Jump to content


Photo
- - - - -

Evropske elite vole mlade?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
97 replies to this topic

#31 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 16 October 2009 - 01:03

Je l' dobavio opijate i konzumirao ih sa doticnom - jeste, priznale obe strane. Je l' imao 40 i kusur godina, a ona 13 - jeste. Je l' jebao doticnu - jeste, priznale obe strane.
Dakle, sta je tu uvrnuto? Cist slucaj zavodjenja (mladje) maloletnice da cistiji ne moze biti.
On je po default-u kriv, zato sto je punoletan i od njega se ocekuje odgovornost no matter what. Ocekuje se naravno i od roditelja doticne, i ako su oni znali gde ide i sta radi, i to aminovali malo je cudno sto im nisu oduzeli starateljstvo.

Kako moze neko da mi namesti da jebem klinku od 13 godina? Sta, neko mi podmetne nogu, pa se ja spotaknem i pravo `zabijem` u nju? Neko mi drzi pistolj naslonjen na slepoocnicu? Ne vidim kako je moguce namestiti tako nesto.

Jok bre, sam pao, sam se ubio. Sto moraju ljudi da nalaze najfantasticnija opravdanja za one koji se iskazali na nekom polju (narocito ako je rec o nekakvim samozvanim zvezdama)?
Juce ste tako branili Lausevica, danas Polanskog, sutra da Miladin pocne da snima filmove i njegove `nestasluke` bi proglasili namestaljkom :ph34r:

Vidi uvrnuto je to sto je mala kao bila model, otisla da se slika, i to da roditelji dopustaju da ide sama i to da su se nagodili. Da bila je tvrdnja da je on mislio da je starija.
Ne nisam rekla da je opravdano, samo da je malo cudna prica.
Jbte pa skandal je izbio i kad je otkriveno da je Trejsi Lords bila maloletna dok je snimala "filmove"- sta su uradili? Pokupili filmove i kaznili firmu. NIKO nije kaznjen za silovanje maloletnice!!!
Verovatno neki od vas su gledali i kao matori ljudi i balavili a ona - dete. Necu ni da pominjem koliko ljudi balavi nad slikama klinki od 13, 15 ili sta god koje se setaju kao 'manekenke' okolo.
Ne kazem da tu ne stoji statutory rape bas zato sto je on imao godina koliko ima, ali da su roditelji krivi jesu. Ajde sta su pustali klinku samu sa konjem od 40?
Da li bi ti danas prepoznao kolko neka klinka ima godina? Tesko jer evo ja znam klinke koje izgledaju ko 19 a imaju 13.
Uopste nije pitanje toga dal se on iskazao... Klinci danas realno imaju sex od 13te, nazalost tako je, grozim se toga ali to je realnost. Oces sad klinca od 14 koji spava s klinkom od 13 da posaljes na elektricnu?
A sve je to statutory rape.
Zloupotreba dece je najgora stvar na svetu ali je rade i roditelji koji guraju klinke od 7 ili sl po raznim mis i ostalo.

I ja sam u teshkom psihichkom stanju kad vidim neshto od 15-16 godina, narochito kad je lepo vreme pa se svi komotno obuchemo, ali znam shta se sme a shta ne sme. Znao je i on, nije on neki bolid, intelektualac chovek, jel' tako.

Meni je taj njegov nachin zaljenja zbog ubistva supruge tako shto kara 13-godishnjakinju potpuno nerazumljiv i neprihvatljiv. Eto, treba mu dati nekoliko godina priliku da sad ozali svoju suprugu kako dolikuje, a ako mu se digne patka neka ga baci na ruke, nije strashno.

Mislim da stvarno nije za poredjenje tvoje psihicko stanje i stanje coveka kome se desilo ono sto se njemu desilo. A tvoje psihicko stanje je problematicno ako se lozis na 15-16godisnjakinje na letnji dan. Zao mi je ali tako je.


A zasto ga Francuska nije izrucila Americi? Verovatno postoji neki razlog i za to ... ne verujem da je u pitanju slava.

Ustav - ista ona stavka na koju su se nasi pozvali kod sina Miladina.

