Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama


  • Please log in to reply
1413 replies to this topic

#76 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 29 December 2011 - 09:22

a, ok, mada je to još uvek nekakav polumanuelni metod, ali dobro - ne moraš svaki put ići do kladže da uplatiš tiket.


Hehe...upravo tako...ili ako nekom lepse zvuci....poluautomatski.....
A izbor im je.....za danas....."bogat".....Hemofarm-Makabi i Huventud-Real....kamo ono sirok izbor...kladjenje iz fotelje
  • 0

#77 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 29 December 2011 - 15:35

....poluautomatski.....


Mozzart Papovka!:lol:
  • 0

#78 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 30 December 2011 - 11:28

samo u BC verujem da imaju ponude svih nba meceva.. U Mocartu ih uvek fali nekoliko.
  • 0

#79 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 30 December 2011 - 17:00

Vidim da ste me preduhitrili sa "avansnim brzim tiketom"... Rudimentarni oblik online kladjenja ali bar sad znam da kad me obori nešto grbavo na prvoj subotom u 13:30 ne moram trčati do uplatnog mesta da odigram engleze u 16:00.
  • 1

#80 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 30 December 2011 - 20:06

Ako može par riječi o ovome (makar već si nešto i napisao), koja radi najmanje problema ?


bet365, na primer, zahteva neki lični dokument (broj pasoša). obrazac (polja) u koja se upisuje broj pasoša ne odgovara formatu broja pasoša iz srbije. pored toga, daju mogućnost da se "verifikuješ" tako što ćeš preko linka zatražiti telefonski poziv na broj koji si ostavio prilikom registracije. ni na jedan moj zahtev za telefonskim pozivom niko nije odgovorio.
  • 1

#81 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 30 December 2011 - 23:23

odlazak do kladionice je nesto najmrskije sto treba da se obavi tako da ovo uopste nije lose.
  • 0

#82 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 31 December 2011 - 12:25

Odradio sve formalnosti oko avansnog uplaćivanja u Mozzartu. VIdećemo kako će to da funcioniše. Ukoliko budem u stanju da poštujem mesečni limit koji sam sam sebi odredio biće sjajno. Ukoliko ne, moraćemo da preduzimamo radikalne korake...Posted Image
  • 1

#83 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 01 January 2012 - 20:40

Odradio sve formalnosti oko avansnog uplaćivanja u Mozzartu. VIdećemo kako će to da funcioniše. Ukoliko budem u stanju da poštujem mesečni limit koji sam sam sebi odredio biće sjajno. Ukoliko ne, moraćemo da preduzimamo radikalne korake...Posted Image


a formalnosti su ? :)
dobijes karticu i uplatis zeljenu cifru ?
za karticu treba samo da se popuni onaj list (20 puta nisam imao vremena da ga popunim),i za koliko se dana dobija ista ?
  • 0

#84 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 01 January 2012 - 21:06

za karticu treba samo da se popuni onaj list (20 puta nisam imao vremena da ga popunim),i za koliko se dana dobija ista ?


Karticu dobijes odmah cim popunis i predas taj list. :)
  • 1

#85 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 01 January 2012 - 21:11

a formalnosti su ? :)
dobijes karticu i uplatis zeljenu cifru ?
za karticu treba samo da se popuni onaj list (20 puta nisam imao vremena da ga popunim),i za koliko se dana dobija ista ?


Treba i da pokažeš ličnu karte da dokažeš punoletnost... Posted Image

Dobiješ odmah kartiucu u roku od dva minuta. Kasnije kad dodješ kući otvoriš online nalog i povežeš karticu sa online nalogom što je posao od nekih desetak minuta.




  • 1

#86 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 01 January 2012 - 23:12

bet365, na primer, zahteva neki lični dokument (broj pasoša). obrazac (polja) u koja se upisuje broj pasoša ne odgovara formatu broja pasoša iz srbije. pored toga, daju mogućnost da se "verifikuješ" tako što ćeš preko linka zatražiti telefonski poziv na broj koji si ostavio prilikom registracije. ni na jedan moj zahtev za telefonskim pozivom niko nije odgovorio.

ja sam to "resio" sa time da sam im sam od sebe preko maila slao svoj ID i tako obavio verifikaciju :) probaj ovako
  • 0

#87 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 01 January 2012 - 23:36

Treba i da pokažeš ličnu karte da dokažeš punoletnost... Posted Image

Dobiješ odmah kartiucu u roku od dva minuta. Kasnije kad dodješ kući otvoriš online nalog i povežeš karticu sa online nalogom što je posao od nekih desetak minuta.

Ja, nakon x godina igranja u Mozzartu popunih obrazac....al nisam imao LK..
Aha...znaci odmah daju karticu...fala na objasnjenju
  • 0

#88 estranged

estranged
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 02 January 2012 - 15:28

zavrsio sam formalnosti :)

sad kad nema mrzovolje da odem do kladionice,preostaje mi da radim na samokontroli Posted Image
  • 0

#89 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 02 January 2012 - 18:42

zavrsio sam formalnosti :)

sad kad nema mrzovolje da odem do kladionice,preostaje mi da radim na samokontroli Posted Image


Biće teško veruj mi.... biće teško Posted Image.
  • 1

#90 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 02 January 2012 - 21:32

Biće teško veruj mi.... biće teško Posted Image.

Konacno izvadih karticu.....sa sve avansom....sad jos ta samokontrola
  • 0