Jump to content


Photo

Šta ste noćas sanjali?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
132 replies to this topic

#121 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 10 December 2010 - 14:31

Reci ti meni šta treba da sanjam pa da dobijem neke pare, onako, ozbiljnije, sa pešes nula.

Pa dobro sad, toliko nula ne, ali ja kad sanjam da prostis hofna, uvijek se oparim. Zato sad, ujutro uz kafu maltretiram ukucane: je li ko od vas hofna sinoc sanjao? Ako naprasno nestanem s foruma to znaci da sam sanjao mnogo hofana. Cekam dan kad cu sanjati pun kamion hofana.

#122 Reponja

Reponja
  • Members
  • 366 posts

Posted 10 December 2010 - 16:15

Pa dobro sad, toliko nula ne, ali ja kad sanjam da prostis hofna, uvijek se oparim. Zato sad, ujutro uz kafu maltretiram ukucane: je li ko od vas hofna sinoc sanjao? Ako naprasno nestanem s foruma to znaci da sam sanjao mnogo hofana. Cekam dan kad cu sanjati pun kamion hofana.


Samo ti nemoj sanjat' pun kamion para :lol+:

#123 Reponja

Reponja
  • Members
  • 366 posts

Posted 13 December 2010 - 23:03

Kite, danas sam nepažnjom razbio veoma dragu šolju za kafu. Šta ću noćas sanjati?

#124 Reponja

Reponja
  • Members
  • 366 posts

Posted 14 December 2010 - 10:30

Alo, pa ovde se zabušava. Ja sinoć sa zebnjom moram da uronim u san, nikog da mi protumači šta će mi se u njemu desiti na osnovu onog što sam doživeo na javi.

#125 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 14 December 2010 - 19:58

Alo, pa ovde se zabušava. Ja sinoć sa zebnjom moram da uronim u san, nikog da mi protumači šta će mi se u njemu desiti na osnovu onog što sam doživeo na javi.

Sanjaces muriju kako te ganja, nakon sto si na ''trkaca'' mazn'o solju iz samoposluge. I taman te stignu, zamahnu pendrekom, a ti se probudis i skontas: uh, dobro je, samo je san.

#126 Reponja

Reponja
  • Members
  • 366 posts

Posted 15 December 2010 - 12:50

Sanjaces muriju kako te ganja, nakon sto si na ''trkaca'' mazn'o solju iz samoposluge. I taman te stignu, zamahnu pendrekom, a ti se probudis i skontas: uh, dobro je, samo je san.


Jutros izašao do prodavnice i vidim onaj blindirani kamionet za transport novca. Neću valjda sanjati kamionet fekalija večeras :lol+:

#127 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 15 December 2010 - 17:24

Ja se ne secam kad sam poslednji put sanj'o... il' sam, mozda, sanj'o, al' se ne secam?

Edited by blond, 15 December 2010 - 17:26.


#128 Reponja

Reponja
  • Members
  • 366 posts

Posted 16 December 2010 - 01:06

Ja se ne secam kad sam poslednji put sanj'o... il' sam, mozda, sanj'o, al' se ne secam?


To je zato što ne pamtiš šta ti se deslilo na javi :lol+:

#129 Reponja

Reponja
  • Members
  • 366 posts

Posted 18 December 2010 - 23:56

Danas sam više od pola dana proveo u ubeđenju da je nedelja. Tek poslepodne sam otkrio da je ipak subota. Šta ću noćas sanjati?

#130 Rahel

Rahel
  • Members
  • 5,435 posts

Posted 21 December 2010 - 22:44

Ja se izvinjavam što se ubacujem, samo ću kratko, pa vi posle nastavite.

