Jump to content


Photo
- - - - -

Eurosong 2009


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
219 replies to this topic

#16 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 13 May 2009 - 15:32

Gde živiš ti, hallo? :D Skåne beše? (to bi možda objasnilo neobaveštenost :)) Ja imam osećaj da u Švedskoj ne može da se pobegne od Eurosonga :D

Hahahaha! Ja zivim u Gothenburgu bre. Al´ ne gledam TV. :ph34r:

#17 Uma

Uma
  • Banned
  • 3,320 posts

Posted 13 May 2009 - 15:41

Hahahaha! Ja zivim u Gothenburgu bre. Al´ ne gledam TV. :ph34r:

Imam ja jednog komšiju tamo, znam da nije mali grad, ali on je doktor i preko 40 godina je tamo. Napisaću ti PP, dosta naših ljudi ga zna.

#18 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 13 May 2009 - 15:43

Imam ja jednog komšiju tamo, znam da nije mali grad, ali on je doktor i preko 40 godina je tamo. Napisaću ti PP, dosta naših ljudi ga zna.

Wow! Ja ne znam nijednog naseg ovde.

#19 Uma

Uma
  • Banned
  • 3,320 posts

Posted 13 May 2009 - 15:52

Wow! Ja ne znam nijednog naseg ovde.

E sad je kasno, ja napisa' PP :) . A što, ne družiš se sa zemljacima :ph34r: .

#20 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 13 May 2009 - 15:55

E sad je kasno, ja napisa' PP :) . A što, ne družiš se sa zemljacima :ph34r: .

Sticajem okolnosti. Nisu nam se putevi ukrstili. Nema ih tamo gde mene ima i obrnuto. :D

#21 Uma

Uma
  • Banned
  • 3,320 posts

Posted 13 May 2009 - 15:57

Sticajem okolnosti. Nisu nam se putevi ukrstili. Nema ih tamo gde mene ima i obrnuto. :)

Dobro da nisu, pošto je u pitanju doktor, neka se ne ukrštaju i nadalje :ph34r: .

#22 Mildred

Mildred
  • Members
  • 873 posts

Posted 13 May 2009 - 16:06

Hahahaha! Ja zivim u Gothenburgu bre. Al´ ne gledam TV.

Ma ja ni nemam TV, ali slušam radio stalno, a tu je i YT... damn... Čak i moj omiljeni kinda-indie radio P3 smara o Eurosongu.

Wow! Ja ne znam nijednog naseg ovde.

Blago tebi... :ph34r: Kakvih sam se ja naših budala naupoznavala, terali me da igram kolo na žurkama, herregud...

#23 M.M.

M.M.
  • Members
  • 140 posts

Posted 13 May 2009 - 22:38

Dopao mi se Portugal - pesma je vesela i leprsava, na maternjem je jeziku (sto mi se najvise svidja na evroviziji), a taj jezik mi se dopada.
Nije mi ni Bosna losha.
Da sam Finkinja, bilo bi me sramota zbog onakve pesme. Slazem se s nekim ko rece da je kao iz 90-ih.
Sta mislite o ostalim aspektima spektakla - bini, voditeljima?
Meni je bina isuvise pretenciozna i kitnjasta, pa se izvodjaci ni ne vide, a voditelji su mi bljak. Ona neka jadnica im je manekenka?!

#24 byMaX

byMaX
  • Members
  • 876 posts

Posted 14 May 2009 - 11:11

Šta fali 90-im?

#25 Liv

Liv
  • Members
  • 2,575 posts

Posted 14 May 2009 - 18:53

Dopao mi se Portugal - pesma je vesela i leprsava, na maternjem je jeziku (sto mi se najvise svidja na evroviziji), a taj jezik mi se dopada.
Nije mi ni Bosna losha.
Da sam Finkinja, bilo bi me sramota zbog onakve pesme. Slazem se s nekim ko rece da je kao iz 90-ih.
Sta mislite o ostalim aspektima spektakla - bini, voditeljima?
Meni je bina isuvise pretenciozna i kitnjasta, pa se izvodjaci ni ne vide, a voditelji su mi bljak. Ona neka jadnica im je manekenka?!


Ona shto hoce drzhavljanstvo? :ph34r: Voditelji su blagi uzhas, u jednom trenutku sam pomislila da ce pocheti da se vataju na sceni.. Onoliko gurkanje i grljenje, bash neukusno.
Celo veche je na mene ostavilo utisak jednog veeeelikog cirkusa, velikog chak i za Evroviziju.

#26 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 14 May 2009 - 19:08

Ona voditeljka liči na moldavsku prostitutku.

#27 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 14 May 2009 - 20:26

Otpeva i naš slepac. Podseća me na domete Dragana Nikolića u par filmova.Izuzetan vokal

#28 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 14 May 2009 - 20:34

Otpeva i naš slepac. Podseća me na domete Dragana Nikolića u par filmova.Izuzetan vokal

E sad ce Dragan Nikolic da te tuzi samo da znas, ovakva uvreda je neoprostiva :ph34r:


edit. Poljakinja je za sada najbolja i voleo bih da pobedi.....Mada i Irkinje nisu lose, ostalo je luk i voda, a sacekajte samo Moldaviju, mislim da ce biti umiranje od smeha. Mislim mi mozemo da se obrukamo, ali ono sto oni pevaju.....HA HA HA

Edited by DonJuan, 14 May 2009 - 20:35.


#29 pospanko

pospanko
  • Members
  • 1,094 posts

Posted 14 May 2009 - 21:15

E sad ce Dragan Nikolic da te tuzi samo da znas, ovakva uvreda je neoprostiva :ph34r:


edit. Poljakinja je za sada najbolja i voleo bih da pobedi.....Mada i Irkinje nisu lose, ostalo je luk i voda, a sacekajte samo Moldaviju, mislim da ce biti umiranje od smeha. Mislim mi mozemo da se obrukamo, ali ono sto oni pevaju.....HA HA HA


Što smo se obrukali ako smo poslali sprdačku pesmu? Čisto da vide da ne shvatamo tu Evroviziju preozbiljno!

#30 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 14 May 2009 - 21:27

Što smo se obrukali ako smo poslali sprdačku pesmu? Čisto da vide da ne shvatamo tu Evroviziju preozbiljno!

MI? Mi bi i takmicenje u pljuvanju u dalj shvatili preozbiljno i naravno gubitak bi prepisali svetskoj zaveri i nezavisnosti Kosova....:ph34r: