Jump to content


Photo

KK Partizan 2009/10.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46093 replies to this topic

#3721 czbg

czbg
  • Members
  • 1,847 posts

Posted 11 August 2009 - 16:15

Vi samo ovde trebate da kazete koga bi najvise zeleli (kroz ova nagadjanja) i cika Tosa ce upravo angazovati tog. I vidim da se neko ne spominje :ph34r: . Hvala!

#3722 i bej

i bej
  • Members
  • 17 posts

Posted 11 August 2009 - 16:20

nisam siguran da taj povratnik mora da igra striktno i tri i cetiri.tosa je rekao jurimo dasica a pregovaramo i sa povratnikom koji igra trojku.dakle kecman ili micov ili suput.takodje trazi i igraca koji igraja jedan ili dva a moze i oba.


Ovo je vrlo smisleno.
Ako ne dodje Dasic (a nadam se da nece), ja se kladim na Micova. Bolje resenje apsolutno ne postoji. I uopste nije bitno sto je kao 3-2 a ne 3-4. Plus Gordic.

Ako vec insistirate na 3-4: Nenad Canak? Stevan Nadjfeji? Goran Cakic? Strahinja Dragicevic? Nemanja Bjelica (kazu igra 1-4)? Vlada Vidacic (gde je taj)? Cubrilo? Moze li Goran Grbovic?

#3723 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 11 August 2009 - 16:21

Vi samo ovde trebate da kazete koga bi najvise zeleli (kroz ova nagadjanja) i cika Tosa ce upravo angazovati tog. I vidim da se neko ne spominje :ph34r: . Hvala!


Mi smo navijaci giganta sa Topciderskog Brda...

Ne mozemo mi da budemo neodgovorni, posle da nam se ljudi smeju da nismo doveli igrace koje smo najavljivali...

Ne rade to veliki klubovi, utice na imidz...

#3724 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 11 August 2009 - 17:19

Da nije Chabarkapa to maestralno resenje? :ph34r: :) :D Jedino ga zeza to sto nije povratnik u Partizan

#3725 belpH

belpH
  • Banned
  • 4,597 posts

Posted 11 August 2009 - 17:39

da jbt, chabarkapu niko spomenuo nije...a i jel neko zna gde je taj chovek?

#3726 Riquelme

Riquelme
  • Members
  • 1,851 posts

Posted 11 August 2009 - 17:50

Jbt ... ladno mozemo da snimimo "Da Vincijev kod II " ... Od zareza , tackica, veznika i brojeva Todoricevih izjava ... pravimo najneverovatnije kombinacije ... :ph34r:

p.s. Sa onom zadnjom izjavom da Vule ostaje i da mu treba plej da Rashicu i njemu :) pomogne mi tek nista nije jasno ... pogotovo onaj deo kako sve to smestiti u svlacionicu (i sa nashim davnim slanjem Vuleta na pozajmicu bio krkljanac :D )

#3727 md2

md2
  • Banned
  • 112 posts

Posted 11 August 2009 - 18:07

ma dovedite dalipagica i zavrsite posao

#3728 Crno-belac!

Crno-belac!
  • Members
  • 725 posts

Posted 11 August 2009 - 18:08

Dugo toplo leto... :ph34r:

#3729 i bej

i bej
  • Members
  • 17 posts

Posted 11 August 2009 - 18:55

... Od zareza , tackica, veznika i brojeva Todoricevih izjava ... pravimo najneverovatnije kombinacije ...


Upravo sam pogledao snimak Todoriceve izjave na SOS-u, dakle bez novinarske interpetacije, i evo sta covek kaze (prilicno jasno):
1. U naredna 2-3 dana ce znati sta je sa Dasicem-ceka se inostrani klub koji bi zatvorio kombinaciju sa Podgoricom, dakle vec pomenuta pozajmica.
2. Dovesce ukupno 2 ili 3 igraca-jednog stranca na 1-2 (koji bi mogao da menja Tepica i Tripkovica zajedno), povratnika trojku i eventualno mladu cetvorku.
3. Pojacanja i cela ekipa ce biti mladi-krece se rizicnije i pravi tim za par narednih sezona.
4. Vula i pomaganje rasicu i slicne stvari nije pominjao.
5. Sve ce se znati za 7-8, najvise 15 dana.

Bicu dosadan, ali ja ovo razumem kao Micov (sigurno), Gordic ili nepoznati crnac i najverovatnije Djekic.

#3730 belpH

belpH
  • Banned
  • 4,597 posts

Posted 11 August 2009 - 19:04

Bicu dosadan, ali ja ovo razumem kao Micov (sigurno), Gordic ili nepoznati crnac i najverovatnije Djekic.

i ja sam isto gledao snimak SOS kosa i njegove izjave...zasto si tako siguran da je to Micov? Kecman isto odgovara opisu(po meni realnija opcija + klasicna 3ka)...a za 4ku je rekao da je to mladi igrac, a kad ga je Tegi upitao dal je to mozda Djekic, Tosa je odgovorio da ne bi o imenima...ja ipak mislim da mi u ovom nasem nagadjanju nismo nista blize nego sto smo bili pre mesec i po dana...

