Jump to content

Photo

Poselo kod hannsa.g

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
79 replies to this topic

#31 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 29 May 2010 - 17:01

Gradjani Srbije nisu jednom izabrali "onog" vodju, vec uvek nepogreshivo biraju pogreshnog. Nema nikakvog "likovanja" i ...... shta vam je to uopshte "likovanje" :ph34r: , vama bre svi LIKUJU chim vam kazu istinu, mene bash banovashe i to na mesec dana :D zboh nekakvog likovanja nad ubistvom neznanog irachkog foto-amatera.

Zar je dijagnozu tako teshko prihvatiti, ako ti doktor kaze da bolujesh od nechega jel' mu ti kazesh - doktore vi LIKUJETE :D ?

Naravno da je normalno baviti se sportom, pa i navijati, zashto da ne, mada mi nije jasno zashto samo za nekog izrazito antipatichnog lika i ruralnu facu kao shto je Djokovic, ali nije normalno zbog toga izgubiti razum.

O, ne, ne biramo uvek pogresne, znamo ponekad izabrati i prave, ali, obicno u takvim slucajevima se pojave "dusebriznici" koji po defoltu prepoznaju "stranog placenika i izdajnika" pa mu smeste atentat. Na veliku zalost, moju, a i mnogih koje znam.
Sto se dijagnoze tice, opet generalizujes. Jesi li ti to pozvan da postavljas dijagnoze a propo navijackih strasti i navijaca uopste? I da li je "tvoja" istina bas ISTINA?

A sto se tice tvog cudjenja zasto Djokovic kad je tako "antipatican i sa ruralnom facom", nemoj se cuditi... ukusi su nesto o cemu ne vredi raspravljati.
Meni Nole, niti je antipatican, niti ima ruralnu facu (a, i da je ima, kakve veze njegova faca ima sa njegovom igrom i njegovim sportskim dostignucima). Sledeci tvoje impresije o ruralnosti necije face, onda je 99% ljudi koji naseljavaju ove prostore (ogranicavam se na Srbiju), debelo ruralno :) .

Edited by Gordana_64, 29 May 2010 - 17:02.

#32 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 29 May 2010 - 17:07

Predlažem da ne nasedamo na provokacije niti natezanja sa graditeljima virtuelnih torova i vrhunskim misliocima na važne teme.

Jesi li ti to pozvan da postavljas dijagnoze a propo navijackih strasti i navijaca uopste? I da li je "tvoja" istina bas ISTINA?

Da, pozvan je. Njih dvojica to stalno rade, a može se reći da je to što rade trolovanje ovih tema na PB-u.

#33 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 29 May 2010 - 17:11

O, ne, ne biramo uvek pogresne, znamo ponekad izabrati i prave, ISTINA?

NIJE ISTINA. ON nije nikada bio izabran, niti bi ikada bio, on se nametnuo svojom sposobnoshcu zahvaljujuci "izboru guzice", tj. masovnom krchanju creva u narodu. I izgubio .... naravno, bash zato shto nikada nije ni bio izabran, ZAR NE?

A sto se tice tvog cudjenja zasto Djokovic kad je tako "antipatican i sa ruralnom facom", nemoj se cuditi... ukusi su nesto o cemu ne vredi raspravljati.
Meni Nole, niti je antipatican, niti ima ruralnu facu (a, i da je ima, kakve veze njegova faca ima sa njegovom igrom i njegovim sportskim dostignucima). Sledeci tvoje impresije o ruralnosti necije face, onda je 99% ljudi koji naseljavaju ove prostore (ogranicavam se na Srbiju), debelo ruralno :ph34r: .

Pa i nisi bash u pravu, kao narod vrlo pristojno izgledamo. Dobro, malo zubi da se srede, ali ...... nije strashno kako ti mislish.

Edited by down with the sickness, 29 May 2010 - 17:16.

#34 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 29 May 2010 - 17:18

Pa i nisi bash u pravu, kao narod vrlo pristojno izgledamo. Dobro, malo zubi da se srede, ali ...... nije strashno kako ti mislish.

Znaci, vracamo se ponovo na pocetak.
Opet sledeci tvoju logiku, Nole ne samo sto nije ruralan, vec vrlo pristojno izgleda :ph34r:

Edited by Gordana_64, 29 May 2010 - 17:19.

#35 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 29 May 2010 - 17:19

Kao shto rekoh, mozda se nisam bash lepo "odrazio" shto bi rekli drugovi sportisti.

Sport je i ovde naravno omiljena zabava za puchanstvo, ali nikada nije bio ispred posla, zivota (pogotovo tudjeg zivota), porodice. Niko ne zivi od toga shto su hokejashi olimpijski shampioni.

