Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Chelsea FC


  • Please log in to reply
3383 replies to this topic

#2821 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 27 February 2015 - 00:41

Vilijan trci ko konj i fenomenalan je defanzivno .retko simpatican igrac


Ma dzaba mu sve to kad mu je kreativnost ravna nuli + sporo razmislja i samim tim usporava igru u napadu sto me uzasno nervira. Meni se ne svidja i dalje stojim iza onoga sto sam rekao prosle godine da je Salah fudbaler za  njega, a tek De Brujne.


Edited by Baros, 27 February 2015 - 00:42.

  • 0

#2822 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 04 March 2015 - 20:23

Jedno pitanje za ovdasnje plavce... Da li je John Terry predsednik zenskog fudbalskog kluba Celsi? Ne mogu nigde da iskopam validnu informaciju... Mislim ako jeste onda je mega car... :thumbs:

 

Izvinjavam se ako je bilo a nisam upratio...


Edited by ZvezdaIznadSvega, 04 March 2015 - 20:47.

  • 0

#2823 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 04 March 2015 - 20:54

Koliko znam nije bilo takve informacije na ovoj temi, cak i ja prvi put cujem za ovo...


  • 0

#2824 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 05 March 2015 - 12:27

Како је била добра утакмица синоћ.Прави градски дерби,по шансама,интензитету,борбености на обе стране рекло би се да је неки други реномиранији дерби (Тотенхем,Арсенал). Баш лепа утакмица,можда смо дали гол из офсајда,али ху керс :) Нова три бода до титуле .


  • 0

#2825 Goran70

Goran70
  • Members
  • 2,170 posts

Posted 05 March 2015 - 22:06

(https://twitter.com/nadiareus/status/57210046...oto/1)


  • 0

#2826 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 05 March 2015 - 22:08

Utakmica u kojoj smo promasili 3-4 cista zicera, a opet smo mogli da izgubimo. Odavno nisam gledao bolju utakmicu i sva sreca pa je kompletan dozivljaj zacinjen sa 3 boda. Azar je sinoc pokidao!!! Ramires takodje i prava je steta sto ona stativa nije zavrsila u golu. Kakav bi to gol bio, od Azarovog slaloma sa nase polovine do Ramiresovog lomljenje kicme u 16...

 

Ova partija Ramiresa pokazuje koliko je Vilijan ogranicen u napadu. Ono sto je Ramires sinoc odigrao je misaona imenica za njega.

 

Kad vec pricam o Viljanu, gledam sada Juve - Fiorentina i Salaha i placem... Ovo sam napisao prosle nedelje,

 

Inace Salah u Fiorentini na 5 odigranih utakmica (po minutima nesto jace od 3 utakmice) ima ucinak od 3 gola i jedne asistencije...

 

a Salah je od tada dao jos 3 gola. Jedan za vikend i sada Djubrentusu 2 komada. :thumbs: Na 7 utakmica 6 golova + asistencija, a nije odigrao ni 65minuta po utakmici! Jebi se Zoze. -_-


Edited by Baros, 05 March 2015 - 22:09.

  • 0

#2827 Janne240

Janne240
  • Members
  • 6,077 posts

Posted 05 March 2015 - 22:27

Bili ste bolji i zasluženo uzeli bodove ali je šteta i što WH nije iskoristio svoje šanse bar za jedan gol, najviše je kriv golman Kurtoa ali i sreća kod odbijenih lopti. Verovatno biste dobili i da je bilo 1:1 ali pitanje kako i koliko.


Edited by Janne240, 05 March 2015 - 22:29.

  • 0

#2828 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 05 March 2015 - 22:44

Igra Salah kao lud ...


Edited by Sheva #7, 05 March 2015 - 22:46.

  • 0

#2829 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 05 March 2015 - 22:46

Naravno da igra kad je dobio sansu i drago mi je zbog njega zato sto stvarno vredi. Onaj prvi gol je majstorstvo. :hail:


  • 0

#2830 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 08 March 2015 - 17:52

А Квадрадо греје клупу као и Салах што је грејао пре одласка у Виолу.


  • 0

#2831 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 08 March 2015 - 21:02

Pa nije ni Vilijan imao bolji start u Celsiju. U prvih 10 utakmica je samo dva puta bio starter, pet puta ostao na klupi/tribinama... Treba tu vremena za privikavanje na intenzivniji i fizicki zahtevniji fudbal. Da ne spominjemo privatni plan i drugaciju klimu i mentalitet ljudi na Ostrvu u odnosu na Apenine.

 

Sad nesto gledam nasa losija forma se poklapa sa Vilijanovim ustaljivanjem u prvoj postavi. U prvih 12 kola on je bio starter na svakoj drugoj utakmici, a od tada na gotovo svakoj... Ne kazem da je sve do njega i njegove nesposobnosti da ofanzivno napravi razliku, ima sigurno i do svezine jer je na pocetku daleko manje igrao.


