Jump to content


Photo
- - - - -

Poker


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
105 replies to this topic

Poll: Poker = sport? (59 member(s) have cast votes)

Dali je po vama poker sport?

  1. DA (31 votes [54.39%] - View)

    Percentage of vote: 54.39%

  2. NE (26 votes [45.61%] - View)

    Percentage of vote: 45.61%

Vote Guests cannot vote

#61 kikica

kikica
  • Members
  • 16 posts

Posted 30 January 2011 - 01:55

Glete ovo, smešno je.

Reklama za P Stars

Edited by kikica, 30 January 2011 - 01:57.


#62 markovexe

markovexe
  • Members
  • 16 posts

Posted 30 January 2011 - 16:12

Glete ovo, smešno je.

Reklama za P Stars


Ima i boljih, ali dobra je. Jedino to šta se zezaju s Hristovim rečima mi se baš ne sviđa.

#63 markovexe

markovexe
  • Members
  • 16 posts

Posted 31 January 2011 - 02:29

Pokerstars je najavio novu Seriju Poker Turnira koja će da se održava u Centralnoj i Istočnoj Evropi.

Eureka Pokerstars serija turnira kreće 16. marta u Card Casinu u Pragu a trajat će do dvanaestog meseca . Uz Prag nova serija biće održana u Bugarskoj, Hrvatskoj , Sloveniji te Rumunjskoj. Na svakoj stanici nas očekuje Main Event sa buy-inom od 800 € koji će da traje 4 dana, a najveći broj igrača će biti oko 400-500, uz nagradni fond preko 250 000 €. Moguće se kvalifikovati i putem satelita koji su već dostupni na Pokerstarsu .

Više informacija možete da nađete na zvaničnoj Eureka Poker Tour stranici.

Raspored turnira :

16th-20th Mar Czech Republic Prague € 800
11th-15th May Slovenia Nova Gorica € 800
22nd-26th Jun Bulgaria Golden Sands, Varna € 800
7th-11th Sept Croatia TBC € 800
Nov TBC Romania TBC TBC € 800

Posted Image

Edited by markovexe, 31 January 2011 - 02:34.


#64 kikica

kikica
  • Members
  • 16 posts

Posted 06 February 2011 - 17:03

Pokerstars je najavio novu Seriju Poker Turnira koja će da se održava u Centralnoj i Istočnoj Evropi.


Šteta da neće da bude ni jedan u Srbiji ili barem u Crnoj Gori, negde na moru. Prema zvezdicama na slici čini se da ovi turniri u Sloveniji i Hrvatskoj takođe neće da budu u Ljubljani i Zagrebu već negde na obali. Jesam u pravu ili su na slici malo promašili?

#65 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 06 February 2011 - 17:14

Jesam u pravu ili su na slici malo promašili?

U Sloveniji će biti u Novi Gorici, u igralnici HIT. Za Hrvatsku i Rumuniju isto ti iznad slike piše "TBC" - to be concluded/confirmed, tojest ne znaju još tačno gde i kako.

Izvini što sam ti se u postovima pre obraćao u muškom rodu.

#66 kiju

kiju
  • Members
  • 1,387 posts

Posted 06 February 2011 - 17:29

Ja cu najverovatnije ici u Prag, a sigurno u Novu Goricu, tako da cu pisati utiske ovde :) DhX, ako budesh u Gorici vichi/javi.

Edited by kiju, 06 February 2011 - 17:29.


#67 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 06 February 2011 - 17:36

Obavezno se vidimo/pp_išemo pre toga.

