lepo video da je korelacija prilicna
Online redko to pustaju,a cesto imaju igrace single
  • 0

#64 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 23 December 2011 - 03:30

Još samo jedni pitanje i neću više obećavam :D


Preporuka za kladionicu: prioritet Evroliga i NBA, generalno košarka sva, dodatni plus ako imaju igrači?

1. Bet 365 (ima sve, uvek player performances NBA ima cak i assist/rebounds, ali to negde oko 6 popodne daju za NBA na dan utakmica; ala bwin ali puno bolji) onda imas additional handicap (razpon 20 i vise poena, npr. Partizan od +10 do -10 :))
2. Pinnacle Sports (redje igraci, ali najbolje kvote od svih kladionica) razpon poena negde 5, inace samo za jece sportove pustaju dublove inace su SINGL kladionica
3. http://www.oddsportal.com/basketball/ gledaj gde su dobre kvote jos ako imas ekstra neku utakmicu u planu
  • 0

#65 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 23 December 2011 - 03:40

Za bonus svaka kladionica ima drugaciji uslov.
Autorizacija je odmah, osim kad se igra LIVE moze da potraje malo ali dosta je to brzo.
Vise rade probleme kad isplacujes novac, poreza nema.
Limit zavisi. Od 0,2 evra(limitirani racuni) do nekoliko ijljada evra (ozbiljna kladionca + ozbiljan sport) Recimo na pinnacle sports se limit krece izmedju 70 evra (npr. srpska basket liga) ili cak 35 kad otvore ponudu pa do 20.000+ evra Liga sampiona, NFL
Maksimalni dobitak po tiketu zavisi od predhodnog pitanja kolko je limit

Isplata 92,6 to verovatno mislis na payout. 100-payout je zarada kladionice :) Znaci u proseku kladionica uzima 7-8 posto
Najmanje pinnacle sports (2-3%) bwin npr. nekih 10 %
(to se sve moze lepo videti na oddsportal) http://www.oddsporta...m/odds-quality/

Jel ima jos nesto ?


Kako se konkretno odredi postotak koliko ide kladionici od tiketa i zna li se unaprijed (ovisi o dobitku, kvoti, uspješnosti igrača..) ? Npr. tiket sa 10 parova, kvota 20, među njima bjeloruska hokej liga, 2. švicarska hokej liga ali i neki parovi iz jakih nogometnih liga - gdje bi najprije takav tiket prošao za veći ulog ? Tiket sa 20 parova, kvota 200, slični parovi (iz navedenih liga), koliki bi otprilike bio max ulog / dobitak (ako znaš) ?


Vise rade probleme kad isplacujes novac



Ako može par riječi o ovome (makar već si nešto i napisao), koja radi najmanje problema ?

Daje li iko i koliki bonus poput bet365 na 'zmija' tikete (i da li su uvjet također parovi iz jakih liga) ?

Ruši li se nekad kvota taman u trenutku uplate ?

Edited by mate mišo, 23 December 2011 - 03:41.

  • 0

#66 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 23 December 2011 - 11:19

Kako se konkretno odredi postotak koliko ide kladionici od tiketa i zna li se unaprijed (ovisi o dobitku, kvoti, uspješnosti igrača..) ? Npr. tiket sa 10 parova, kvota 20, među njima bjeloruska hokej liga, 2. švicarska hokej liga ali i neki parovi iz jakih nogometnih liga - gdje bi najprije takav tiket prošao za veći ulog ? Tiket sa 20 parova, kvota 200, slični parovi (iz navedenih liga), koliki bi otprilike bio max ulog / dobitak (ako znaš) ?




Ako može par riječi o ovome (makar već si nešto i napisao), koja radi najmanje problema ?

Daje li iko i koliki bonus poput bet365 na 'zmija' tikete (i da li su uvjet također parovi iz jakih liga) ?

Ruši li se nekad kvota taman u trenutku uplate ?

Oni ne uzimaju ekstra nego jednostavno u kvoti je vec isplata, znaci ako ima kladionica kvotu 2 to je to.nema tu neke dodatne fore, nije to rvatska i vas porez. Ako igras iste dogadjaje na svim kladionacam je ista verovatnoca da ce proci :) a sad gde ce biti najveca kvota je drugo pitanje. U najvise slucajeva bet 365 (siroka ponuda + solidne kvote) na bet 365 mislim da bi mogao da stavis unutra nekih 100 evra na kvotu 200. Posle ako pogodis takav tiket mozemo pricati kako probati izbeci limit (ako je moguce, ne smes da isplatis sve pare odmah ako neces limit, nego vise puta po npr. 300 evra) inace gledaj na oddsportal ko jos ima ok kvote i tolko ponude bwin ima skoro tolko ponude a losije kvote, bet at home je olos, mozda expekt sportingbet unibet....ali osim expekta verovatno manji limit. Pinnacle Sports najbolje kvote ali singlovi


Ako može par riječi o ovome (makar već si nešto i napisao), koja radi najmanje problema ?

Daje li iko i koliki bonus poput bet365 na 'zmija' tikete (i da li su uvjet također parovi iz jakih liga) ?

Ruši li se nekad kvota taman u trenutku uplate ?