Protivnichki navijachi iz Monterala, Otave, Nju Jorka, Chikaga dolaze u velikom broju u Toronto, ne sede odvojeno od domacih navijacha, vec zajedno, a satima pre utakmice idu u iste restorane, druze se i piju pivo. Koliko znam nikada niko nikoga nije ni pogledao popreko, kamoli oshamario ili napao. Kada bi to nekome sluchajno palo na pamet mislim da bi ga domaci, "njegovi", razbili k'o zvechku, a policija bi mu se tako keve nayebala da ne smem ni da pomislim ............ takvo divljashtvo i bezumlje bi bilo najstroze kaznjeno i na sudu, naravno.

Da napomenem da je bar pola tih navijacha u 60-tim i 70-tim godinama, dakle penzioneri :D , poshto se chesto utakmice igraju radnim danima. Ili veoma chesto tri generacije iste porodice. Sportski turizam, mogu se videti po gradu obucheni u dresove svog tima, shetaju i razgledaju.

Chesti su i primeri Kanadjana koji navijaju za americhke timove, nose zastave i nalepnice na svojim automobilima klubova iz USA.

Dakle sport je samo zabava koja ne moze zameniti promasheni ljudski zivot.

U jbt, ja se zajebao. Otišao na utakmicu, sedeo medju "protivničkim navijačima" (mada bih ja rekao prijateljima koji navijaju za protivnički klub, ali jbg to sam samo ja, ostrašćeni navijač), urlao od sreće kad moj tim postigne koš i niko me nije ošamario ili napao? Moraću da popričam sa tim prijateljima i objasnim im šta im je činiti sledeći put. Ipak je to normalno u Srbiji, bar tako neki pričaju.

...

Ja nesto ne vidim da sudovi i policija naganjaju 4umase sa Politike / Drustva, no vidim da vas "navijace" i sudovi i policija, pa i zandarmerija zestoko trebe.
Tako i treba.

Nedao mi bog da zadjem u vas navijacki tor - tamo sam za sve vreme 4umskog staza bio 2 puta.
Volim da citam pistanje i cijuk zrtava civilizacijskog sportskog disciplinovanja.

Evo, obecavam ti, kad sVrbija pandrkne dva puta sa 0_6 u Jar, ponovo cu vas posetiti.

...

Pretpostavljam da ćeš sad da odgovoriš koji to forumaši sa Sporta koje i sudovi i policija trebe?

Gradjani Srbije nisu jednom izabrali "onog" vodju, vec uvek nepogreshivo biraju pogreshnog. Nema nikakvog "likovanja" i ...... shta vam je to uopshte "likovanje" :ph34r: , vama bre svi LIKUJU chim vam kazu istinu, mene bash banovashe i to na mesec dana :) zboh nekakvog likovanja nad ubistvom neznanog irachkog foto-amatera.

Zar je dijagnozu tako teshko prihvatiti, ako ti doktor kaze da bolujesh od nechega jel' mu ti kazesh - doktore vi LIKUJETE :D ?

Naravno da je normalno baviti se sportom, pa i navijati, zashto da ne, mada mi nije jasno zashto samo za nekog izrazito antipatichnog lika i ruralnu facu kao shto je Djokovic, ali nije normalno zbog toga izgubiti razum.

To je zato što neki navijači biraju za koga će navijati po njegovoj igri, a ne po njegovoj faci, niti biraju predsednika koji je zgodan. :D Ali jbg, opet kažem, to su samo neki tamo ostrašćeni navijači. Normalni ljudi to ne rade tako.

#36 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 29 May 2010 - 17:19

I veoma produhovljenog lica :) :ph34r: .

#37 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 29 May 2010 - 17:22

Znaci, Vracamo se ponovo na pocetak.
Opet sledeci tvoju logiku Nole ne samo sto nije ruralan, vec vrlo pristojno izgleda :ph34r:

Pa mogao bi neshto da promeni, da uradi na svom imidzu, ochigledno je teshko operisan od ukusa, majica, shorc i patike mu uvek izgledaju kao sa buvljaka, mozda neka mindjusha ili neka ogrlica da mu razbiju nezgodnu fizionomiju lica ...... ako ne zna mogao bi da plati nekoga, ima para, mada bi bilo dovoljno samo da ima dobrog drugara koji bi ga savetovao, ovako izgleda katastrofalno, dziberski do bola.

#38 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 29 May 2010 - 17:23

I veoma produhovljenog lica :) :ph34r: .

+1
Ovo se odnosi na Noleta.

edit: Informacija za "G-dina" kome je Novak antipatican i ruralne face.

Edited by Gordana_64, 29 May 2010 - 17:23.

#39 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 29 May 2010 - 17:26

Novak nosi vrhunsku snobovsku marku koju bi trebalo da poznaješ bolje od mene :ph34r: .

#40 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 29 May 2010 - 17:30

Novak nosi vrhunsku snobovsku marku koju bi trebalo da poznaješ bolje od mene :ph34r: .

Nemam pojma shta nosi, nisam ni mislio da nosi 1. Maj Pirot :) ,sigurno je da je marka vrhunska, ali to nishta ne znachi, on ochigledno nosi shta mu daju, medjutim vecina igracha koji drze do sebe zahteva od sponzora posebnu opremu, tj. bira izmedju ponudjenog. On, vishe nego ochigledno NE. Izgleda kao detlic.

Jedino Rusi izgledaju gore od njega, oni josh nose one kachkete shto nose prodavci sladoleda :D . Ali dobro, to ne chudi.

Edited by down with the sickness, 29 May 2010 - 17:32.

#41 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 29 May 2010 - 17:35

Nemam pojma shta nosi, nisam ni mislio da nosi 1. Maj Pirot :ph34r: ,sigurno je da je marka vrhunska, ali to nishta ne znachi, on ochigledno nosi shta mu daju, medjutim vecina igracha koji drze do sebe zahteva od sponzora posebnu opremu, tj. bira izmedju ponudjenog. On, vishe nego ochigledno NE. Izgleda kao detlic.

Ti, ili nisi nikad gledao Novaka ili ga bar nisi gledao u poslednje vreme...

C c c c kakva neobavestenost.
Ali, ne brini, sport i onako ne prate visokoumna bica. I intelektualci.
Sport i sitnice poput opreme igraca su rezervisani za "masu" tj. "puchanstvo".

Edited by Gordana_64, 29 May 2010 - 17:36.

#42 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 29 May 2010 - 17:39

DWS, zaustavi se. socijalna inteligencija bi bar povremeno trebalo da ti bude jača od večite potrebe da tvoja bude poslednja.

#43 Vjekoslav

Vjekoslav
  • Members
  • 11,278 posts

Posted 29 May 2010 - 17:45

U Hrvatskoj je prosek 743 evra i skoro je duplo veći od našeg, a Slovencima, koji zarađuju u proseku 935 evra, nedostaje još “stotka” pa da su tri puta bolji od nas.

Srpske plate gube korak sa ex-YU
29. maj 2010. | 14:01 |
Beograd -- Sa nepunih 35.000 dinara na kraju meseca, kolika je prosečna aprilska plata, građani Srbije su izgubili bitku sa stanovnicima većine zemalja u okruženju.

35 000 rsd = 340 eur
743 / 340 = 2.185

dakle, nije skoro duplo, vec vise od duplo. iako, za ozbiljnu poredbenu analizu kvalitete zivota po etno bananama u regiji, trebalo bi uzeti u obzir i neke druge faktore, tipa potrosacke kosarice/kupovne moci, tendencija u gospodarstvu, nezaposlenosti, kreditne opterecenosti, socijalne politike drzava, itd. itd. ova mjesecna izvjesca o neto placama vise su onako... u fuzbaljskom fazonu. :)

...

E nek se vidi koga su kinjili na tjelesnom odgoju što nije mogao preskočiti kozu ni razgrčkom. I ko se povlačio u kut sa zbirkom lirike dok pravi jebači i znalci gonjaju balun. Lijeva smetala.
Posted Image

zanimljivo. kod mene su u razredu/generaciji fuzbaljeri uvijek bili jadnici koje smo ismijavali na tjelesnom, upravo radi motorickih nesposobnosti. fakat, i u osnovnoj, gdje je naglasak bio na gimnastici, a od kolektivnih sportova na odbojci (bili prvaci Slavonije i Baranje :ph34r: ), i u srednjoj, gdje je naglasak bio na atletici.

fuzbaljeri? ha-ha!

...

inace, tema je ban gospodinu Hansu.

#44 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 29 May 2010 - 17:47

Ja cu da se zaustavim, ionako mi brishete postove, pa nema smisla nastaviti ...... ali nikada necu razumeti zashto je problem reci za javnu lichnost da loshe izgleda i da se ruzno oblachi, no ...... neka to ostane zagonetka za mene. :ph34r:

#45 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 29 May 2010 - 17:53

Ja cu da se zaustavim, ionako mi brishete postove, pa nema smisla nastaviti ...... ali nikada necu razumeti zashto je problem reci za javnu lichnost da loshe izgleda i da se ruzno oblachi, no ...... neka to ostane zagonetka za mene. :ph34r:

da, brišu ti se postovi. za mene će ostati zagonetka kako možeš sebi da dozvoliš da se bilo kome obratiš onako kako si se obratio nicku nada70, bez obzira na stavove koje je iznela u svojim postovima.