Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Winter is coming


  • Please log in to reply
5274 replies to this topic

#4636 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 21 August 2017 - 14:49

Cekajte,otkud sad S08?  :o 
Zar nije ovo poslednja sezona nakon koje se (eventualno) planiraju neki spin-off-ovi?


  • 0

#4637 Mister Bin

Mister Bin
  • Members
  • 614 posts

Posted 21 August 2017 - 15:03

Ne, ima još jedna sezona od 6 epizoda. 


  • 0

#4638 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 21 August 2017 - 15:25

Koja ce biti emitovana 2018?
Pa,zasto su onda ovoliko ubrzali radnju?

(i zasto sam ja bio ubedjen da je ovo poslednja?)  :-1:


  • 0

#4639 Nicklord

Nicklord
  • Members
  • 5,290 posts

Posted 21 August 2017 - 15:43

Koja ce biti emitovana 2018?
Pa,zasto su onda ovoliko ubrzali radnju?

(i zasto sam ja bio ubedjen da je ovo poslednja?)  :-1:

Verovatno 2019.

 

Kako misliš da se ovo završi sad u jednoj epizodi? :D 


  • 0

#4640 The(wizard of)O.

The(wizard of)O.
  • Members
  • 6,852 posts

Posted 21 August 2017 - 15:52

Predajem se.  :D 
Ja sam kontao da su ostale jos dve epizode u aktuelnoj sezoni. 

EDIT:sad sam pronasao neku izjavu glumca koji igra Dzejmija Lanistera (zaboravih mu ime) kako u oktobru treba da pocnu prva snimanja za novu sezonu.
Isti izvor navodi neku spekulaciju da to znaci da,u najboljem slucaju, S08 nece na male ekrane pre jeseni 2018,ako i onda.

Ali zaista mi je neshvatljivo kako sam "uspeo" da toliko omasim sa informacijama.  :ajme:


Edited by TheObradovic, 21 August 2017 - 17:37.

  • 0

#4641 Bora Zmaj

Bora Zmaj
  • Members
  • 104 posts

Posted 21 August 2017 - 18:53

Moram jos jednom da prokomentarisem 6. epizodu. Sad sam je ponovo pogledao na HBO, u full HD-u na 50" ekranu.
Stvarno, ali STVARNO sam se maksimalno potrudio da budem tolerantan, da ne obracam paznju na sto neki ovde tvrde nevazne detalje i da gledam ukupan utisak.
Pa evo da sumiram. Ovo je po mom misljenju, bez konkurencije, NAJGLUPLJA, NAJLOSIJE NAPISANA I NAJBESMISLENIJA epizoda u istoriji serije.
Iskreno se nadam da je ovo posledica potrebe da se nadje neki smisleni bridge za progresiju generalnog plota i da ce stvari izgledati bolje u finalu i narednoj sezoni.
  • 3

#4642 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,299 posts

Posted 21 August 2017 - 20:12

Odlična epizoda. 

 

Sada je Night King dobio oružje na koje nije računao, biće zajebano  :lol+:


  • 0

#4643 Nicklord

Nicklord
  • Members
  • 5,290 posts

Posted 21 August 2017 - 20:20

Odlična epizoda. 

 

Sada je Night King dobio oružje na koje nije računao, biće zajebano  :lol+:

Meni se čini da je baš i računao na ovo oružje


  • 1

#4644 next

next
  • Members
  • 1,668 posts

Posted 21 August 2017 - 21:04

Vajzli spiking

 

 

So if the Night King had so many spare spears to throw, why not throw them at Jon and squad when they first surrounded them? I guess no Season 8 then.

  • 0

#4645 Bora Zmaj

Bora Zmaj
  • Members
  • 104 posts

Posted 21 August 2017 - 21:28

Jedino bi imalo smisla da se nekako nagovesti da NK moze da predvidi buducnost pa je znao da dolaze zmajevi.
Mada sumnjam.
A sve je jos dodatno besmislenije jer navodno undedovi ne mogu da prodju Zid zbog magije koja je utkana u njega. Sto prakticno znaci da Jon nije otisao u ovu genijalnu misiju hvatanja zombija, NK ne bi bio u prilici da ubije zmaja i time dobije tool za rusenje zida...
  • 0

#4646 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 21 August 2017 - 21:33

Jon usro motku narodski receno :D

Dobro za pretpostaviti je da NK moze i vise od Brena, s obzirom da je svaki od tih njihovih carobnjackih duela dobio.


  • 0

#4647 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 21 August 2017 - 21:45

Totalno glupa epizoda skroz. Bila me sramota sto pratim seriju kad sam vidio da NK koplje baca preko zmaja na zemlji na onog sto leti i gadja ga iz prve, al zato onog drugog masi. O lancima i zmajevskim warp brzinama necu ni da govorim. Sto se mene tice mogu svi da se pojebu i izginu.
  • 2

#4648 next

next
  • Members
  • 1,668 posts

Posted 21 August 2017 - 22:00

ScubaZombies!!! :D
 

 

 

 

 

Znam da ga ne podnosite ali molim branitelje D&D da pogledaju i navedu makar jednu stvar u kojoj Preston ovde nije u pravu.


Edited by next, 21 August 2017 - 22:01.

  • 1

#4649 pierre van hooijdonk

pierre van hooijdonk
  • Banned
  • 9,326 posts

Posted 21 August 2017 - 22:13

:ajme:  :ajme: 

1. a nisu možda mogli da izadju na površinu vode na sekund da dodju do vazduha a da ih za to vreme niko ne primeti...
2. pošto inače nijedan čovek nikad nije pretrčao 20,30 km-a... Je l znaš što se maratonska trka zove kako se zove? :)

 

 

:lol+:

 

Pretpostavicu da nemas problema sa citanjem, tako da...

 

1. Naravno, ovo tvoje je puka pretpostavka, mada nije ni poenta u samom ronjenju koliko da u verovatno i vecoj blizini od one koju sam napisao lagano izranjaju, diskutuju i pale gajbi nakon sto je hiljade vojnika, konja i kocija spaljeno. Niko ih nije snimio. Sve cool, nakon milimetara da zakolje Deneris, pada u vodu i isplivava nedaleko sasvim opusteno.

 

2.  :blink: kakvo trcanje 20-30 km? Pricam o wtf trenutku gde se nekoliko likova nalazi okruzeno mrtvima, setacima, kraljevima, Rodri ( :D ) trci da posalje gavrana koji stize do juga/istoka (gde se vec nalazi tamo gde je Khaleesi temporary), ova dolece sa tri zmaja i spasava ih. Sam trk ovog malca koji je furao malj uopste nije predmet onoga sto pisem, vec period koji je potreban da on ode do zamka, napise ili kaze da se napise pismo, gavran odleti do Kalisi i ona doleti kilometre iza zida da spasi.


Edited by - ö -, 21 August 2017 - 22:14.

  • 0

#4650 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 21 August 2017 - 22:18

ScubaZombies!!! :D
 

 

 

 

Znam da ga ne podnosite ali molim branitelje D&D da pogledaju i navedu makar jednu stvar u kojoj Preston ovde nije u pravu.

 

naravno potpuno je unistio idiotski arya sansa feud koji sada deluje jos idiotskije kada se pogledaju neki dogadjaji iz prethodnih sezona koje je naveo


  • 1