O majku mu Angelia, jos nisu poceli da ispisuju posebne zakone za selebritis, a posebne za nas ostale. Onaj ko je silovao je kriv za silovanje, cak iako mu je to namesteno za pare, to je valjda jasno. Ovo samo dodatno treba da ide na teret roditeljima, ako je tacno, ali ne umanjuje njegovu krivicu ni za zrno.
Za ovo drugo, ja sam procitala nesto drugo: da ona ne zeli da bude ukljucena u dalji proces, sto je donekle razumljivo, ko bi hteo da se tako neceg priseca i otvara stare rane posle toliko godina. Ali ako je tacno da ta danas zrela zena to da prica da to nije bilo nista strasno, onda je to :) . Silovanje je po definiciji nesto strasno, ovako je poruka koju ona salje "jes, al ako posle toga padne dobra kinta, onda nema veze".

Netacno, ako mu je receno da ima vise godina to po zakonu stoji ali moralno nije ok da guli 20 godina jel ga neko zajebo.
Ona je bila na TVu kod Latermana i reci cu njene izjave su jaaako cudne. Po fazonu nije ona znala sta radi ali eto ona mu oprostila nemojte da ga gonite - pazi zenska je uputila javni apel sudu da ga oslobodi.
Ja se ne bi pojavljivala na TVu u takvom slucaju. Moze na TVu da gostuje i uzima pare za 'njenu pricu' a nemoze na sudu?
I sama kazes da je grozno to sto ona izjavljuje.

#32 serb_pagan

serb_pagan
  • Banned
  • 924 posts

Posted 16 October 2009 - 11:13

Moram da ti dam kompliment.Odlicno si odabrao nick.

zasto? ja samo mislim da se taj problem treba resavati kao sto se resava u najrazvijenijim zemljama, i u skladu sa njihovim zakonodavstvom u toj oblasti...ko smo mi pa da stalno izmisljamo toplu vodu, ljudi su probali na sve nacine da suzbiju pedofiliju i stigli do zakljucka da su ostre kazne jedino delujuce sredstvo...

Amerikanci i Evropljni nemaju mislosti za pedofile

U svetu se pedofilija smatra zlom koje se širi, i preduzimaju se ne samo preventivne mere za njeno suzbijanje, već su i kazne drastične. Tako je Tomas Ridi, u avgustu 2003. osuđen na 1.335 godina zatvora. Bila je to prva doživotna kazna za pedofiliju u Americi.
Posle ekspresnog tronedeljnog suđenja, na 150 godina zatvora osuđen je početkom ove godine pedofil Din Artur Švarcmiler(63), kod koga su nađeni “dosijei” 36.000 crnpurastih dečaka, a tužilac je dokazao da je za desetak godina, koliko je on bio aktivni pedofil i izmicao FBI, organizovao 100 sastanka sa mališanima koje je brutalno seksualno zlostavljao.
Majkl Skot Bils koji se nalazio na FBI-ovoj listi najtraženijih ljudi, od 2000. do 2001. godine kontinuirano je seksualno zlostavljao 9-godišnju devojčicu u jednom motelu u Vermontu snimajući sve na videokameri. Ukupno 90 minuta snimka, koji je policija pronašla pretražujući njegovu kuću, i izjava devojčice, odveli su Bilsa u zatvor na 22 godine.
U julu 2005. u Francuskoj je završeno najveće pedofilsko suđenje u njihovoj sudskoj praksi, a 62 osobe optužene za učestvovanje u lancu pedofilije, pred sudom u Angersu optužene su da su od 1999. do 2002. godine silovali 45-oro dece od šest meseci do 15 godina starosti, kažnjene su zatvorskim kaznama do 30 godina.

BEOGRAD - U Krivični zakon Srbije mogla bi uskoro biti uneta odredba da se počinioci krivičnog dela silovanja kastriraju kako ne bi ponovili delo. Ovakvu mogućnost najavio je Tomo Zorić, portparol Republičkog javnog tužilaštva, koji je rekao da takva rešenja postoje u skandinavskim zemljama.



#33 BlackDog

BlackDog
  • Members
  • 2,951 posts

Posted 16 October 2009 - 11:51

L

ONDON -- The jury rested on Thursday in Roman Polanski's libel case against the publisher of Vanity Fair over an article alleging he tried to seduce a model in a restaurant while on his way to the funeral of his murdered wife in 1969.
Polanski attested to his open marriage with Tate and having sex within four weeks of her murder.