  • 0

#2832 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 09 March 2015 - 12:10

Енглези то зову ворк реј​т, код Вилијама то заиста постоји.Има га свуда.Мурињо воли такве играче који нон стоп трче,покривају и одбрану(која је за њега светиња) и напад.Слажем се да је баш лош креативац,за разлику од Азара,Фабрегаса,Оскар не пуца од креативности такође,Лег'о би нам један Модрић на све ово :))) Мада тад питање колико би Матић могао рупа да покрије у средини.Елем следи ПСЖ,биће зајебано,поготово ако се Жозе одлучи за опрезан приступ.


  • 0

#2833 ДијаметралноСупротан

ДијаметралноСупротан
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 09 March 2015 - 12:13

И да не знам да ли се слажеш али ја бих увек пре гледао Луиза на левом беку него Аспиликуету.Овај први не прелази центар,јесте бољи у одбрани али не толико колико је лошији у нападу од Луиза.


  • 0

#2834 Baros

Baros
  • Members
  • 10,602 posts

Posted 09 March 2015 - 13:17

Енглези то зову ворк реј​т, код Вилијама то заиста постоји.Има га свуда.Мурињо воли такве играче који нон стоп трче,покривају и одбрану(која је за њега светиња) и напад.Слажем се да је баш лош креативац,за разлику од Азара,Фабрегаса,Оскар не пуца од креативности такође,Лег'о би нам један Модрић на све ово :))) Мада тад питање колико би Матић могао рупа да покрије у средини.Елем следи ПСЖ,биће зајебано,поготово ако се Жозе одлучи за опрезан приступ.


Ma sve razumem u vezi Vilijana i njegovih motorickih sposobnosti, ali se nesto ne secam da je Murinjo od odlaksa iz Porta imao krilo koje je toliko impotentno u napadu. To je ono sto me cudi i zato polazem veliku nadu u Kvadrada.

A sto se tice Luiza i Aspilikuete, ne pratis na casu. :P Pisao sam o tome na prethodnoj stranici.
 

Drugi problem je cesto nedostatak podrske od strane beka jer Aspilikueta kao desnjak ne moze ofanzivno da pruzi ono sto je potrebno da bi krilo na toj strani dobilo vise prostora.
 
Ako pretpostavimo da Murinjo nece menjati sistem koji forsira (4-2-3-1) da bi Azar bio jos bolji potrebno je da Aspilikueta predje na drugu stranu, a da na njegovo mesto dodje Felipe Luis koji je prosle sezone bio fenomenalan u Atletiku. To je prvi korak, a sledeci je da i drugo krilo bude ozbiljna pretnja u napadu sto Vilijan svakako nije. Ja se nadam da bi od Kvadrada moglo da ispadne nesto dobro. Sa ovim rotacijama Azar bi dobio beka koji moze da mu se provuce iza ledja i da stvori dodatnu opciju (centarsut iz trka levom nogom) + Kvadrado bi malo rasteretio napad Celsija pa sva paznja ne bi bila usmerena na Azara.


Edited by Baros, 09 March 2015 - 20:31.

  • 0

#2835 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 09 March 2015 - 13:39

Kapiten "orlova" ide u Real? "Kraljevski klub" želi Baneta Ivanovića!

 

blic.rs

 

Sudeći po pisanju britanskih medija, Real Madrid bi u narednom periodu mogao da angažuje kapitena fudbalske reprezentacije Srbije, Branislava Ivanovića.

 

238649_ivanovic-02-foto-reuter-stefan-we

 

Kako navodi "Dejli mejl", klub iz španske prestonice prati situaciju sa Ivanovićem i Čelsijem, jer još uvek nije došlo do ponude novog ugovora, a aktuelni ističe u junu 2016. godine.

 

Iako Bane briljira ove sezone u dresu "plavaca", uprava kluba još uvek nije poslušala savet trenera, Žozea Murinja, da se srpskom fudbaleru ponudi novi sporazum.

 

"Dejli mejl" tvrdi da će se ponuda i dogoditi, ali da zbog toga što Ivanović ima 31 godinu taj novi ugovor neće biti duži od 12-mesečne saradnje pod boljim (finansijskim uslovima), uz mogućnost da se on i naknadno produži.

 

Pregovori se, po svoj prilici, neće destiti do leta 2015, a ukoliko ne dođe do sporazuma između Čelsija i našeg kapitena, Ivanović će sledećeg januara i sam moći da bira gde želi da nastavi karijeru.

 

Pored Reala iz Madrida, i Pari Sen Žermen bi rado da ga vidi u svojim redovima.

Branislav Ivanović je karijeru počeo u Remontu, potom je igrao dve sezone za Srem, a od 2003. do 2006. za OFK Beograd. Dve naredne sezone proveo je u Lokomotivi iz Moskve, a u Čelsi je stigao 2007. i od tada nastupio 304. puta za "plavce", postigavši 31 gol. Osvojio je sa londonskim klubom Premijer ligu (2010.), Ligu šampiona (2012.), Ligu Evrope (2013.), tri FA kupa, jedan Liga kup i jedan Komjuniti šild. Za reprezentaciju Srbije je nastupio je 76 puta i osam puta bio strelac.


  • 0