Jump to content


Photo

KK Partizan 2009/10.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46093 replies to this topic

#2161 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 13 July 2009 - 09:10

Milojević se vraća u Partizan

Toliko o lasu za "catch me if you can" :ph34r:

#2162 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 13 July 2009 - 09:12

Milojević se vraća u Partizan :ph34r: :) :D :D
Ponedeljak, 13. jul 2009. 09:48
Dejan Milojević je razmišljao o ponudi Partizana i prelomio - vratiće se među crno-bele, sa kojima je odvojio dve šampionske titule 2005. i 2006. godine.
Iskusni krilni centar je, kako prenosi "Sport", prihvatio ponudu bivšeg kluba, spreman da posle tri godine pauze ponovo isprati tempo trenera Duška Vujoševića.
Iako nisu poznati detalji buduće saradnje, izvesno je da bi 32-godišnji Milojević trebalo da potpiše dvogodišnji ugovor, a nakon toga najverovatnije da okonča karijeru.
Milojević, koji je prošle sezone u Galatasaraju beležio u proseku 7,8 poena, 5,5 skokova i 1,6 asistencija u turskom šampionatu, trebalo bi da bude četvrto pojačanje Partizana u ovom prelaznom roku.
Pre njega ugovore su potpisali Aleksandar Mitrović, Aleksandar Marić i Stefan Sinovec, a najavljena su još neka nova imena
izvor MONDO


Posle petice, zatvorili smo i četvorku. Miloje 15-ak min, Veseli 15-ak min i Lešić 10 minuta max. Dve pozicije smo rešili, sada nam ostaje onaj, možda teži deo na 1-3.

Toliko o lasu za "catch me if you can"


Znam da je to izuzetno teško očekivati, ali ja tu još uvek vidim mesta za Dašića. Celu sezonu je proveo na trojci, Veseli je ipak mnogo bliži četvorci nego on. Uostalom, ako na pozicijama 1-3 budemo imali eksplozivne igrače, a Veseli bude na četvorci, opet ćemo u tim trenutcima imati "catch me if you can". I imaćemo dve dijametralno suprotne postavke igre - sa Milojem na četiri, i sa Veselim na četiri.

Edited by realno *W, 13 July 2009 - 09:18.


#2163 ima 1 tim

ima 1 tim
  • Members
  • 1,989 posts

Posted 13 July 2009 - 09:12

Hm, znaci ako ja kazem da su stanovnici Etiopije cigani, to nije uvreda, daj ne lupaj, kakve veze ima da li je osoba, klub, drzava, planeta u pitanju, uvredio ih je, ja sam zaboravio na to, nije ni kaznjen, ne vidim razloga da se dalje potencira i siri diskusija, jedino ako zelis da ga kaznim za uvredu, nikad nije kasno, samo napisi jos jednom nesto na ovu temu i shvaticu to kao znak da sam slobodan da postupim u skladu sa "zakonom".


wow,kakva cast!posle samo par postova na forumu tebi treba moja dozvola da se osecas 'slobodan da postupis u skladu sa zakonom' :ph34r:


Drugo, kao što neko reče - prestani da truješ topic. U toku je bila najnormalnija rasprava O KOŠARCI, gde je neko nazvao Oly Ciganjikos, a tebe je to toliko pogodilo, da si napravio sr.. i izazvao DVE cele strane prepucavanja. Držiš ovaj topic pod lupom i čekaš najmanju stvar da brišeš, edituješ i slično. A uvrede koje su se mogle pročitati ovih dana na vašem su NENORMALNE: počev od "šala" kako će Bjelica dobiti svinjski grip ako ode u A repku jer su tamo igrači Partizana, još gomile BOLESNIH postova na račun svinjskog gripa, pa preko onog maloumnika koji je ceo narod Crne Gore proglasio paganima i bezbožnicima!!! Ništa od toga niti obrisano, niti editovano, banovano... Za taj isti post bi na pdf-u politika, društvo ili nešto slično dobio najstrašniju kaznu.
Zato, odmori malo od napeg topica i pusti nas da pričamo o košarci.


:)

#2164 Isiah

Isiah
  • Members
  • 5,236 posts

Posted 13 July 2009 - 09:23

Znam da je to izuzetno teško očekivati, ali ja tu još uvek vidim mesta za Dašića. Celu sezonu je proveo na trojci, Veseli je ipak mnogo bliži četvorci nego on.

Mozda gresim, ali i sam Dule je rekao da je Veseli izasao u prvi plan bas zato sto je spusten na trojku i sumnjam da duhovni vodja ima nameru da ga "vraca" na 4. Ali, sve kombinacije su moguce, prvo da vidimo ko nam jos dolazi...

#2165 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 13 July 2009 - 09:26

Mozda gresim, ali i sam Dule je rekao da je Veseli izasao u prvi plan bas zato sto je spusten na trojku i sumnjam da duhovni vodja ima nameru da ga "vraca" na 4. Ali, sve kombinacije su moguce, prvo da vidimo ko nam jos dolazi...


Da li Dasic dolazi zavisi prevashodno od kretanja trzista. Ukoliko cene igraca padnu, sto je vrlo moguce nakon Letnje lige u Americi kada brdo amera bude navrnulo u Evropu, onda ga mozemo dobiti po mnogo nizoj ceni nego sto smo bili spremni da platimo...