However, in summing up the case, Judge David Eady reminded the jury: "We are not a court of morals. We are not here to judge Mr. Polanski's personal lifestyle."

Variety.com




Toliko je bio ophrvan bolom i tugom da je morao podhitno nešto da pojebe, nije mogao da sačeka ni sahrana da prođe. Ono što je posebno zanimljivo je što lik koji je silovao dete i beži od zakona 30 godina može da tuži i to zbog narušavanja ugleda :ph34r: Valjda je strašnije i nemoralnije jebati drocu na dan ženine sahrane nego biti pedofilski tatica. :) Posebna priča je sud koji prihvata svedočenje via satelit iako je jedini razlog zašto tužitelj ne može da prisustvuje suđenju - izbegavanje zakona. A porotu koja je potvrdila da Roman ima čast treba nabiti na kolac kao i svedoke "odbrane". Odnosno treba ih podvrgnuti strogom psihijatrijskom nadzoru i testu inteligencije. Jer il su ludi il mentoli - trećeg nema.

Edited by BlackDog, 16 October 2009 - 12:09.


#34 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 16 October 2009 - 11:59

zasto? ja samo mislim da se taj problem treba resavati kao sto se resava u najrazvijenijim zemljama, i u skladu sa njihovim zakonodavstvom u toj oblasti...ko smo mi pa da stalno izmisljamo toplu vodu, ljudi su probali na sve nacine da suzbiju pedofiliju i stigli do zakljucka da su ostre kazne jedino delujuce sredstvo...

Kaznu uopste ne dovodim u pitanje,covek je kriv,osudjen,uhapsen,zavrsena prica.Mislim na Polanskog,naravno.
Skrenucu ti paznju-on nije serijski ubica,on nije ratni zlocinac,on je jedan obican celebrity koji se verovatno uradio u ludim danima svojim pa mu nekako promaklo da pred sobom ima dete,i da bi bilo bolje da to dete posalje u drugu sobu na spavanje,bar dok ona ne postane punoletna i svesno pristane na sex.Svest je ovde medjutim problematicna,kod oboje,sto svakako nije opravdanje za nekaznjavanje..
Ono sto mi smeta je ta kolicina "pravovernog lesinarstva"da se tako izrazim.I ne verujem da ce elektricna stolica da suzbije bolesni um,jedna obicna zatvorska kazna bez uobicajenih "olaksavajucih"okolnosti [razvedeni roditelji,nesrecno detinjstvo,losi uslovi stanovanja...da ne navodim vise :ph34r: ] bi bila sasvim dovoljna.
Ne mora se bas uvek kod nas ici iz extrema u extrem.Prava mera bi bila,recimo,za pocetak,sasvim dovoljna.Pa je uvek moguce ici korak dalje ako se ne pokaze efikasna.

#35 serb_pagan

serb_pagan
  • Banned
  • 924 posts

Posted 16 October 2009 - 12:09

Kaznu uopste ne dovodim u pitanje,covek je kriv,osudjen,uhapsen,zavrsena prica.Mislim na Polanskog,naravno.
Skrenucu ti paznju-on nije serijski ubica,on nije ratni zlocinac,on je jedan obican celebrity koji se verovatno uradio u ludim danima svojim pa mu nekako promaklo da pred sobom ima dete,i da bi bilo bolje da to dete posalje u drugu sobu na spavanje,bar dok ona ne postane punoletna i svesno pristane na sex.Svest je ovde medjutim problematicna,kod oboje,sto svakako nije opravdanje za nekaznjavanje..
Ono sto mi smeta je ta kolicina "pravovernog lesinarstva"da se tako izrazim.I ne verujem da ce elektricna stolica da suzbije bolesni um,jedna obicna zatvorska kazna bez uobicajenih "olaksavajucih"okolnosti [razvedeni roditelji,nesrecno detinjstvo,losi uslovi stanovanja...da ne navodim vise :ph34r: ] bi bila sasvim dovoljna.
Ne mora se bas uvek kod nas ici iz extrema u extrem.Prava mera bi bila,recimo,za pocetak,sasvim dovoljna.Pa je uvek moguce ici korak dalje ako se ne pokaze efikasna.

mozda si ti donekle u pravu, ali zakonodavni sistemi civilizacijski najnaprednijih zemalja sveta su izrekli svoj stav o tome, a to su drakonske kazne, koje podrazumevaju dugogodisnju (ili dozivotnu) robiju, ponekad smrtnu i kaznu kastriranjem kombinovanu sa robijom...sto se tice polanskog, uf..drogirao i napio dete od 13 godina pa imao odnos sa njom, decenijama bezao od zakona...kvalifikacija dela mu ne gine...

