Jump to content


Photo

Poselo kod hannsa.g


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
79 replies to this topic

#1 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 28 May 2010 - 16:41

...
To treba zestoko lemati moderatorskom motkom!
...

Bas zbog toga bi moja uloga moderatora znacajno poboljsala forum !!!

#2 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 28 May 2010 - 17:00

...

Bas zbog toga bi moja uloga moderatora znacajno poboljsala forum !!! ...



A zamisli tek - moja.

To bi bilo nesto iz deseterackog "junackog narodnog ciklusa - 'pokolj srBalja' "...

...

#3 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 28 May 2010 - 17:00

Bas zbog toga bi moja uloga moderatora znacajno poboljsala forum !!!

Veća je verovatnoća da mene krunišu za novog kineskog cara nego li ti postaneš moderator.
Na ovome formu naravno

#4 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 28 May 2010 - 17:13

 

Malo sam kasnije dodao, pa da ponovim, kada bih ja bio drugi moderator, onda bi se primjenjivala na sve podjednako  :ph34r:

Hoces i ti poll, pa da probamo?

#5 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 28 May 2010 - 17:27

Hoces i ti poll, pa da probamo?


Nemoj. Zabusavo bi sa moderacijom pa se onda vadio da ne stize od posla.

#6 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 28 May 2010 - 17:50

...

...



Ne.
Jednostavno nista sto bi rekao Akrobata, ili probao da zagrcnuto kaze Alek, ili ti kad se pritajeno sunjas - me ne interesuje.
Ja sam to slusao ovih zadnjih 20 godina od mnogo vecih manipulatora / lazova - pa me nisu dojmili.

Odakle tebi ideja da ce se vukojebinski civilizacijski smrad pretvoriti u parfume London-Paris-NY ako oni o njemu budu divanili?
Moz' zamisliti neki tamo balkanski smrdljivi "Pitralon / Brion"?

Akrobata nikoga nije nervirao svojim "hladnim racionalizacijama", vec elementarnim inacenjem, glupostima i politickim debilizmom. No evo i tvog "doprinosa", - kao i uvek pritajeno bi da plasiras nevidjenu glupost da je Akrobata "odbranom necega" manje kriv od tebe, koji si se prepredeno stisnuo ko' piquica, pa tu i tamo sibicaris, - sto je samo jos jedna poprilicno jadna Kitinska podvala, - ili, taman posla, mene, koji lajem na sav glas?

Po meni je dobra volja da se lik mane ovog 4uma gde se susretao sa "stetnim radikalizacijama, dobacivanjem sa strane, licnim uvredama pa i sovinizmom" - i posveti pisaniju na onim vukojebinskim 4umima gde svega toga nece biti i gde ce carevati uz ovacije.
Na koje ja, btw - nikada ni ne idem.

Sto se klacenja tice, pls - klati se na svome za tvoje pare, nemoj se klaliti na mome za moje pare.
Vec mi je dozlogrdilo za ovih dvadesetak godina.

Slobodno se vrati Radovanu. I ti i Alek i Akrobata.
Nekako mi se cini da ga nikada niste ni napustali.

PS.
Sta ono rece S. Mesic za "tvrdi independisticki stav" vrljave lopine iz Laktasa?
"Hej, - brigade!"

(pazi, to je rekao on, a ne ja).

...

#7 Псеудо

Псеудо
  • Members
  • 6,917 posts

Posted 28 May 2010 - 18:05

Како знаш чега има и чега нема на вукојебинским форумима ако тамо не идеш?

#8 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 28 May 2010 - 18:10

Hoces i ti poll, pa da probamo?

Nemoj mi polova, folova, ko i referenduma. Nismo mi jos dorasli toga. Sjeti se samo da su Crnogorci na jednom referendumu rekli da zeli da zive sa Srbijom u istom drzavi, a u drugom se izjasnili protiv. 

Nemoj. Zabusavo bi sa moderacijom pa se onda vadio da ne stize od posla.

