Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Sve o kladionicama

• Please log in to reply
1413 replies to this topic

#46 no_nick

no_nick
  • Members
  • 161 posts

Posted 17 December 2011 - 21:49

jel neko ima iskustva sa kladionicom TIPICO
imam druga koji cesto ( skoro uvek ) tamo igra, ali je on iz svajcarske.
da li neko iz srbije ( i okruzenja ) igra?
  • 0

#47 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 18 December 2011 - 00:59

Moj predlog kako da "ocistite" bonus u BWin-u( 100% na uplatu do 30 eura). Dakle uplatili ste 30 eura,na racunu imate 60,da bi podigli te pare uslov je da se cela suma okrene jedanput na minimalnu kvotu 2. Nadjete neku npr kosarkasku utakmicu,podelite pare na dva tiketa i na jedan stavite under a na drugi over,kvota je recimo 1,85. Da bi napravili kvotu 2 stavite na oba tiketa neku utakmicu sa kvotom 1,1. Bitno je samo taj par da vam prodje i imate ociscen bonus. U drugim kladionicama je drugacija situacija,ili je potrebno da se vise puta obrne bonus ili jednostavno ne dopustaju igre tipa under/over.

fala popara....tek sam sad snimio da si ovo napisao
  • 0

#48 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 18 December 2011 - 01:13

Moj predlog kako da "ocistite" bonus u BWin-u( 100% na uplatu do 30 eura). Dakle uplatili ste 30 eura,na racunu imate 60,da bi podigli te pare uslov je da se cela suma okrene jedanput na minimalnu kvotu 2. Nadjete neku npr kosarkasku utakmicu,podelite pare na dva tiketa i na jedan stavite under a na drugi over,kvota je recimo 1,85. Da bi napravili kvotu 2 stavite na oba tiketa neku utakmicu sa kvotom 1,1. Bitno je samo taj par da vam prodje i imate ociscen bonus. U drugim kladionicama je drugacija situacija,ili je potrebno da se vise puta obrne bonus ili jednostavno ne dopustaju igre tipa under/over.

matori nemam sad vremena da objasnjavam previse, ali nije poenta bonusa da ga ocistis, nego da ga iskoristis da igras za njihove pare, ovaj tvoj primer je debilan, rizikujes svojih 30 eura da bi zaradio 0, stvarno ne razumem, koja je poenta ciscenja bonusa, pa niko te ne tera da ga iskoristis, ti svoje pare mozes da povuces kad hoces jedino tih 30 eura moras da obrnes
  • 0

#49 next

next
  • Members
  • 1,668 posts

Posted 18 December 2011 - 02:10

^^^
Chini mi se da hoce da kaze da je to skoro(zbog one 1.1 kv) siguran nachin da podignesh tih njihovih 30e. tj. Da budesh u plusu 30e. Ako ta 1.1 sigurno prolazi onda ti jedan od ova 2 tiketa sigurno prolazi, i sigurno dobijash 60e. Obrnuo si pare i dizesh 60 a uplatio si 30. Naravno uslov je ta 1.1 kvota.
  • 1

#50 gospodin popara

gospodin popara
  • Members
  • 14 posts

Posted 19 December 2011 - 15:34

Alfamale,pre nego sto lupis to "debilan" procitaj dobro sta sam napisao.Next ti je u postu iznam mog sve lepo objasnio ali ajde da i ja pokusam. Prvo ako si uplatio 30 eura i prihvatio bonus,ti ne mozes da podignes ni svojih 30 ni njihovih 30 eura bonusa dok ne ispunis uslov koji glasi,obrtanje svih 60 eura,min jedanput na min kvotu 2. Dakle poenta je da na kvotu 1,1 ti zaradis cisto 30 eura njihovog bonusa,podignes pare(60 eura) i radis sa njima sta hoces,u mom slucaju recimo uplatis u drugu kladionicu sa mnogo boljim koeficijentima. Naravno postoji sansa da izgubis svojih 30 eura ako ti padne taj zicer ali ako ne mozes da nadjes kvotu 1,1 u koju si siguran da prolazi,onda jednostavno zajebi kladjenje. Uostalom nadji mi laksi nacin da zaradis 30 eura na kvoti 1,1 pa cu se onda i ja sloziti sa tobom da je ovaj moj primer debilan.

Edited by gospodin popara, 19 December 2011 - 15:36.

• 0

#51 harmony

harmony
  • Members
  • 2,223 posts

Posted 20 December 2011 - 02:56

Mene mozete pitati bukvalno sve vezano za online kladjenje, koji online servisi/sajtovi su validni/koji nisu, koji tipsteri valjaju/koji ne, itd. itd. Neki me znaju jos sa teme kladionica sa PDF-a fudbal.

Nego, ovde me je ortak zamolio da iskopiram link sa najveceg kladionicarskog foruma na engleskom, bettingadvice-a, gde je upozorio ljude o nekim prevarantima koji navodno namestaju meceve a ustvari su u tome ali rade ljude s dosta love da im obaraju kvotu pa namestaju suprotno, tako je neka prica u pitanju, ali uglavnom ovaj sto je pisao ovo je ozbiljan i znam ga i provereno je izgubio dosta novca ali zasto je trazio da postavim to ovde, zato sto je u pitanju neka ekipa iz hrvatske pa moze zakaciti i nase govorno podrucje pa da budete svi upozoreni i ovde... Posted Image evo su detalji:

http://forum.betting...ead.php?t=69103

Edited by harmony, 20 December 2011 - 02:56.

• 1

#52 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 20 December 2011 - 08:48

Ima li neko ko se ima nalog na BWIN ?