Biće proleće i puno dobrih igrača koji će čekati na ovčetinu poput mene.:D

#68 kiju

kiju
  • Members
  • 1,387 posts

Posted 06 February 2011 - 18:07

Odlichno, onda im nece ni ovaj ovan iz Srbije shto dolazi smetati :D


Ce se pp-ishemo kada vreme dodje, meni su bash zgodan taj termin odabrali :) 

#69 Dule

Dule
  • Members
  • 677 posts

Posted 06 February 2011 - 22:43

Igram holdem godinu i po dana, po satelitima 6meseci, i hocu da napredujem i da budem bolji sto vis mogu... Ako se vec pricalo o tome ranije, nadam se da cete mi ponoviti jer stvarno ne mogu da trazim po stranicama... Zanima me dal ima nko mesto u bg gde mogu da se vide i kupe knjige o pokeru? naravno da je najvazniji osecaj i potezi u toku igre al to vec imam (skromno nema sta :rolleyes: ) al mislim da nije na odmet da procitam sta o nekim situacijama misle veliki igraci... Trazim i nalazim vec godinu dana razne clanked,predavanja i seminare o pokeru i skidam sve al knjige uglavnom mi je samo dozvoljeno da vidim naslov ne i da ih pregledam pa ne bih bas narucivao i placao bilo sta... Pa ako neko zna bio bih zahvalannn ;)

#70 kikica

kikica
  • Members
  • 16 posts

Posted 08 February 2011 - 22:41

Zanima me dal ima nko mesto u bg gde mogu da se vide i kupe knjige o pokeru?

...

Trazim i nalazim vec godinu dana razne clanked,predavanja i seminare o pokeru i skidam sve al knjige uglavnom mi je samo dozvoljeno da vidim naslov ne i da ih pregledam pa ne bih bas narucivao i placao bilo sta... Pa ako neko zna bio bih zahvalannn ;)


Većina knjiga o pokeru nije prevedena na srpski (još), ali možeš pronaći brdo literature na engleskom o pokeru. Pored knjiga mislim da najviše možeš da naučiš iz videa, a pogotovo iz poduka (coachinga), ako nekome ko igra dobro platiš da ti kritikuje tvoj hand history i tako unapređuješ, popravljaš sopstvenu taktiku.

#71 kikica

kikica
  • Members
  • 16 posts

Posted 18 February 2011 - 22:39

Dali zna iko, da li je knjiga "Let there be range!" prevedena na srpski? Čula sam da bih tu knjigu svakako trebala da pročitam. Inače ne čitam baš knjige o pokeru, više pogledam pokoji dobar video ili pročitam dobar savet ili analizu ruku. Dal ju je čitao neko od vas?

#72 kikica

kikica
  • Members
  • 16 posts

Posted 24 February 2011 - 00:21



#73 Keimaak

Keimaak
  • Members
  • 1,088 posts

Posted 18 May 2011 - 00:50

Од 31. маја до 19. јула у Лас Вегасу се одржава 42and Annuаl World Series of Poker!

Током 50 дана у Вегасу ће се одиграти 58 турнира у свим варијацама покера ( Тексас Холдем, Омаха, Х.О.Р.С.Е., стад, рац, итд)

Званични сајт


Догађај који највише привлачи пажње је Main Event No Limit Holdem Champinoship, који почиње 7. јула и где је улаз 10 000 долара, број учесника се мери на хиљаде! Да ли ће ове године победтит неко ново лице , или већ неко од добро познатихфаца покерашке сцене ка ошто су Фил Хелмут, Крис Фергусон, легендарни Дојл Брансон, Фил Ајви, Гас Хансен, Негреану, Дуан, Антониус, Блек, Ненад Медић ( рођени Апатинац који наступа под канадском заставом), Де Вулф, ...као и многи други!

Прошлогодишњи победник је Џонатан Духамел. Он је први Канађанин који је освојио наруквицу и понео са собом кући главну награду од 8,46 милиона америчких долара!

Posted Image

Edited by Keimaak, 18 May 2011 - 00:52.


#74 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 18 May 2011 - 00:55

Daniel i durrrr FTW :D

#75 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 08 April 2013 - 15:25

Pokera li neko odavle, ili je međ forumskim življem ova plemenita disciplina zapostavljena kao i tema koja joj je posvećena?