Jedno je izvesno da ugovor nece dobiti do sredine Avgusta meseca...

#2166 ima 1 tim

ima 1 tim
  • Members
  • 1,989 posts

Posted 13 July 2009 - 09:34

Mozda gresim, ali i sam Dule je rekao da je Veseli izasao u prvi plan bas zato sto je spusten na trojku i sumnjam da duhovni vodja ima nameru da ga "vraca" na 4. Ali, sve kombinacije su moguce, prvo da vidimo ko nam jos dolazi...


a mozda i ko nam ostaje :D

mada bi meni licno bilo draze da je Lazme ostao umesto Miloja :ph34r: :) :D ipak ce njegov uticaj na mlade igrace biti od velikog znacaja i verujem da je to jedan od glavnih razloga zasto ga je Dule vratio.

#2167 kezman

kezman
  • Members
  • 5,051 posts

Posted 13 July 2009 - 09:40

posto je Miloje tu pitanje od koga ce da napravi novog Novicu :ph34r: ....bice zanimljivo slusati o belim medvedima ponovo .... inace maric + miloje + rakoc koliko misisca u reketu zastrasujuce ....

#2168 ima 1 tim

ima 1 tim
  • Members
  • 1,989 posts

Posted 13 July 2009 - 10:16

tiujem da ce Miloje :ph34r: :) :D najveci uticaj imati na Veselog :D

#2169 darkopfc

darkopfc
  • Members
  • 5,453 posts

Posted 13 July 2009 - 10:48

Milojević se vraća u Partizan


:ph34r: Cekamo samo zvanicnu potvrdu...

Milojević, koji je prošle sezone u Galatasaraju beležio u proseku 7,8 poena, 5,5 skokova i 1,6 asistencija u turskom šampionatu, trebalo bi da bude četvrto pojačanje Partizana u ovom prelaznom roku.


njegove brojke u Galati su sasvm OK...

To je igrac koji mi uliva toliku sigurnost, da sa njegovim potpisom na dve godine mi smo isto toliko mirni, sto se tice rezultata (citaj trofeja). Nadam se da se nece raspravljati o nasem ucinku u Euroleague prilikom njegovog prethodnog boravka kod nas, jer je bilo toliko drugih faktora koju su na takav rez uticali.

Neprocenjivo je imati takvu ljudinu (i igracinu) u (mladoj) ekipi kakva je nasa!

#2170 darkopfc

darkopfc
  • Members
  • 5,453 posts

Posted 13 July 2009 - 11:21

WELLCOME TO OUR HOME

Youtube Video ->Original Video


#2171 Blue_Sky

Blue_Sky
  • Members
  • 676 posts

Posted 13 July 2009 - 12:32

Ne znam zasto mi je izbrisan predhodni post a nista uvredljivo nije bilo napisano, vec sam se izvinjavao.

Povratak Miloja znaci da je on zdravstveno spreman za napore naredne sezone.

#2172 bane12

bane12
  • Members
  • 416 posts

Posted 13 July 2009 - 12:54

Iako se toliko prica o Milojevim kolenima, meni je drago sto on dolazi, to sa Alexom i Rakocom znaci tovar u reket do iznemoglosti, za povratne tu su Rasic, Pera, i mozda ko od klinaca, a valjda ce i Iana da vrate u 'osu' ovog leta... i sto je najbitnije, zivim u nadi da ce nakon svakog treninga Miloje ostati po sata sa nekim od youngster-a, da pravi novog Ubicu... takodje, Veseli na cetiri, po meni malo verovatno, prvenstveno sto je prosle sezone za njega radjen prelaz sa 4 na 3, nesto kao Bogdanovic kad je dosao u Partizan, a takav prelaz nije lako uraditi nimalo, to je cini mi se teze nego preci sa 2 na 1, 3 na 2, ili cak 5 na 4. Znaci eventualno koji minut s njim na 4, pri promeni ritma, ili ako opet bude Bugarke (2-3 zona)...

#2173 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 13 July 2009 - 12:59

Iako se toliko prica o Milojevim kolenima, meni je drago sto on dolazi, to sa Alexom i Rakocom znaci tovar u reket do iznemoglosti, za povratne tu su Rasic, Pera, i mozda ko od klinaca, a valjda ce i Iana da vrate u 'osu' ovog leta... i sto je najbitnije, zivim u nadi da ce nakon svakog treninga Miloje ostati po sata sa nekim od youngster-a, da pravi novog Ubicu... takodje, Veseli na cetiri, po meni malo verovatno, prvenstveno sto je prosle sezone za njega radjen prelaz sa 4 na 3, nesto kao Bogdanovic kad je dosao u Partizan, a takav prelaz nije lako uraditi nimalo, to je cini mi se teze nego preci sa 2 na 1, 3 na 2, ili cak 5 na 4. Znaci eventualno koji minut s njim na 4, pri promeni ritma, ili ako opet bude Bugarke (2-3 zona)...


Znači, da očekujemo još nekoga na 4? :ph34r:

#2174 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 13 July 2009 - 13:04

Znači, da očekujemo još nekoga na 4? :)


Savu Lesica :ph34r:

#2175 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 13 July 2009 - 13:07

Savu Lesica :ph34r:



A ne nego Savu Savanovića :)