Edited by serb_pagan, 16 October 2009 - 12:12.


#36 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 16 October 2009 - 12:21

Znas sta,ostaje da vidimo kako ce da se presudi.Ne sumnjam da ce uzeti u obzir i sve otezavajuce i sve olaksavajuce okolnosti.Mozda malo i vise onih olaksavajucih,zato sto je celebrity...ne,nije fer,al takav je zivot.U svakom slucaju,kaznu ce dobiti.
U ovdasnjoj stampi[radi se o velikom nacionalno-provincijskom listu] se desila hajka na jednog kolumnistu zato sto je pokusao da sagleda stvari iz vise uglova.Pri tom je odmah naglasio da se sa hapsenjem slaze i da je to u redu.Mucio ga je proceduralni deo,sve u svemu,nista skandalozno.Na taj clanak su usledile optuzbe za pedofiliju,pozivi na linc isl,da covek ne poveruje.Ja razumem da su ljudi osetljivi na tako ozbiljne stvari kao sto je ova,i da ocekuju da izuzetka od pravde nema.A dokle ce se stici u toj zelji za moralnom ispravnoscu...koja podrazumeva svako odsustvo zadrske u hajkaskoj osudi..ne zelim ni da mislim.
Hocu reci,spominjanje nabijanja na kolac ko sto rece onaj gore forumas,govori mnogo o coveku samom,a bas nista o efikasnosti iste kazne.Jer da je tako,to bi bila i dalje primenjivana praksa.

#37 pospanko

pospanko
  • Members
  • 1,094 posts

Posted 16 October 2009 - 12:42

Po našem zakonu, npr., ne postoji taj statutory rape (ako sam dobro napisao) ako je učinilac bio u stvarnoj zabludi u vezi sa godinama pasivnog subjekta. Kod nas se to zove Obljuba nad detetom i ako nisi znao da je osobom s kojom si... dete (tj. nije navršila 14 godina) onda nisi kriv. S tim što je sudska praksa neujednačena po pitanju koliko si morao/morala da se informišeš oko godina tvog dečka/devojke. Kapiram da je slično u SAD.

A Polanski - dedica + maloletna devojka je :ph34r:

u stvari cela priča je takva, od njegovog ranijeg do njenog sadašnjeg ponašanja + ponašanje javnosti + ponašanje roditelja

#38 BlackDog

BlackDog
  • Members
  • 2,951 posts

Posted 16 October 2009 - 13:23

Po našem zakonu, npr., ne postoji taj statutory rape (ako sam dobro napisao) ako je učinilac bio u stvarnoj zabludi u vezi sa godinama pasivnog subjekta. Kod nas se to zove Obljuba nad detetom i ako nisi znao da je osobom s kojom si... dete (tj. nije navršila 14 godina) onda nisi kriv.

Po našem zakonu - ako joj obećaš brak pa je pojebeš i ne oženiš - kriv si za obljubu, ako je oženiš (uz dozvolu roditelja nikom ništa). Oženiš je i recimo slikaš u slobodnom izdanju - ideš na robiju zbog pedofilije pošto se u antipedofilskom članu zakona navodi da je dete "osoba mlađa od 18 godina". Možeš da jebeš al ne smeš da slikaš :ph34r: .

#39 Ointagru Unartan

Ointagru Unartan
  • Members
  • 2,583 posts

Posted 16 October 2009 - 13:32

mozda si ti donekle u pravu, ali zakonodavni sistemi civilizacijski najnaprednijih zemalja sveta su izrekli svoj stav o tome, a to su drakonske kazne, koje podrazumevaju dugogodisnju (ili dozivotnu) robiju, ponekad smrtnu i kaznu kastriranjem kombinovanu sa robijom...sto se tice polanskog, uf..drogirao i napio dete od 13 godina pa imao odnos sa njom, decenijama bezao od zakona...kvalifikacija dela mu ne gine...

U kojim to "civilizacijski najnaprednijim zemaljama sveta" postoji "kazna kastriranjem kombinovana sa robijom"?

