Jump to content


Photo

KK Partizan 2009/10.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46093 replies to this topic

#3706 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 11 August 2009 - 15:23

A Luka B.


Pod ugovorom je sa Joventutom, a i da nije nikad on vise za Duleta nece igrati...

#3707 bane12

bane12
  • Members
  • 416 posts

Posted 11 August 2009 - 15:25

Iiiiii, bre, sad nam je ovaj rasplamsao mastu vise nego oni Duletovi sto ih je polivao juce-prekjuce... Plejmejker, resenje te zagonetke moze biti Vujanic, Milton ili Amer, ja tu cetvrto ne vidim, i nekako mi se cini da ce pre tu biti povratnik nego na 3-4... Ili mozda povratnika nece ni biti, mozda su to samo dimne zavese DDT-ja...hmmm.. a ovaj na 3-4, to nije Kecman, to je Ljovisna, Suput (kod nas nije igrao na 4, ali moze sigurno, bar u odbrani), ili opet Amer... ali ako se od ovog napravi bilo koja kombinacija, bice dobro... rekao bih i da od pozajmica nece biti nista, mislim da i Braca i Aleksic ostaju pa ce biti mnooogo rotacije, sto je odlicno, s obzirom na broj utakmica koji nas ceka, i s obzirom da ove sezone mozemo da probamo da razigramo sve sto mozemo za neke naredne bitke...

#3708 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 11 August 2009 - 15:27

Blagota Sekulić :ph34r:

#3709 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 11 August 2009 - 15:28

Blagota Sekulić :ph34r:


Ne igra on van reketa, ne uklapa se u pricu sa predznakom 3...

#3710 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 11 August 2009 - 15:30

Ne igra on van reketa, ne uklapa se u pricu sa predznakom 3...



pa znam, nego čisto kad se lupa naveliko, da se ne izdvajam ni ja :ph34r:

#3711 md2

md2
  • Banned
  • 112 posts

Posted 11 August 2009 - 15:31

Blagota Sekulić :ph34r:

ma jok.5-ica je i nije u dobrim odnosima sa ducom

#3712 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 11 August 2009 - 15:32

Todorić: Trudićemo se da iznenadimo
Utorak, 11. avgust 2009. 15:24
Nastavlja se igra pogađanja imena dvojice igrača, koji bi trebalo da zaokruže Partizanovu listu pojačanja za predstojeću sezonu.

Sportski direktor Dragan Todorić je na prvom treningu ekipe samo ponovio ono što je već rekao na predstavljanju Dejana Milojevića, četiri nedelje ranije.

Crno-belima je neophodan solidan plejmejker, da barem delimično popuni prazninu nastalu odlaskom Milenka Tepića u Panatinaikos. Treći plejmejker, uz Rašića i Aleksića, potreban je i kao osiguranje u slučaju povreda.

Mnogi su iz te potrebe i Todorićeve ranije date izjave - da se čeka još jedan "povratnik" - zaključili da će Partizan dovesti Branka "Zeca" Milisavljevića.

"Da me ne shvatite pogrešno, Milisavljević je dobar košarkaš i ja ga cenim. Ali on je igrao u Partizanu pre deset godina", rekao je Todorić.

Druga manjkavost postojećeg igračkog kadra crno-belih je "četvorka" koja može da pogodi sa distance.

Reket "okupiraju" Vraneš, Rakočević, Milojević, Marić, kao i mladi igrači poput Lešića, Bešovića ili Balabana. Čak i Jan Veseli, koji je prošle sezone igrao uglavnom nisko krilo, voli da krene na ofanzivni skok. Nedostaje "insajd-aut" igrač profila Novice Veličkovića.

"Videćemo, možda baš takvog planiramo da dovedemo", zagonetan je sportski direktor Partizana.

Ako krenemo u potragu za "baš takvim", onda je nemoguće zaobići crnogorskog reprezentativca Vladimira Dašića, čiji je dolazak Duško Vujošević nedavno svrstao u isti koš sa pričom o Saniju Bećiroviću.