Ako ima, pitanje: da li je moguće da nema na hokej da se igra dupla šansa, ili viner?
  • 0

#53 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 20 December 2011 - 12:17

Mene mozete pitati bukvalno sve vezano za online kladjenje, koji online servisi/sajtovi su validni/koji nisu, koji tipsteri valjaju/koji ne, itd. itd. Neki me znaju jos sa teme kladionica sa PDF-a fudbal.

Ovo me zanima. Ovisi li bonus i o minimalnoj / maksimalnoj kvoti na tiketu a ne samo ukupnoj kvoti? Koliko maksimalno parova se može odigrati? Online se ne kladim prije svega zbog svih tih stvari što treba i davanja osobnih podataka a ovako samo dođe Pero Perić na šalter i digne lovu odmah a također bi me 'smetalo' i klađenje uživo.

Koliko traje autorizacija kod većih uloga, odbijaju li autorizaciju nakon uplaćenih nekoliko sličnih tiketa (npr. imaš tiket pa onda je drugi taj prvi plus još neki par i sl.) Rade li probleme ako 'kreneš u seriju' pa ti ne odobravaju ono što inače bi ili uopće ne odobravaju? Oporezuju li se i koliko veliki dobici? Kolika je maksimalna uplata / isplata (dnevna i mjesečna), koliki je maksimalni dobitak po tiketu, gdje je najbolje po tom pitanju (nađoh različite podatke za iste kladionice)?

Piše u info isplata 92,6 %, u kojim slučajevima se ne isplati?

Hvala na odgovoru / odgovorima

Da dodam još - ruše li nekad kvotu taman u trenutku uplate ?

Ja sam samo dvaput imao provjerene dojave od prijatelja (inače ih ne tražim), oba puta došlo al nisam htio igrat, to mi nije igrački (al razumijem da svako 'oće pare).

• 0

#54 gospodin popara

gospodin popara
  • Members
  • 14 posts

Posted 20 December 2011 - 15:32

Ako ima, pitanje: da li je moguće da nema na hokej da se igra dupla šansa, ili viner?

Postoje obe igre na bwin-u,ali ih uglavnom izbace par sati pre pocetka meca. Evo trenutno za vecerasnji NHL nema kvote za duplu sansu,ali izbacice sigurno u toku dana.
  • 0

#55 gospodin popara

gospodin popara
  • Members
  • 14 posts

Posted 20 December 2011 - 15:50

Ako mozes da preporucis neke sajtove sa kojih mogu da se procitaju dobre analize a i da se prepisu neki tipovi. Ja recimo pratim hrvatski dvoznak,imaju sjajne analize,yield im je negde oko 10%,medjutim rade tek nekih tri meseca,ako nastave ovako verovatno cu da uzmem godisnju pretplatu. Preporuci i nekog tipstera,ima ih stvarno mnogo,koga vredi pratiti?
  • 0

#56 vigvam

vigvam
  • Members
  • 761 posts

Posted 21 December 2011 - 01:19

Al se Mozzart isprsio s ponudom...nakon gruzijskog, turskog treceligaskog ( sto sam vec uspesno iskusio ) fudbala, nemackog, ceskog i svajcarskog drugoligaskog hokeja, filipinske kosarke......stize i indijski fudbal.......znaci shiroko.....to valjda sad posto evropski fudbal ide u hibernaciju
  • 0

#57 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 21 December 2011 - 09:59

stize i indijski fudbal.......

Ne treba to igrati. Tamo slonovi igraju fudbal... :D
  • 0

#58 mate mišo

mate mišo
  • Members
  • 3,938 posts

Posted 22 December 2011 - 11:40

Mislim da je bitna stvar u klađenju imati evidenciju (u glavi il na papiru) koliko uspješno pogađaš neki sport / igru / ligu. Npr., ja sam ranije često igrao gemove u tenisu i puno puta padao pa to sada vrlo rijetko odigram (osim nekad zbroj gemova prvi set over 9.5). Košarku također znatno manje nego prije igram (već sam pisao zašto a također sam dosta padao i kad sam pratio), odbojku nisam 5 puta (mislim da tu češće nego drugdje dolaze iznenađenja a kad igraju izjednačene ekipe mislim da je sreća veći faktor nego u drugim sportovima). Baseball također, kao i NFL (makar vidim ima ljudi koji dobro 'ubadaju' :D).

Edited by mate mišo, 22 December 2011 - 11:41.

• 0

#59 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 23 December 2011 - 03:06

Ima barem vece lige primer Svedjani imas 40 betova na jednoj utakmici (cak dupla sansa 1/3....)
Inace nemaju bas kompletnu ponudu, fali im recimo azijski hendikep (osim DNB) i Evroliga sad nisu imali igraca verovatno ce biti u top 16 :unsure:
Njih spasava odlican marketing, inace su solidni ali ne i odlicni
  • 0

#60 Sassha

Sassha
  • Members
  • 769 posts

Posted 23 December 2011 - 03:08

jel neko ima iskustva sa kladionicom TIPICO
imam druga koji cesto ( skoro uvek ) tamo igra, ali je on iz svajcarske.
da li neko iz srbije ( i okruzenja ) igra?

Solidni
Na pocetku primaju i vece uloge
Ako zaradis neke pare i zahtevas visoku isplatu (500+) moras da saljes ne samo ID nego i potvrdu adrese (npr. racun za struju) i potrvru racun (prt scr ili bankovni ili moneybookers/paypall racun) i onda ti lupe limit 10 ili 20 evra
Inace nisu prevare, ali jednostavno redko imaju najvecu kvotu, jedino kad kasne :)
  • 0