Dakle, noćas sam sanjala da me bole leđa, da jurim od bolnice do bolnice i preklinjem za pomoć i da niko neće da mi pomogne. Naravno, probudila sam se s bolovima u leđima. Ne treba mi tumačenje :lol+:

#131 Cosmic Sailor

Cosmic Sailor
  • Members
  • 60 posts

Posted 21 April 2011 - 12:37

Nisam ovo sanjao sinoc ali je definitivno najljepsi san ikad.
Uglavnom, burazer i ja prolazimo kroz komsiluk. A sve izgleda isto kao kad smo bili mali (danas komsiluk ne izgleda ni priblizno isto kao tad, neke kuce su srusene, nove izgradjene...) I dolazimo do kuce kad ispred stari i stara, ali i oni izgledaju mladje, kao i sam komsiluk. Smijese nam se i pokazuju rukom da udjemo u kucu. A u kuci sve isto kao sto je danas. Nas dvojica odlazimo do dnevne sobe a na kaucu sjede dva klinca, jedan sam ja kad sam bio mali a drugi je buraz kad je bio mali. I tu pocinje neopisivo lijep osjecaj. Prilazimo klincima, ja sebi a brat sebi i uzimamo ih u narucje. A ta djeca nas grle i nekako prepoznaju. Najljepsi osjecaj ikad.
Molim psihoanalizu :D

#132 dexter8

dexter8
  • Members
  • 764 posts

Posted 03 May 2011 - 17:34

Nisam ovo sanjao sinoc ali je definitivno najljepsi san ikad.
Uglavnom, burazer i ja prolazimo kroz komsiluk. A sve izgleda isto kao kad smo bili mali (danas komsiluk ne izgleda ni priblizno isto kao tad, neke kuce su srusene, nove izgradjene...) I dolazimo do kuce kad ispred stari i stara, ali i oni izgledaju mladje, kao i sam komsiluk. Smijese nam se i pokazuju rukom da udjemo u kucu. A u kuci sve isto kao sto je danas. Nas dvojica odlazimo do dnevne sobe a na kaucu sjede dva klinca, jedan sam ja kad sam bio mali a drugi je buraz kad je bio mali. I tu pocinje neopisivo lijep osjecaj. Prilazimo klincima, ja sebi a brat sebi i uzimamo ih u narucje. A ta djeca nas grle i nekako prepoznaju. Najljepsi osjecaj ikad.
Molim psihoanalizu :D

1) Opraštaš se od mladosti, konačno si spreman sa zrelo doba i sve što to podrazumeva?
2) Ne snalaziš se u svetu odraslih, stres i pritisak odgovrnosti je previše za tebe pa bi rado pobegao natrag u bezbrižnost detinjstva i spokoj roditeljskog doma?
Što se mene tiče, sinoć sam sanjao da se vozim gradskim autobusom a vozač je Ivan Fece Firči. Prepoznam ga i pitam da li zna nekog dobrog bubnjara? On zaustavi autobus na stanici, izađe zajedno sa mnom, sprovede me do svojih kola i kaže da idemo odma do jednog lika koji odlično svira. Inače, često imam san koji se ponavlja, a to je da sedim u separeu sa Lukasom, Mirom Škorić i Oljom Karleušom, i tu nešto ćakulamo kao najbolji ortaci. uopšte u zadnje vreme često imam celebrity snove.
Molim psihoanalizu Posted Image

#133 rolexxx

rolexxx
  • Members
  • 1 posts

Posted 07 June 2011 - 23:59

Ljudi,pozdrav svima...da li neko ima ideju sta bi moglo znaciti ovaj moj san,kao ispratio sam rodjenog brata,kevu i caleta kod rodbine u goste i ostajem sam,ulazim u kucu i lezem da spavam,budim se,idem u dnevni boravak,a na krevetu lezi cale moj,i ja sad kao da ga s ledja udarim po glavi sale radi,pridjem mu da ga udarim kad moja ruka prodje kroz njega,zacudjen se okrenem kad isto i na fotelji on sedi ja uplasen da ga udarim kad moja ruka samo prolazi kroz njega,kao duh..tu sam se osetio tesko nekako kao pod teretom i jedva pobegnem,krenuo sam kod rodbine kod mojih,kad srecem komsiju,trazim od njega za poruku da posaljem kevi da me nazove,i otkucam poruku al je nisam poslao nz zasto.. zatim odlazim s ortakom kod njega na zurku,i od njega odlazim kod rodbine i na pola puta sam se probduio...:/ ima li neko ikakvu ideju sta bi ovo moglo znaciti,znaci san me je najezio,i jako me interesuje sta bi moglo znaciti