Edited by belpH, 11 August 2009 - 19:06.


#3731 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 11 August 2009 - 19:11

Upravo sam pogledao snimak Todoriceve izjave na SOS-u, dakle bez novinarske interpetacije, i evo sta covek kaze (prilicno jasno):
1. U naredna 2-3 dana ce znati sta je sa Dasicem-ceka se inostrani klub koji bi zatvorio kombinaciju sa Podgoricom, dakle vec pomenuta pozajmica.
2. Dovesce ukupno 2 ili 3 igraca-jednog stranca na 1-2 (koji bi mogao da menja Tepica i Tripkovica zajedno), povratnika trojku i eventualno mladu cetvorku.
3. Pojacanja i cela ekipa ce biti mladi-krece se rizicnije i pravi tim za par narednih sezona.
4. Vula i pomaganje rasicu i slicne stvari nije pominjao.
5. Sve ce se znati za 7-8, najvise 15 dana.

Bicu dosadan, ali ja ovo razumem kao Micov (sigurno), Gordic ili nepoznati crnac i najverovatnije Djekic.


Treba uvesti pravilo da uz izjavu ide i video verzija. Sviđa mi se što je ono "Vule i pomaganje Rašiću" novinarska konstatacija.

A ovaj zaključak na kraju ti je žešće optimističan!!!

#3732 i bej

i bej
  • Members
  • 17 posts

Posted 11 August 2009 - 19:11

..zasto si tako siguran da je to Micov? Kecman isto odgovara opisu(po meni realnija opcija


Zbog godina, na Micova moze da se racuna na duzi rok.

#3733 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 11 August 2009 - 19:15

Američki san šampiona


ŠAMPION je krenuo na vreme! Tačno dva meseca pre početka nove sezone i prve utakmice u Jadranskoj ligi, košarkaši Partizana počeli su pripreme za takmičarsku godinu, u kojoj su pred "parnim valjkom" četiri cilja. Sva četiri otkrio je sportski direktor Dragan Todorić, koji je dočekao grupu od 15 igrača pre dve noći na prozivci u "Pioniru". Sa njim je bio i pomoćnik prvog trenera Duška Vujoševića, Vlada Jovanović, koji će raditi sa ekipom dok selektor Crne Gore ne odigra sa "đetićima" kvalifikacije FIBA B divizije.
- Domaća titula, Kup Radivoja Koraća i Jadranska liga su i ove, kao i prethodnih godina naši prioritetni ciljevi. Realno, u novu sezonu ćemo ući sa nešto skromnijim budžetom, ali i potpuno renoviranim timom, pa su nam i ambicije u Evroligi prilagođene ovim okolnostima. Plasman u top 16 bio bi veliki uspeh za nas - kaže Dragan Todorić, koji ovog leta ima težak zadatak da sa Danilovićem i Vujoševićem renovira tim, od kojeg se uvek očekuju velika dela.
Prelazni rok još nije završen za Partizan.
- Dovešćemo beka ili plejmejkera iz inostranstva, još jednog domaćeg mladog igrača, a nismo odustali ni od jednog bivšeg asa - ne otkriva još imena Todorić, iako je jasno da za desetak dana šampion treba da ima kompletnu ekipu.
Pomoćnik Vlada Jovanović je od ponedeljka zasukao rukave i sa kondicionim trenerom Vladanom Radonjićem počinje misiju "punjenja pluća".
- Prvih nekoliko dana ćemo kondiciju hvatati u Zvezdarskoj šumi, zatim ćemo početi da radimo i sa loptom, a onda nas čekaju kontrolne utakmice i najvažniji ispit pred start sezone, turneja po Americi i mečevi sa Denverom i Finiksom - kaže Jovanović.



#3734 Riquelme

Riquelme
  • Members
  • 1,851 posts

Posted 11 August 2009 - 19:48

Bivseg Asa :ph34r: Sta mu to sad dodje po Todoricu "AS" pa josh "Bivshi" ... Neko spomenu Dalipagica a i Kica je bez aganzmana :)

p.s. Onaj prvi deo je valjda jasan , Crnja ce biti 1-2 a klinac je DJekic koji sutra puni 18 godina i slobodan je na trzistu ko uplati fiksno obestecenje ....

#3735 ezoterista

ezoterista
  • Members
  • 426 posts

Posted 11 August 2009 - 20:14

Iskreno se nadam da je Vlada Jovanovic dobro proucio Djekica na pripremama i EP za juniore, jer 150 000E nama toliko znaci da to nije normalno.