Jump to content


Photo

Presipanje iz šupljeg u prazno... sa tri prsta


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
219 replies to this topic

#196 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 20 September 2010 - 08:54

Upravo odmaknut od bunara nikada nisam osetio potrebu a kamoli zadovoljstvo da ucestvujem u shpaliru kroz kojeg Alek33 prolazi svog toplog zeca, day-in-day-out. Kao da pliva kroz batine.


Nisi osetio potrebu jer nisi nikad učestvovao u raspravi sa njim.

Kad par puta budeš razgovarao sa alekom osećaćeš se kao da si se valjao sa svinjom u blatu. Mizerno se osećaš, štrokav si od glave do pete, a svinja i ne oseća blato na sebi a usput i ciči od sreće što je imala sa kim da se pohrve.

#197 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 20 September 2010 - 10:05

Zbijati se sa "mi Srbi" ili "mi putnici sa broda ludaka" ili "mi koji god" - isti mi kurac.


Ovdje putnik No18220. Stanje redovno. Usput samo 2 stvari:

1. U jednom se slažem s yoygijem i s obiwanom;
2. Drago mi je da se na ovom topiku očituje nelinearno multifunkcionalno svrstavanje neistomišljenika po principu ludog zbunjenog.

Samo tako dalje, keep up the good work!

#198 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 20 September 2010 - 13:12

Kad par puta budeš razgovarao sa alekom osećaćeš se kao da si se valjao sa svinjom u blatu. Mizerno se osećaš, štrokav si od glave do pete, a svinja i ne oseća blato na sebi a usput i ciči od sreće što je imala sa kim da se pohrve.

reci krace, a tacnije je nemoguce.
raspect.

2. Drago mi je da se na ovom topiku očituje nelinearno multifunkcionalno svrstavanje neistomišljenika po principu ludog zbunjenog.

napredovalo se...lol

#199 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 20 September 2010 - 13:59

Da si zadovoljan svojim životom, ne bi te se ticalo "šta to mi i kako". Ovako si kokuz najobičniji koji se jednom pre par meseci prevario da priča o programiranju gde je kao stručnjak. Od kada te je onaj programer na emigraciji (koji se inače slabo javlja) provalio da ni o tome nemaš pojma, ti si besan kao ris i sebi si u zadatak stavio da svakog od nas "sve provališ kakvi smo". Jebi ga, da si učio škole kao mi, ne bi morao da se pretvaraš da jesi ono što nisi. No tebi je bilo bitno da budeš frajer kad si bio mlad pa se sad čudiš otkud štreberi žive bolje od tebe. Na pogrešan si kontinent došao da živiš od stare slave i raje ispred dragstora. Vozaj taj taksi po Torontu i sanjaj trebe koje si povalio kad je onomad bila Olimpijada 1984. Bolje od toga ne umeš.


Ja sam kokuz, a ti si junfer. Kako bjese onaj film 40 year old virgin  -_- Samo za tebe muzicka pozadina i da se zamislis


Youtube Video ->Original Video

Sto se tice programiranja, eto 20+ godina zivim od toga, a veze nemam. Pa sta onda, ja nisam nikada ni rekao da je to neko posebno zanimanje. Kakvi su to kompleksi  :)

Kad par puta budeš razgovarao sa alekom osećaćeš se kao da si se valjao sa svinjom u blatu. Mizerno se osećaš, štrokav si od glave do pete, a svinja i ne oseća blato na sebi a usput i ciči od sreće što je imala sa kim da se pohrve.



Mizerno se osjecas prije svega zbog svojih kompleksa i onoga sto pises, sto je i normalno.

Isto vrijedi i za Murasa, biti takva osoba, a ne osjecati se mizerno, jednostavno nije moguce.

Ajde da vidimo dalje sta ima da kaze neko iz kluba mrzitelja Aleka...

#200 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 20 September 2010 - 16:57

Ja sam kokuz, a ti si junfer. Kako bjese onaj film 40 year old virgin  :) Samo za tebe muzicka pozadina i da se zamislis


Youtube Video ->Original Video

Ajde da vidimo dalje sta ima da kaze neko iz kluba mrzitelja Aleka...



U jee..dokle stize, mozes da otvoris nalog na facebooku... -_-

#201 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 20 September 2010 - 17:17

Ja sam kokuz,

Ajde da vidimo dalje sta ima da kaze neko iz kluba mrzitelja Aleka...


Pogledaj se u ogledalo,
Posted Image
mozda ces shvatiti. Biti prost je mozda fora u losijoj gimnaziji, ali kad deca to prerastu, oni koji ne otpadnu, nauce da se neke druge stvari vrednuju.
Odrasti.

#202 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 20 September 2010 - 18:01

U jee..dokle stize, mozes da otvoris nalog na facebooku... :)

Vala bas  -_-



Pogledaj se u ogledalo,
Posted Image
mozda ces shvatiti. Biti prost je mozda fora u losijoj gimnaziji, ali kad deca to prerastu, oni koji ne otpadnu, nauce da se neke druge stvari vrednuju.
Odrasti.

Psi laju, karavani prolaze...

#203 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 20 September 2010 - 19:33

...


Mislim da nema potrebe potezati suvisne kvalifikative.

Uvek se neki nedovoljno inteligentan naZiJonski radenik moze izvredjati biranim recima.

...

#204 Flaubert

Flaubert
  • Members
  • 1,483 posts

Posted 21 September 2010 - 07:55

+1

Posebno me se dojmio bold :twak:
Ja proziveh pola zivota i nikada pre pomenutog razdoblja nisam videla da iko podize tri prsta. Ko zna mozda nisam pazljivije zagledavala :) . Najtuznije je sto stvarno znacajna vecina mladog sveta nema pojma ni zasto dize tri prsta, niti sta znace...
Pomalo mi smeta sto i moj pulen s avatara to radi, ali njemu potpuno subjektivno sve prastam -_-
Volela bih da zaista simbolisu pobedu, ali...


