Jump to content


Photo

Presipanje iz šupljeg u prazno... sa tri prsta


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
219 replies to this topic

#136 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 17 September 2010 - 16:12

Mislim da ne znas koliko je sati kod mene, ja sam vec odavno ustao i vec zaradjujem dolare  -_-


Tebe plaćaju da pišeš na deponiji? :) Qq...

#137 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 17 September 2010 - 16:25

Tebe plaćaju da pišeš na deponiji? -_- Qq...


Recycling. :)
Tako se gradi kapital.

#138 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 17 September 2010 - 16:31

Ja procitao na blic i skapirao Alek radi na nekoj deponiji...

#139 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 17 September 2010 - 16:32

Tebe plaćaju da pišeš na deponiji? :) Qq...

Glup si yebga, pa takve zakljucke pravis ... 

Ja procitao na blic i skapirao Alek radi na nekoj deponiji...


Kapiraj, samo kapiraj, daleko ces da doguras ...


A copora sto se uznemirio  -_-

Edited by alek33, 17 September 2010 - 16:36.


#140 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 17 September 2010 - 16:49

Glup si yebga, pa takve zakljucke pravis ... 

Spoiler! --Click here to view--


Nisu to uvrede to ti je uobicajen govor. To si na deponiji naucio, moras da citas neke knjige, to sto si ti mislio nije dobra literatura.

Kultura deponije govori. :)
Sad nemoj odmak ćakiju.

#141 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 17 September 2010 - 17:00

Nisu to uvrede to ti je uobicajen govor. To si na deponiji naucio, moras da citas neke knjige, to sto si ti mislio nije dobra literatura.

Kultura deponije govori. :)
Sad nemoj odmak ćakiju.


Sto ti mene pratis u stopu. Dosadan si i nezanimljiv, a ono sto si mi rekao necu ti nikada zaboraviti (kao ni Obiju naravno), tako da se dzaba izvlacis sada sta ja govorim i to tebe cak ni ne pominjem. Nemam zelju da sa tobom raspravljam, zaista. 

Inace ti si covek streber i ja se sa takvim nisam nikad druzio. Fakat kakve komplekse lijecis na ovaj nacin, okani me se drugar stvarno. Nadji ljubavnicu kao sto si vec negdje spomenuo, pa se smiri na taj nacin ili kako vec hoces, samo bez mene.

#142 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 17 September 2010 - 17:10

Sto ti mene pratis u stopu. Dosadan si i nezanimljiv, a ono sto si mi rekao necu ti nikada zaboraviti (kao ni Obiju naravno), tako da se dzaba izvlacis sada sta ja govorim i to tebe cak ni ne pominjem. Nemam zelju da sa tobom raspravljam, zaista. 

Inace ti si covek streber i ja se sa takvim nisam nikad druzio. Fakat kakve komplekse lijecis na ovaj nacin, okani me se drugar stvarno. Nadji ljubavnicu kao sto si vec negdje spomenuo, pa se smiri na taj nacin ili kako vec hoces, samo bez mene.


Evo da ti streber pomogne:
Posted Image
ili mozda da se modernizujes,
Posted Image




edit:

Ako mislis da je streber uvreda gresis, obicno streberi puse Dunhill Internacional
Posted Image
a ne west.

Edited by mrd, 17 September 2010 - 17:29.


#143 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 17 September 2010 - 17:51

Sto ti mene pratis u stopu. Dosadan si i nezanimljiv, a ono sto si mi rekao necu ti nikada zaboraviti (kao ni Obiju naravno)


Dok je Obi sa tobom lepo, ti si ga UVEK svrstavao u čopor. Kad si krenuo da Obija vređaš, dara je prevršila meru.

Sada ću te napadati do kraja tvog ili mog forumskog života, jer ti bolje ne zaslužuješ. Svaka tvoja misao koja ide malo u off će završiti na biserima. Svaki put kada budeš banovan doću ću ti na ban log da podržim moderaciju a tebi da spustim. Hoćeš da budeš napadan od svih da bi dokazao kako se patriJote progone na ovom forumu? Nema problema, Obi ti je od pre dve nedelje na usluzi.

#144 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 17 September 2010 - 18:31

Dok je Obi sa tobom lepo, ti si ga UVEK svrstavao u čopor. Kad si krenuo da Obija vređaš, dara je prevršila meru.

Prevrsio si ti svaku mjeru, ti to dobro znas i ja ti to necu nikada oprostiti, zapamti to dobro. Da si covjek izvinio bi se zbog onoga.


Sada ću te napadati do kraja tvog ili mog forumskog života, jer ti bolje ne zaslužuješ. Svaka tvoja misao koja ide malo u off će završiti na biserima. Svaki put kada budeš banovan doću ću ti na ban log da podržim moderaciju a tebi da spustim. Hoćeš da budeš napadan od svih da bi dokazao kako se patriJote progone na ovom forumu? Nema problema, Obi ti je od pre dve nedelje na usluzi.

Znas sta, limbo me racku za to. I za tebe i za patriJote i za malogradjane po Americi koji se hvale cak i cigarama koje puse. Eto vas uzivajte u svojim uspjesnim karijerama, hvalite jedni druge, napadajte coporativno neistomisljenike, etiketirajte itd itd i ti i svako ko misli kao ti.


Kao ljudi, uzas...

#145 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 17 September 2010 - 18:58

Naslov ovog topika ga tako lepo opisuje ....

#146 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 17 September 2010 - 20:11

Prevrsio si ti svaku mjeru, ti to dobro znas i ja ti to necu nikada oprostiti, zapamti to dobro.