Nije covjek ko se ne vadi. :D  Znas ono sluzba je sluzba, a druzba je druzba, a na forumu bi bila druzba  :)



Bio protiv Šarlovog banovanja, sada protiv Hanssovog. Jes da ja više nemam ni želje ni snage da sa šarlom alias hanssom diskutujem, ali to je više do mene, a manje do njega (zapravo čak nije ni do njega, nego onako, sva ta priča oko BiH je postala užasno ponavaljajuća). Kako god bilo, Šarlo je stvarnost, i ako se ovo zove forum, onda Šarlu ima mjesta ovdje.
@ Kit, lijepo si primijetio, Hanss nije ni Š od Šarla, šta uradiste čovjeku


Rodjeni, korektan kao i uvijek.  :ph34r:

#9 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 28 May 2010 - 18:30

...

Како знаш чега има и чега нема на вукојебинским форумима ако тамо не идеш? ...



Ja ne idem ni na navijacke foruma pa smatram da to samo nemilosrdno treba da lema zandarmerija.

...

#10 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 28 May 2010 - 18:34

I ti i mnogi drugi, ma koliko se krili, prikradali, kako ti to redovno radis - treba da shvate - nece biti razumevanja ni prihvatabja takvog issua, dokle god elementarni 4umas ne uvidi da je takvih sve manje, a njihov issue nema ni elementarni broj onih koji ih podrzavaju.



Po meni je dobra volja da se lik mane ovog 4uma gde se susretao sa "stetnim radikalizacijama, dobacivanjem sa strane, licnim uvredama pa i sovinizmom" - i posveti pisaniju na onim vukojebinskim 4umima gde svega toga nece biti i gde ce carevati uz ovacije.
Na koje ja, btw - nikada ni ne idem.


Nisam siguran da je to pametno. Čini mi se da su skoro svi novi forumaši od "njihovih". Što otvorenih, što prikrivenih a bogami i lažno optuženih. A za to vreme "naši" odlaze sami samo tako.

#11 Псеудо

Псеудо
  • Members
  • 6,917 posts

Posted 28 May 2010 - 19:44

...



Ja ne idem ni na navijacke foruma pa smatram da to samo nemilosrdno treba da lema zandarmerija.

...

Ако мислиш на навијачки део овог форума, он би ''вашем'' могао да послужи као пример толеранције, међусобног уважавања, цивилизоване дискусије и прихватања разлика. Али ти то не знаш јер тамо не залазиш. А кад би зашао видео би у коликој си заблуди.

#12 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 28 May 2010 - 20:39

...

Ако мислиш на навијачки део овог форума, он би ''вашем'' могао да послужи као пример толеранције, међусобног уважавања, цивилизоване дискусије и прихватања разлика. Али ти то не знаш јер тамо не залазиш. А кад би зашао видео би у коликој си заблуди. ...



Ja nesto ne vidim da sudovi i policija naganjaju 4umase sa Politike / Drustva, no vidim da vas "navijace" i sudovi i policija, pa i zandarmerija zestoko trebe.
Tako i treba.

Nedao mi bog da zadjem u vas navijacki tor - tamo sam za sve vreme 4umskog staza bio 2 puta.
Volim da citam pistanje i cijuk zrtava civilizacijskog sportskog disciplinovanja.

Evo, obecavam ti, kad sVrbija pandrkne dva puta sa 0_6 u Jar, ponovo cu vas posetiti.

...

