Jump to content


Photo
- - - - -

Da sam krala, krala sam


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
199 replies to this topic

#181 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 06 October 2011 - 10:35

Svetlana Ceca Ražnatović prati dešavanja koja se odvijaju na Kosovu i veoma burno raguje zbog toga,piše Puls.
- Ceca je jako potrešena zbog situacije na Kosovu i zbog svega što se dešava srpskom narodu tamo. Moli prijatelje koji su iz okoline Kosova da joj javljaju da li se situacija menja nabolje i osuđuje svu nepravdu koja se tamo odigrava. Slala je poruke u kojima je pokazala koliko je velika Srpkinja i koliko se brine i nervira zbog Srba na Kosovu- kaže dobro obavešten izvor.
Iako je već duže vreme u kućnom pritvoru, Ceca želi da zna šta se dešava u državi, posebno sa Srbima na Kosovu.

#182 denzel

denzel
  • Members
  • 1,726 posts

Posted 06 October 2011 - 10:43

Svetlana Ceca Ražnatović prati dešavanja koja se odvijaju na Kosovu i veoma burno raguje zbog toga,piše Puls.
- Ceca je jako potrešena zbog situacije na Kosovu i zbog svega što se dešava srpskom narodu tamo. Moli prijatelje koji su iz okoline Kosova da joj javljaju da li se situacija menja nabolje i osuđuje svu nepravdu koja se tamo odigrava. Slala je poruke u kojima je pokazala koliko je velika Srpkinja i koliko se brine i nervira zbog Srba na Kosovu- kaže dobro obavešten izvor.
Iako je već duže vreme u kućnom pritvoru, Ceca želi da zna šta se dešava u državi, posebno sa Srbima na Kosovu.


Naravno. O cemu ce " najveca srpska majka " da brine nego o srpskom Kosovu .

#183 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 07 October 2011 - 06:59

Naravno. O cemu ce " najveca srpska majka " da brine nego o srpskom Kosovu .

Pa sad, ovako kako si napisao, ne bih bas rekao da se Mira Markovic preterano brine zbog Kosova, srpskog ili ne...

#184 denzel

denzel
  • Members
  • 1,726 posts

Posted 07 October 2011 - 07:20

Pa sad, ovako kako si napisao, ne bih bas rekao da se Mira Markovic preterano brine zbog Kosova, srpskog ili ne...

Nisam mislio na Miru nego na Svetlanu. Njoj je u nasem vrlom svetu estrade dodeljena ova laskava titula.

#185 Giacomo

Giacomo
  • Members
  • 1,299 posts

Posted 07 October 2011 - 07:29

Svetlana Ceca Ražnatović prati dešavanja koja se odvijaju na Kosovu i veoma burno raguje zbog toga,piše Puls.
- Ceca je jako potrešena zbog situacije na Kosovu i zbog svega što se dešava srpskom narodu tamo. Moli prijatelje koji su iz okoline Kosova da joj javljaju da li se situacija menja nabolje i osuđuje svu nepravdu koja se tamo odigrava. Slala je poruke u kojima je pokazala koliko je velika Srpkinja i koliko se brine i nervira zbog Srba na Kosovu- kaže dobro obavešten izvor.
Iako je već duže vreme u kućnom pritvoru, Ceca želi da zna šta se dešava u državi, posebno sa Srbima na Kosovu.

Izvini ali ja se malo upiskih od smeha na ovu vest. :rotflmao:

#186 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 07 October 2011 - 08:53

Nisam mislio na Miru nego na Svetlanu. Njoj je u nasem vrlom svetu estrade dodeljena ova laskava titula.

Cekaj bVe, zar "srpska majka" nije kafe kuvarica Dafina!? Sreca moja sto nisam Srbijanac inace bih imao jednu od njih za majku a laznog laureata za Nobelovu nagradu kao tatu.:krsta:

Edited by Ibiza, 07 October 2011 - 08:55.


#187 denzel

denzel
  • Members
  • 1,726 posts

Posted 07 October 2011 - 09:04

Cekaj bVe, zar "srpska majka" nije kafe kuvarica Dafina!? Sreca moja sto nisam Srbijanac inace bih imao jednu od njih za majku a laznog laureata za Nobelovu nagradu kao tatu.:krsta:


Noć srpske majke
http://blog.b92.net/...c-srpske-majke/

#188 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 07 October 2011 - 12:56

Nisam mislio na Miru nego na Svetlanu. Njoj je u nasem vrlom svetu estrade dodeljena ova laskava titula.

Ma ok je Denzele, jedino ja mislim da je dovoljno stoke u sadrzaju ove teme, treba dodati i malo zivine, pardon, zivosti... :D

(Inace u pravu si i ovde i drugde skoro sve sto pises. ;) )

#189 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 26 October 2011 - 15:50

Hronika | sreda 26.10.2011 | 13:54
Ražnatovićeva ostaje bez dela kuće?
Izvor: Tanjug

Beograd -- Svetlana Ražnatović mogla bi uskoro da ostane bez dela kuće u Ulici Ljutice Bogdana. Prvi osnovni sud naložio prodaju prve etaže od 140 kvadrata zbog duga.

Kako je rečeno Tanjugu u tom sudu, odluka suda je pravosnažna, a doneta je zbog neizmirenja duga Vojislavu Đurkoviću iz Bijeljine.