#40 honey

honey
  • Members
  • 1,277 posts

Posted 16 October 2009 - 15:29

Oces sad klinca od 14 koji spava s klinkom od 13 da posaljes na elektricnu?
A sve je to statutory rape.

Seks izmedju dva maloletnika je u USA statutory rape? Hajde neka se javi neki pravnik, ja u ovo ne verujem.
A onako ljudski, kojom logickom smicalicom se dolazi do poredjenja klinca od 14 sa covekom od preko 40?
I elektricna stolica, mislim, po obicaju na ovakvim temama preterujes.

U kojim to "civilizacijski najnaprednijim zemaljama sveta" postoji "kazna kastriranjem kombinovana sa robijom"?

U paganskim :ph34r:

#41 serb_pagan

serb_pagan
  • Banned
  • 924 posts

Posted 16 October 2009 - 15:36

U kojim to "civilizacijski najnaprednijim zemaljama sveta" postoji "kazna kastriranjem kombinovana sa robijom"?


Blic online,Novembar 29, 2007

SKANDINAVIJA
KASTRIRA SEKSUALNE MANIJAKE


Engleska policija ovih dana traži od svoje vlade hitno usvajanje zakona o ugradnji mikročipova za praćenje seksualnih prestupnika, posebno pedofila, kako se to inače radi u Norveškoj. Danci nad njima već primenjuju i hemijsku kastraciju. Obrazloženje je da je sve veći broj perverznjaka koji uživa u virtuelnom seksu nad dečjim fotografijama preko interneta, i ogroman broj u policiji već registrovanih, klasičnih pedofila, predstavlja dramatičnu opasnost normalnim porodicama širom Evrope. Zato je vlada Tonija Blera, u decembru 2006. predložila britanskom Parlamentu, da, po ugledu na neke Skandinavske zemlje, usvoje zakon koji će državi omogućiti da sve seksualne prestupnike prisili da prime hormonske injekcije za potpuni pad potencije, a da pedofilima dodatno ugrade i čip kako bi policija u svakom trenutku mogla da prati njihovo kretanje.Iako se mnogima čini da je hemijska kastracija radikalni plan za borbu protiv ovog oblika kriminala, u Velikoj Britaniji, ogroman deo javnosti slaže se s njim”, piše Deili Meil i dodaje da se postojećim zakonima, ova pojava ne može suzbiti.


U paganskim :ph34r:


neke Skandinavske zemlje


Edited by serb_pagan, 16 October 2009 - 15:41.


#42 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 16 October 2009 - 15:47

Jbte pa skandal je izbio i kad je otkriveno da je Trejsi Lords bila maloletna dok je snimala "filmove"- sta su uradili? Pokupili filmove i kaznili firmu. NIKO nije kaznjen za silovanje maloletnice!!!

Navodis pogresan primer.Skandal je izbio kada je ona sama priznala kako je falsifikovala krstenicu zarad uloge u tim filmovima.U Polanski slucaju se ne radi o tome da on nije bio svestan godista te maloletnice.Sam je priznao.Znaci nije mu neko namestio celu aferu nego je to bio on sam.Cela ova odbrana Polanskog svodi se na to da je dobar reziser.Da je kojim slucajem po zanimanju dobar stolar sedeo bi u zatvoru.

#43 Ointagru Unartan

Ointagru Unartan
  • Members
  • 2,583 posts

Posted 16 October 2009 - 16:10

Pagane,

Napisao si ovo:

a to su drakonske kazne, koje podrazumevaju dugogodisnju (ili dozivotnu) robiju, ponekad smrtnu i kaznu kastriranjem kombinovanu sa robijom...

U Danskoj, Norveskoj i Svedskoj kastracija ne predstavlja drakonsku kaznu, kako to histericnim tonom implicira clanak iz Blica, nego preventivnu meru, privremene prirode, koju osudjenici za seksualne prestupe mogu dobiti na dobrovoljnoj bazi, uz to da im se onda omogucava da budu ranije pusteni na uslovnu slobodu.

Jedina zemlja u EU u kojoj postoji prisilna kastracija je Poljska.