#13 Псеудо

Псеудо
  • Members
  • 6,917 posts

Posted 28 May 2010 - 21:16

Сам си свестан колико си глупости написао на толико мало простора да не морам ништа да ти објашњавам. Кад схватиш да ниси у праву киниковски се грмећи копрцаш у месту. Пошто ти је испод части да останеш дужан одговора очекујем да одговориш и ко је то од навијача са овог форума нагањан од стране судова и полиције. Пошто говоримо о форумским навијачима а не о свим навијачима света. Осим гомиле будалаштина успео си да направиш неколико тупавих киникосвких генерализација упакованих у киниковкске флоскуле како би изгледале интелектуалније и мање простачке, вулгарне и нецивилизоване од оних својствених сВрБовима које ''сечеш'' на вашем пдф-у, као и тим ''навијачима'' које гања судство и полиција. Кад бих ја изгенерализовао као што си ти урадио требало би све вас са пдф Политика/Друштво да ставим у исти кош са ратним злочинцима, њиховим подржаваоцима, корумпираним политичарима, острашћеним следеницима политичких вођа и осталима чији ликови и дела обитавају на пдф Политика/Друштво. Али нећу. То је тако киниковски.

ЛМ, да си више од два пута завирио на наш пдф знао би да онакви ''навијачи'' попут оних које гања судство и полиција не могу да дођу ни до 10-ог поста јер много раније бивају ''сасечени''. Без обзира на навијачко, политичко, идеолошко, национално или верско опредељење, једини критеријум је познавање цивилизованих манира за дискусију, што се за пдф Политика/Друштво баш не би могло рећи.

Већ и у овако малом посту си направио неколико прекршаја због којих би да си са Спорта добио топик на ПБ - генерлизација + подметање мурије и судства - служење лажима зарад дизања тензија + назвао си наше пребивалиште тором. Али добро ти си Киник, од тебе не чуде ни такви манири ни несанкционисање истих. Навикли смо.

Искрено се надам да ћеш свратити до нашег пдф-а и ако не изгубимо два пута 0-6. Да ћеш свратити и ако урадимо нешто значајно. Надам се да си свраћао и кад су сВрБски кошаркаши били други у Европи, кошаркаши Партизана четврти, ватерполисти први на свету, Јелена Јанковић, Ђоковић освајали најјаче турнире у најјачој конкуренцији, Видић и Станковић у тој толико извиканој ЕУропи са осталим ЕУрппљанима равноправно поделили звање најбољег... И да не набрајам до сутра остала сВрБовска покоравања. Претпостављам да ниси ни упознат са свим тим или се правиш да ниси, али зато је битно да ако изгубимо 0-6 бићеш први који ће завирити доле. То је тако киниковски.

Edited by Pseudo-zvezdaš, 28 May 2010 - 21:19.


#14 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 28 May 2010 - 21:45

Надам се да си свраћао и кад су сВрБски кошаркаши били други у Европи, кошаркаши Партизана четврти, ватерполисти први на свету, Јелена Јанковић, Ђоковић освајали најјаче турнире у најјачој конкуренцији, Видић и Станковић у тој толико извиканој ЕУропи са осталим ЕУрппљанима равноправно поделили звање најбољег... И да не набрајам до сутра остала сВрБовска покоравања. Претпостављам да ниси ни упознат са свим тим или се правиш да ниси, али зато је битно да ако изгубимо 0-6 бићеш први који ће завирити доле. То је тако киниковски.


Meni je jasno zashto ti mladici i devojke to rade, nije im ishla shkola, a lepe su pare ........ ne kazem ni da je lako, taman posla, treba trchati danim i nocima, dizati terete, poturati glavu pod loptu, boli yebiga ...... ali kakve vi imate koristi od toga .... e to mi vec nikada nece biti jasno ..... realno je za pretpostaviti ..... neka uteha, 'bem li ga, shta drugo moze da bude :ph34r:

#15 lary ptica

lary ptica
  • Members
  • 696 posts

Posted 28 May 2010 - 22:02

Molim te da mi objasnis koju vi korist imate od pisanja po cijeli dan o politici, aferama i slicno. Mozda bi vi htjeli da ste na njihovom mjestu pa da uzmete svoj dio kolaca? Pa u nemogucnosti da dodjete do pozicije ovde razglabate "sta bi bilo da sam ja na vlasti"! Sport je najbolji dio foruma i .

Edited by lary ptica, 28 May 2010 - 22:03.