Međutim, kuća poznate pevačice je već pod hipotekom koja je upisana kao garancija da će Ražnatovićeva uplatiti državi iznos od milion evra, na koji je osuđena zbog malverzacija sa prodajom fudbalera "Obilića".
...
>>>


ova ce im arkanica potrositi sve narukvice, sva je prilika... :D

Edited by muras, 26 October 2011 - 15:50.


#190 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 26 October 2011 - 16:20

ova ce im arkanica potrositi sve narukvice, sva je prilika... :D

Ma,jok, prave model "all in one" :D

#191 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 26 October 2011 - 17:25

ova ce im arkanica potrositi sve narukvice, sva je prilika... :D

Vojkan Djurković - Puškar?!

Kakvi monstrumski zločinci naplaćuju "svoje pare" preko srbijanskih sudova, pa makar od ove Arkanove sponzoruše. Da nije žalosno, bilo bi smešno. Pa što ti srbijanski sudovi, koji ganjaju sve živo po susednjim državama, ne obračunaju prvo sa takvima?! Još ih i nagradjuju sa nekretninama po elitnim delovima Beograda.

Samo čekam da se pronadje neki pametnjakovski smradikal na ovom forumu, pa da prebacuje Hrvatskoj ili Kosovu "nepravnu zločinačku državu".

---

"Djurkovic was in charge of the ethnic cleansing in Bijeljina, and he purportedly gave some of money taken from the expelled Muslims to Karadzic

Radovan Karadzic today continued his cross-examination of Milorad Davidovic, former inspector in the Federal Yugoslav SUP who was sent to Republika Srpska in the spring of 1992 to ‘help’ set up the interior ministry there. As Radovan Karadzic contended, ‘nobody ever informed me’ about the rumors that Vojkan Djurkovic, who was in charge of the ethnic cleansing in Bijeljina, was giving some of the money taken from the expelled Muslims to him and Momcilo Krajisnik. The prosecutor today showed two documents it received through official channels from the Serbian State Security Service.

The first document, dated 4 April 1994, signed by the Greek letter Sigma, was sent to Franko Simatovic. The document speaks about the expulsion of Muslims from Bijeljina. As the document states, the evacuation of the Muslims continued under the auspices of the State Exchange Commission, while Vojislav Djurkovic a/k/a Puskar was causing problems because he was charging the Muslims 300 to 500 German marks to allow them to leave. The document also says that Djurkovic took money from Serbs who moved into abandoned Muslim houses, and that ‘rumors abound that Puskar is operating on Radovan Karadzic’s orders and is giving part of the money to Karadzic and Arkan, because he’s using Arkan’s men to expel the Muslims’."

Klik.

"Vojkan Djurkovic, major u Arkanovim Tigrovima i osoba koja je, protjerujuci nesrpsko stanovnistvo, opljackala veliki broj lokalnih Bosnjaka i Hrvata, danas vodi privatnu detektivsku agenciju".

Spisak zločinca iz Šumske

#192 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 26 October 2011 - 17:29

Fin covek, Djurkovic, vidi se pravi leg(ij)alista, sve po kostunjavom modelu...

#193 kajzerica

kajzerica
  • Members
  • 136 posts

Posted 26 October 2011 - 17:29

Hvala, Dhx. Preduhitrio si me.

Ceo dan čekam da li će se neko setiti tog lika iz vremena "naplatne rampe" u Bijeljini.

#194 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 26 October 2011 - 18:58

Vojkan Djurković - Puškar?!

Kakvi monstrumski zločinci naplaćuju "svoje pare" preko srbijanskih sudova...
...

heh ova srbija nema nikakve veze sa onom zlobinom. svi su se medjusobno izmirili (reko bota), i od tada su svi "kao novi". nema veze negdasnja krv do lakata, sve je uredno oprano i pici se samo medjunarodno pravo. deklaracija 1244 se jos u osnovnoj mora nauciti naizust, sabiranje i tablica mnozenja dodju tek kasnije...
oduzimanje se i ne uci.
jos od kostunice...

#195 Mashinovodja

Mashinovodja
  • Members
  • 2,454 posts

Posted 26 October 2011 - 19:59

Baš sam se pitao otkud se naprasno pojavio i ko je taj "Đurković iz Bijeljine" koji se ne samo tuži i sudi sa Arkanovicom, nego čak i ekspresno dobija sudski spor protiv nje.

Naravno, za naše reformisano pravosuđe sasvim nebitna činjenica je da je predmet tog spora (Arkanova) kuća već pod hipotekom zbog Cecilinog duga državi (jadna nije imala keša, čak ni u sefu na Kipru) i kladio bih se da će država Srbija naprasno otkriti da ne može da naplati svoj dug od Cecilije jer je jedan deo kuće oduzet od udove Cecilije u korist "Đurkovića iz Bijeljine". Pa će onda da krene spor države s Cecilijom i "Đurkovićem iz Bijeljine" jer su "protivpravno otuđili" deo kuće pod hipotekom. Kraj spora predviđa se negde između Limburga meseca i Sudnjega dana. Što ti je pravna država, bre, bre, bre!

Biće zanimljivo videti da li će se "Đurković iz Bijeljine" pojaviti u Beogradu da bi ušao u "svoj posed". Ja mislim da će se dobro čuvati da ne dođe na tu glupu ideju.