Po pravilu svi traze ID (kopiju ili screen licne karte) tu i tamo ko zaboravi a kod vec isplate (negde iznad 500 evra) potrebna je verifikacija adrese (kopiju ili print screnn adrese) ili racuna (moneybookers, ili banka gde oces isplatiti)
Ne igram tako pa neznam 100% bas, vise manje nemaju osim ako je neka akcija
Redko ali se desi ponekad ali te vecina sistema obavesti o tome (promenila se kvota na taj dogadjaj...)

Edited by Sassha, 23 December 2011 - 11:20.

  • 1

#67 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 24 December 2011 - 00:01

Oni ne uzimaju ekstra nego jednostavno u kvoti je vec isplata, znaci ako ima kladionica kvotu 2 to je to.


Aha, znači Pinnacle, pošto ima najbolje kvote, najmanje 'uzima' (npr. hendikep jedinica u košarci je 1.97, dvica je također 1.97, payout je 97 %).

Za bonus svaka kladionica ima drugaciji uslov.



Gdje su najbolji (i koliki su) za npr. tiket sa 15 parova kvota 40 (3-5 parova iz 'lijevih' liga) ?

Hvala na odgovorima :)

Edit: zašto mnoge stvari daju samo u singl (šta sve konkretno - ako ti se da napisat) ?

Edited by mate mišo, 24 December 2011 - 00:03.

  • 0

#68 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 24 December 2011 - 12:28

Bilo bi dobro da nam neko ko je upućen u materiju malo predoči stav zakona u Srbiji prema online klađenju u inostranim kladionicama, odnosno moguće probleme koji se iz toga mogu izroditi.
  • 0

#69 Zvezdinho

Zvezdinho
  • Members
  • 19,480 posts

Posted 24 December 2011 - 16:26

Jel zna neko mozda da li u betcity-ju mogu da se spajaju pobednici takmicenja.Tipa prvak Italije, Spanije i Grcke u basketu?
  • 0

#70 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 27 December 2011 - 11:46

Aha, znači Pinnacle, pošto ima najbolje kvote, najmanje 'uzima' (npr. hendikep jedinica u košarci je 1.97, dvica je također 1.97, payout je 97 %).



Gdje su najbolji (i koliki su) za npr. tiket sa 15 parova kvota 40 (3-5 parova iz 'lijevih' liga) ?

Hvala na odgovorima :)

Edit: zašto mnoge stvari daju samo u singl (šta sve konkretno - ako ti se da napisat) ?


Ako je kvota 1,96 (bez iksa) payout se racuna ako igras oba izhoda kolko ti uzme kladionica (jer u tom slucaju sigurno jedan bet pogodis drugi promasis)
ulog 200 isplata 196 payout = 196/200 = 0,98 % njihova margina 2 posto

Imas bonus na prvu uplatu a na puno parova neznam ko daje (ako iko daje mislim da ne) ali kako ti igras sigurno bi bet365 bio za tebe a za drugo tu imas oddsportal.comk pa vidi sam sta ti odgovara

Pinnacle je resio da vecinu betova daje u singlove (njihov argument je da su jedni od redkih koji primaju profesionalne igrace koji najvise igraju single - taj argument stoji ali nije jedini) a sustina je ta da oni imaju odlican sistem i kombo betovi bi jim sjebali sistem (oni imajo potpuno avtomatski sistem npr. limit 1000€ i kad je na 1 1000€ vise nego na 2 onda spuste kvotu na 1 za npr.0.05 ;zavisi od sporta) i ako bi dosli indijanci kao sto si ti koji igraju po 15 betova u komb taj sistem bi se porusio

Ali za vece sportove moze kombo
Kolko znam ide sve u singl osim (americkih sportova - NBA, NHL, NFL, NCAA cak :), MLB...... + fudbal jace lige i naravno LS, EL + tenis ATP & WTA....)
  • 1

#71 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 28 December 2011 - 10:00

pocelo online kladjenje u smrdljivom mocartu :lol:
  • 0

#72 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 28 December 2011 - 17:08

pocelo online kladjenje u smrdljivom mocartu :lol:


Jesi siguran?
  • 0

#73 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 28 December 2011 - 17:29

Jesi siguran?


naravno, proveri na uplatnom mestu, ja se ne kladim kod njih, ali znam provereno da moze, ako imas njihovu karticu, ostavis pare na uplatnom mestu i dok imas pare na racunu mozes da igras tikete online, a isplata je na uplatnom mestu, do 10k dinara odmah, a preko toga moras da im najavis. naravno tikete mozes da uplacujes samo u vreme dok rade uplatna mesta
  • 0

#74 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 28 December 2011 - 17:32

naravno, proveri na uplatnom mestu, ja se ne kladim kod njih, ali znam provereno da moze, ako imas njihovu karticu, ostavis pare na uplatnom mestu i dok imas pare na racunu mozes da igras tikete online, a isplata je na uplatnom mestu, do 10k dinara odmah, a preko toga moras da im najavis. naravno tikete mozes da uplacujes samo u vreme dok rade uplatna mesta


a, ok, mada je to još uvek nekakav polumanuelni metod, ali dobro - ne moraš svaki put ići do kladže da uplatiš tiket.
  • 0

#75 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 28 December 2011 - 17:52

a, ok, mada je to još uvek nekakav polumanuelni metod, ali dobro - ne moraš svaki put ići do kladže da uplatiš tiket.

Koliko sam ja razumeo, to je ovo sto reklamiraju kao avansni brzi tiket. I ja sam postupak razumeo kao i alfamale, jedino nisam znao da mora da se postuje radno vreme.
  • 0