Dašićeve fizičke karakteristike su gotovo identične kao Veličkovićeve, gaji sličan stil igre, samo što je reprezentativac Srbije bolji defanzivac i skakač. Kao takav, Dašić bi Vujoševiću sigurno predstavljao veliki izazov za svakodnevni rad.

Dragan Todorić istakao je da pojačanja neće biti u platnoj kategoriji Bećirovića i njemu sličnih, međutim...

"Da platimo mnogo - ne možemo, ali ćemo se truditi da iznenadimo, tako što kvalitet tih igrača neće biti ogledalo njihovih primanja".

(MONDO, foto: MN Press)

#3713 mastro mostro

mastro mostro
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 11 August 2009 - 15:36

Sa dolaskom Micova na trojci ostaju Milošević i Veseli a na četvorci Miloje, Lešić i pomalo Veseli. A viđen je Đekić. Dašić je sve vreme naduvavana priča u korist Miška R.

#3714 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 11 August 2009 - 15:40

A u majcinu, znaci ostaje Vule :ph34r:

#3715 mastro mostro

mastro mostro
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 11 August 2009 - 15:44

A u majcinu, znaci ostaje Vule :ph34r:


Ma ne podcenjujte Vuleta... i uostalom što vam toliko smeta kad igra u proseku pola minuta. On je taj koji drži tonus treninga i njega posmatrajte više kao člana stručnog štaba.

#3716 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 11 August 2009 - 15:45

Ma vidite da nas Todoric zavlaci.U jednoj prici je to 3 u drugoj 4,u trecoj 3/4,sad je neko slican Novici...ko ce ga znati ko ce to doci?!Po njegovoj prici dovodimo jedno krilo a pored njega mozda dodje i Dasic?!A mozda stvarno povratnik bude neko na 1,a stranac na krilu.Mislim i Ilijevski je povratnik :ph34r: .

#3717 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 11 August 2009 - 15:52

Mislim i Ilijevski je povratnik :ph34r: .


Navodno Olimpija zeli da ga zadrzi, ima ugovor sa njima, a nije na raspolaganju nikome do oktobra meseca dok ne zaleci povredu

I on otpada tu...

#3718 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 11 August 2009 - 15:59

Navodno Olimpija zeli da ga zadrzi, ima ugovor sa njima, a nije na raspolaganju nikome do oktobra meseca dok ne zaleci povredu

I on otpada tu...


E jebi ga ubi mi nadu :ph34r: .
Meni pozitivan duh drzi ono da cemo biti iznenadjeni kvalitetom igraca koje cemo potpisati,u odnosu na zaradu.Ne vidim kakvo bi to iznenadjenje bilo na primer potpis Kecmana?!Naravno o Duletu sve najbolje.

#3719 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 11 August 2009 - 16:04

E jebi ga ubi mi nadu :ph34r: .
Meni pozitivan duh drzi ono da cemo biti iznenadjeni kvalitetom igraca koje cemo potpisati,u odnosu na zaradu.Ne vidim kakvo bi to iznenadjenje bilo na primer potpis Kecmana?!Naravno o Duletu sve najbolje.


Zagonetka je postavljena maestralno, samo je pitanje da li je bas sve istina sto govori Tosa...

Za Kecmana si upravu, on kad bi dosao bio bi verovatno najskuplji igrac u timu, dok bi i Dasicev transfer bio mozda najveci u istoriji kluba(tako da i od toga nema nista). Micov je odlicno napadacko resenje, ali on je 2-3...Dragovic je mozda odgovarajuci ovom profilu, jer to je njegova pozicija, pretpostavljam da je extremno jeftin, jer se nije basnaigrao na UCLA koledzu, ali on nije povratnik u tim. U zemlju da, ali nije igrao u Partizanu...

Zbilja ne vredi razmisljati...

#3720 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 11 August 2009 - 16:09

Nastavlja se igra pogađanja imena dvojice igrača, koji bi trebalo da zaokruže Partizanovu listu pojačanja za predstojeću sezonu.



osećam se prozvano...