Jump to content


Photo

KK Partizan 2009/10.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46093 replies to this topic

#3691 md2

md2
  • Banned
  • 112 posts

Posted 11 August 2009 - 14:45

Ladno si prepricao moj post.

nisam video tvoj post jer cim sam procitao kako pljuju kecmana morao sam odmah da reagujem :ph34r:

Lietuvos Rytas je objavio svoj klupski budzet koji je najnizi u istoriji i iznosi svega 1,75 miliona evra...

drago mi je.barem da nismo jedina crna ovca

#3692 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 11 August 2009 - 14:50

kako nije?zar nije igrao u Megi?


Pa kad se kaze povratnik, misli se valjda povratnik u Partizan :ph34r:

Kakve imaju veze Partizan i Mega?

Edited by AirBall, 11 August 2009 - 14:52.


#3693 md2

md2
  • Banned
  • 112 posts

Posted 11 August 2009 - 14:51

Crno-belima je neophodan solidan plejmejker, da barem delimično popuni prazninu nastalu odlaskom Milenka Tepića u Panatinaikos. Treći plejmejker, uz Rašića i Aleksića, potreban je i kao osiguranje u slučaju povreda.

Mnogi su iz te potrebe i Todorićeve ranije date izjave - da se čeka još jedan "povratnik" - zaključili da će Partizan dovesti Branka "Zeca" Milisavljevića.

"Da me ne shvatite pogrešno, Milisavljević je dobar košarkaš i ja ga cenim. Ali on je igrao u Partizanu pre deset godina", rekao je Todorić.
nista od zeke.jedna opcija manje

#3694 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 11 August 2009 - 14:55

Ma nema sanse da resimo mi tu zagonetku sa igracem na poziciji 3/4

#3695 ima 1 tim

ima 1 tim
  • Members
  • 1,989 posts

Posted 11 August 2009 - 14:56

Pa kad se kaze povratnik, misli se valjda povratnik u Partizan :)


pa nisam bas sigurna da je Tosa tako mislio,namazan je on tip :ph34r:

#3696 ima 1 tim

ima 1 tim
  • Members
  • 1,989 posts

Posted 11 August 2009 - 14:58

Crno-belima je neophodan solidan plejmejker, da barem delimično popuni prazninu nastalu odlaskom Milenka Tepića u Panatinaikos. Treći plejmejker, uz Rašića i Aleksića, potreban je i kao osiguranje u slučaju povreda.

Mnogi su iz te potrebe i Todorićeve ranije date izjave - da se čeka još jedan "povratnik" - zaključili da će Partizan dovesti Branka "Zeca" Milisavljevića.

"Da me ne shvatite pogrešno, Milisavljević je dobar košarkaš i ja ga cenim. Ali on je igrao u Partizanu pre deset godina", rekao je Todorić.
nista od zeke.jedna opcija manje


:ph34r: :) :D

imas pice od mene za ovako lepu vest :D

#3697 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 11 August 2009 - 14:58

Mnogi su iz te potrebe i Todorićeve ranije date izjave - da se čeka još jedan "povratnik" - zaključili da će Partizan dovesti Branka "Zeca" Milisavljevića.
"Da me ne shvatite pogrešno, Milisavljević je dobar košarkaš i ja ga cenim. Ali on je igrao u Partizanu pre deset godina", rekao je Todorić.

Ima Boga.

#3698 i bej

i bej
  • Members
  • 17 posts

Posted 11 August 2009 - 15:04

Ma nema sanse da resimo mi tu zagonetku sa igracem na poziciji 3/4


A Ceda Vitkovac?

#3699 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 11 August 2009 - 15:05

Jedna misterija manje - ne dolazi Zeka !!!!!!!!

E sada nam definitivno ponestaje tih povratnika, imam utisak da ću da plačem od smeha kada čujem to ime.

Micov jeste zanimljiv, ali nema nikakve veze sa četvorkom, iako je to (navodno) čak i igrao u mlađim kategorijama. Ipak, sada je on 2/3.


@ i-bej - Vitkovac :)

... e a ljudi Drobiša je baš stesao liniju, možda on planira pod stare dane da proba na trojku? :ph34r:

Edited by realno *W, 11 August 2009 - 15:06.


#3700 md2

md2
  • Banned
  • 112 posts

Posted 11 August 2009 - 15:07

nisam siguran da taj povratnik mora da igra striktno i tri i cetiri.tosa je rekao jurimo dasica a pregovaramo i sa povratnikom koji igra trojku.dakle kecman ili micov ili suput.takodje trazi i igraca koji igraja jedan ili dva a moze i oba.

#3701 md2

md2
  • Banned
  • 112 posts

Posted 11 August 2009 - 15:10

Fredi Haus i Marko Popović blizu Turova
Nekadašnji igrač Partizana i doskorašnji bek Vojvodine na meti poljskog prvoligaša.
objavljeno danas u 15:22; autor: Milun Nešović

Poljski mediji navode da je Turov izuzetno blizu dovodjenja nekadašnjeg košarkaša Partizana Frederika Hausa i doskorašnjeg pleja Vojvodine Marka Popovića. Obojica košarkaša trebalo bi da uskoro potpišu ugovor sa vicešampionom Poljske.
Haus, Amerikanac koji je ostavio dubok trag u crno-belom dresu u kojem je proveo dve sjajne sezone, prošle takmičarske godine je branio boje Lokomotive iz Rostova, dok je Popović igrao za Vojvodinu. Podsetimo, Turov će i naredne sezone predstavljati Poljsku u Evro kupu
jos jedan eventualni povratnik manje

#3702 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 11 August 2009 - 15:10

Ma ko ce ga znati o cemu Todoric misli.Mozda u njegovoj glavi Kecman moze na 4.Tako je svojevremeno najavljivao centra sa NBA iskustvom,mi razbijali glavu ko bi to mogao da bude,i na kraju nam sleteo Slave.Kad se tad nisam slogirao nikad necu. :ph34r: Kao sto realni rece,ima da puknemo od smeha kad budemo culi koje je to krilo koje nam dolazi.

#3703 md2

md2
  • Banned
  • 112 posts

Posted 11 August 2009 - 15:11

Ma ko ce ga znati o cemu Todoric misli.Mozda u njegovoj glavi Kecman moze na 4.Tako je svojevremeno najavljivao centra sa NBA iskustvom,mi razbijali glavu ko bi to mogao da bude,i na kraju nam sleteo Slave.Kad se tad nisam slogirao nikad necu. :ph34r: Kao sto realni rece,ima da puknemo od smeha kad budemo culi koje je to krilo koje nam dolazi.

joooj nemoj da mracite taman mi se vratio optimizam

#3704 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 11 August 2009 - 15:14

Ma ko ce ga znati o cemu Todoric misli.Mozda u njegovoj glavi Kecman moze na 4.Tako je svojevremeno najavljivao centra sa NBA iskustvom,mi razbijali glavu ko bi to mogao da bude,i na kraju nam sleteo Slave.Kad se tad nisam slogirao nikad necu. :) Kao sto realni rece,ima da puknemo od smeha kad budemo culi koje je to krilo koje nam dolazi.



Isto razmišljamo!!!

Kada sam pisao ovo "da puknemo od smeha" - baš sam se bio setio Slavkanovog primera. Je li centar sa NBA iskustvom - jeste, jesmo li pukli od smeha - jesmo... Tako će i sada biti.

Imam utisak a će ovo biti jedan od korišćenijih smajlija :ph34r:

#3705 czbg

czbg
  • Members
  • 1,847 posts

Posted 11 August 2009 - 15:22

A Luka B.