#44 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 16 October 2009 - 16:26

Seks izmedju dva maloletnika je u USA statutory rape? Hajde neka se javi neki pravnik, ja u ovo ne verujem.
A onako ljudski, kojom logickom smicalicom se dolazi do poredjenja klinca od 14 sa covekom od preko 40?
I elektricna stolica, mislim, po obicaju na ovakvim temama preterujes.


U paganskim :ph34r:

Uglavnom se odnosi na odrasli (gde se smatra iznad age of consent)-maloletnik (below) ali nekad stvarno gubi smisao.

In the aftermath of the December 2007 disclosure by then-16-year-old actress Jamie Lynn Spears, the sister of pop star Britney Spears, that the father of her baby is 18-year-old Casey Aldridge,[21] there is talk of the prosecution of Aldridge for statutory rape, which could be done under current Louisiana state law.

Izvinjavam se ako si moje preterivanje shvatila kao poredjenje, uopste nije bila namera. Poenta je bila da je statutory rape jedna jako diskutabilna tema, koju inace nisam ja izmislila.
A elektricna stolica je bila na racun nekih komentara ovde ...


Spoiler! --Click here to view--

Navodis pogresan primer.Skandal je izbio kada je ona sama priznala kako je falsifikovala krstenicu zarad uloge u tim filmovima.U Polanski slucaju se ne radi o tome da on nije bio svestan godista te maloletnice.Sam je priznao.Znaci nije mu neko namestio celu aferu nego je to bio on sam.Cela ova odbrana Polanskog svodi se na to da je dobar reziser.Da je kojim slucajem po zanimanju dobar stolar sedeo bi u zatvoru.


Ne secam se da je sam priznao, pre mislim godinu dana sam gledala neku rekonstrukciju toga - to je bilo kad je on trazio da se ukine optuznica i omoguci mu se povratak u US. Tada se i ona pojavljivala na TVu. Prica je bila u emisiji da je on priznao statutory rape po nagovoru advokata da ce u tom slucaju biti oslobodjen, kao eto nahranio je vukove ... i da je pobegao kad je skontao da nece uspeti.
Mislim da nema poente braniti nekog zato sto je "slavan". Slucaj sam po sebi je redak, verovatno da nije bio slavan ne bi dosli do sudjenja tek 30 godina kasnija, a ko zna mozda mu ne bi ni sudili...

Sto se tice TL - statutory rape ne pravi za odnos adult - minor izuzetke "ona je slagala". To sam i navela da je malo smesno.

Cuj ja sam zensko i smatram da je silovanje jedan od najgorih zlocina, pogotovo ako pricamo o deci, ne morate me ubedjivati, samo u ovom slucaju mislim da su roditelji krivi.
Potpuno mi je besmisleno da je covek koji je mogao da ima bilo koju starletu u to vreme doneo takvu odluku.

#45 honey

honey
  • Members
  • 1,277 posts

Posted 16 October 2009 - 19:15

Uglavnom se odnosi na odrasli (gde se smatra iznad age of consent)-maloletnik (below) ali nekad stvarno gubi smisao.

Izvinjavam se ako si moje preterivanje shvatila kao poredjenje, uopste nije bila namera. Poenta je bila da je statutory rape jedna jako diskutabilna tema, koju inace nisam ja izmislila.
A elektricna stolica je bila na racun nekih komentara ovde ...

Razumem primedbu u globalu, ukoliko su u pitanju minorne razlike u godinama kao kod ovog 18-godisnjaka, ali joj nisam videla u konkretnom slucaju mesto, onako ko da je pala s neba :ph34r:.
Ima razloga zato se maloletni prestupnici izdvajaju i za njih vaze posebni zakonski akti, pa se npr ne objavljuju imena i slike u medijima, nego samo inicijali (ono i ovaj ban moze da bude ukinut, ali tek pod specijanim okolnostima).
I to je znaci ovih 16-18 godina za age of consent i pri tome se to shvata literarno, na dan rodjenja.
Slucaj koji je jos u toku kod nas: momku se sudi za ubistvo kao maloletniku, iako mu do 18 rodjendana falilo samo par dana.
Na istom principu onaj skoro devedesetogodisnjak Hefner moze da zivi u onom svom zamku sa dve bliznakinje koje su se uselile kad su imale oko 19, ma koliko to mnogima zvucalo isto tako gadno. Pravne prepreke ne postoje.
Jednostavno, negde mora da se udari crta da bi uopste mogli da se sprovode zakonil.