Goco, pa necemo tako ...

Ako su tri prsta simbol agresivnog srpstva, onda su tri prsta simbol agresivnog srpstva.
Ako neko ko dize tri prsta promovise agresivno srpstvo, onda neko ko dize tri prsta promovise agresivno srpstvo.
Ako je taj neko tvoj pulen, onda moramo izvesti odgovarajuce zakljucke o tvom pulenu kao sto bi izveli o bilo kom drugom.

Ionako smo svi gledali tenis pre Novaka :twak:

Edited by Flaubert, 21 September 2010 - 09:25.


#205 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 21 September 2010 - 16:18

Goco, pa necemo tako ...

Ako su tri prsta simbol agresivnog srpstva, onda su tri prsta simbol agresivnog srpstva.
Ako neko ko dize tri prsta promovise agresivno srpstvo, onda neko ko dize tri prsta promovise agresivno srpstvo.
Ako je taj neko tvoj pulen, onda moramo izvesti odgovarajuce zakljucke o tvom pulenu kao sto bi izveli o bilo kom drugom.

Ionako smo svi gledali tenis pre Novaka :)


Znas sta, ako si dobro ispratio, ja lepo objasnih Aleku na sta me asociraju tri prsta i na koje me vreme podsecaju.
Objasnih i da opravdano (upravo zbog vremena i okolnosti u kojima su pocela rasirena "tri prsta" da se raubuju) sumnjam iz koje su ideologije "pozajmljena".
Dakle, nije tesko da se izvedu zaključci zasto nisam posebno impresionirana tom pojavom.
Nemam nameru ponovo da objasnjavam, ako te zanima, izvoli se vrati natrag i procitaj.
Sumnjam da ces to uraditi, obzirom da, prateci tvoj "lik i delo" dolazim do zakljucka da jedini motiv tvog bivstvovanja na forumu je da "potkacis" malo zabave na temama PB, FC, Kritike, Forumasi o forumu, Forumasi forumasima, P&P itede itede... da, zaboravih... nije ti stran i pokoji trolcic, spamovanje&stalkovanje...
Izvoli si nadji "mete", ja zasad nisam zainteresovana...

Sto se mog pulena s avatara tice, i to sam decidno rekla da mi se ne dopada posebno sto i on ponekad to uradi (srecom, sve redje), ali, kao sto rekoh, njemu sve "prastam", pa i nedovoljnu obavestenost sta znace i odakle poticu "tri prsta"....

I sad cu da citiram tvog, za stalkovanje omiljenog forumasa, tamo na Tenisu (s kojim se i javno slazem) :
"Molim te, zaobidji me" ... ovaj eufemizam za "sjasi mi s reproduktivka" mnogo bolje zvuci, a i primereniji je, obzirom da isti nemam.

Edited by Gordana_64, 21 September 2010 - 16:20.


#206 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 21 September 2010 - 17:32

Znas sta, ako si dobro ispratio, ja lepo objasnih Aleku na sta me asociraju tri prsta i na koje me vreme podsecaju.
Objasnih i da opravdano (upravo zbog vremena i okolnosti u kojima su pocela rasirena "tri prsta" da se raubuju) sumnjam iz koje su ideologije "pozajmljena".
Dakle, nije tesko da se izvedu zaključci zasto nisam posebno impresionirana tom pojavom.
Nemam nameru ponovo da objasnjavam, ako te zanima, izvoli se vrati natrag i procitaj.
Sumnjam da ces to uraditi, obzirom da, prateci tvoj "lik i delo" dolazim do zakljucka da jedini motiv tvog bivstvovanja na forumu je da "potkacis" malo zabave na temama PB, FC, Kritike, Forumasi o forumu, Forumasi forumasima, P&P itede itede... da, zaboravih... nije ti stran i pokoji trolcic, spamovanje&stalkovanje...
Izvoli si nadji "mete", ja zasad nisam zainteresovana...

Sto se mog pulena s avatara tice, i to sam decidno rekla da mi se ne dopada posebno sto i on ponekad to uradi (srecom, sve redje), ali, kao sto rekoh, njemu sve "prastam", pa i nedovoljnu obavestenost sta znace i odakle poticu "tri prsta"....

I sad cu da citiram tvog, za stalkovanje omiljenog forumasa, tamo na Tenisu (s kojim se i javno slazem) :
"Molim te, zaobidji me" ... ovaj eufemizam za "sjasi mi s reproduktivka" mnogo bolje zvuci, a i primereniji je, obzirom da isti nemam.

Ne daj se Ines... ovaj, Gordana 64 :)

#207 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 21 September 2010 - 17:39

Ne daj se Ines... ovaj, Gordana 64 :)


off

-_-
"... ne daj se godinama, moja Ines... ups, Gordana_64..."

Da li pogadjam tvoju aluziju :twak: ? Ili gresim?

#208 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 21 September 2010 - 17:56

off

:)
"... ne daj se godinama, moja Ines... ups, Gordana_64..."

Da li pogadjam tvoju aluziju -_- ? Ili gresim?


Ne daj se evo onaj drugi se ocesljao pa mnogo lepse izgleda.
Posted Image
Ovo je snimljen s'jaranom ispred prodavnice. On je onaj lepsi.

#209 Flaubert

Flaubert
  • Members
  • 1,483 posts

Posted 22 September 2010 - 05:21

"Molim te, zaobidji me"


Sa zadovoljstvom...

Edited by Flaubert, 22 September 2010 - 07:11.


#210 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 23 September 2010 - 01:38

tja! :)

Posted Image