Jesi li ti pismen? Jel' sam ti rekao "goniću te od sada pa do kraja boravka na forumu, mom ili tvom"? Gde ti tu vidiš da se neko nada nekakvom oproštenju od tebe? I kome uopšte treba tvoje oproštenje za miran san?

Oproštenje se traži od čoveka koji ima poštenje i obraz, ti nemaš ni jedno ni drugo.


Ne pada na pamet da ti se izvinjavam iz prostog razloga zato što ti jedan jako loš čovek. Sve što je najgore na Balkanu - podlost, pokvarenost, zavist, neiskrenost.... se skupilo u jednoj osobi - u tebi. Zašto bi iko hteo da bude prijatelj sa tobom, makar i virtuelni? Od tebe može da očekuje samo laži i virtuelni nož u leđa, ništa više.

Znas sta, limbo me racku za to. I za tebe i za patriJote i za malogradjane po Americi koji se hvale cak i cigarama koje puse. Eto vas uzivajte u svojim uspjesnim karijerama, hvalite jedni druge, napadajte coporativno neistomisljenike, etiketirajte itd itd i ti i svako ko misli kao ti.


Nećemo sve da napadamo, samo takve kao što si ti - koji snažnim prdežom iz dijaspore nadoknađuju nedostatak hrabrosti na kućnom pragu početkom devedesetih. Da si stao na kućni prag i krvario za dedovinu kao pošteni ratnik imao bi moje puno poštovanje. Ali ne, ti si pobegao čim se zapucalo, zatim si pobegao iz zemlje koja ti je pružila utočište (a nas si lagao da si njen državljanin), i sada braniš ugroženo srpstvo iz Kanade od... mene? Jel' si ti to neki komeNdijaš?

Edited by ObiW, 17 September 2010 - 20:12.


#147 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 17 September 2010 - 20:34

Jesi li ti pismen? Jel' sam ti rekao "goniću te od sada pa do kraja boravka na forumu, mom ili tvom"? Gde ti tu vidiš da se neko nada nekakvom oproštenju od tebe? I kome uopšte treba tvoje oproštenje za miran san?

Ja ti i jesam rekao da ne treba da se nadas. Postoji za sve neka granica. Ti da vrijedjas moju majku klosaru jedan i da se jos nalazis uvrijedjen. Pokvarenije stvorenje jos nisam sreo u zivotu. Tako se samo olos ponasa.

Ne pada na pamet da ti se izvinjavam iz prostog razloga zato što ti jedan jako loš čovek. Sve što je najgore na Balkanu - podlost, pokvarenost, zavist, neiskrenost.... se skupilo u jednoj osobi - u tebi. Zašto bi iko hteo da bude prijatelj sa tobom, makar i virtuelni? Od tebe može da očekuje samo laži i virtuelni nož u leđa, ništa više.


Kao sto sam rekao imas sve te epitete najgoreg ne samo sa Balkana, nego i generalno. Narocito podlost. 


Nećemo sve da napadamo, samo takve kao što si ti - koji snažnim prdežom iz dijaspore nadoknađuju nedostatak hrabrosti na kućnom pragu početkom devedesetih. Da si stao na kućni prag i krvario za dedovinu kao pošteni ratnik imao bi moje puno poštovanje. Ali ne, ti si pobegao čim se zapucalo, zatim si pobegao iz zemlje koja ti je pružila utočište (a nas si lagao da si njen državljanin), i sada braniš ugroženo srpstvo iz Kanade od... mene? Jel' si ti to neki komeNdijaš?

Zabavljaj se konstruisuci moju zivotnu pricu, zabolime ona stvar sta ti bre mislis o meni. Mozes da izmisljas dokle hoces. Nadobudni streber iz Amerike. Zalosna si ti pojava, onako generalno. Bio bi malo patriJota, malo anti-patriJota, a u RL bi bio manji od makova zrna, iza svojih streberskih naocara.

Edited by alek33, 17 September 2010 - 20:35.


#148 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 17 September 2010 - 20:41

Mogu nam uvesti i sankcije, ali ih nećemo poslušati, nastavićemo guslati i pored njihovih zabrana.
Guslari iz RS, Nedeljni telegraf, 18. mart 1998.

#149 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 17 September 2010 - 21:19

...

... Zabavljaj se konstruisuci moju zivotnu pricu, zabolime ona stvar sta ti bre mislis o meni. Mozes da izmisljas dokle hoces. Nadobudni streber iz Amerike. Zalosna si ti pojava, onako generalno. Bio bi malo patriJota, malo anti-patriJota, a u RL bi bio manji od makova zrna, iza svojih streberskih naocara ...



Zabavljaj se konstruisuci umisljenu srBovsku pricu, zabolime ona stvar sta mislis, bRe, o nama. Ti si nama, pa i "tvojoj voljenoj" Srbiji - niko & nista!
Mozes da izmisljas dokle hoces. Nadobudni streberu iz Canadu. Zalosna si ti pojava, onako, srBovski, generalno.
Bio bi malo srBovski patriJota, malo kanadski anti_patrijota, a u kanadskom RL, u koji si sakrio srBovsku vukojebinsku guz'cu, pa samo naprdjujes iz daljine - manji si od makova zrna, iza svojih srBovskih streberskih naocara ...

...

#150 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 17 September 2010 - 21:37

Mogu nam uvesti i sankcije, ali ih nećemo poslušati, nastavićemo guslati i pored njihovih zabrana.
Guslari iz RS, Nedeljni telegraf, 18. mart 1998.


Док је задњег на вајд вебу
Србија се умирила не бу!