Jump to content

Photo

Poselo kod hannsa.g

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
79 replies to this topic

#76 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 29 May 2010 - 23:50

Ma kak'i. :) Oborili me na kladji. Noga, pedala. Nego mojne vdeo, vdeo je trosha capri oko naba za deszna gako? :ph34r:

Trosha Rlosha. :D

#77 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 30 May 2010 - 00:07

vjeko, i u srbiji mogu da se nadju specijalne vrste hleba po sličnim cenama.
1€ = 103 dinara.

mogu, ko kaze da ne mogu. no mi ovdje govorimo o prosjecnim cijenama osnovnih zivotnih namirnica, ne o turbo ekstra specijalnim hlebovima. u Osijeku je prosjecna cijena vekne bijelog kruha 6 kuna (u biti, nedavno je poskupilo na 6 i pol). 1 euro = 7.26 kn. ja kupujem po 4 kn polubijeli, ali to je u samo jednoj trgovini, u svim ostalima je 6 ili preko 6 (premda im je kvalitet losiji od onog kruha koji ja kupujem). a ti sad usporedi prosjecne cijene osnovnih ziveznih namirnica u Sloveniji, Hrvatskoj i Srbiji - Srbija je daleko najjeftinija. to sto je kod vas poskupilo, ne znaci da jos uvijek niste ubjedljivo najjeftiniji kad je o hrani rijec. kad budete, to cu ja odmah saznati od mojih Ilocana i Erducana, ne sekiraj se.

ne znam odakle ta zelja da bas u svemu budete najgori?

...

St. Maurice, citas li ti svoje postove? neki proizvodi skuplji od prosjecnih cijena u EU?

#78 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 30 May 2010 - 00:15

click! :ph34r:

Edited by Vjekoslav, 30 May 2010 - 01:49.

#79 Flaubert

Flaubert
  • Members
  • 1,483 posts

Posted 30 May 2010 - 02:51

Što se mene tiče, nemoj - nije ti vreme za "penziju", ima puno soba u "Hotelu California" ali ako već hoćeš, nemoj da te glasovi iz daljine zovu i probude usred noći, samo da bi ih čuo reći...

Zovi ga na tenis onda

#80 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 30 May 2010 - 16:02

Pravo kažeš njegova dostignuća s kojima vi fanovi nemate nikakve veze. Nit si mu bila sponzor, nit ga trenirala nit ga poznaješ...... Šta te boli za njim. On predstavlja Đoković Company .... i kako se čini lepo unovčava SVOJE uspehe dobijajući za džabaka sportske terene po Srbiji.. gde inače ne živi pošto je iz zdravstvenih razloga ( skače mu pritisak kad čuje reč porez) prijavljen u Monaku. Drugo, koje mogao 90-ih finansirati najskuplji "beli" sport sem nekoga ko se debelo slizao sa SPS-om i/ili bavio nekim "uvozničkim" poslovima.

Au, pa ti si skroz promasio temu.
Mislim da smo DWS i ja pricali o sasvim drugim stvarima, o tome da li je Djokovic simpa ili ne, da li je ruralne face ili ne, o cudjenju njegovom kako moze Novak uopste da mi se svidja i da mu budem fan, o mom cudjenju kako se, eto, njemu ne svidja...

Ovako, posle iznosenja "ovakvih" cinjenica s tvoje strane, ne smatram za potrebno da ti dalje odgovaram i dajem satisfakciju time sto cu sad, kao da branim lik i delo ovog, pre svega uspesnog momka, sto bi, verujem, tebe ponukalo da ospes sto zescu paljbu i nastavis da "iskopavas" "istine".

Nastavi, ako hoces sam da "brojis" koliko god te volja. Bez mene.

Edited by Gordana_64, 30 May 2010 - 16:07.